Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 15 ψήφοι

iPhone 6 (Ημερομηνία κυκλοφορίας στην Ελλάδα - Τιμή)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2799 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2671   SirAlex

SirAlex

    iPH Contributor

  • 1.643 μηνύματα
  • Twitter:@AlexisKoskinas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:Sir Alex7

Δημοσίευση 17/12/2014 - 15:55

Τελικά φίλοι μου, όλα καλα! Πήρα τηλ την iSystems στο McArthur  (ευχαριστώ τον συνφορουμίτη @DPLAG για την πληροφορία), όπου εκτυλίχθηκε η εξής στιχομυθία:

-Γεία σας, έχετε μήπως iPhone 6 64 silver

-Μισο λέπτο να κοιτάξω....μάλιστα έχουμε

- ΚΡΑΤΗΣΤΕ ΤΟ ΕΡΧΟΜΑΙ!!!!

 

Οπως καταλαβαίνετε είμαι ευτυχής κάτοχος iPhone 6 64 silver - σε λίγο θα αλλαχθεί και στο status...κ τωρα με συγχωρείτε, έχω unboxing  :D


Κοντες μπαλιες και γρηγορες

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2672   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 17/12/2014 - 16:02

αντε ρε καλοριζικο καλες ειδησεις να εχεις παντα!!


iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2673   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 17/12/2014 - 16:16

Από εχθές και εγώ plus 64gb space grey.απλος έκανα τη μαλάκια και τσικουνευτηκα τα 100€ και δεν πήρα 128GB. Ευτυχώς που άκουσα τουλάχιστον 3-4 φίλους από το φόρουμ (MOD ακούς; :P) και δεν πήρα το 16GB γιατί θα έπεφτε πολύ κλάμα κατέβασα 5 παιχνιδάκια χωρίς τραγούδια χωρίς video στο τηλέφωνο και έπιασαν 9GB (λείπουν από μέσα garage - iPhoto και πράσινα άλογα μετά το restore που του έκανα στην 8.1.2 λόγο για να κάνω jailbreak.)
Άντε μετά εσυ να τραβήξεις κανένα βίντεο τα παιδιά και φωτογραφίες και εάν σε βγάλουν τα 2.1GB που μένουν να με χ..εις :D

#2674   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 17/12/2014 - 16:20

Από εχθές και εγώ plus 64gb space grey.απλος έκανα τη μαλάκια και τσικουνευτηκα τα 100€ και δεν πήρα 128GB. Ευτυχώς που άκουσα τουλάχιστον 3-4 φίλους από το φόρουμ (MOD ακούς; :P) και δεν πήρα το 16GB γιατί θα έπεφτε πολύ κλάμα κατέβασα 5 παιχνιδάκια χωρίς τραγούδια χωρίς video στο τηλέφωνο και έπιασαν 9GB (λείπουν από μέσα garage - iPhoto και πράσινα άλογα μετά το restore που του έκανα στην 8.1.2 λόγο για να κάνω jailbreak.)
Άντε μετά εσυ να τραβήξεις κανένα βίντεο τα παιδιά και φωτογραφίες και εάν σε βγάλουν τα 2.1GB που μένουν να με χ..εις :D

γιαννη καλυτερο το λευκο ή το μαυρο;;

 

Υ.Γ:δεν υπαρχουν πρασινα αλογα....αλλα ΠΡΑΣΣΕΙΝ ΑΛΟΓΑ....δλδ πραττω μη λογικα....αρχαια....


Τελευταία επεξεργασία από: stevobmw, 17/12/2014 - 16:21

iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2675   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 17/12/2014 - 16:39

γιαννη καλυτερο το λευκο ή το μαυρο;;
 
Υ.Γ:δεν υπαρχουν πρασινα αλογα....αλλα ΠΡΑΣΣΕΙΝ ΑΛΟΓΑ....δλδ πραττω μη λογικα....αρχαια....


Στέλιο το μαύρο καλύτερο διότι δεν φαίνονται τα τεράστια bezels γύρω απο την οθόνη.στο πρώτο που είχα για 2 μέρες silver ήταν σκέτη απογοήτευση.
Εάν τα βάλεις δίπλα θα δεις το μάτι ξεγελάει και σου φαίνεται τεράστιο το λευκό σε σχέση με το μαύρο.

#2676   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 17/12/2014 - 16:41

Από εχθές και εγώ plus 64gb space grey.απλος έκανα τη μαλάκια και τσικουνευτηκα τα 100€ και δεν πήρα 128GB. Ευτυχώς που άκουσα τουλάχιστον 3-4 φίλους από το φόρουμ (MOD ακούς; :P) και δεν πήρα το 16GB γιατί θα έπεφτε πολύ κλάμα κατέβασα 5 παιχνιδάκια χωρίς τραγούδια χωρίς video στο τηλέφωνο και έπιασαν 9GB (λείπουν από μέσα garage - iPhoto και πράσινα άλογα μετά το restore που του έκανα στην 8.1.2 λόγο για να κάνω jailbreak.)
Άντε μετά εσυ να τραβήξεις κανένα βίντεο τα παιδιά και φωτογραφίες και εάν σε βγάλουν τα 2.1GB που μένουν να με χ..εις :D

Welcome back και απο εδώ Γιάννη. Το πήγες βέβαια στο άλλο άκρο. Τι να τα κάνεις ρε 'συ 128GB?

 

Για τα 16GB το 'χουμε πει πολλάκις.. Το μεγαλύτερο αστείο στο 6. Αλλά.. Apple είσαι.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#2677   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 17/12/2014 - 16:43

Welcome back και απο εδώ Γιάννη. Το πήγες βέβαια στο άλλο άκρο. Τι να τα κάνεις ρε 'συ 128GB?

Για τα 16GB το 'χουμε πει πολλάκις.. Το μεγαλύτερο αστείο στο 6. Αλλά.. Apple είσαι.

Ποσό μου αρέσει όταν μου βάζεις αυτό το απίθανο ζωάκι πάντα που κάνει κωλοτούμπες :P

ΥΓ: μην ξεχάσεις την Παρασκευή να φέρεις ξέρεις τι :D

Τελευταία επεξεργασία από: dream21, 17/12/2014 - 16:46


#2678   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 17/12/2014 - 17:09

Δε μπορούσα να αντισταθώ η αλήθεια είναι..

 

Όχι ρε 'συ. Τι να ξεχάσω.. Το πήρα σήμερα. Όχι θα σ'αφησω να παιδεύεσαι. :P


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#2679   ronner

ronner

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 17/12/2014 - 19:33

εγω ομως δεν θελω το Plus.... ;)

Ρώτησες για το Plus παραπάνω, σε αυτό έκανα παράθεση..



#2680   fireleader

fireleader

    iPH Enthousiast

  • 378 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 17/12/2014 - 20:04

Παρακολουθώ εδώ και καιρό την τιμή του iPhone 6 64Gb στο σκρουτζ και μου κάνει πραγματικά μεγάλη εντύπωση το ότι παραμένει σταθερό στα 800 ευρώ όταν το 6 Plus 16Gb (που πωλούνται στην ίδια τιμή στα μεγάλα καταστήματα) έχει πέσει ήδη κάτω από τα 700. Τόσο μικρό απόθεμα έχουν τα 64αρια και φουσκώνουν τις τιμές τόσο πολύ; Α, και με ποια λογική το κατάστημα "Tokinito.gr" πριν λίγες ημέρες είχε το απλο 16αρι στα 620 ευρώ, ενώ τώρα το έχει ανεβάσει στα 632;;; Αυτά τα παράδοξα από εμένα...  



#2681   madphone

madphone

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Twitter:@karav roula
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 17/12/2014 - 21:06

πολυ απλα προσφορα και ζητηση ειναι οι τιμες...τα 6αρια ειχαν εξαφανηστει ολες τις προηγουμενες βδομαδες αρα κρατανε τιμη , ενω το Plus (πλην του gold) το βρισκεις λιγο πιο ευκολα!!



#2682   fireleader

fireleader

    iPH Enthousiast

  • 378 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 17/12/2014 - 21:54

πολυ απλα προσφορα και ζητηση ειναι οι τιμες...τα 6αρια ειχαν εξαφανηστει ολες τις προηγουμενες βδομαδες αρα κρατανε τιμη , ενω το Plus (πλην του gold) το βρισκεις λιγο πιο ευκολα!!

 

Προσφορά-ζήτηση ή αλλιώς εκμετάλλευση του καταναλωτή... δυστυχώς την ιστορία την ξέρουμε.



#2683   PrisonBreak-7-

PrisonBreak-7-

    iPH Contributor

  • 1.647 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 18/12/2014 - 12:34

εχετε καταλαβει οτι οι απαντησεις vodafone public plaisio κλπ ειναι random εντελως ετσι; ο καθενας αυτοσχεδιαζει.

Ακριβως έτσι είναι..!!! Σήμερα πήρα τηλ. να κανω μια παραγγελία (ζελατίνα και adaptor για το iPhone) και όταν τους λεω οτι παρήγγειλα το Plus μου λένε δεν εχουμε καθολου, απλα τα περιμενουμε να μας φέρουν, το πότε δεν γνωρίζουμε. Τωρα αν το καταστημα που παραγγειλατε εχει καποια ενημέρωση που δεν εχουμε εμείς τοτε ΟΚ.

 

Ωραία....


Τελευταία επεξεργασία από: PrisonBreak-7-, 18/12/2014 - 12:34


#2684   houdalis

houdalis

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/12/2014 - 13:06

Ρε παιδιά τι θα γίνει με αυτή την ιστορία? Δεν υπάρχει καμία ενημέρωση (από cosmote) και απαιτούν για να ανανεώσεις τα συμβόλαια να είναι διαθέσιμες οι συσκευές πρώτα.. Τι να πω, για 6 64 που περιμένω, έχουν φέρει isystem, έχουν φέρει media markt, που παρόλο που στο site της cosmote υπάρχει σαν συνεργαζόμενο κατάστημα, με ενημέρωσαν ότι δεν δίνουν συσκευές με υπερεπιδοτήσεις.. :blush:, αλλά cosmote - γερμανός δεν έχουν την παραμικρή ιδέα όμως.. Τι να πω, οι τύποι είναι απαράδεκτοι



#2685   sotcg

sotcg

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 18/12/2014 - 19:33

Επιβεβαιωνω οτι υπαρχουν iphone 6 64 σ' ολα τα mediamarkt Θεσσαλονίκης. Εγω χαιδεψα ενα, απλά δεν μπορούν να μου δωσουν την υπερεπιδοτηση που μου εδωσε η vodafone. Απο vodafone η τελευταια ενημέρωση λέει τελος του μηνα, μετα τα Χριστούγεννα.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 23

0 μέλη, 22 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (1)