Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Προσοχή στο availability συσκεων από skroutzομαγαζα!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   christos6380

christos6380

    iPH newbie

  • Pip
  • 62 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 20/08/2014 - 17:36

Καλησπέρα...

 

Θέλω και εγώ να μοιραστώ την εμπειρία μου από skroutzoμάγαζο...

 

Παραγγέλνω εχθές το βράδυ 5C κίτρινο για δώρο,από κατάστημα του οποίου το όνομα θα αναφέρω αφού επέλθει λύση με τον ένα ή άλλο τρόπο...

Πληρώνω με Paypal,του οποίου το Resolution Center εμπιστεύομαι τρελά,έχω πάρει refunds σε χρόνο dt...

Παίρνω σήμερα τηλέφωνο,γιατί στο site ενώ έβλεπα παραγγελία δεν έβλεπα status...Αποτέλεσμα ,το σηκωνουν και μου αναφέρουν οτί έχει τελειώσει το stock...

To αστείο είναι οτί το δίνουν ακόμη ως διαθέσιμο (δεν θα κουραστείτε να το διαπιστώσετε...)

Μου αναφέρεται πως ο Κύριος Τάδε,που ασχολείται με τις επιστροφες χρηματων(το αφεντικο μάλλον...)κάνει μπάνια και να μιλήσω μαζί του από Δευτέρα για επίλυση...

Τρέλα λέμε...Έχω στείλει ήδη email,και φυσικά άνοιξα και dispute στο Resolution Center του Paypal...Τα χρήματα θα τα πάρω,δεν τίθεται ζήτημα...Αλλά κλείστο βρε νεόπλουτε ή μπλόκαρε της παραγγελίες όσο κολυμπάς ή έλεγχε το στοκ real-time...Ήμαρτον...Anyway,θα σας κρατώ ενήμερους...Απλά προσοχή...Και μην μου πει κανείς "τα φωνάζουμε καιρό"...Οκ,ο αναμάρτητος ας ρίξει πρώτος...;-))))



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   christos6380

christos6380

    iPH newbie

  • Pip
  • 62 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 21/08/2014 - 18:35

Το Dispute στο Paypal έκανε το θαύμα του...To boss-φάντασμα εμφανίστηκε,έστειλε mail μετάνοιας και αφού έκλεισα το dispute,εκκίνησε την διαδικασία για refund...

Εν τω μεταξυ οι τύποι είναι απίστευτοι στο Paypal,τέλος καλό όλα καλά!



#3   dominator

dominator

    iPH Hero

  • 3.533 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 21/08/2014 - 18:38

Το μαγαζί ακόμα περιμένουμε να μάθουμε .....

#4   christos6380

christos6380

    iPH newbie

  • Pip
  • 62 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 23/08/2014 - 15:39

Gadget-store.gr...Υπήρχε και εδώ μέσα banneraki νομίζω....Συγγνώμη για την καθυστέρηση,αγαπητέ dominator!






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες