Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 4 ψήφοι

Πρόγραμμα ανταλλαγής τροφοδοτικού USB για Apple 5W Ευρώπη


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
128 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#91   Thanasiskok

Thanasiskok

    iPH Addict

  • 609 μηνύματα
  • Twitter:@thanasiskok
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:thanasiskok

Δημοσίευση 15/07/2014 - 21:35

Σήμερα παρέλαβα επιτέλους κι εγώ το νέο φορτιστή!(21 μερες αφού παρέδωσα τον παλιό) ! Τον χρησιμοποίησα και ζεσταίνεται πολυ και ο φορτιστής και το κινητό αλλά φορτίζει πολυ πιο γρήγορα απο πριν!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 15/07/2014 - 21:42

Αυτο το παρατηρω κι εγω, δε μπορω να καταλαβω πως ο 1300 που υποτιθεται ηταν επιφοβος και υπερθερμανση να ζεσταινεται αισθητα λιγοτερο απο τον 1400

 

Εν το μεταξυ εναν 1300 που χρησιμοποιω ουτε καν μπηκα στη διαδικασια να παω να τον αλλαξω, αντε βρες αποδειξη απο το 4αρι τωρα μετα απο τοσα χρονια...



#93   mtifosi

mtifosi

    iPH Member

  • 258 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:mtifosi

Δημοσίευση 15/07/2014 - 21:46

Αυτο το παρατηρω κι εγω, δε μπορω να καταλαβω πως ο 1300 που υποτιθεται ηταν επιφοβος και υπερθερμανση να ζεσταινεται αισθητα λιγοτερο απο τον 1400

 

Εν το μεταξυ εναν 1300 που χρησιμοποιω ουτε καν μπηκα στη διαδικασια να παω να τον αλλαξω, αντε βρες αποδειξη απο το 4αρι τωρα μετα απο τοσα χρονια...

Παρελαβα και εγω σημερα τον Α1400 φορτιστη αλλα με μια φορτιση που εκανα μου φανηκε πως ζεσταινεται λιγοτερα απο τον προηγουμενο.

Αν ο φορτιστης ηταν στο πακετο με το 4 δεν χρειαζεται η αποδειξη καθως σου ζητανε το serial number τουλαχιστον στην istorm.



#94   kiriakosa

kiriakosa

    iPH Elite Poster

  • 2.086 μηνύματα
  • Twitter:@Kiriakosa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:kiriakosa

Δημοσίευση 15/07/2014 - 23:30

Αυτο το παρατηρω κι εγω, δε μπορω να καταλαβω πως ο 1300 που υποτιθεται ηταν επιφοβος και υπερθερμανση να ζεσταινεται αισθητα λιγοτερο απο τον 1400

Εν το μεταξυ εναν 1300 που χρησιμοποιω ουτε καν μπηκα στη διαδικασια να παω να τον αλλαξω, αντε βρες αποδειξη απο το 4αρι τωρα μετα απο τοσα χρονια...

Πήγαινε iStorm χωρις αποδειξη, Βασίλη, και το κάνουν χωρις δεύτερη κουβέντα.

#95   Thanasiskok

Thanasiskok

    iPH Addict

  • 609 μηνύματα
  • Twitter:@thanasiskok
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:thanasiskok

Δημοσίευση 15/07/2014 - 23:36

Αυτο το παρατηρω κι εγω, δε μπορω να καταλαβω πως ο 1300 που υποτιθεται ηταν επιφοβος και υπερθερμανση να ζεσταινεται αισθητα λιγοτερο απο τον 1400

Εν το μεταξυ εναν 1300 που χρησιμοποιω ουτε καν μπηκα στη διαδικασια να παω να τον αλλαξω, αντε βρες αποδειξη απο το 4αρι τωρα μετα απο τοσα χρονια...

Και στο Γερμανό μόνο το serial number κοιτάνε και τπτ άλλο!

#96   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 16/07/2014 - 00:04

Πήγαινε iStorm χωρις αποδειξη, Βασίλη, και το κάνουν χωρις δεύτερη κουβέντα.

 

Θα το δοκιμασω. Το προβλημα μου ειναι οτι ο φορτιστης πρεπει να ειναι απο ενα παλιο μαυρο 4αρι που ειχα, που αργοτερα ανταλλαξα με ενα λευκο. Δε χανω κατι ομως να δοκιμασω



#97   kiriakosa

kiriakosa

    iPH Elite Poster

  • 2.086 μηνύματα
  • Twitter:@Kiriakosa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:kiriakosa

Δημοσίευση 16/07/2014 - 06:25

Θα το δοκιμασω. Το προβλημα μου ειναι οτι ο φορτιστης πρεπει να ειναι απο ενα παλιο μαυρο 4αρι που ειχα, που αργοτερα ανταλλαξα με ενα λευκο. Δε χανω κατι ομως να δοκιμασω

Δε θα το καταλάβουν. Και εγω κάτι αντίστοιχο έκανα, και δεν είπαν τίποτα.

#98   kiriakosa

kiriakosa

    iPH Elite Poster

  • 2.086 μηνύματα
  • Twitter:@Kiriakosa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:kiriakosa

Δημοσίευση 16/07/2014 - 06:26

Και στο Γερμανό μόνο το serial number κοιτάνε και τπτ άλλο!

Και όμως, στο Γερμανό στα Carrefur στο Φοινικα ζήτησαν αποδειξη. Εξαρτάται απο το κατάστημα.

#99   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 16/07/2014 - 08:08

Σημερα ήρθε και δικός μου από Γερμανό .... Δεν δοκίμασα ακόμα , για να δούμε αν τελικά υπάρχουν θερμικά φορτία και ταχύτητα φόρτισης..



#100   iStar

iStar

    iPH Elite Poster

  • 3.419 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 16/07/2014 - 09:23

Cosmote, Vodafone και καταστήματα όπως το Public, λογικό να μην έχουν απόθεμα αφού είναι καθαρά θέμα service η όλη διαδικασία... Πηγαίνετε σε καταστήματα που διαθέτουν δικό τους service πχ iSystem, Document, Info Quest, iStorm για πιο άμεση αντικατάσταση, καθώς κάνουν παραγγελίες καθημερινά. Από κει και πέρα είναι θέμα της Apple για το πότε θα στείλει τα καινούργια.


Τελευταία επεξεργασία από: KatiaSr, 16/07/2014 - 09:24

 4sB  5sG  6SG  7+B  XB  12ProPB  MiniB  MiniRetinaSG  Pro9.7SG  iPad10.2  MBPRetina13  MBP132017  MacMini2.6  AW42mmSG  AW3Nike+42mmSG  AW444mmG  ATV4Gen  Airpods  Airpods Pro HomePodMiniB 


#101   FreNzy

FreNzy

    iPH Enthousiast

  • 445 μηνύματα
  • Twitter:@Charlesfrise
  • Κινητό: iPhone 5C
  • Tablet:iPad Pro 1st gen + 4G
  • GameCenter:FreNzy_7

Δημοσίευση 16/07/2014 - 09:40

σε καταστηματα της wind γινεται να κανω αντικατασταση;



#102   Thanasiskok

Thanasiskok

    iPH Addict

  • 609 μηνύματα
  • Twitter:@thanasiskok
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:thanasiskok

Δημοσίευση 16/07/2014 - 11:21

Και όμως, στο Γερμανό στα Carrefur στο Φοινικα ζήτησαν αποδειξη. Εξαρτάται απο το κατάστημα.

Πες τους ότι σε αλλά καταστήματα δεν θέλει απόδειξη! Ή πήγαινε το σε κάποιο άλλο κατάστημα!

#103   kiriakosa

kiriakosa

    iPH Elite Poster

  • 2.086 μηνύματα
  • Twitter:@Kiriakosa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:kiriakosa

Δημοσίευση 16/07/2014 - 12:28

Πες τους ότι σε αλλά καταστήματα δεν θέλει απόδειξη! Ή πήγαινε το σε κάποιο άλλο κατάστημα!

Τους το είπα ρε συ, αλλα απο ότι φαίνεται ειναι Franchise και δεν τους ενδιαφέρει τι κάνουν οι άλλοι. Το ιδιο συνέβη και στο κατάστημα της Πυλαίας, οποτε μετα εγκατέλειψα την προσπάθεια. Αν έχεις εσυ κάποιο συγκεκριμένο, ποσταρε το για μελλοντική χρήση.

#104   Thanasiskok

Thanasiskok

    iPH Addict

  • 609 μηνύματα
  • Twitter:@thanasiskok
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:thanasiskok

Δημοσίευση 16/07/2014 - 12:36

Τους το είπα ρε συ, αλλα απο ότι φαίνεται ειναι Franchise και δεν τους ενδιαφέρει τι κάνουν οι άλλοι. Το ιδιο συνέβη και στο κατάστημα της Πυλαίας, οποτε μετα εγκατέλειψα την προσπάθεια. Αν έχεις εσυ κάποιο συγκεκριμένο, ποσταρε το για μελλοντική χρήση.

Εγώ απο θεσσαλονικη δεν μπορώ να σου πω, στο κατάστημα Γερμανός στο χωριό μου πήγα στην επαρχία (εκεί που το είχα αγοράσει) και όλα οκ μόνο το serial number μου ζήτησαν. Απο θεσσαλονικη απο όσο εχω ακούσει το istorm στο κέντρο δεν θέλει απόδειξη μόνο το κουτί νομίζω ή το serial number.

#105   kiriakosa

kiriakosa

    iPH Elite Poster

  • 2.086 μηνύματα
  • Twitter:@Kiriakosa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:kiriakosa

Δημοσίευση 16/07/2014 - 13:26

Εγώ απο θεσσαλονικη δεν μπορώ να σου πω, στο κατάστημα Γερμανός στο χωριό μου πήγα στην επαρχία (εκεί που το είχα αγοράσει) και όλα οκ μόνο το serial number μου ζήτησαν. Απο θεσσαλονικη απο όσο εχω ακούσει το istorm στο κέντρο δεν θέλει απόδειξη μόνο το κουτί νομίζω ή το serial number.

Για αυτο πήγα και εγω iStorm. Ο Γερμανός στη θεσσαλονικη ειναι ιστορια - αμαρτία.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 8

0 μέλη, 8 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες