Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

IPad αγορά από Αμερική


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
5 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   kikonec

kikonec

    iPH newbie

  • 98 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/07/2014 - 13:35

Παιδιά θα πάω Αμερική τώρα και σκέφτομαι να αγοράσω το ipad air από εκεί, θέλω να μου διευκρινίσεται κάνα δύο πράγματα.πρώτον εγγύηση έχω εδώ Ελλάδα; Πόσο καιρό; επίσης όταν θα επιστρέψω θα περάσει τελωνείο; πρέπει να πληρώσω κάτι; ξέρετε κάποιο κατάστημα εκτός από play store που να το έχει πιο φθηνά; στο site της apple το έχει 499 δολλάρια το Wi-Fi 16gb δλδ 370 ευρώ. Παίζει να το βρω στο play store πιο φθηνά όταν πάω εκεί από την τιμή που δείχνει το site τους;
Ευχαριστώ Πολύ ελπίζω κάποιος που έχει πάει Αμερική να μου απάντηση.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   kikonec

kikonec

    iPH newbie

  • 98 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/07/2014 - 14:01

Όπου play store βάλτε apple store.

#3   Swift96gr

Swift96gr

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/07/2014 - 15:10

Εγω δεν περασα καν απο τελωνειο. Απο Νεα Υορκη με ανταποκριση Παρίσι. Ουτε στο Παρίσι πέρασα ουτε εδω.



#4   kikonec

kikonec

    iPH newbie

  • 98 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/07/2014 - 16:04

Εγω δεν περασα καν απο τελωνειο. Απο Νεα Υορκη με ανταποκριση Παρίσι. Ουτε στο Παρίσι πέρασα ουτε εδω.

Και εγώ φίλε Νέα Υόρκη θα πάω μέσω Λονδίνου και επιστροφή μέσω Ισπανίας από που το πήρες; και πόσο; δεν σε είπε κανένας τίποτα για το iPad και το κουτί του πχ ότι είναι καινούριο; εννοείται θα το ανοίξω...οπότε μπορώ να πω ότι μου το χαρισε και Ι ξάδερφος μου από Αμερική!

#5   Swift96gr

Swift96gr

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/07/2014 - 22:34

Ποιος να μου πει και τι; Δεν με ρωτησε κανεις



#6   georgeol

georgeol

    iPH Hero

  • 3.859 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 11/07/2014 - 23:59

Και εγώ φίλε Νέα Υόρκη θα πάω μέσω Λονδίνου και επιστροφή μέσω Ισπανίας από που το πήρες; και πόσο; δεν σε είπε κανένας τίποτα για το iPad και το κουτί του πχ ότι είναι καινούριο; εννοείται θα το ανοίξω...οπότε μπορώ να πω ότι μου το χαρισε και Ι ξάδερφος μου από Αμερική!

Αν το έχεις ανοιχτό δε μπορεί κάνεις να σου πει τίποτα. Εμένα το δικό μου το έφερε ένας φίλος από Αμερική που είχε μαζί του άλλα 2 (χωρίς το κουτί όλα) ερχόταν από Γερμανία και λίγο πριν την προσγείωση στην Αθήνα έγινε ανακοίνωση όσοι επιβάτες ταξιδέυουν απο Αμερική να περάσουν από έλεγχο (ταξιδεύει συνέχεια και πρώτη φορά του συνέβη αυτό). Λίγο πριν περάσει από έλεγχο κάτι έγινε (δε θυμάμαι ακριβώς) και πέρασε έτσι.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες