Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 4 ψήφοι

Πρόγραμμα ανταλλαγής τροφοδοτικού USB για Apple 5W Ευρώπη


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
128 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   stalll

stalll

    iPH Contributor

  • 1.125 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 18/06/2014 - 20:51

η cosmote δεχεται η μπα? εχει παει κανεις? επισης αυτο το "για αυτες τις μερες φορτιστε το απο pc" ειναι τουλαχιστον γελοιο.. 3 χρονακια μερα νυχτα λιωμα.... εε.. στην πριζα και θα το παθει τωρα? :P :P



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   pats

pats

    iPH Contributor

  • 1.566 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8

Δημοσίευση 18/06/2014 - 23:04

Αν πας cosmote σε στελνουν γερμανο.οσο για τις 7 μερες ειναι επειδη το παραλαμβανουν απο το καταστημα και το στελνουν στα κεντρικα τους και σου γυρνανε το καινουριο.δεν εχουν αποθεματικο στα καταστηματα.

#63   boogeyman

boogeyman

    iPH newbie

  • 9 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/06/2014 - 23:46

Eγω πηγα στην COSMOTE σημερα το απογευμα και μου ειπαν οτι απο την δευτερα θα δεχονται τα τροφοδοτικα!!!


Τελευταία επεξεργασία από: boogeyman, 18/06/2014 - 23:49


#64   pats

pats

    iPH Contributor

  • 1.566 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8

Δημοσίευση 19/06/2014 - 12:23

Πηγαινε σε γερμανο

#65   jnen

jnen

    iPH User

  • 180 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 21/06/2014 - 15:34

Στη Θεσσαλονικη πηγα αρχικα στο πλαισιο απ' οπου ειχα αγορασει το iphone και με παρεπεμψαν στο istorm στη τσιμισκη. πηγαινοντας προς τα εκει, περασα απο περιεργεια απο ενα καταστημα κοσμοτε να δω τι θα μου πουν(επειδη ηξερα πως η κοσμοτε ειναι προμηθευτρια εταιρια στην ελλαδα για iphone) και παλι με παρεπεμψαν στο istorm. τελοσπαντων στο istorm το πηραν το τροφοδοτικο και μου ειπαν οτι θα εχει ερθει σε 3-4 μερες κι οτι θα με ειδοποιησουν. αυτα για Θεσσαλονικη!



Στο istorm τσιμισκή σε δυο μέρες με πήραν τηλέφωνο να πάω να πάρω τον καινούργιο φορτιστή

#66   giorgiosv

giorgiosv

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/06/2014 - 17:58

 Πηγα σημερα και εγω στο Κολωνακι αλλα ματαια. Αυτο το καταστημα πραγματικα απορω γιατι ειναι ακομα ανοιχτο.Οι ανθρωποι ειναι απλα αλητες-κλεφτες. Φυσικα η απαντηση ηταν οτι δεν υπαρχει διαθεσιμο αποθεμα φορτιστων και θα πρεπει να στειλουν το δικο μου για επισκευη. Γι αντικατασταση δεν εγινε λογος. Προσωπικα θ' απευθυνθω και στην apple και βλεπουμε...δεν ειναι τοσο για τον φορτιστη οσο για το γαμωτο και για το οτι μας περνανε για κοροιδα. Ξερουμε πως λειτουργουν τα μαγαζια στο εξωτερικο.

 

Να σημειωθει οτι περασα και μια βολτα απο το publc στο συνταγμα...αυτοι δεν εχουν φορτιστες, ουτε καν γνησια καλωδια. Μονο ιμιτασιον ηταν η απαντηση του πωλητη. Ευτυχως παω ισπανια την πεμπτη οποτε θα δοκιμασω την τυχη μου εκει περα.



#67   SalVH

SalVH

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/06/2014 - 00:39

Εγώ πήγα τον φορτιστή στο Document στη Γλυφάδα Πέμπτη μεσημέρι και μου είπαν ότι χρειάζονταν 2-3 μέρες.

Τελικά με πήραν τηλέφωνο την επομένη μέρα το μεσημέρι να περάσω να παραλάβω τον καινούργιο.



#68   Chester21

Chester21

    iPH newbie

  • 69 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 22/06/2014 - 02:56

Συγνώμη για το σχετικά άκυρο της υπόθεσης, αλλά παίζει με το τροφοδοτικό να δίνουν και το καλώδιο;

Επειδή έχω θέμα με το καλώδιο.
Μου έχει κοπεί πρόσφατα και χρησιμοποιώ ένα μη-αυθεντικό και απ'όσο βλέπω μόνο το καλώδιο (για iphone 4s) κοστίζει 22 ευρώ.
Γενικά αξίζει 22 ευρώ για το αυθεντικό καλώδιο; 



#69   pats

pats

    iPH Contributor

  • 1.566 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8

Δημοσίευση 22/06/2014 - 08:17

Συγνώμη για το σχετικά άκυρο της υπόθεσης, αλλά παίζει με το τροφοδοτικό να δίνουν και το καλώδιο;

Επειδή έχω θέμα με το καλώδιο.
Μου έχει κοπεί πρόσφατα και χρησιμοποιώ ένα μη-αυθεντικό και απ'όσο βλέπω μόνο το καλώδιο (για iphone 4s) κοστίζει 22 ευρώ.
Γενικά αξίζει 22 ευρώ για το αυθεντικό καλώδιο;

Φιλε μου δυστυχως μονο το τροφοδοτικο αντικαθιστουν. Να παρεις της unique το καλωδιο το οποιο κανει 9,90 και δουλευει κανονικοτατα.θα το βρεις σε μεγαλη αλυσιδα καταστηματων

#70   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 22/06/2014 - 08:23

Παρέλαβα έχθες τελικά απο Document Γλυφάδας.



#71   pats

pats

    iPH Contributor

  • 1.566 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8

Δημοσίευση 22/06/2014 - 08:34

Ωραιος.μεσα στο χρονοδιαγραμμα στο εδωσαν.

#72   mesazon

mesazon

    iPH newbie

  • 46 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/06/2014 - 10:04

Εγω παντως το αντικατέστησα στην document και το καινουριο adapter για να το βγάλεις απο την πρίζα χρειαζεται να φοράς γάντι τόσο πολυ ζεσταίνεται !! Το εχω δοκιμάσει και σε πρίζα και σε πολύμπριζο! Το παλιο ζεσταίνοταν αλλα σε νορμαλ επίπεδα νομιζω!

#73   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 22/06/2014 - 15:23

Χα! Δηλαδη το 1400 ειναι χειροτερο; Εχω παρατηρησει οτι αλλες φορες ζεσταινεται και αλλες οχι. Δε ξερω απο τι εξαρταται ομως

#74   SalVH

SalVH

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/06/2014 - 15:43

Χθες που χρησιμοποίησα πρώτη φορά το νέο 1400 δεν παρατήρησα κάποια υπερβολική θέρμανση πάντως. Και το είχα στην πρίζα 5-6 ώρες συνεχόμενες.

#75   mesazon

mesazon

    iPH newbie

  • 46 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/06/2014 - 22:13

Δεν ξερω ετσι παρατήρησα εκτός αν με το παλιο δεν έδινα τόσο μεγάλη προσοχή! Αυτα που μας δωσαν σαν αντικατάσταση θεωρούνται καινουρια αλλα χωρις κουτι! Ισχύει;;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες