Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* - - - - 1 ψήφοι

Νεο δικτυο Wind


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
31 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   paparainbow

paparainbow

    iPH Contributor

  • 1.875 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 14/07/2014 - 12:56

Όλοι οι πάροχοι εγκαθιστούν κεραίες - σε λίγο θα μας πεις ότι ο ΟΤΕ αγοράζει κτίρια για να μπορεί να κάνει την τοποθέτηση. Τι άλλο θα ακούσουμε...

αφου δεν ξερεις, γιατι μιλας;
μαθε ρωτα κ μετα ελα και γραψε.

legit


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   Atom

Atom

    iPH User

  • 122 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/07/2014 - 13:59

αφου δεν ξερεις, γιατι μιλας;
μαθε ρωτα κ μετα ελα και γραψε.

Αδιάσειστο το επιχείρημα σου. Πως να σου φέρουμε αντίρρηση; Αλλά εσύ ξέρεις -και ξέρουμε ότι ξέρεις- ενώ εγώ όχι. Για γέλια και για κλάματα...



#18   dominator

dominator

    iPH Hero

  • 3.533 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 14/07/2014 - 13:59

Για ποιον λόγο διαγραφικε το post ?
Atom από την στιγμή που δεν είσαι αντικειμενικός θα σε περνούν όλοι στο ψηλό

#19   Atom

Atom

    iPH User

  • 122 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/07/2014 - 14:00

Για ποιον λόγο διαγραφικε το post ?
Atom από την στιγμή που δεν είσαι αντικειμενικός θα σε περνούν όλοι στο ψηλό

Και τη δική σου αντικειμενικότητα πως την ορίζουμε ακριβώς; Με το επίπεδο των χαρακτηρισμών σου;



#20   dominator

dominator

    iPH Hero

  • 3.533 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 14/07/2014 - 14:02

Από την στιγμή που λες μόνο wind και η wind είναι η καλύτερη και η wind έχει το καλύτερο σήμα και της καλύτερες τιμές και προωθείς μόνο την wind και λίγα λέω ....

#21   tap

tap

    iPH User

  • 128 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 14/07/2014 - 14:08

Δεν ξέρετε τι λέτε ολοι σας,η wind ετοιμάζει το 5G δίκτυο με ταχύτητες τρελές,και πακέτα σχεδόν τσάμπα.και οι νέες κεραίες θα δέχονται και 6G σε ορισμένες περιοχές. :)

#22   Atom

Atom

    iPH User

  • 122 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/07/2014 - 14:09

Από την στιγμή που λες μόνο wind και η wind είναι η καλύτερη και η wind έχει το καλύτερο σήμα και της καλύτερες τιμές και προωθείς μόνο την wind και λίγα λέω ....

Αν δεν σου αρέσει κάνεις skip. Forum είναι. Προασπίζεσαι κανενός τα δικαιώματα; 

Υ.Γ. Παρεμπιπτόντως δεν ήξερα ότι είσαι ο δικαστής του iPhonehellas. Ακόμη και έτσι κράτα τους χαρακτηρισμούς για πάρτη σου. Αν δεν γνωρίζεις, λέγονται κανόνες στοιχειώδους συμπεριφοράς και έχουν μεγαλύτερη αξία από τη γνώση για τον καλύτερο provider στη χώρα.



#23   dominator

dominator

    iPH Hero

  • 3.533 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 14/07/2014 - 14:12

Ωραία θα μάθω κανόνες συμπεριφοράς όταν εσύ δεν ξανά γράψεις για την wind

#24   Atom

Atom

    iPH User

  • 122 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/07/2014 - 14:15

Ωραία θα μάθω κανόνες συμπεριφοράς όταν εσύ δεν ξανά γράψεις για την wind

Μια ακόμη επιβεβαίωση της σοβαρότητας των λεγομένων σου. Χρειάζεται να πούμε κάτι άλλο;



#25   dominator

dominator

    iPH Hero

  • 3.533 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 14/07/2014 - 14:17

Είμαι λίγο χαζός γιαυτο....

#26   ckanas

ckanas

    iPH newbie

  • 80 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 15/07/2014 - 08:42

Για μένα η Wind έχει όντως τα καλύτερα πακέτα και γενικά είναι η πιο συμφέρουσα. Σε ότι έχει να κάνει με το δίκτυο της, έχει βελτιωθεί πάρα πολύ σε σχέση με το παρελθόν ειδικά στην επαρχεία. Σε φίλο μου που ήθελε να σπάσει το συμβόλαιο σε Cosmote και να πάει κάπου πιο οικονομικά, του πρότεινα F2G... είχε τους ενδοιασμούς του για το δίκτυο αλλά του έδωσαν καρτούλα, έκανε τεστ και είδε πως είναι μια χαρά. 

 

Γενικά, καλό θα ήταν να αφήσουμε τις προκαταλήψεις για το σήμα κλπ. Όλες οι εταιρίες κάπου χάνουν ενώ άλλες έχουν σήμα καμπάνα σε περιοχές. Εγώ πάω με γνώμονα την τσέπη μου και αυτή μου λέει ότι θα πρέπει να μείνω στην Wind :)



#27   Atom

Atom

    iPH User

  • 122 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/07/2014 - 16:01

Γενικά, καλό θα ήταν να αφήσουμε τις προκαταλήψεις για το σήμα κλπ. Όλες οι εταιρίες κάπου χάνουν ενώ άλλες έχουν σήμα καμπάνα σε περιοχές. Εγώ πάω με γνώμονα την τσέπη μου και αυτή μου λέει ότι θα πρέπει να μείνω στην Wind :)

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Ο καθένας κινείται βάσει αυτών που τον συμφέρουν περισσότερο. Και εμένα αυτή τη στιγμή με καλύπτει απόλυτα η Wind, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι αν αύριο αλλάξουν τα δεδομένα, δε θα αναθεωρήσω.



#28   petervgr

petervgr

    iPH Elite Poster

  • 2.594 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 29/07/2014 - 16:33

Οικονομικοτερη ολων στα επαγγελματικά πακετα κινητής που χρησιμοποιώ στην εταιρία,

σταθερο και internet στο σπίτι χωρις κανενα προβλημα τα τελευταια 2 χρόνια.


Στο χωριό διακοπες (μάνη) πιάνει δυσκολα αλλα εκει ολα δυσκολα πιανουν εκτος ισως λιγο καλυτερα η vodafone.

Με κυριαρχο το οικονομικό νομιζω δεν υπαρχει καλύτερη σήμερα.

Αν ομως θες σήμα 3g ισως οι άλλες να ειναι και καλύτερες , ισως παλι οχι δεν ξερω,

δεν ειχα ποτέ προβλήματα στην Αθήνα με το δικτυο για να αναγκαςτώ να το ψαξω καλύτερα.

Τελευταία επεξεργασία από: petervgr, 29/07/2014 - 16:34


#29   ckanas

ckanas

    iPH newbie

  • 80 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 30/07/2014 - 09:11

Οικονομικοτερη ολων στα επαγγελματικά πακετα κινητής που χρησιμοποιώ στην εταιρία,

σταθερο και internet στο σπίτι χωρις κανενα προβλημα τα τελευταια 2 χρόνια.


Στο χωριό διακοπες (μάνη) πιάνει δυσκολα αλλα εκει ολα δυσκολα πιανουν εκτος ισως λιγο καλυτερα η vodafone.

Με κυριαρχο το οικονομικό νομιζω δεν υπαρχει καλύτερη σήμερα.

Αν ομως θες σήμα 3g ισως οι άλλες να ειναι και καλύτερες , ισως παλι οχι δεν ξερω,

δεν ειχα ποτέ προβλήματα στην Αθήνα με το δικτυο για να αναγκαςτώ να το ψαξω καλύτερα.

Αθήνα πιάνει φοβερές ταχύτητες, τώρα που λες για επαγγελματικά είδα σε μια εταιρία που δούλευαν το Wind Fleet για να παρακολουθούν τα αμάξια κλπ... έπαθα πλάκα !



#30   Diablo

Diablo

    iPH newbie

  • 60 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/07/2014 - 13:41

Αθήνα πιάνει φοβερές ταχύτητες, τώρα που λες για επαγγελματικά είδα σε μια εταιρία που δούλευαν το Wind Fleet για να παρακολουθούν τα αμάξια κλπ... έπαθα πλάκα !

Και εγώ που κινούμαι σχεδόν το 90% του χρόνου μου στην Αθήνα, η Wind έχει φοβερό 3G, με κάλυψη σχεδόν παντού. Μια φορά που συνάντησα τρύπα δεν είχε κάλυψη ούτε το εταιρικό μου Vodafone, το οποίο παρεμπιπτόντως υστερεί σε ταχύτητες σε σχέση με αυτές της Wind.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες