Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* - - - - 1 ψήφοι

Ερώτηση για "σωστή" τοποθέτηση iPhone 5 σε θήκη Belkin Sleeve


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   greatst

greatst

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 17/04/2014 - 14:45

Παίδες, καλησπέρα και Καλή Ανάσταση σε όλους μας!

 

Έχω μια "ψιλοκουφή" ερώτηση: αγόρασα σήμερα αυτήν την θήκη

 

http://www.public.gr.../prod3080983pp/

 

και θέλω να μου πείτε (αν την έχετε ή έχετε κάποια παρόμοια) πώς τοποθετείτε σε αυτήν το iPhone 5 σας! Δηλαδή: η οθόνη είναι από τη μεριά που τραβάτε το λουράκι (για να βγει το κινητό) ή από την άλλη; Λογικό μου φαίνεται η οθόνη να είναι από την άλλη μεριά, αλλά έτσι φοβάμαι μήπως κάνει κάνα σημάδι η οθόνη: στην άλλη μεριά από αυτήν που τραβάμε το λουράκι υπάρχει ένα εξογκωματάκι-ραφή εσωτερικά που δεν ξέρω πόσο καλό είναι να πιέζει μόνιμα την οθόνη.

 

Τα φώτα σας!



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   sirgeorge

sirgeorge

    iPH Elite Poster

  • 2.067 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 17/04/2014 - 17:39

Παίδες, καλησπέρα και Καλή Ανάσταση σε όλους μας!

Έχω μια "ψιλοκουφή" ερώτηση: αγόρασα σήμερα αυτήν την θήκη

http://www.public.gr.../prod3080983pp/

και θέλω να μου πείτε (αν την έχετε ή έχετε κάποια παρόμοια) πώς τοποθετείτε σε αυτήν το iPhone 5 σας! Δηλαδή: η οθόνη είναι από τη μεριά που τραβάτε το λουράκι (για να βγει το κινητό) ή από την άλλη; Λογικό μου φαίνεται η οθόνη να είναι από την άλλη μεριά, αλλά έτσι φοβάμαι μήπως κάνει κάνα σημάδι η οθόνη: στην άλλη μεριά από αυτήν που τραβάμε το λουράκι υπάρχει ένα εξογκωματάκι-ραφή εσωτερικά που δεν ξέρω πόσο καλό είναι να πιέζει μόνιμα την οθόνη.

Τα φώτα σας!


Το τηλ παει μπροστα απο το λουράκι.η οθονη δηλαδη να βλέπει το belkin.το λουράκι το εχεις στην πλάτη του iPhone και το τραβάς.

#3   greatst

greatst

    iPH newbie

  • 10 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 17/04/2014 - 20:54

Το τηλ παει μπροστα απο το λουράκι.η οθονη δηλαδη να βλέπει το belkin.το λουράκι το εχεις στην πλάτη του iPhone και το τραβάς.

Ευχαριστώ για την απάντηση! Κατάλαβα πώς το εννοείς, αλλά μάλλον εννοείς ότι η οθόνη βλέπει το ανθρωπάκι (το Belkin είναι στην πίσω μεριά). Την έχεις την θήκη αυτή; Είσαι ευχαριστημένος;



#4   sirgeorge

sirgeorge

    iPH Elite Poster

  • 2.067 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 17/04/2014 - 20:55

Ευχαριστώ για την απάντηση! Κατάλαβα πώς το εννοείς, αλλά μάλλον εννοείς ότι η οθόνη βλέπει το ανθρωπάκι (το Belkin είναι στην πίσω μεριά). Την έχεις την θήκη αυτή; Είσαι ευχαριστημένος;


Την εχει φιλος μου και ειναι όντως ευχαριστημένος!εχω εχω της sena ειμαι μεγάλος φαν!!καλες αγορες!!

#5   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 18/04/2014 - 07:08

ρε παλικαρια τι ρωτατε οδηγιες δεν εχει μεσα πως κουμπωνει η θηκη και μετα youtube δεν εχετε να βαλετε να δειτε!!!τι να πω καλες αγορες
Rafael Nadal




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες