Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 15 ψήφοι

iPhone 6 (Ημερομηνία κυκλοφορίας στην Ελλάδα - Τιμή)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2799 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#436   iosif__one

iosif__one

    iPH newbie

  • 81 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 08/10/2014 - 16:23

Παραγγειλα τη Δευτέρα από expansys το 6 64άρι μαύρο , έστειλα μέιλ και μου είπαν παραλαμβάνουμε τη Παρασκευή και το στελνουμε τοτε ή την επομενη Δευτερα. Στο site τους στον εντοπισμό παραγγελίας όμως μου άλλαξε και έγινε σε περίπου 11 ήμερες. Πήρα τηλ και μου ειπαν το βγάζει επειδή είναι για την επόμενη παρτίδα ενώ εγώ είμαι στη πρώτη. Εχω βάλει την πιστωτική μου και δεν έχουν παρει χρήματα, ούτε καν δεσμευση ποσου. Με προβληματίζει όμως που γραφει ακόμα στην κατασταση παραγγελίας : Υπο επεξεργασία. Σε εσας όσοι εχετε παραγγείλει από εκεί λεει κάτι τετοιο ακόμη;



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#437   amak268

amak268

    iPH Member

  • 339 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 08/10/2014 - 16:36

Παιδια μην αγχωνεστε με το expansys ειναι νομιμο site και εχει εκπροσωπηση σε πολλες χωρες εχω παρει αρκετες φορες απο αυτους χωρις κανενα προβλημα

#438   sport

sport

    iPH User

  • 117 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus

Δημοσίευση 08/10/2014 - 16:42

Εγω πάντως εβαλα παραγγελεια χτες απο expansys το Plus 16gb και ελεγε 4 μερεςκαι μεχρι απογευμα χτεσ μου εστειλαν οτι το εστειλαν και τωρα το βλεπω οτι Θεσσαλονικη.Αρα λογικα αυριο παραλαμβάνω 


Τελευταία επεξεργασία από: sport, 08/10/2014 - 16:43


#439   amak268

amak268

    iPH Member

  • 339 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 08/10/2014 - 16:46

Παντως η παραπληροφορηση καλα λρατει φιλος μου με παιρνει προ ολιγου και μου λεει το ακουσες? Τι του λεω.Μου λεει οτι φιλος του στο γερμανο του ειπε οτι το iphone θα ερθει 30 οκτωμβριου,το ξερω του λεω και πριν τελειωσω μου λεει γιατι τα αποσυρανε γιατι η πρωτη παρτιδα ειχε ελλατωμα για αυτο θα καθυστερησει.Ημαρτον τι αλλο θα ακουσω.

#440   Leo10

Leo10

    iPH Contributor

  • 982 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 08/10/2014 - 17:23

Κλείστε τα αυτιά σας σε όποια φήμη, κάθε χρόνο τα ίδια. Αναμένουμε την επίσημη ανακοίνωση. Αισιοδοξούμε για 24/10 αλλά τώρα πια είναι πιθανότερο να πάει για 31/10!

#441   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10.183 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 08/10/2014 - 17:30

Παιδια μην αγχωνεστε με το expansys ειναι νομιμο site και εχει εκπροσωπηση σε πολλες χωρες εχω παρει αρκετες φορες απο αυτους χωρις κανενα προβλημα

Δεν είναι θέμα άγχους αν θα τα παραλάβω, πραγματικά δεν αγχώνομαι για αυτό ούτε για τίποτα άλλο. Υποτίθεται όμως ότι πληρώνω ένα μικρό καπέλο εις γνώσην μου για να το παραλάβω πιο γρήγορα. 

 

Αν είναι να μου έρθει σε 2 εβδομάδες μπορεί μέχρι τότε και η τιμή στα skroutzomagaza να είναι πιο κάτω και άσε που όλο αυτό το διάστημα θα είχα και τα χρήματα μου σε δικό μου λογαριασμό και όχι σε δικό τους να τοκίζονται μαζί με άλλων τόσων πελατών. 


Once You Go Mac You Never Go Back

#442   geolink

geolink

    iPH newbie

  • 42 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 08/10/2014 - 17:31

Για ποιο λογο δεν μπορει να τηρηθει μια σωστη μερα?



#443   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10.183 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 08/10/2014 - 17:33

Για ποιο λογο δεν μπορει να τηρηθει μια σωστη μερα?

Λάθος υπολογισμός παραλαβής iPhone προφανώς και λάθος υπολογισμός πώλησης τους. 


Once You Go Mac You Never Go Back

#444   Mprellas

Mprellas

    iPH newbie

  • 49 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 08/10/2014 - 17:51

Μόλις πήρα το space gray από kaisershop 780 εάν πάτε στο μαγαζί έχουν πολλά και όχι μέσω Ίντερνετ

#445   bougos

bougos

    iPH Member

  • 212 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2014 - 17:53

Εγω πάντως εβαλα παραγγελεια χτες απο expansys το Plus 16gb και ελεγε 4 μερεςκαι μεχρι απογευμα χτεσ μου εστειλαν οτι το εστειλαν και τωρα το βλεπω οτι Θεσσαλονικη.Αρα λογικα αυριο παραλαμβάνω

ναι γιατι χθες ηρθε παρτιδα

#446   bougos

bougos

    iPH Member

  • 212 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2014 - 17:54

Ιδια παραγγελεια με σενα,μου ειχανε πει Πεμπτη.εσενα Παρεσκεθη...Καλα κρασια!

#447   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10.183 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 08/10/2014 - 17:56

Ιδια παραγγελεια με σενα,μου ειχανε πει Πεμπτη.εσενα Παρεσκεθη...Καλα κρασια!

Εγώ τους έστειλα email, πως αν την Παρασκευή δεν γίνει αποστολή της συσκευής να ακυρώσουν την παραγγελία και να μου γυρίσουν τα χρήματα μου πίσω. 

 

Με πήραν τηλέφωνο μετά και μου έλεγαν συγνώμη και έχετε δίκιο και θα κάνουμε ότι καλύτερο μπορούμε. Θα δείξει τώρα.


Once You Go Mac You Never Go Back

#448   bagg21

bagg21

    iPH Contributor

  • 971 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 08/10/2014 - 18:05

Παραγγειλα τη Δευτέρα από expansys το 6 64άρι μαύρο , έστειλα μέιλ και μου είπαν παραλαμβάνουμε τη Παρασκευή και το στελνουμε τοτε ή την επομενη Δευτερα. Στο site τους στον εντοπισμό παραγγελίας όμως μου άλλαξε και έγινε σε περίπου 11 ήμερες. Πήρα τηλ και μου ειπαν το βγάζει επειδή είναι για την επόμενη παρτίδα ενώ εγώ είμαι στη πρώτη. Εχω βάλει την πιστωτική μου και δεν έχουν παρει χρήματα, ούτε καν δεσμευση ποσου. Με προβληματίζει όμως που γραφει ακόμα στην κατασταση παραγγελίας : Υπο επεξεργασία. Σε εσας όσοι εχετε παραγγείλει από εκεί λεει κάτι τετοιο ακόμη;



Και εμενα φιλε υπο επεξεργασια μου λεει απο χθες.μην αγχωνεσε με το expansys !.... Τους εστειλες τα χαρτια που θελανε ;

#449   petrosv

petrosv

    iPH Enthousiast

  • 390 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2014 - 18:35

Μόλις πήρα το space gray από kaisershop 780 εάν πάτε στο μαγαζί έχουν πολλά και όχι μέσω Ίντερνετ


αμερικανικα ειναι απο kaizershop?

#450   Mprellas

Mprellas

    iPH newbie

  • 49 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 08/10/2014 - 18:42

Όχι το δικό μου είναι αγγλικό και έχουν πολλά εάν πάτε απο το μαγαζί όχι απο Ίντερνετ

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 12

0 μέλη, 12 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες