Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 15 ψήφοι

iPhone 6 (Ημερομηνία κυκλοφορίας στην Ελλάδα - Τιμή)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2799 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#511   koumbouni

koumbouni

    iPH Contributor

  • 1.803 μηνύματα
  • Twitter:@koumbouni
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 09/10/2014 - 16:44

Δεν είχες πιάσει κανένα Note στα χέρια σου?? Εμένα δεν μου φάνηκε περίεργο το μέγεθος. Μια χαρά και με έχει βολέψει πάρα πολύ!

Ναι είχα πιάσει αλλά και πάλι είναι μεγάλο. Όσο περνάει η ώρα πάντως τόσο περισσότερο μου αρέσει. Το κακό είναι ότι τώρα δεν έχει γυρισμό. Αποκλείεται κάποιος να πάρει μικρότερο κινητό.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#512   Tzannetos94

Tzannetos94

    iPH newbie

  • 32 μηνύματα
  • Twitter:@Tzannetos_94
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 09/10/2014 - 16:52

Να τα μας να τα μας... Αποκαλύψεις! Δεν έχουν ακόμα κανένα πλάνο για το που θα κυμανθούν οι τιμές συμβολαίων ή γενικά η τιμή αγοράς??

μου ειπε οτι πιθανο το 16αρι θα ειναι στα 750 φετος... αλλα μου ειπε δεν ειναι κατι σιγουρο ακομα σε θεμα τιμων αλλα το πιο πιθανο η κυκλοφορια του θα ειναι αρχεσ οκτωβρη



#513   Leo10

Leo10

    iPH Contributor

  • 982 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 09/10/2014 - 17:41

μου ειπε οτι πιθανο το 16αρι θα ειναι στα 750 φετος... αλλα μου ειπε δεν ειναι κατι σιγουρο ακομα σε θεμα τιμων αλλα το πιο πιθανο η κυκλοφορια του θα ειναι αρχεσ οκτωβρη


Πραγματικά αυτό που οι υπάλληλοι των εταιριών κινητής λένε ό,τι τους κατέβει δεν το καταλαβαίνω...αν μπορεί κάποιος ας με διαφωτίσει παρακαλώ!

#514   tgeorgiu

tgeorgiu

    iPH newbie

  • 71 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 09/10/2014 - 17:51

Τελικά η ανάγνωση του φόρουμ κάνει κακό στην πιστωτική κάρτα Είχα πλάνο να πιάσω στα χέρια μου το plus προτού παραγγείλω αλλά κάτι ότι αργεί πολύ να έρθει σε display, κάτι ότι είναι καλύτερο σε specs, κάτι ότι το Lumia 925 που έχω τώρα έχει μεγαλούτσικη οθόνη, λύγισα... Παρήγγειλα μόλις plus 128 από Expansys με την Incipio NGP διάφανη θηκη. Μου έβγαζε 2 μέρες για να παραλάβουν online ..

Τελευταία επεξεργασία από: tgeorgiu, 09/10/2014 - 17:52


#515   peripolo

peripolo

    iPH Enthousiast

  • 583 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/10/2014 - 19:19

λοιπον δεν ξερω αν το ξερετε αλλα εγω σιγουρα δεν το ηξερα!!!! λοιπον μου κανανε τηλεφωνο σηεμρα απο την cosmote (με ξυπνησανε -.- ) και αρχισαν να μουυ λενε κλασικα για προσφορεσ κλπ... η συζητηση πηγε στο iphone και μου ειπε η κυρια που μιλαγαμε (πολυ εξυπηρετικη ) οτι και αυτη ενδιαφερετε να παρει το κινητο για προσωπικη χρηση και μου λεει ηταν να ερθει το τελη Οκτωβριου Ελλαδα αλλα εμαθε την Tριτη απο μεσα απο την cosmote που δουλευει πως θα ερθει αρχεσ Νοεμβριου... :(

Μήπως σου είπε έτσι γιατί ήθελε να σε κάνει πελάτη ότι και καλά θα αργήσει να έρθει για να πάρεις κάποιο άλλο

#516   kalotina

kalotina

    iPH Enthousiast

  • 447 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus

Δημοσίευση 09/10/2014 - 19:28

μην πιστευετε κανενα δεν υπαρχει ουδεμια ενημερωση οτι σας λενε ειναι για νασας τουμπαρουν για καμια συνδεση ή κατι αλλο.μια εβδομαδα πριν κυκλοφορησει θα ξερουν οι παροχοι για ακριβη ημερομηνια διαθεσιμοτητας



#517   Leo10

Leo10

    iPH Contributor

  • 982 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 09/10/2014 - 20:20

μην πιστευετε κανενα δεν υπαρχει ουδεμια ενημερωση οτι σας λενε ειναι για νασας τουμπαρουν για καμια συνδεση ή κατι αλλο.μια εβδομαδα πριν κυκλοφορησει θα ξερουν οι παροχοι για ακριβη ημερομηνια διαθεσιμοτητας

Από έμπιστο άτομο ιδιοκτήτη καταστήματος άκουσα ακριβώς τα ίδια λόγια. ΔΕΝ έχουν καμία ενημέρωση. 10 μέρες-1 εβδομάδα πριν την επίσημη διάθεση ενημερώνονται.



#518   bougos

bougos

    iPH Member

  • 212 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/10/2014 - 20:28

Τελικά η ανάγνωση του φόρουμ κάνει κακό στην πιστωτική κάρτα Είχα πλάνο να πιάσω στα χέρια μου το plus προτού παραγγείλω αλλά κάτι ότι αργεί πολύ να έρθει σε display, κάτι ότι είναι καλύτερο σε specs, κάτι ότι το Lumia 925 που έχω τώρα έχει μεγαλούτσικη οθόνη, λύγισα... Παρήγγειλα μόλις plus 128 από Expansys με την Incipio NGP διάφανη θηκη. Μου έβγαζε 2 μέρες για να παραλάβουν online ..

και γω ελεγα να περιμενω αλλα που μ εσας ολους που το πηρατε ηδη!!

#519   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10.183 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 09/10/2014 - 20:30

Ελπίζω αύριο που έχει παραλαβή το Expansys να μου στείλει τα 2 λευκά 6άρια που έχω παραγγείλει αλλιώς θα μπω σε νέες περιπέτειες...


Once You Go Mac You Never Go Back

#520   manosofi1

manosofi1

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 09/10/2014 - 20:44

Το οτι μπορεις απο public να κανεις φορμα παραγκελιας χωρις να το εχουν ανεβασει στο σαιτ...μηπως παιζει θεμα εισαγωγης κωματιων;...το ιδιο ειχαν κανει στο xbox one...πρινκυκλοφορησει στην ελλαδα το εκανες προπαραγκελια απο καταστημα και στο εφερναν..χωρις να εχουν κατι στο σαιτ

#521   kalotina

kalotina

    iPH Enthousiast

  • 447 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus

Δημοσίευση 09/10/2014 - 20:48

ποια η διαφορα του expansys.de και του expansys.com.gr?αν παραγγειλω απο γερμανια γιατι ειναι λιγο πιο φτηνα ειμαι οκ?



#522   skiace

skiace

    iPH Elite Poster

  • 2.552 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 09/10/2014 - 21:22

ποια η διαφορα του expansys.de και του expansys.com.gr?αν παραγγειλω απο γερμανια γιατι ειναι λιγο πιο φτηνα ειμαι οκ?

Αααα
Δεν το ειχα αντιληφθει οτι υπηρχε διαφορετικη τιμη αναμεσα τους.
Νομιζα οτι ηταν μονο θεμα διαφορετικοτητας γλωσσας και ισως χωρας.

#523   bagg21

bagg21

    iPH Contributor

  • 971 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 09/10/2014 - 23:02

Ελπίζω αύριο που έχει παραλαβή το Expansys να μου στείλει τα 2 λευκά 6άρια που έχω παραγγείλει αλλιώς θα μπω σε νέες περιπέτειες...


Φιλε τους πηρα τηλ το μεσημερι.οντως εχουν αυριο παραλαβη και αν δεν προλαβουν να τα στειλουν ολα αυριο θα τα στειλουν σιγουρα την δευτερα !!!!

Καλα γινετε χαμος στο expansys....... Ποσα να εχουν πουλησει αραγε :)

#524   manosofi1

manosofi1

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 10/10/2014 - 09:50

Ηρακλειο κρητης ξερει κανεις μαγαζι να εχει iphone 6?

#525   jimmakos

jimmakos

    iPH Community Leader

  • 10.183 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 10/10/2014 - 10:59

Μόλις πήρα στο Expansys να δω τι γίνεται με την δική μου παραγγελία και από ότι κατάλαβα έχουν μπλέξει τα μπούτια τους.

 

Έχει αργήσει ο προμηθευτής τους, δεν ξέρουν ακόμα τι θα γίνει με την δικιά μου, να μιλήσουμε το βράδυ και άλλα ωραία τέτοια...

 

X από εμένα το Expanys, άντε να πάρω τα χρήματα μου πίσω τώρα.


Once You Go Mac You Never Go Back

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 23

0 μέλη, 23 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες