Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

iTichu. Ένας μετρητής Tichu για το iPhone και το iPad!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
17 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   vrachamis

vrachamis

    iPH Master

  • 6.834 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/11/2014 - 16:46

Αν πραγματικά ξέρεις να παίζεις tichu τόσο καλά.... όσο καλά και άρτια έχεις χτίσει την εφαρμογή σου, τότε δεν θα σε ήθελα με τίποτα για αντίπαλο. :P  :P

Φαίνεται ότι αγαπάς αυτό που έχεις φτιάξει. Ξεχειλίζεις από μεράκι και εμείς από ευχαρίστηση που την χρησιμοποιούμε. 

Συγχαρητήρια!!!


Big things have small beginnings

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   zarzonis

zarzonis

    iPH Elite Poster

  • 2.065 μηνύματα
  • Twitter:@zarzonis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:zarzonis

Δημοσίευση 10/11/2014 - 17:14

Αν πραγματικά ξέρεις να παίζεις tichu τόσο καλά.... όσο καλά και άρτια έχεις χτίσει την εφαρμογή σου, τότε δεν θα σε ήθελα με τίποτα για αντίπαλο. :P  :P

Φαίνεται ότι αγαπάς αυτό που έχεις φτιάξει. Ξεχειλίζεις από μεράκι και εμείς από ευχαρίστηση που την χρησιμοποιούμε. 

Συγχαρητήρια!!!

Σε ευχαριστώ πολύ! Η αλήθεια είναι ότι Tichu δεν ξέρω να παίζω και πολύ καλά. Όσο για την εφαρμογή, θεωρώ πως είναι υποχρέωσή μου απέναντι σε όλους τους χρήστες της να την υποστηρίζω με τον καλύτερο δυνατό τρόπο. Χαίρομαι που σου αρέσει και τη χρησιμοποιείς. :)



#18   zarzonis

zarzonis

    iPH Elite Poster

  • 2.065 μηνύματα
  • Twitter:@zarzonis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:zarzonis

Δημοσίευση 18/07/2020 - 12:32

Καλησπέρα σε όλους! Μετά από 6 χρόνια περίπου αποχής είμαι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω πως η έκδοση 3.0.0 του iTichu είναι πλέον διαθέσιμη στο App Store. Την εφαρμογή την έχω ξαναγράψει εντελώς από το μηδέν. Όλη η λειτουργικότητα έχει παραμείνει η ίδια, έχοντας κάνει σαφώς τις απαραίτητες σχεδιαστικές αλλαγές όπου χρειαζόταν τόσο για την υποστήριξη των τελευταίων iPhone όσο και για το Dark Mode του iOS 13. Από την στιγμή που εφαρμογή ξαναγράφτηκε από την αρχή, πλέον είναι πολύ πιο εύκολο να προστεθούν κάποια από τα χαρακτηριστικά που έχουν ζητήσει οι χρήστες όλα αυτά τα χρόνια. Θα χαρώ να ακούσω τα σχόλιά σας για την εφαρμογή. Ακολουθούν μερικά screenshot.

 

iTichuImage1.pngiTichuImage2.pngiTichuImage3.pngiTichuImage4.png






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες