Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 5 ψήφοι

iPhone 6: Δες τώρα πως είναι το νέο μοντέλο της Apple


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
676 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#376   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 04/09/2014 - 00:04

Θα παρακαλέσω τους Mods του iPhonehellas να ανοίξουν ενα καινούργιο Thread με την ονομασία "Δουλευω στο circo Medrano και μου αρέσουν οι ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΕΣ", αυτό προς υποψήφιους αγοραστές του iPhone 6 που δεν ήθελαν λόγο μεγάλης οθόνης με καμία Παναγία να το αγοράσουν αλλά τελικά θα το αγοράσουν.Μολις συνηθίσει το ματι στις 4.7 ιντσες αλλα ενα Thread παρακαλώ οσο αναφορα τις 5.5 ιντσες του χρόνου που θα βγεί.

 

Παρτε το χαμπάρι για ορισμένους που το παίζουν απόλυτοι "είτε το θέλετε είτε οχι θα το αγοράσετε ολα τα αλλα ειναι.... αλλα λόγια να αγαπιόμαστε"

Η Apple θα κάνει τις μεγαλύτερες πωλησεις φετος με το 4.7, όσες πωλησεις εκανε απο το 2007 εως και μεχρι σημερα θα τις κανει με το iPhone 6 διότι πολλοί ειναι αυτοι που εφυγαν και θα ξανα γυρίσουν, ειδικα αμα βγάλει 5.5 ιντσες ε ρε γλεντια.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#377   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 04/09/2014 - 00:33

Θα παρακαλέσω τους Mods του iPhonehellas να ανοίξουν ενα καινούργιο Thread με την ονομασία "Δουλευω στο circo Medrano και μου αρέσουν οι ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΕΣ", αυτό προς υποψήφιους αγοραστές του iPhone 6 που δεν ήθελαν λόγο μεγάλης οθόνης με καμία Παναγία να το αγοράσουν αλλά τελικά θα το αγοράσουν.Μολις συνηθίσει το ματι στις 4.7 ιντσες αλλα ενα Thread παρακαλώ οσο αναφορα τις 5.5 ιντσες του χρόνου που θα βγεί.

 

Παρτε το χαμπάρι για ορισμένους που το παίζουν απόλυτοι "είτε το θέλετε είτε οχι θα το αγοράσετε ολα τα αλλα ειναι.... αλλα λόγια να αγαπιόμαστε"

Η Apple θα κάνει τις μεγαλύτερες πωλησεις φετος με το 4.7, όσες πωλησεις εκανε απο το 2007 εως και μεχρι σημερα θα τις κανει με το iPhone 6 διότι πολλοί ειναι αυτοι που εφυγαν και θα ξανα γυρίσουν, ειδικα αμα βγάλει 5.5 ιντσες ε ρε γλεντια.

Αυτό, μάλλον αυτά, θα είναι τα "ιδανικά". Ειδικά το 5.5" αυτό που "πραγματικά έλειπε" τόσα χρόνια. Ακόμα να καταλάβεις πως πάει το πράγμα?

 

Αφού είναι Apple.

 

Topic δεν έχει, μπορείς όμως να διαβάσεις εδώ απόψεις για το "τρομακτικό" άκουσμα της αύξησης της οθόνης.


Τελευταία επεξεργασία από: nikosgnr, 04/09/2014 - 00:44

| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#378   DoSMaN

DoSMaN

    iPH Contributor

  • 922 μηνύματα
  • Twitter:@dosman_gr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:VeZReVouLiS

Δημοσίευση 04/09/2014 - 00:39

Εγώ δεν έχω αγοράσει ποτέ iPhone...

Έχω ένα iPad 2 Wi-Fi το οποίο και κέρδισα σε διαγωνισμό...

 

Η αλήθεια είναι ότι το σνομπάρω λίγο γιατί πληρώνεις ΚΑΙ μάρκα αλλά σίγουρα έχει ποιότητα, αξιοπιστία και σίγουρα κάνεις απόσβεση χρημάτων.

Αυτό που δε μου άρεσε τόσο καιρό ήταν ότι είχε μικρή οθόνη σε σύγκριση με άλλα κινητά που την είχαν μεγαλύτερη (την οθόνη :P )

 

Τώρα που θα βγει στις 5.5" με ψήνει αρκετά αλλά...

...φοβάμαι μη γίνει καμία μλκ και βγάλει στο 6μηνο το 6s όπως έγινε με το 5 και 5s.

 

Οπότε έχω ένα ερώτημα... να πάρω το 6 ή να περιμένω το 6s;



#379   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 04/09/2014 - 00:42

Θα παρακαλέσω τους Mods του iPhonehellas να ανοίξουν ενα καινούργιο Thread με την ονομασία "Δουλευω στο circo Medrano και μου αρέσουν οι ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΕΣ", αυτό προς υποψήφιους αγοραστές του iPhone 6 που δεν ήθελαν λόγο μεγάλης οθόνης με καμία Παναγία να το αγοράσουν αλλά τελικά θα το αγοράσουν.Μολις συνηθίσει το ματι στις 4.7 ιντσες αλλα ενα Thread παρακαλώ οσο αναφορα τις 5.5 ιντσες του χρόνου που θα βγεί.

Παρτε το χαμπάρι για ορισμένους που το παίζουν απόλυτοι "είτε το θέλετε είτε οχι θα το αγοράσετε ολα τα αλλα ειναι.... αλλα λόγια να αγαπιόμαστε"
Η Apple θα κάνει τις μεγαλύτερες πωλησεις φετος με το 4.7, όσες πωλησεις εκανε απο το 2007 εως και μεχρι σημερα θα τις κανει με το iPhone 6 διότι πολλοί ειναι αυτοι που εφυγαν και θα ξανα γυρίσουν, ειδικα αμα βγάλει 5.5 ιντσες ε ρε γλεντια.

Μήπως να ανοίξουν και ενα θεμα "Συγνωμη αλλα τελικα μας αρεσε και το πήραμε" ;; Ή μηπως θα πρέπει να παίρνουμε και την άδεια να λέμε τη γνώμη μας μην τυχόν και την αλλάξουμε στο μετέπειτα;; Open your minds...!!

#380   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/09/2014 - 01:20

Εγώ δεν έχω αγοράσει ποτέ iPhone...

Έχω ένα iPad 2 Wi-Fi το οποίο και κέρδισα σε διαγωνισμό...

 

Η αλήθεια είναι ότι το σνομπάρω λίγο γιατί πληρώνεις ΚΑΙ μάρκα αλλά σίγουρα έχει ποιότητα, αξιοπιστία και σίγουρα κάνεις απόσβεση χρημάτων.

Αυτό που δε μου άρεσε τόσο καιρό ήταν ότι είχε μικρή οθόνη σε σύγκριση με άλλα κινητά που την είχαν μεγαλύτερη (την οθόνη :P )

 

Τώρα που θα βγει στις 5.5" με ψήνει αρκετά αλλά...

...φοβάμαι μη γίνει καμία μλκ και βγάλει στο 6μηνο το 6s όπως έγινε με το 5 και 5s.

 

Οπότε έχω ένα ερώτημα... να πάρω το 6 ή να περιμένω το 6s;

και αν οταν με το καλο παρεις το 6s σε 3 μηνες βγαλει το 7? :P ...τεσπα φιλε μου μια φορα το χρονο βελτιωνει το ηδη υπαρχον η apple,Παρε τωρα που μπορεις



#381   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 04/09/2014 - 08:16

Εγώ λέω απευθείας το 7 μη χάσουμε και τα λεφτά μας !!! Φίλε μας έτσι είναι η τεχνολογία , δέν σε ρωτάει !!!



#382   tgousopoulos

tgousopoulos

    iPH Intergalactic Leader

  • 21.638 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:tgousopoulos

Δημοσίευση 04/09/2014 - 08:43

Πλακα εχετε εσεις που κανετε κουμαντο σε τσεπες αλλων.
Δε ξεραμε οτι επρεπε να σας ρωτησουμε πριν αγορασουμε κατι.

#383   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 04/09/2014 - 08:55

Πως να το κανουμε ρε samsungopaida, υπαρχουν ωραιες παντοφλες, υπαρχουν και οι δικες σας οι buffalo. :P

Συνημμένα αρχεία


You'll Never Walk Alone


#384   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 04/09/2014 - 08:58

Η παντόφλα παραμένει παντόφλα ασχέτως υλικου κατασκευής και σχεδιασμού !! ;)



#385   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.833 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 04/09/2014 - 08:59

Πως να το κανουμε ρε samsungopaida, υπαρχουν ωραιες παντοφλες, υπαρχουν και οι δικες σας οι buffalo. :P

:lol:  :lol:  :lol:



#386   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10.183 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 04/09/2014 - 09:02

Θα συμφωνήσω πάντως με τον Dream21 ότι με το 4.7 θα κάνει τις μεγαλύτερες πωλήσεις ever. 


Once You Go Mac You Never Go Back

#387   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 04/09/2014 - 09:26

Έχω την εντύπωση (και εύχομαι) πως δε θα δούμε 16GB έκδοση πλέον.

 

Λογικά θα παραμείνει, αν παραμείνει, στο 4,7".

μπορει η 16 να ειναι σε πιο φθηνη version οπως φαινετε απο τις φωτο,  δλδ το 5s εχει 749    το 16 να εχει 700 και το 32 755 πχ  οποτε στα ιδια λεφτα περνεισ το 32 και εχεις και το 16 απιλογη


IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#388   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 04/09/2014 - 09:55

ποσο τον παω τον τυπα!   Apple design head Jony Ive ahead of iWatch debut: ‘Switzerland is in trouble’

IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#389   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 04/09/2014 - 11:55

μπορει η 16 να ειναι σε πιο φθηνη version οπως φαινετε απο τις φωτο,  δλδ το 5s εχει 749    το 16 να εχει 700 και το 32 755 πχ  οποτε στα ιδια λεφτα περνεισ το 32 και εχεις και το 16 απιλογη

To θέμα επιπλέον είναι θα κρατήσει το 5S? Γιατί προσωπικα δε το βλέπω.

 

Ειδικά όταν έχεις βγάλει 8GB έκδοση στο 5C.

 

Απο την άλλη δε νομίζω να ρίξουν τη τιμή χαμηλότερα απο την υπάρχουσα.. Μεγαλύτερη συσκευή, νέα υλικά κτλ. Αναφέρομαι στο 16άρι.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#390   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 04/09/2014 - 11:58

To θέμα επιπλέον είναι θα κρατήσει το 5S? Γιατί προσωπικα δε το βλέπω.

 

Ειδικά όταν έχεις βγάλει 8GB έκδοση στο 5C.

 

Απο την άλλη δε νομίζω να ρίξουν τη τιμή χαμηλότερα απο την υπάρχουσα.. Μεγαλύτερη συσκευή, νέα υλικά κτλ. Αναφέρομαι στο 16άρι.

δεν ξερω οτι και να πουμε, παντως αν βγαλει 16gb με τιμη 650 ευρω στην ουσια θαβει το 5s και ισως το καταργησει

 

ετσι αυτος που θα επερνε το 5s θα παρει 16gb 6 και θα εχει και nfc για να προωθησει τις πληρωμες! και αυτο παιζει


Τελευταία επεξεργασία από: valsamis, 04/09/2014 - 11:59

IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες