Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iphone 5s "EU" μοντέλο


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
25 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   PetrosMac

PetrosMac

    iPH Contributor

  • 1.013 μηνύματα

Δημοσίευση 23/08/2014 - 21:52

Κοιτα συμφωνώ μαζι σου 150%. Τρέχουμε όλοι για το τελευταίο σαν τα πρόβατα για να δει ο άλλος στην καφετέρια οτι εχεις το τελευταίο. Σε περίπτωση που μείνω με το 5 για αλλη μια χρονια θελω να τρέχει smooth αν οχι την 9αρα, την 8.1 σιγουρα.


Εγω πήρα το 5C και ειμαι πολύ ευχαριστημένος.Δεν σκέφτομαι ούτε στο ελάχιστο την αγορά ενός άλλου...απ'οτι βλέπω στα video με τις beta από το 5 και πάνω φαίνεται να πηγαίνουν καλά.Τωρα θα δείξει όταν βγει και η επίσημη έκδοση.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 23/08/2014 - 21:55

Εγω πήρα το 5C και ειμαι πολύ ευχαριστημένος.Δεν σκέφτομαι ούτε στο ελάχιστο την αγορά ενός άλλου...απ'οτι βλέπω στα video με τις beta από το 5 και πάνω φαίνεται να πηγαίνουν καλά.Τωρα θα δείξει όταν βγει και η επίσημη έκδοση.

ποτε το πήρες αν επιτρέπεται;;

#18   PetrosMac

PetrosMac

    iPH Contributor

  • 1.013 μηνύματα

Δημοσίευση 23/08/2014 - 21:57

ποτε το πήρες αν επιτρέπεται;;


Λιγότερο από μήνα έχω.Μου χάλασε το 4αρι και το βρήκα σε προσφορά.Για το 5ς επτεπε να βάλω ακόμα 100 ευρώ οπότε λέω δεν #?%^#%...Το θέμα ειναι να εκμεταλλεύεσαι αυτό που έχεις... :)

#19   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 23/08/2014 - 21:58

Λιγότερο από μήνα έχω.Μου χάλασε το 4αρι και το βρήκα σε προσφορά.Για το 5ς επτεπε να βάλω ακόμα 100 ευρώ οπότε λέω δεν #?%^#%...Το θέμα ειναι να εκμεταλλεύεσαι αυτό που έχεις... :)

Σιγουρα άμα σ´αρεσει και σε καλύπτει... Σε μπλε να φανταστώ;;

#20   PetrosMac

PetrosMac

    iPH Contributor

  • 1.013 μηνύματα

Δημοσίευση 23/08/2014 - 22:01

Σιγουρα άμα σ´αρεσει και σε καλύπτει... Σε μπλε να φανταστώ;;


Επειδή το ήθελα στα 32Gb γιατί το χρησιμοποιώ και σαν iPod φυσικά,το πήρα σε ροζ γιατί ήταν στην κυριολεξία το τελευταίο κομμάτι.Ειναι λίγο φανταχτερό αλλά δεν με πολύ ενδιαφέρει να πω την αλήθεια.Ενα κινητο ειναι στο κάτω κάτω :)

#21   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.545 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 23/08/2014 - 22:03

Πες τα χρυσοστομε που τους βλέπω όλους και λένε όχι μην πάρεις αυτό,όχι μην πάρεις το άλλο παρά μόνο το τελευταίο.Να δω πως θα το χρησιμοποιήσουν όλοι "το τελευταίο" που ειναι απλά σε Facebook και whatsapp όλη την ώρα. :)


Κοιτα συμφωνώ μαζι σου 150%. Τρέχουμε όλοι για το τελευταίο σαν τα πρόβατα για να δει ο άλλος στην καφετέρια οτι εχεις το τελευταίο. Σε περίπτωση που μείνω με το 5 για αλλη μια χρονια θελω να τρέχει smooth αν οχι την 9αρα, την 8.1 σιγουρα.


Το 'χω ξαναπεί και θα το παω γενικότερα..

Στην Ελλάδα ξεχωρίζει η ψευτογκλαμουριά του έλληνα που θα πετάξει το τηλ πάνω στο τράπεζι για να νιώσει πιο ωραία.

Προσωπικά ο μόνος λόγος που σκέφτομαι ήδη το 6 ή Air ή όπως αλλιώς θα λέγεται, είναι το μέγεθος.

Διαφορετικά άνετα κάθομαι με το "συλλεκτικό".
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#22   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 23/08/2014 - 22:04

Επειδή το ήθελα στα 32Gb γιατί το χρησιμοποιώ και σαν iPod φυσικά,το πήρα σε ροζ γιατί ήταν στην κυριολεξία το τελευταίο κομμάτι.Ειναι λίγο φανταχτερό αλλά δεν με πολύ ενδιαφέρει να πω την αλήθεια.Ενα κινητο ειναι στο κάτω κάτω :)

Κύριος!!! Ειχα ενα διάστημα το σκεφτόμουν ή για ροζ ή για κίτρινο αλλα έμεινα μετα με το 5αρι..

#23   PetrosMac

PetrosMac

    iPH Contributor

  • 1.013 μηνύματα

Δημοσίευση 23/08/2014 - 22:08

Κύριος!!! Ειχα ενα διάστημα το σκεφτόμουν ή για ροζ ή για κίτρινο αλλα έμεινα μετα με το 5αρι..


Εκτός από την μπαταρία και την FaceTime camera μπροστά δεν έχουν καποια διάφορα απ'οτι ξέρω.Οποτε μια χαρά ειναι το 5άρι.Στην αρχή έψαχνα να βρω κανένα του κουτιού σαν το 5C αλλά ήταν πανάκριβα οπότε βρήκα το άλλο και το τσιμπησα!Βασικα τώρα του έχω ένα bumper ίσα ισα για μια βασική προστασία αλλά επειδή ειμαι λάτρης του 3G και του 3GS έχει απίστευτη αίσθηση όταν το πιάνεις αυτό το είδος πλαστικού.Φαινεται πιο στιβαρο κάπως!Σε άλλους μπορεί να μην αρέσει βέβαια.Γούστα ειναι αυτά!

#24   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 23/08/2014 - 22:23

Εκτός από την μπαταρία και την FaceTime camera μπροστά δεν έχουν καποια διάφορα απ'οτι ξέρω.Οποτε μια χαρά ειναι το 5άρι.Στην αρχή έψαχνα να βρω κανένα του κουτιού σαν το 5C αλλά ήταν πανάκριβα οπότε βρήκα το άλλο και το τσιμπησα!Βασικα τώρα του έχω ένα bumper ίσα ισα για μια βασική προστασία αλλά επειδή ειμαι λάτρης του 3G και του 3GS έχει απίστευτη αίσθηση όταν το πιάνεις αυτό το είδος πλαστικού.Φαινεται πιο στιβαρο κάπως!Σε άλλους μπορεί να μην αρέσει βέβαια.Γούστα ειναι αυτά!

Γούστα ειναι αυτα με ψηνεις αςχημα τωρα θα βγει το 6αρι κι εγω θα ειμαι με κανενα κιτρινακι 5C.

#25   PetrosMac

PetrosMac

    iPH Contributor

  • 1.013 μηνύματα

Δημοσίευση 23/08/2014 - 22:29

Γούστα ειναι αυτα με ψηνεις αςχημα τωρα θα βγει το 6αρι κι εγω θα ειμαι με κανενα κιτρινακι 5C.


Εντάξει αν σε ενδιαφέρει αυτό το κάτι παραπάνω στην μπαταρία που φυσικά δεν θα κάνει θαύματα αλλά κάτω υπό συγκεκριμένες συνθήκες θα βοηθήσει (εννοώντας το πόσο καλό σήμα έχεις,ρυθμίσεις προσωπικές κτλ κτλ) + την FaceTime camera που πρέπει να το παραδεχτώ ότι ειναι πολύ πιο καλή (τα έβαλα δίπλα δίπλα με το 5 και φαίνεται ότι ειναι διαφορετική) τότε οκ περίμενε λίγο και μόλις βγουν τα καινούργια χώσου.Αλλιως αν σε ενδιαφέρει η μεγαλύτερη οθόνη τότε το 6 ειναι μονόδρομος πιστεύω σε iOS.

#26   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 23/08/2014 - 22:37

Εντάξει αν σε ενδιαφέρει αυτό το κάτι παραπάνω στην μπαταρία που φυσικά δεν θα κάνει θαύματα αλλά κάτω υπό συγκεκριμένες συνθήκες θα βοηθήσει (εννοώντας το πόσο καλό σήμα έχεις,ρυθμίσεις προσωπικές κτλ κτλ) + την FaceTime camera που πρέπει να το παραδεχτώ ότι ειναι πολύ πιο καλή (τα έβαλα δίπλα δίπλα με το 5 και φαίνεται ότι ειναι διαφορετική) τότε οκ περίμενε λίγο και μόλις βγουν τα καινούργια χώσου.Αλλιως αν σε ενδιαφέρει η μεγαλύτερη οθόνη τότε το 6 ειναι μονόδρομος πιστεύω σε iOS.

Οχι μεγαλύτερη οθόνη στην προκειμένη φάση δεν με ενδιαφέρει. Αναλόγως τι θα δείξει στις 9 τον αλλο μήνα..




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες