Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 15 ψήφοι

iPhone 6 (Ημερομηνία κυκλοφορίας στην Ελλάδα - Τιμή)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2799 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#481   bougos

bougos

    iPH Member

  • 212 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/10/2014 - 10:09

Οχι, με κάρτα έβαλα και δε μου εστειλαν άλλο μειλ. και ακομα γραφει παραγγελία υπο υπεξεργασία. Στην καρτα έχουν κανει σε εσας δεσμευση ποσου;

οχι δε νομιζω αλλα δε το χω ελεγξει κιολας

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#482   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 09/10/2014 - 10:13

Κατω απο 700? δεν νομιζω...!!

Aν στα μαγαζιά κάνει (λέμε τώρα !!) 740 , στο skroutz  θα κατέβουμε απο τα 700 σε χρονικό ορίζοντα ενάμησι μήνα !! 



#483   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 09/10/2014 - 10:16

Aν στα μαγαζιά κάνει (λέμε τώρα !!) 740 , στο skroutz  θα κατέβουμε απο τα 700 σε χρονικό ορίζοντα ενάμησι μήνα !! 

για το plus μιλαμε οχι για το 6



#484   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 09/10/2014 - 10:18

για το plus μιλαμε οχι για το 6

 

 

οκ τότε πάω πάσο !! το 6+ θα πάει περι τα  800+  



#485   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 09/10/2014 - 10:19

Εγω πιστευω οτι μετα την επισημη κυκλοφορια, οι τιμες στο skroutz θα πεσουν αμεσα και αρκετα, γιατι δε θα υπαρχει λογος να το παρεις απο εκει. Τωρα απλα μπορουν και το κανουν



#486   iosif__one

iosif__one

    iPH newbie

  • 81 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 09/10/2014 - 10:20

οχι δε νομιζω αλλα δε το χω ελεγξει κιολας

Πήρα τηλέφωνο, μου ειπαν δε ξέρουν για ποιο λόγο δε μου εχει ερθει το μειλ αλλά δε βλεπει καποιο προβλημα. Αλλά ρωτησα για τη διαθεσιμοτητα και το 10/10 που μου ειχαν πει στην αρχή τελικά ισχύει για όσους είχαν κανει πολύ καιρό πριν την παραγγελία και αν περισσέψει θα στειλουν και στους υπολοιπους (6 64άρι μαύρο). Διαφορετικά από την επόμενη παραλαβή 17/10 



#487   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 09/10/2014 - 10:27

ρε παιδια εγω ακομα δεν ξερω τι να κανω,εχω το 5s και δεν ξερω πιο να παρω,το 6 η το 6 plus,πηγα στο media markt στην συγγρου ειδα το 6 και σαν διασταση ηταν καλη,εσεις τι προτεινετε να κανω?



#488   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 09/10/2014 - 10:28

Γι αυτό περιμένω την επίσημη παρουσίαση !!! 



#489   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 09/10/2014 - 10:31

Γι αυτό περιμένω την επίσημη παρουσίαση !!! 

και εγω το ιδιο....την ημερα που θα ερθουν θα διαλεξω εκεινη την στιγμη τι θα παρω!!



#490   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 09/10/2014 - 10:38

και εγω το ιδιο....την ημερα που θα ερθουν θα διαλεξω εκεινη την στιγμη τι θα παρω!!

ολοι το ιδιο προβλημα εχουμε

εχω ασ πουμε θελω το plus αλλα με την δουλεια που κανω δεν θα με βολευει το μεγεθος

πρεπει να εχω συνεχεια επανω μου ενα τσαντακι για να το κουβαλαω

αν εκανα δουλεια γραφειου δεν θα το σκεφτομουνα καθολου

ειναι πολλα αυτα που πρεπει να σκεφτουμε ;)



#491   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10.183 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 09/10/2014 - 10:41

Εγώ δεν έχω πιάσει κανένα στα χέρια μου, δεν έχω δει κανένα από κοντά. Από ένστικτο όμως πήρα το 6άρι. Για να δούμε...


Once You Go Mac You Never Go Back

#492   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 09/10/2014 - 10:44

ολοι το ιδιο προβλημα εχουμε

εχω ασ πουμε θελω το plus αλλα με την δουλεια που κανω δεν θα με βολευει το μεγεθος

πρεπει να εχω συνεχεια επανω μου ενα τσαντακι για να το κουβαλαω

αν εκανα δουλεια γραφειου δεν θα το σκεφτομουνα καθολου

ειναι πολλα αυτα που πρεπει να σκεφτουμε ;)

 

 

Εγώ είμαι σε δουλειά γραφείου και έχω τσαντάκι όμου έτσι κι αλλιώς ...αλλά τρέχω και κάνω ποδήλατο !! Εκεί δεν ξέρω τί θα γίνει !!! Αν και μάλλον για το 4,7 με βλέπω !!



#493   jaymzz

jaymzz

    iPH Member

  • 317 μηνύματα
  • Twitter:@Jaymzz23
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 09/10/2014 - 10:44

ρε παιδια εγω ακομα δεν ξερω τι να κανω,εχω το 5s και δεν ξερω πιο να παρω,το 6 η το 6 plus,πηγα στο media markt στην συγγρου ειδα το 6 και σαν διασταση ηταν καλη,εσεις τι προτεινετε να κανω?

Φίλε μου και εγώ κάτοχος του 5s είμαι, είναι θέμα προσωπικό θα σου πω την δική μου άποψη 2 μέρες πριν πήγα σε φίλο (κάτοχο ενός 5) που είχε παραγγείλει το 6+ χωρίς να το πιάσει στα χέρια του, μετά το unboxing η έκφραση και των 2 ήταν η εξής : παναγία μου τι είναι αυτή η παντόφλα πραγματικά το τηλέφωνο όσο και όμορφο να είναι όσο καλή και μεγάλη οθόνη  έχει είναι πάρα πολύ μεγάλο για καθημερινή χρήση ειδικά όταν ο φίλος μου το έβαζε στο κεφάλι για να μιλήσει γελούσαμε μέχρι δακρύων όλο το πρόσωπο του κάλυπτε, τι να πω τώρα το μετάνιωσε και θέλει να το αλλάξει με 6. Προσωπικά θα έλεγα μια και είσαι και κάτοχος ipad να πας στο 6 εγώ με το που μπαίνω στο σπίτι παρατάω το 5s και ασχολούμαι (youtube games safari ταινίες κλπ) με το ipad και μόνο όταν με παίρνουν τηλ το χρησιμοποιώ τώρα αν θες να πας για π.χ. καφέ και η 4.7 θα σου είναι μια χαρά. Ελπίζω να βοήθησα. Εγώ θα μείνω ακόμη ένα χρόνο με το 5s κυρίως οικονομικών αλλά θα πήγαινα με κλειστά μάτια στο 6 αν είχα την δυνατότητα αφού τα έπιασα και τα 2 στα χέρια μου, ειδικά μιας και είμαι και κάτοχος ipad air.



#494   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 09/10/2014 - 10:49

Φίλε μου και εγώ κάτοχος του 5s είμαι, είναι θέμα προσωπικό θα σου πω την δική μου άποψη 2 μέρες πριν πήγα σε φίλο (κάτοχο ενός 5) που είχε παραγγείλει το 6+ χωρίς να το πιάσει στα χέρια του, μετά το unboxing η έκφραση και των 2 ήταν η εξής : παναγία μου τι είναι αυτή η παντόφλα πραγματικά το τηλέφωνο όσο και όμορφο να είναι όσο καλή και μεγάλη οθόνη  έχει είναι πάρα πολύ μεγάλο για καθημερινή χρήση ειδικά όταν ο φίλος μου το έβαζε στο κεφάλι για να μιλήσει γελούσαμε μέχρι δακρύων όλο το πρόσωπο του κάλυπτε, τι να πω τώρα το μετάνιωσε και θέλει να το αλλάξει με 6. Προσωπικά θα έλεγα μια και είσαι και κάτοχος ipad να πας στο 6 εγώ με το που μπαίνω στο σπίτι παρατάω το 5s και ασχολούμαι (youtube games safari ταινίες κλπ) με το ipad και μόνο όταν με παίρνουν τηλ το χρησιμοποιώ τώρα αν θες να πας για π.χ. καφέ και η 4.7 θα σου είναι μια χαρά. Ελπίζω να βοήθησα. Εγώ θα μείνω ακόμη ένα χρόνο με το 5s κυρίως οικονομικών αλλά θα πήγαινα με κλειστά μάτια στο 6 αν είχα την δυνατότητα αφού τα έπιασα και τα 2 στα χέρια μου, ειδικά μιας και είμαι και κάτοχος ipad air.

σε αυτο εχεις δικιο

και εγω με το που παω σπιτι μονο με το pc και το ipad air ειμαι



#495   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 09/10/2014 - 10:52

Εγώ είμαι σε δουλειά γραφείου και έχω τσαντάκι όμου έτσι κι αλλιώς ...αλλά τρέχω και κάνω ποδήλατο !! Εκεί δεν ξέρω τί θα γίνει !!! Αν και μάλλον για το 4,7 με βλέπω !!

Ελα gas ... Ειχα την ιδια απορια:

 

 

Απο οτι φαινεται, με το iphone 6+ θα εχεις μια μπανανα λιγοτερη μαζι σου ;) 



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 13

0 μέλη, 13 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες