Μετάβαση στο περιεχόμενο


Ραδιόφωνο


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
369 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31 Guest_bluradio_*

Guest_bluradio_*

Δημοσίευση 06/01/2010 - 15:30

γεια χαρα σε ολους και καλη χρονια.κατεβασα και εγω την εφαρμογη και μπορω να πω οτι εντυπωσιαστηκα απο την ποικιλια των σταθμων που διαθετει ομως υπαρχει ενα προβλημα.οι σταθμοι απο την αθηνα δεν ακουγονται ενω και απο αλλες περιοχες παρατηρησα αυτο το φαινομενο.εχει αντιμετωπισει και αλλος το ιδιο προβλημα η απλως εχει καταρευσει κανας server?

Όντως υπήρξε ένα μικρό πρόβλημα αλλά διορθώθηκε κι όλα παίζουν κανονικά!!
Ευχαριστούμε για την άμεση ενημέρωση!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   djibril13

djibril13

    iPH Contributor

  • 963 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/01/2010 - 15:41

οντως ολα λειτουργουν κανονικα!συνεχιστε την καλη δουλεια παιδια!

#33   peterboutsis

peterboutsis

    iPH Contributor

  • 1.031 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:peterboutsis

Δημοσίευση 06/01/2010 - 15:48

αδερφε τον youfm.gr της πατρας τον εχει??

Τελευταία επεξεργασία από: peterboutsis, 06/01/2010 - 15:48


#34   djibril13

djibril13

    iPH Contributor

  • 963 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/01/2010 - 15:53

το εψαξα και δεν το εχει.παντως εχει τρομερη ποικιλια και αξιζει.

#35 Guest_bluradio_*

Guest_bluradio_*

Δημοσίευση 06/01/2010 - 15:54

αδερφε τον youfm.gr της πατρας τον εχει??


Όχι, όπως κι άλλους που θα μπούν ελπίζουμε πολύ σύντομα!!
radiofono@smartapps.gr
Για πλήρη στοιχεία καταχώρησης νέων ραδιοφώνων, φυσικά και logo του σταθμού!

Ευχαριστώ!

#36   DarpaChief

DarpaChief

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 06/01/2010 - 19:27

Μισό λεπτό, για να καταλάβω. Εγώ αγόρασα ένα πρόγραμμα για να ακούω ραδιόφωνο αντί να μπαίνω στο live24.gr και τώρα ο ίδιος που έφτιαξε το πρόγραμμα αυτό, πρόσθεσε περισσότερους σταθμούς, έφτιαξε και μερικές εικόνες στο photoshop και αντί να μου δώσει τις αλλαγές σαν update, μου ζητάει άλλα 2.39?????

Και η δικαιολογία ότι δεν περιέχει γραμμή κώδικα από το πρόγραμμα που αγόρασα γιατί πρέπει να με νοιάζει αφού το ίδιο πράγμα κάνει???

Ένα συμπέρασμα έχω: ΑΙΣΧΟΣ!!!!! ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!!!!

Συμβουλή: Σταματήστε να την αγοράζετε γιατί μετά όλοι αυτό θα κάνουν!!!!!!

ΜΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΕΣΤΕ!!

#37 Guest_bluradio_*

Guest_bluradio_*

Δημοσίευση 06/01/2010 - 20:35

Μισό λεπτό, για να καταλάβω. Εγώ αγόρασα ένα πρόγραμμα για να ακούω ραδιόφωνο αντί να μπαίνω στο live24.gr και τώρα ο ίδιος που έφτιαξε το πρόγραμμα αυτό, πρόσθεσε περισσότερους σταθμούς, έφτιαξε και μερικές εικόνες στο photoshop και αντί να μου δώσει τις αλλαγές σαν update, μου ζητάει άλλα 2.39?????

Και η δικαιολογία ότι δεν περιέχει γραμμή κώδικα από το πρόγραμμα που αγόρασα γιατί πρέπει να με νοιάζει αφού το ίδιο πράγμα κάνει???

Ένα συμπέρασμα έχω: ΑΙΣΧΟΣ!!!!! ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!!!!

Συμβουλή: Σταματήστε να την αγοράζετε γιατί μετά όλοι αυτό θα κάνουν!!!!!!

ΜΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΕΣΤΕ!!

Δεν θα απαντήσω, δεν θα απαντήσω....
Δεν μου το επιτρέπει η ανατροφή μου!

#38   emil

emil

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/01/2010 - 21:02

Συγχαρητήρια για την προσπάθεια αν και δεν την δοκίμασα ακόμα, από αυτά που διάβασα ότι υποστηρίζει έχω πειστεί.
Μια ερώτηση μόνο... Υπάρχει καταχωρημένο το www.locoradio.gr ?
Ευχαριστώ!

#39 Guest_bluradio_*

Guest_bluradio_*

Δημοσίευση 06/01/2010 - 21:08

Συγχαρητήρια για την προσπάθεια αν και δεν την δοκίμασα ακόμα, από αυτά που διάβασα ότι υποστηρίζει έχω πειστεί.
Μια ερώτηση μόνο... Υπάρχει καταχωρημένο το www.locoradio.gr ?
Ευχαριστώ!

Ναί μόλις σήμερα το περάσαμε, παράδειγμα ιντερνετικού ραδιοφώνου!

#40   emil

emil

    iPH newbie

  • 19 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/01/2010 - 21:23

Ναί μόλις σήμερα το περάσαμε, παράδειγμα ιντερνετικού ραδιοφώνου!



OK ευχαριστώ για την άμεση απάντηση, θα την τιμήσω την εφαρμογή σας. Εύχομαι να συνεχίσετε με την καταχώρηση νέων σταθμών.

pS: όταν λες "παράδειγμα ιντερνετικού ραδιοφώνου" τι εννοείς ? δε το έπιασα ?

#41 Guest_bluradio_*

Guest_bluradio_*

Δημοσίευση 06/01/2010 - 21:56

OK ευχαριστώ για την άμεση απάντηση, θα την τιμήσω την εφαρμογή σας. Εύχομαι να συνεχίσετε με την καταχώρηση νέων σταθμών.

pS: όταν λες "παράδειγμα ιντερνετικού ραδιοφώνου" τι εννοείς ? δε το έπιασα ?

Εννοώ πως είναι καταπληκτικό ραδιόφωνο και παράδειγμα προς μίμηση!

#42   mikrovioslive

mikrovioslive

    iPH Addict

  • 739 μηνύματα
  • Twitter:@mikrovioslive
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:mikrovioslive

Δημοσίευση 06/01/2010 - 23:07

Προφανώς εμείς που την αγοράσαμε γίναμε οι χρηματοδότες ώστε να την τελειοποιήσουν για να μας την ξαναπουλήσουν.

Το οτι αγορασες καποια εφαρμογη δεν σημαινει οτι ειναι υποχρεομενος να κανει μια ζωη update για σενα κ για μενα..
Κοιταει το μελλον για να εξελιχθει.. Κ φυσικα αυτα που λες ειναι κακια κ ανορυμοτητες.!!
Για δες λιγο την gameloft sto realsocer που σου χρεωνει κανονικα στα αυτια την καθε update.. Ε τι λες.;
Ειναι η νο1 στις πολισεις.. Καλο.;

#43   prototype

prototype

    iPH Member

  • 225 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/01/2010 - 00:19

Το οτι αγορασες καποια εφαρμογη δεν σημαινει οτι ειναι υποχρεομενος να κανει μια ζωη update για σενα κ για μενα..
Κοιταει το μελλον για να εξελιχθει.. Κ φυσικα αυτα που λες ειναι κακια κ ανορυμοτητες.!!
Για δες λιγο την gameloft sto realsocer που σου χρεωνει κανονικα στα αυτια την καθε update.. Ε τι λες.;
Ειναι η νο1 στις πολισεις.. Καλο.;

Βλέπω όμως και το ΙΜ το οποίο μου έχει δώσει ένα κάρο αναβαθμίσεις δωρεάν. Εξάλλου το ότι δεν το αγόρασα το RealSoccer μπορεί να είναι και αυτός ένας από τους λόγους. Κι αν τύχαινε να το αγόραζα και έβλεπα ότι γινόταν αυτό το πράγμα μη νομίζεις ότι εκεί δε θα το έγραφα. Όταν με πειράζει κάτι το λέω, κάτι που νομίζω ότι έχω δικαίωμα να το κάνω (τουλάχιστον πιστεύω ότι ακόμη ζω σε δημοκρατική χώρα και η ελευθερία του λόγου υπάρχει). Προφανώς όμως η κριτική ή η άποψή μου πειράζει γιατί δεν είναι θετική κι έτσι αντί να υπάρξει ένας εποικοδομητικός διάλογος για τον λόγο τον οποίο έγραψα αυτά το μόνο που είδα ήταν και είναι μια επίθεση εναντίον μου.

#44   mikrovioslive

mikrovioslive

    iPH Addict

  • 739 μηνύματα
  • Twitter:@mikrovioslive
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:mikrovioslive

Δημοσίευση 07/01/2010 - 00:36

Βλέπω όμως και το ΙΜ το οποίο μου έχει δώσει ένα κάρο αναβαθμίσεις δωρεάν. Εξάλλου το ότι δεν το αγόρασα το RealSoccer μπορεί να είναι και αυτός ένας από τους λόγους. Κι αν τύχαινε να το αγόραζα και έβλεπα ότι γινόταν αυτό το πράγμα μη νομίζεις ότι εκεί δε θα το έγραφα. Όταν με πειράζει κάτι το λέω, κάτι που νομίζω ότι έχω δικαίωμα να το κάνω (τουλάχιστον πιστεύω ότι ακόμη ζω σε δημοκρατική χώρα και η ελευθερία του λόγου υπάρχει). Προφανώς όμως η κριτική ή η άποψή μου πειράζει γιατί δεν είναι θετική κι έτσι αντί να υπάρξει ένας εποικοδομητικός διάλογος για τον λόγο τον οποίο έγραψα αυτά το μόνο που είδα ήταν και είναι μια επίθεση εναντίον μου.

καλα ο καθενας οπως το παρει.. Ας μην γινομαστε κ εχθροι..! :) δεν εχω κατι εναντιον σου..!
Happy new year...! ;)

#45   prototype

prototype

    iPH Member

  • 225 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/01/2010 - 00:42

καλα ο καθενας οπως το παρει.. Ας μην γινομαστε κ εχθροι..! :) δεν εχω κατι εναντιον σου..!
Happy new year...! ;)

Εννοείτε πως δεν έχω τέτοια διάθεση. Σίγουρα όπως το βλέπει ο καθένας αλλά αυτή τη διαφορετικότητα πρέπει να τη σεβόμαστε.
Καλή χρονιά και σε σένα με υγεία πάνω από όλα. :D

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες