Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * - - - 3 ψήφοι

[ΝΕΟ] Πρόγραμμα αντικατάστασης iPhone 5 με ελαττωματική ΜΠΑΤΑΡΙΑ


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
143 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#106   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 31/10/2014 - 22:29

παιδια το εχει παει κανεις το κιν του στο istorm στο river west στο κηφισο;;; κανουν γρηγορα;;; υπαρχει περιπτωση να το παρω μετα απο κανα 2ωρο;;;;

Όχι αλλά μπορείς να το πας στην isystem και να στο γυρίσουν πίσω μέσα σε ένα 2ωρο λέγοντας σου πως το τηλ δεν έχει τίποτα...(τρολλαρω μην ψαρωσεις...)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#107   tsob

tsob

    iPH newbie

  • 23 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 31/10/2014 - 22:38

Παιδες, το πηγα σημερα στην isystem, το τσεκαραν κ ειπαν οτι θελει αντικατασταση η μπαταρια, και να τους παρω απο εβδομαδα τηλεφωνο για κανονισουμε ποτε να τους το παω, σε μιση ωρα θα ειναι ετοιμο μου ειπαν!!

#108   mikemoisi

mikemoisi

    iPH Member

  • 249 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:mikemoisi

Δημοσίευση 31/10/2014 - 22:52

το isystem που βρισκεται παιδια;;;; πηγα στο istorm κ μου ειπαν οτι ακομα κ την αλαγη θα την κανουν στο εξωτερικο.... επιστροφη σε ενα μηνα... κ δε το αφησα...!!!

#109   tsob

tsob

    iPH newbie

  • 23 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 31/10/2014 - 23:03

το isystem που βρισκεται παιδια;;;; πηγα στο istorm κ μου ειπαν οτι ακομα κ την αλαγη θα την κανουν στο εξωτερικο.... επιστροφη σε ενα μηνα... κ δε το αφησα...!!!



http://i-system.gr/l...-mesogeion-269/

#110   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 01/11/2014 - 00:42

Παιδες, το πηγα σημερα στην isystem, το τσεκαραν κ ειπαν οτι θελει αντικατασταση η μπαταρια, και να τους παρω απο εβδομαδα τηλεφωνο για κανονισουμε ποτε να τους το παω, σε μιση ωρα θα ειναι ετοιμο μου ειπαν!!

Θα στην αλλαξουν αυτοι?? Χαχαχαχαχαχα κλαίω... Ο τροφαντουλης ή ο αλλος ο smartass η τεχνικαρα??



#111   tsob

tsob

    iPH newbie

  • 23 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 01/11/2014 - 01:06

Θα στην αλλαξουν αυτοι?? Χαχαχαχαχαχα κλαίω... Ο τροφαντουλης ή ο αλλος ο smartass η τεχνικαρα??


Τους ξερεις :))? Πρωτη φορα πηγα, σημερα!!

#112   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 01/11/2014 - 01:16

Τους ξερεις :))? Πρωτη φορα πηγα, σημερα!!

Χαχαχαχαχα δυστυχως είχα τη ''χαρα'' να τους γνωρισω και ειναι τυχεροι που δεν εβγαλα καλασνικοφ... Στην infoquest μου αλλαξαν το τηλ κανονικοτατα... Ειναι το υφακι τους που δεν γουσταρω του τυπου ''εμεις και καλουα''....Ωξω ρε καθικια...!!


Τελευταία επεξεργασία από: giolnts, 01/11/2014 - 01:17


#113   tsob

tsob

    iPH newbie

  • 23 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 01/11/2014 - 01:22

[quote name="giolnts" post="1634657" timestamp="1414797403"]Χαχαχαχαχα δυστυχως είχα τη ''χαρα'' να τους γνωρισω και ειναι τυχεροι που δεν εβγαλα καλασνικοφ... Στην infoquest μου αλλαξαν το τηλ κανονικοτατα... Ειναι το υφακι τους που δεν γουσταρω του τυπου ''εμεις και καλουα''....Ωξω ρε καθικια...!![/quot

Συσκευη γιατι σου αλλαξαν, ειχες κ αλλο προβλημα;; Ενας αδυνατος τυπος ηταν!! Δε μου φανηκε καπως!! Θα δω οταν το ξαναπαω

#114   mikemoisi

mikemoisi

    iPH Member

  • 249 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:mikemoisi

Δημοσίευση 01/11/2014 - 10:20

δεν εχουν καλο service στην isystem??? μολις τους πηρα τηλ κ ηταν πολυ εξυπηρετικοι... μπορω να παω το τηλ κ αν μου αλαξουν μπατ σε μιση ωρα αμα εχουνη να το αφησω κ να το παρω σε 2 μερες!!!! η infoquest(istorm) μου ειπαν για 20 μερες!!!!!!!!!!!!!

#115   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 01/11/2014 - 13:43

δεν εχουν καλο service στην isystem??? μολις τους πηρα τηλ κ ηταν πολυ εξυπηρετικοι... μπορω να παω το τηλ κ αν μου αλαξουν μπατ σε μιση ωρα αμα εχουνη να το αφησω κ να το παρω σε 2 μερες!!!! η infoquest(istorm) μου ειπαν για 20 μερες!!!!!!!!!!!!!

20;;; Δεν θα σε συμπαθησαν μάλλον.... εγώ 5s με πρόβλημα κατανάλωσης μπαταρίας μέσα σε 6 εργάσιμες είχα άλλο. Όχι στην isystem δεν είναι καλοί, γιατί όταν τους ρωτάς αν το refurbished μου έρθει με σημάδια μπορώ να σας το φέρω παλι κτλ σου απαντάνε "ότι εμείς 1 φορά κάνουμε αντικατάσταση γιατί τη συσκευή τη χρεωνόμαστε σαν service κτλ"... Σιγά μην τα βάζετε κι από την τςεπη σας βρε μ@μ@κες..Μόνο από αυτό τρώνε ένα ίσα με την κοιλιά του ενός από κει μεσα...

#116   Sakis

Sakis

    iPH User

  • 114 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/11/2014 - 12:38

Συνηθίζουμε να αναφερόμαστε μόνο στα αρνητικά και να ξεχνιόμαστε όταν υπάρξει μια θετική εξέλιξη...οφείλω λοιπόν να αναφέρω την άψογη μέχρι τώρα εξυπηρέτηση από πλευράς Infoquest. Η αποστολή του τηλέφωνου για αντικατάσταση μπαταριάς έγινε Πέμπτη απόγευμα (13/11). Την Δευτέρα (17/11) έλαβα sms από την εταιρεία για την επιβεβαίωση παραλαβής του κινητού με επισυναπτόμενο link για να παρακολουθώ την πορεία της αίτησης. Σήμερα (18/11) έλαβα τηλεφώνημα από μια ευγενέστατη κυρία για να μου επιβεβαιώσει ότι η αντικατάσταση μπαταριάς πραγματοποιήθηκε και σήμερα κιόλας θα προβούν στην αποστολή του κινητού. Ένα μεγάλο μπράβο εκ μέρους μου για την μέχρι τώρα άψογη εξυπηρέτηση από πλευρά τους!!! Σε αναμονή παραλαβής του κινητού για να επιβεβαιωθεί και η ολοκλήρωση της σωστής διαδικασίας…



#117   fragment

fragment

    iPH User

  • 192 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:dennmtr

Δημοσίευση 21/11/2014 - 01:57

Αναφορικά σχεδόν δυο μέρες χωρίς φόρτιση. Διάφορες μικρό ρυθμίσεις και το κινητο εχει έρθει στα Σένια του. Μπαταρία απο αντικατάσταση στην info quest iPhone 5 iOS 8.1 OpenWifi (αυτό έκανε την διαφορά), ελάχιστα 3G, απενεργοποιημένο gps γ άσκοπες χρήςεις, notifications για το Facebook off (τις παίρνω απο την εφαρμογή friendly), ccsettings & αρκετά συχνό background kill. αυτά πάνω κάτω Συνημμένο αρχείο  ImageUploadedByTapatalk1416527846.742276.jpg   116,83KB   47 λήψεις

Αν βάλω και το έξυπνο σήμα της voda πιστεύω πως το κινητο θα πάρει κ άλλο αέρα

Τελευταία επεξεργασία από: fragment, 21/11/2014 - 02:02


#118   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 06/03/2015 - 12:09

Παράταση για το πρόγραμμα μέχρι το 2016.

"The program covers affected iPhone 5 batteries for 3 years after the first retail sale of the unit."
| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#119   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 07/03/2015 - 04:00

εβαλα το σειριακό αριθμό μου και μου έβγαλε το παρακάτω μυνημα!!!Συνημμένο αρχείο  ImageUploadedByTapatalk1425693398.232636.jpg   30,87KB   26 λήψειςτο θεμα ειναι οτι το κινητό ποτε δεν εχει ανοιχτεί δεν εχω αλλαξει ποτε ουτε μονος μου μπαταρια ειναι οπως το αγορασα απο σκρουτζομαγαζο και τωρα διαβάζω οτι η μπαταρια μου εχει αλλαχθεί απο ποιον εαν δεν το εκανα εγω κι επειδη εχω διαβάσει πολλα για iphone 6 που τα πουλάνε μεταχειρισμένα για καινουργεια ειπα να σας ρωτησω
Rafael Nadal

#120   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 07/03/2015 - 04:26

διάβασε τι λέει ξανά προσεχτικά

Αναρτημένη εικόνα


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες