Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 15 ψήφοι

iPhone 6 (Ημερομηνία κυκλοφορίας στην Ελλάδα - Τιμή)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2799 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2521   Antonio23

Antonio23

    iPH newbie

  • 27 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 20/11/2014 - 12:52

Τι γινεται μ αυτο το Sellphone κ τα χει τοσο θφηνα?Απο US ειναι?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2522   dimitrisvlc

dimitrisvlc

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 20/11/2014 - 16:01

Πανε καλα;;;; υπεγραψες και εσυ κατι και πληρωνεις για αυτο ΧΩΡΙΣ να το εχεις στα χερια σου ;;

 

 

Συγγνωμη αλλα αυτο που σου ειπαν ειναι εντελως παραλογο και αυθαιρετο. Πως μπορεις να πληρωνεις για κατι που δεν εχεις αποκτησει. Εφοσον εχει καθυστερησει η παραλαβη θα μπορουσες και να ακυρωσεις την παραγγελια, οπως εχει συμβει πολλες φορες με πολλα παιδια. Περυσι πηρα απο το you το ipad σε 24 ατοκες. Δεν υπηρχε ετοιμοπαραδοτο με την παραγγελια εδωσα τα στοιχεια της καρτας μου και 15 ημερες μετα που παρελαβα και εκδοθηκε το παραστατικο πωλησης ξεκινησε η χρεωση και κατα συνεπεια οι δοσεις. Σε ποιο συμβολαιο αναφερεσαι ; Δεν μπορω να φανταστω καταστημα με τοσο φαουλ λογιστηριο. Απο που εχεις παραγγειλει και πληρωνεις χωρις να εχεις παραλαβει ;

 Μιλάω για κωτσόβολο και το πλάνο δόσεων με καταναλωτικό δάνειο που εχουν... Εννοείτε ότι μπορείς να ακυρώσεις την παραγγελία σου αλλά από ότι μου είπαν οι δόσεις τρέχουν κανονικά και ας μην έχεις παραλαβει το προϊον εφόσον δεν ακυρώσεις... Μετά είπαν και άλλα τύπου έτσι είναι τα προϊόντα της apple έχουν μεγάλες καθυστερήσεις αμα δεν είναι ετοιμοπαράδοτα και πέραν του ενός μήνα κλπ. κλπ.



#2523   yianniskyr

yianniskyr

    iPH Member

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 20/11/2014 - 16:05

Πάντως αύριο λογικά ο Γερμανός στις αποθήκες του παραλαμβάνει και Σαββατο πάω και παίρνω . Για να δούμε

#2524   syngi

syngi

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/11/2014 - 16:22

Μολις ειδα στο ebay αυτο. http://www.ebay.com/...=STRK:MEBIDX:IT

Εχει πολυ καλες βαθμολογιες αλλα δεν φαινεται τι εχουν αγορασει οι υπολοιποι που τον βαθμολογησαν. Σας φαινεται μουφα;;

#2525   skiace

skiace

    iPH Elite Poster

  • 2.552 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 20/11/2014 - 16:23

Μιλάω για κωτσόβολο και το πλάνο δόσεων με καταναλωτικό δάνειο που εχουν... Εννοείτε ότι μπορείς να ακυρώσεις την παραγγελία σου αλλά από ότι μου είπαν οι δόσεις τρέχουν κανονικά και ας μην έχεις παραλαβει το προϊον εφόσον δεν ακυρώσεις... Μετά είπαν και άλλα τύπου έτσι είναι τα προϊόντα της apple έχουν μεγάλες καθυστερήσεις αμα δεν είναι ετοιμοπαράδοτα και πέραν του ενός μήνα κλπ. κλπ.

Στην θεση σου θα ακυρωνα.
Συγγνωμη κιολας αλλα καταντα αρρωστια η αποκτηση της συσκευης. Σου εχουν χορηγησει δανειο για αυτο και πληρωνεις δοσεις. Δεν προκειται για αγορα μεσω πιστωτικης.
Ελπιζω να εχω καταλαβει καλα.

#2526   spetreli64

spetreli64

    iPH Member

  • 345 μηνύματα
  • Twitter:@Spetrelis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 20/11/2014 - 17:16

12 ατοκες.



24 κανει απο εκεί το πήρα στήσει 31/10 και μου έκανε 24 αλλά και όλοι οι Γερμανοί 24 κάνουν 100%

#2527   Valmac

Valmac

    iPH Addict

  • 630 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Supercamelot

Δημοσίευση 20/11/2014 - 17:19

Για πάνω από 300 ευρώ όλοι οι γερμαναραδες κάνουν 24 δόσεις άτοκα .

#2528   thomac

thomac

    iPH newbie

  • 74 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 20/11/2014 - 17:24

Σήμερα με πήραν τηλέφωνο από istorm Θεσσαλονίκη για iphone plus 64g space grey μάλλον από ακύρωση γιατί εγώ είχα παραγγείλει το silver. To πήρα! Άντε και στα δικά σας



#2529   skiace

skiace

    iPH Elite Poster

  • 2.552 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 20/11/2014 - 17:27

Για πάνω από 300 ευρώ όλοι οι γερμαναραδες κάνουν 24 δόσεις άτοκα .

Μην με φουντωνετε απογευματιατικα !!!
Οχι τιποτε αλλο υποτιθεται οτι ειναι και γνωστος και μου το ειπε (για τις 12) ενω δεν το πολυλενε.

#2530   Valmac

Valmac

    iPH Addict

  • 630 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Supercamelot

Δημοσίευση 20/11/2014 - 17:29

Πάρε τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση , θα στο πουν και εκεί

#2531   Valmac

Valmac

    iPH Addict

  • 630 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Supercamelot

Δημοσίευση 20/11/2014 - 17:30

Σήμερα με πήραν τηλέφωνο από istorm Θεσσαλονίκη για iphone plus 64g space grey μάλλον από ακύρωση γιατί εγώ είχα παραγγείλει το silver. To πήρα! Άντε και στα δικά σας

καλοριζικο ... Το ίδιο έχουμε

#2532   Helix

Helix

    iPH Member

  • 246 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XR

Δημοσίευση 20/11/2014 - 18:59

Η διαθεσιμότητα πόσο τραγική είναι; Παρήγγειλα πριν 4 ημέρες από το Public ένα iPhone 6 χρυσό στα 64GB. Online από τη σελίδα τους, πληρωμή σε 12 δόσεις μέσω πιστωτικής. Ακόμα (προφανώς) δεν έχω ενημερωθεί για αποστολή. Δεν έχω φτάσει στο σημείο να γκρινιάζω εννοείται μέσα στην 1η εβδομάδα, αλλά πολύ φοβάμαι ότι θα φτάσω εκεί, με βάση τα όσα διαβάζω.



#2533   psy2k

psy2k

    iPH newbie

  • 90 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 20/11/2014 - 19:00

Η διαθεσιμότητα πόσο τραγική είναι; Παρήγγειλα πριν 4 ημέρες από το Public ένα iPhone 6 χρυσό στα 64GB. Online από τη σελίδα τους, πληρωμή σε 12 δόσεις μέσω πιστωτικής. Ακόμα (προφανώς) δεν έχω ενημερωθεί για αποστολή. Δεν έχω φτάσει στο σημείο να γκρινιάζω εννοείται μέσα στην 1η εβδομάδα, αλλά πολύ φοβάμαι ότι θα φτάσω εκεί, με βάση τα όσα διαβάζω.

Λογικα μεσα στο  Δεκεμβρη θα στρωσει καπως αλλα σκεψου οτι 64αρια δεν εχουμε παρει ακομα οσοι τα παραγγειλαμε 15 Οκτωβρη



#2534   stelpanta

stelpanta

    iPH User

  • 182 μηνύματα
  • Twitter:@upiter0330
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 20/11/2014 - 19:33

καλησπέρα σε όλους, μόλις παρέλαβα κ συγχρονίζω iPhone 6 plus 64GB από IStorm Θεσσαλονίκης.Εκ πρώτης όψεως προερχόμενος από το 6 το plus μου φάνηκε θηρίο!Για να δούμε στην πορεία των ημερών πως θα πάει..:-)Καλορίζικα σε όλους και μόνο ευχάριστα νέα !!

#2535   skiace

skiace

    iPH Elite Poster

  • 2.552 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 20/11/2014 - 20:06

Πάρε τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση , θα στο πουν και εκεί

Ειχατε δικιο.
Απο 11/11 ισχυει η προσφορα των 24 ατοκων.
Αγορα στις 15/11 αρα θα επρεπε να μου δωθουν. Επικοινωνησα με την εξυπηρετηση, κρατησαν τα στοιχεια μου, θα επικοινωνησουν με το καταστημα και θα με ενημερωσουν.
Ευχαριστω για την ενημερωση.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 11

0 μέλη, 11 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες