Μετάβαση στο περιεχόμενο


Ραδιόφωνο


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
369 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   Smaug

Smaug

    iPH Contributor

  • 1.771 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:smaug.gr

Δημοσίευση 07/01/2010 - 23:21

Δεν θα απαντήσω, δεν θα απαντήσω....
Δεν μου το επιτρέπει η ανατροφή μου!



XAXAAXXAXAXAXA ΜΕ ΓΟΝΑΤΙΣΕΣ ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧ

Εντάξει τώρα όλοι οι υπόλοιποι κάθεστε και ασχολείστε με τον bluradio, τα παιδιά αντί να δώσουν το ίδιο προιόν με update το έδωσαν ως νέο app. Το γιατί είναι εύκολο να το απαντήσεις. Το iRadio GR είχε αρκετές περιόδους όντας free με αποτέλεσμα να γίνει γνωστό να ανέβει στα charts και μετα να γίνει paid να ξαναπέσει κτλ. Επειδή μεγάλο ποσοστό απο τα 12.000 που λένε το κατέβασαν free είχαν μεγάλες απώλειες εσόδων με αποτέλεσμα τώρα να βγάλουν κάτι ίδιο με διαφορετικό περιτύλιγμα και πιο σοβαρή ίσως δομή και να πουν μας ξέρετε απο το iradio gr δώστε 2 κάτι τώρα για κάτι ίδιο με καλύτερο layout. Μια σοβαρή team του εξωτερικού δεν θα το έκανε ΠΟΤΕ αυτό αλλά οι συγκεκριμένοι όντας περιορισμένοι απο την μικρή Ελληνική αγορά και μην έχοντας κάτι καλύτερο σαν ιδέα για να αναπτύξουν ανακύκλωσαν το ίδιο project. Αnd life goes on.

Τελευταία επεξεργασία από: Smaug, 07/01/2010 - 23:30


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   MixalisXxx

MixalisXxx

    iPH Elite Poster

  • 2.047 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/01/2010 - 23:26

Για να μην κουράζεσαι άδικα σου λέμε ότι τα ονόματα μας βρίσκονται στο about της πρώτης μας εφαρμογής iRadio Gr!
Αλλά αμφιβάλλω αν έχεις δώσει ένα cent να αγοράσεις κάποια από αυτές που πάντα κατακρίνεις!
Εσύ είσαι ανώνυμος εδώ και παπαρολογείς σε όλα τα topic όλων των εφαρμογών κάνοντας τον ειδικό σε όλα!
Μας έπρηξες πιά!
Άσε μας να απολαύσουμε την επιτυχία μας! Έλεος!!!!
Μια πολύ καλή δουλειά κάναμε και την πουλάμε όπως όλοι δεν κάναμε έγκλημα!
Έλεος πιά! Έλεος!
Δεν θυμάμαι να παρακάλεσαμε ή να υποχρεώσαμε κανένας να την αγοράσει!
Και για να καταλάβεις το ζημιά κάνεις, δεν χαρίζουμε κανέναν promo code σε κανένας όπως είχαμε κανονίσει
με του ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας iphonehellas.Gr
Συγγνώμη ρε παιδιά αλλά μας τα ζάλισε πια ο τύπος!!!!
Αμάν πια!
Έλεος!!!!


διαβαζοντας αυτο το ποστ πραγματικα γελασα! Οχι γιατι την ειπες στον tilter αλλα γιατι και να ηθελα να αγορασω την εφαρμογη πραγματικα με αυτο το ποστ το εχασες! Συμφωνω απολυτα με τον tilter ενω και εγω προσωπικα εχω κοντραριστει μαζι του σε αλλα threads!!!

Λυπαμαι χασατε!!!

#63   mikrovioslive

mikrovioslive

    iPH Addict

  • 739 μηνύματα
  • Twitter:@mikrovioslive
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:mikrovioslive

Δημοσίευση 07/01/2010 - 23:42

Εχει πλακα αυτο το ποστ... κ ενδιαφερον... Περιμενω εξεληξη........

#64   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/01/2010 - 23:46

Κύριοι , του blueradio συμφωνώ με τους προλαλησαντες σχετικά με τον τροπο που απαντάτε και εκβιαζετε δήθεν με promo codes .. Αγόρασα την εφαρμογή σας από την πρώτη στιγμή γιατί μου αρέσει να στηρίζω τους Έλληνες .. Παρότι γνωρίζω πολλά από jailbreak και hackulus κλπ έχω clean συσκευη και αγοράζω τις εφαρμογές μου .. Είναι επίσης δικαίωμα σας να φτιαχνετε και να πουλατε ότι θέλετε, θεωρώ όμως αναιδεια .. Το να αντιμετωπίζετε οποιαδήποτε κριτική κατα αυτόν τον τροπο .. Εάν ο καθένας από εμάς βαλη στην υπογραφή του «μην αγοράζετε την εφαρμογή ραδιόφωνο» είναι αναίδεις .. Θα σας αρέσει;

Τελευταία επεξεργασία από: DINFUN, 07/01/2010 - 23:47


#65   Tillter

Tillter

    iPH Contributor

  • 1.271 μηνύματα
  • Twitter:@Till773
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Kajuku

Δημοσίευση 08/01/2010 - 00:03

Μια σοβαρή team του εξωτερικού δεν θα το έκανε ΠΟΤΕ αυτό αλλά οι συγκεκριμένοι όντας περιορισμένοι απο την μικρή Ελληνική αγορά και μην έχοντας κάτι καλύτερο σαν ιδέα για να αναπτύξουν ανακύκλωσαν το ίδιο project. Αnd life goes on.


Είναι ακριβώς αυτό που λές: and life goes on. Κάποια στιγμή θα έβγαινε κάποιος δυσαρεστημένος και θα αναρωτιόταν γιατί να πληρώσει εκ νέου μια εφαρμογή ραδιοφώνου απο την ίδια ομάδα, αφού είχε ήδη αγοράσει την πρώτη. ΟΚ, αναμενόμενο. Στην τελική είτε θα έμενε με αυτή που είχε, είτε θα έπαιρνε και την καινούργια. Απλά θα έβγαζε το παράπονο του στα fora. Το ξέραν και οι developers του Ραδιοφώνου αυτό, και το περίμεναν κιόλας. Μετά απο μια - δυο μέρες το πράγμα θα ξεθύμενε, τα σχόλια για την εφαρμογή έτσι κι αλλιώς είναι ιδιαίτερα θετικά, στο τέλος όλα θα ήταν καλά (η εφαρμογή είναι ήδη πρώτη στις top paid του ελληνικού App Store). Δεν υπήρχε δηλαδή περίπτωση να πάει κάτι στραβά. Ήταν λοιπόν ανάγκη να κάνει την εμφάνιση του αυτό το σχόλιο περί "άνανδρης κακίας", "μίζερου κακού" και "κρυψήματος πίσω απο φούστες"; Μα ποιος πάει και βγάζει τα μάτια του με τέτοιο τρόπο;

#66 Guest_bluradio_*

Guest_bluradio_*

Δημοσίευση 08/01/2010 - 00:11

Κύριοι , του blueradio συμφωνώ με τους προλαλησαντες σχετικά με τον τροπο που απαντάτε και εκβιαζετε δήθεν με promo codes .. Αγόρασα την εφαρμογή σας από την πρώτη στιγμή γιατί μου αρέσει να στηρίζω τους Έλληνες .. Παρότι γνωρίζω πολλά από jailbreak και hackulus κλπ έχω clean συσκευη και αγοράζω τις εφαρμογές μου .. Είναι επίσης δικαίωμα σας να φτιαχνετε και να πουλατε ότι θέλετε, θεωρώ όμως αναιδεια .. Το να αντιμετωπίζετε οποιαδήποτε κριτική κατα αυτόν τον τροπο .. Εάν ο καθένας από εμάς βαλη στην υπογραφή του «μην αγοράζετε την εφαρμογή ραδιόφωνο» είναι αναίδεις .. Θα σας αρέσει;

Συγγνώμη;;;;;
Ποιός απειλεί τώρα;
Φτιάξαμε αυτό το post όπως συνηθίζεται για να προωθήσουμε τη δουλειά μας και να δούμε τα ελατώματα της εφαρμογής μας και να τα διορθώσουμε, αλλά το μόνο που δεν συμβαίνει είναι αυτό, προφανώς γιατί σε κάποιους δεν άρεσε που δεν τους τη χαρίσαμε!
Προσωπικά είναι η τελευταία απάντηση που δίνω σε αναλύσεις επί αναλύσεων και ηθικούς κώδικες τακτικές στρατηγικής και marketing!
Θα απαντάω μόνο σε λειτουργικά θέματα της εφαρμογής και πρόσθεση ραδιοφώνων!
Ζητώ συγγνώμη αν ξέφυγα αλλά σε μια κουβέντα που έχει τόσο πάθος το παθαίνεις κι αυτό!
Τώρα αν θέλετε να υπογράψετε «μην αγοράζετε λόγω αναίδειας» τι περιμένεις να απαντήσω;
Θέλω να πιστεύω ότι αγόρασες την εφαρμογή διότι είναι πολύ καλή και σε ευχαριστόυμε!
Ευχαριστώ το iphonehellas.gr για τη φιλοξενία!
Όταν το iphonehellas διοργάνωσε το γιορτινό διαγωνισμό επειδή δεν είχαμε αλλους promo codes αποφασίσαμε να τη διαθέσουμε δωρεάν για 24 ώρες!
Ξέρεις πόσοι την κατέβασαν; 2134 !!!!!!!!
Αυτό για απάντηση στον τύπο που είπε ότι επειδή δεν σας τα πήραμε την πρώτη φορά, ήρθαμε να σας τα πάρουμε με τη δεύτερη με το ίδιο προϊόν!
Αυτό θα μπορούσε να το πεί μόνο ένας άσχετος! Αυτοί που ξέρουν έχουν καταλάβει πόση δουλειά έπεσε για να δημουργηθεί!
Νάστε όλοι καλά!

#67   Smaug

Smaug

    iPH Contributor

  • 1.771 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:smaug.gr

Δημοσίευση 08/01/2010 - 00:19

Είναι ακριβώς αυτό που λές: and life goes on. Κάποια στιγμή θα έβγαινε κάποιος δυσαρεστημένος και θα αναρωτιόταν γιατί να πληρώσει εκ νέου μια εφαρμογή ραδιοφώνου απο την ίδια ομάδα, αφού είχε ήδη αγοράσει την πρώτη. ΟΚ, αναμενόμενο. Στην τελική είτε θα έμενε με αυτή που είχε, είτε θα έπαιρνε και την καινούργια. Απλά θα έβγαζε το παράπονο του στα fora. Το ξέραν και οι developers του Ραδιοφώνου αυτό, και το περίμεναν κιόλας. Μετά απο μια - δυο μέρες το πράγμα θα ξεθύμενε, τα σχόλια για την εφαρμογή έτσι κι αλλιώς είναι ιδιαίτερα θετικά, στο τέλος όλα θα ήταν καλά (η εφαρμογή είναι ήδη πρώτη στις top paid του ελληνικού App Store). Δεν υπήρχε δηλαδή περίπτωση να πάει κάτι στραβά. Ήταν λοιπόν ανάγκη να κάνει την εμφάνιση του αυτό το σχόλιο περί "άνανδρης κακίας", "μίζερου κακού" και "κρυψήματος πίσω απο φούστες"; Μα ποιος πάει και βγάζει τα μάτια του με τέτοιο τρόπο;


Ένας επαγγελματίας.

#68   Tillter

Tillter

    iPH Contributor

  • 1.271 μηνύματα
  • Twitter:@Till773
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Kajuku

Δημοσίευση 08/01/2010 - 00:27

Ένας επαγγελματίας.


Είσαι θεός. Θα πρέπει να γουστάρεις τρελλά Monty Pythons...

#69   MixalisXxx

MixalisXxx

    iPH Elite Poster

  • 2.047 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/01/2010 - 00:38

Συγγνώμη;;;;;
Ποιός απειλεί τώρα;
Φτιάξαμε αυτό το post όπως συνηθίζεται για να προωθήσουμε τη δουλειά μας και να δούμε τα ελατώματα της εφαρμογής μας και να τα διορθώσουμε, αλλά το μόνο που δεν συμβαίνει είναι αυτό, προφανώς γιατί σε κάποιους δεν άρεσε που δεν τους τη χαρίσαμε!
Προσωπικά είναι η τελευταία απάντηση που δίνω σε αναλύσεις επί αναλύσεων και ηθικούς κώδικες τακτικές στρατηγικής και marketing!
Θα απαντάω μόνο σε λειτουργικά θέματα της εφαρμογής και πρόσθεση ραδιοφώνων!
Ζητώ συγγνώμη αν ξέφυγα αλλά σε μια κουβέντα που έχει τόσο πάθος το παθαίνεις κι αυτό!
Τώρα αν θέλετε να υπογράψετε «μην αγοράζετε λόγω αναίδειας» τι περιμένεις να απαντήσω;
Θέλω να πιστεύω ότι αγόρασες την εφαρμογή διότι είναι πολύ καλή και σε ευχαριστόυμε!
Ευχαριστώ το iphonehellas.gr για τη φιλοξενία!
Όταν το iphonehellas διοργάνωσε το γιορτινό διαγωνισμό επειδή δεν είχαμε αλλους promo codes αποφασίσαμε να τη διαθέσουμε δωρεάν για 24 ώρες!
Ξέρεις πόσοι την κατέβασαν; 2134 !!!!!!!!
Αυτό για απάντηση στον τύπο που είπε ότι επειδή δεν σας τα πήραμε την πρώτη φορά, ήρθαμε να σας τα πάρουμε με τη δεύτερη με το ίδιο προϊόν!
Αυτό θα μπορούσε να το πεί μόνο ένας άσχετος! Αυτοί που ξέρουν έχουν καταλάβει πόση δουλειά έπεσε για να δημουργηθεί!
Νάστε όλοι καλά!


Μια πας να το σωσεις, μια το χανεις παλι! Καταλαβαινω πως αυτη τη στιγμη βραζεις αλλα με το να βραζεις δεν κερδιζεις τιποτα... Κοιτα ποσο αντιφατικος γινεσαι! Σε προηγουμενο ποστ λες οτι δεν θα διαθεσεις promo codes στο iphonehellas ενω τωρα το ευχαριστεις! Ακομα προσπαθεις ζητωντας συγνωμη να σωσεις την κατασταση αλλα παραθετεις πεισματικα τα downloads της μερας που ηταν free η εφαρμογη! Λες καποιον «ασχετο» γιατι σχολιασε αρνητικα; Να σου θυμισω πως οι περισσοτεροι εδω μεσα ειμαστε κομπιουτεραδες και ξερουμε ποσο δυσκολο ειναι να προγραμματιζεις! Το 10% το ξερει γιατι προγραμματιζουν και αυτοι και το υπολοιπο 90% το ξερει γιατι δεν μπορει να προγραμματισει αφου δεν ειναι κατι απλο!

Κανε μου μια χαρη... Κλεισε το browser σου και ξαπλωσε, ξεκουρασου, χαλαρωσε! Αυριο παλι διαβασε το thread αυτο και θα δεις μονος σου ποσο ζημια εκανες στον εαυτο σου και στην ομαδα σου! Συμβουλη: σκεψου πριν μιλησεις!!!

Ευχομαι επιτυχιες!

#70 Guest_bluradio_*

Guest_bluradio_*

Δημοσίευση 08/01/2010 - 00:39

Είσαι θεός. Θα πρέπει να γουστάρεις τρελλά Monty Pythons...

Καληνύχτα Tillter σε ευχαριστούμε που τίμησες το topic μας με τη σοφία σου κι εξεχνίασες ακόμα ένα έγκλημα τις iphonoκοινωνίας επιτυχώς!!
Πάλι βρήκες τους ενόχους ! Αχχχ τι πληκτικό!! Οι developers είναι πάλι ένοχοι....Τους αξίζει παραδειγματική τιμωρία!!!
Κι εγώ γουστάρω τρελά Monty pythons, θες να γίνουμε φίλοι;;
Στην παράνοια με παράνοια απαντάς!

#71   Smaug

Smaug

    iPH Contributor

  • 1.771 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:smaug.gr

Δημοσίευση 08/01/2010 - 00:47

Καληνύχτα Tillter σε ευχαριστούμε που τίμησες το topic μας με τη σοφία σου κι εξεχνίασες ακόμα ένα έγκλημα τις iphonoκοινωνίας επιτυχώς!!
Πάλι βρήκες τους ενόχους ! Αχχχ τι πληκτικό!! Οι developers είναι πάλι ένοχοι....Τους αξίζει παραδειγματική τιμωρία!!!
Κι εγώ γουστάρω τρελά Monty pythons, θες να γίνουμε φίλοι;;
Στην παράνοια με παράνοια απαντάς!


http://www.youtube.com/watch?v=teMlv3ripSM

Τελευταία επεξεργασία από: Smaug, 08/01/2010 - 00:47


#72 Guest_bluradio_*

Guest_bluradio_*

Δημοσίευση 08/01/2010 - 00:48

Μια πας να το σωσεις, μια το χανεις παλι! Καταλαβαινω πως αυτη τη στιγμη βραζεις αλλα με το να βραζεις δεν κερδιζεις τιποτα... Κοιτα ποσο αντιφατικος γινεσαι! Σε προηγουμενο ποστ λες οτι δεν θα διαθεσεις promo codes στο iphonehellas ενω τωρα το ευχαριστεις! Ακομα προσπαθεις ζητωντας συγνωμη να σωσεις την κατασταση αλλα παραθετεις πεισματικα τα downloads της μερας που ηταν free η εφαρμογη! Λες καποιον «ασχετο» γιατι σχολιασε αρνητικα; Να σου θυμισω πως οι περισσοτεροι εδω μεσα ειμαστε κομπιουτεραδες και ξερουμε ποσο δυσκολο ειναι να προγραμματιζεις! Το 10% το ξερει γιατι προγραμματιζουν και αυτοι και το υπολοιπο 90% το ξερει γιατι δεν μπορει να προγραμματισει αφου δεν ειναι κατι απλο!

Κανε μου μια χαρη... Κλεισε το browser σου και ξαπλωσε, ξεκουρασου, χαλαρωσε! Αυριο παλι διαβασε το thread αυτο και θα δεις μονος σου ποσο ζημια εκανες στον εαυτο σου και στην ομαδα σου! Συμβουλη: σκεψου πριν μιλησεις!!!

Ευχομαι επιτυχιες!

Σε ευχαριστώ!
Οι επιτυχίες έρχονται πάντα με κόπο!
Με τους admin έχουμε μια τέλεια σχέση απλά κάποιοι εδώ μέσα δεν αξίζουν κανένα δώρο!
Ευτυχώς είναι μετρημένοι στα δάχτυλα!
Δεν βράζω, γουστάρω την κόντρα θα ήταν πολύ βαρετό να ακόυω μόνο καλά λόγια!
Αλλά νομίζω πως παρατραβηξε!
Νάσαι καλά!

#73   Tillter

Tillter

    iPH Contributor

  • 1.271 μηνύματα
  • Twitter:@Till773
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Kajuku

Δημοσίευση 08/01/2010 - 00:51

Καληνύχτα Tillter σε ευχαριστούμε που τίμησες το topic μας με τη σοφία σου κι εξεχνίασες ακόμα ένα έγκλημα τις iphonoκοινωνίας επιτυχώς!!
Πάλι βρήκες τους ενόχους ! Αχχχ τι πληκτικό!! Οι developers είναι πάλι ένοχοι....Τους αξίζει παραδειγματική τιμωρία!!!
Κι εγώ γουστάρω τρελά Monty pythons, θες να γίνουμε φίλοι;;
Στην παράνοια με παράνοια απαντάς!


Εντάξει, τι να πω, εξακολουθείς να στάζεις χολή. Δεν καταλαβαίνεις ότι δεν έχω τίποτα να μοιράσω μαζί σου; Ο μόνος που χάνει απο αυτή την αντιπαράθεση είσαι εσύ. Γιατί συνεχίζεις να προκαλείς; 3 post παραπάνω έγραφες "Προσωπικά είναι η τελευταία απάντηση που δίνω σε αναλύσεις επί αναλύσεων και ηθικούς κώδικες τακτικές στρατηγικής και marketing!Θα απαντάω μόνο σε λειτουργικά θέματα της εφαρμογής και πρόσθεση ραδιοφώνων!". Έγιναν οι Monty Pythons ραδιοφωνικός σταθμός ή τα "εγκληματα της iphonoκοινωνίας" έγιναν λειτουργικά θέματα της εφαρμογής; Δεν καταλαβαίνεις πως έχεις εκτεθεί ανεπανόρθωτα, και πως εκθέτεις και τους συναδέλφους σου με τη συμπεριφορά σου; Αμα δε σέβεσαι αυτήν εδώ την κοινότητα, τουλάχιστον σεβάσου τον κόπο και την υπόληψη των ανθρώπων με τους οποίους μοιράζεσαι το brand της εφαρμογής σας...

#74   Tillter

Tillter

    iPH Contributor

  • 1.271 μηνύματα
  • Twitter:@Till773
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:Kajuku

Δημοσίευση 08/01/2010 - 01:00

Με τους admin έχουμε μια τέλεια σχέση απλά κάποιοι εδώ μέσα δεν αξίζουν κανένα δώρο! Ευτυχώς είναι μετρημένοι στα δάχτυλα!


Μετάφραση:
Κάποιοι εδωμέσα είναι κακά παιδάκια, και στα κακά παιδάκια ο ¨Αι-Βασίλης δεν φέρνει δώρο τα Χριστούγεννα. Ευτυχώς αυτά τα "χαλασμένα μήλα" είναι μετρημένα στα δάχτυλα, και εφόσον τους "επισημάνουμε" και τους "παραμερίσουμε", μπορούμε να είμαστε σίγουροι ότι δεν θα μολύνουν και τα υπόλοιπα μήλα στο καλάθι μας...

#75   Smaug

Smaug

    iPH Contributor

  • 1.771 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:smaug.gr

Δημοσίευση 08/01/2010 - 01:02

Σε ευχαριστώ!
Οι επιτυχίες έρχονται πάντα με κόπο!
Με τους admin έχουμε μια τέλεια σχέση απλά κάποιοι εδώ μέσα δεν αξίζουν κανένα δώρο!
Ευτυχώς είναι μετρημένοι στα δάχτυλα!
Δεν βράζω, γουστάρω την κόντρα θα ήταν πολύ βαρετό να ακόυω μόνο καλά λόγια!
Αλλά νομίζω πως παρατραβηξε!
Νάσαι καλά!


Επιτυχημένε να σου κάνω μια ερώτηση; Τα 2134 dl όταν ήταν free η εφαρμογή έπαιξαν ρόλο στο να ανέβεις 1ος στο top ten των paid apps;

Τελευταία επεξεργασία από: Smaug, 08/01/2010 - 01:04


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες