Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 15 ψήφοι

iPhone 6 (Ημερομηνία κυκλοφορίας στην Ελλάδα - Τιμή)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2799 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1996   paparainbow

paparainbow

    iPH Contributor

  • 1.875 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 06/11/2014 - 08:58

Ρωτησα ενα φιλο μου που δουλευει σε οτε και μου ειπε οτι εχουν ifhone 6 αλλα δε τα βγαζουν εξω για να εχουν μετα μονοπωλειο....marketing

και εμεισ περειμενουμε σαν τουσ χαζους

μα τωρα που δεν εχει κανεις, αν τα πουλανε θα εχουν μονοπωλειο. μολις στοκαρουν και οι αλλοι, ο κοσμος θα παιρνει απο σκρουτζ που θα εχουν πεσει στοα 600 ευρω.


legit


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1997   baspil66

baspil66

    iPH Enthousiast

  • 432 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 06/11/2014 - 08:58

Ευτυχώς τυχερός είσαι, παίξε τζοκερ σήμερα 17 εκατομμύρια πολλά τα λεφτά!!!!!

 

http://techmaniacs.g...rdware-problem/

ουτε εμενα εδω και 1 μηνα εχει παρουσιασει κατι.βεβαια εχω το 6 και οχι το 6plus που αναφερει το αρθρο.



#1998   paparainbow

paparainbow

    iPH Contributor

  • 1.875 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 06/11/2014 - 09:02

παντως ο οτε εχει στο site iphone 6 128gb σε ολα τα χρωματα σε stock.

https://www.ote.gr/w...lastLayoutId=20

https://www.ote.gr/w...rtlet_duration=

https://www.ote.gr/w...rtlet_duration=

 

 

επισης εχει 16ρια, αλλα οχι 64ρια.


Τελευταία επεξεργασία από: paparainbow, 06/11/2014 - 09:03

legit


#1999   jaymzz

jaymzz

    iPH Member

  • 317 μηνύματα
  • Twitter:@Jaymzz23
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 06/11/2014 - 09:02

ουτε εμενα εδω και 1 μηνα εχει παρουσιασει κατι.βεβαια εχω το 6 και οχι το 6plus που αναφερει το αρθρο.

Το πρόβλημα εντοπίστηκε στο plus αλλά στο forum της Apple και χρήστες iphone 6 είπαν ότι έχουν ξαφνικές επανεκκινήσεις....



#2000   vbm

vbm

    iPH newbie

  • 25 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 06/11/2014 - 09:28

Παιδιά έγω πήγα σήμερα το πρωί σε κατάστημα Γερμανός και τον είδα τον ιδιοκτήτη πολύ σίγουρο πως θα μου το φέρει αύριο κατά 99%, 64 άρι iPhone 6 Space Gray..... περίεργο μου φαίνεται... για να δούμε... Θα ενημερώσω. Φυσικά έχω κάνει και παραγγελία στα public από 2 Νοεμβρίου όπου σήμερα μου απάντησαν αυτό

 

 

Αγαπητέ πελάτη,

Ευχαριστούμε που επέλεξες το Public για την αγορά του iPhone 6.

 

Σε ενημερώνουμε πως είσαι ήδη στη λίστα προτεραιότητας, λόγω της περιορισμένης διάθεσης του προϊόντος από την κατασκευάστρια εταιρεία.

Μέσα στις επόμενες εβδομάδες αναμένουμε τις νέες παραλαβές και θα επικοινωνήσουμε μαζί σου αμέσως, για να ολοκληρωθεί η παραγγελία σου.

 

Εάν παρόλα αυτά επιθυμείς οποιαδήποτε αλλαγή στην παραγγελία σου, παρακαλώ ενημέρωσέ μας με e-mail αναφέροντας στον τίτλο τον κωδικό της παραγγελία σου.

 

Παραμένουμε πάντα στη διάθεσή σου για οποιαδήποτε διευκρίνιση ή πληροφορία.

Με εκτίμηση,
Public Customer Passion

 

Κι εμένα το Public μου έστειλε το ίδιο mail χθες. Το fail στην ιστορία είναι οτι έχω ακυρώσει την παραγγελία από τις 31/10, έλεος! :D



#2001   AlG

AlG

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/11/2014 - 10:51

Ευτυχώς τυχερός είσαι, παίξε τζοκερ σήμερα 17 εκατομμύρια πολλά τα λεφτά!!!!!

 

http://techmaniacs.g...rdware-problem/

Πιο εύκολο είναι πιάσεις το τζόκερ παρά να βρεις 6 plus 64/128Gb



#2002   K2LINOS

K2LINOS

    iPH User

  • 106 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/11/2014 - 11:08

Παιδια σημερα παραγγειλα απο το συγκεκριμενο καταστημα

http://store.i-system.gr/

iphone 6 space grey μετα απο πολυ ψαξιμο και υπομονη!!!!

Ποια η γνωμη σας για το καταστημα???Εγω πρωτη φορα το ακουσα χτες,αλλα ηδη οτι ειναι επισιμο reseller apple οποτε ψηθηκα!!!!Κατι σαν istorm.Ειναι οντως ετσι η' την πατησα???



#2003   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 06/11/2014 - 11:10

Ρωτησα ενα φιλο μου που δουλευει σε οτε και μου ειπε οτι εχουν ifhone 6 αλλα δε τα βγαζουν εξω για να εχουν μετα μονοπωλειο....marketing

και εμεισ περειμενουμε σαν τουσ χαζους

 

Θα τα κρατησουν 3 χρονια, μετα θα τα βγαλουν σε προσφορα οπως το iPhone 5 και θα γινει χαμος! :lol:


You'll Never Walk Alone


#2004   psy2k

psy2k

    iPH newbie

  • 90 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 06/11/2014 - 11:14

Παιδια σημερα παραγγειλα απο το συγκεκριμενο καταστημα

http://store.i-system.gr/

iphone 6 space grey μετα απο πολυ ψαξιμο και υπομονη!!!!

Ποια η γνωμη σας για το καταστημα :huh:Εγω πρωτη φορα το ακουσα χτες,αλλα ηδη οτι ειναι επισιμο reseller apple οποτε ψηθηκα!!!!Κατι σαν istorm.Ειναι οντως ετσι η' την πατησα :huh:

Απ τα πιο γνωστα, δεν εχεις να φοβηθεις κατι.



#2005   vbm

vbm

    iPH newbie

  • 25 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 06/11/2014 - 11:14

Παιδια σημερα παραγγειλα απο το συγκεκριμενο καταστημα

http://store.i-system.gr/

iphone 6 space grey μετα απο πολυ ψαξιμο και υπομονη!!!!

Ποια η γνωμη σας για το καταστημα :huh:Εγω πρωτη φορα το ακουσα χτες,αλλα ηδη οτι ειναι επισιμο reseller apple οποτε ψηθηκα!!!!Κατι σαν istorm.Ειναι οντως ετσι η' την πατησα :huh:

Είναι το παλιό system graph που άλλαξε όνομα πρόσφατα. Είναι πολλά χρόνια στο χώρο, δεν έχεις να φοβάσαι κάτι.

 

Προσωπικά δε πρόκειται να ψωνίσω από αυτούς μέχρι να παγώσει η κόλαση, όχι γιατί δεν είναι αξιόπιστοι, αλλά επειδή είναι αναιδείς, έχουν ελιτίστικο ύφος (ξέρεις, "πουλάμε apple" και καλά, κατάλοιπο από την εποχή που δεν ήταν τόσο mainstream τα μήλα) και φραγκοφονιάδες (μπορείς να το διαπιστώσεις αν κάνεις μια σύγκριση κόστους αλλαγής μπαταρίας iPhone μεταξύ iStorm και iSystem).



#2006   daisy3

daisy3

    iPH User

  • 125 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 06/11/2014 - 11:18

Ειναι δυνατον σχεδον 1 εβδομαδα μετα την κυκλοφορια του να μην υπαρχει δειγμα να το δεις σε κανενα καταστημα των Τρικαλων; κ οπου ρωτησα μου ειπαν οτι πρεπει να καλυψουν προπαραγγελιες κ υστερα θα το βγαλουν στον παγκο... για να πουλησουν εχουν. ενα δειγμα για να το δουμε απο κοντα ουτε συζητηση.



#2007   nomercy

nomercy

    iPH newbie

  • 45 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina +4G

Δημοσίευση 06/11/2014 - 11:18

αηδια εχει καταντησει το θεμα καθε φορα με τα καινουρια μοντελα. Και το σχολιο παει σε ολους τους παροχους , διανομεις , εισαγωγεις, E_SHOPS<  ακομα και στην μαμα Apple. Αφου βγαζουν φορμα εκδηλωσης ενδιαφεροντος γιατι δεν υπολογιζουν την ζητηση σωστα και να βαλουν μια ημερομηνια διαθεσης με διαθεσιμοτητα ολων των μοντελων ας ειναι και πιο αργα απο αυτην που εχει ανακοινωθει. Ποιος ο λογος να ταλαιπωρειται ο καταναλωτης πηγαινοντας σε καταστηματα που ουτε δειγμα δεν εχουν , και σε καποιες αστειες περιπτωσεις να προσπαθουν να σου πλασαρουν και κανενα Galaxy.... Και τελικα καταληγεις να παραγγελνεις καθε φορα ηλεκτρονικα περιμενοντας παραδοση που ουτε αυτοι ξερουν ποτε θα γινει.

 

Σε αντιστοιχη περιπτωση παραγγελια απο apple.co.uk , για παραδοση λονδινο , ενω ελεγε παραδοση 10 μερες εκανε 7 και ηρθε και κατευθειαν απο Κινα.

 

Ειμαστε ΟΥΓΚΑΝΤΑ!



#2008   daisy3

daisy3

    iPH User

  • 125 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 06/11/2014 - 11:20

μα τωρα που δεν εχει κανεις, αν τα πουλανε θα εχουν μονοπωλειο. μολις στοκαρουν και οι αλλοι, ο κοσμος θα παιρνει απο σκρουτζ που θα εχουν πεσει στοα 600 ευρω.

ποτε περιπου θα πεσει η τιμη σε σκρουτζ? αυτα τα μαγαζια μεσω σκρουτζ ειναι οκ? ποιο ειναι το καλυτερο κ το πιο αξιοπιστο?



#2009   AlG

AlG

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/11/2014 - 11:21

Καλά παιδία η αναίδεια δίνει και παίρνει .Ρωτάς πότε περιμένουν νέες παραλάβες και σου δίνουν χρησμούς Πειθίας με ύφος λες και τους χρωστάς ότι προτίθεσαι να σκάσεις ένα χιλιάρικο για ένα κινητό που σε λίγους μήνες θα καταργηθεί . Κάποιοι περισσότερο νομίζουν ότι πουλάνε μαγκιά παρά μοιάζουν για πωλητές. Αλλά έχει ο καιρός γυρίσματα... Εδώ είναι ελεύθερη αγορά και τέτοιες συμπεριφορές δεν γίνονται ανεκτές για πολύ



#2010   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 06/11/2014 - 11:26

Εχω παραγγειλει θηκη apple silicone απο 24/10....απο public...και ακομη μου λεει το εχουν παραγγειλει απο τπν προμηθευτη...και περιμενετε iphone ;;;;το αλλο με τον τοτο;;;;;
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 17

0 μέλη, 17 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες