Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 15 ψήφοι

iPhone 6 (Ημερομηνία κυκλοφορίας στην Ελλάδα - Τιμή)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2799 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#721   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/10/2014 - 21:23

Shttp://www.fpress.gr...et-gia-12-mines

Ακούγεται πολύ καιρό

Πω πω τι άλλο θα κάνετε για να αγοράσετε Ipad και iphone??

 

Σε λίγο θα καταντήσουμε σαν την Κίνα και θα βλέπεις στην Ομόνοια ο ένας δίνει το μάτι του για ένα iphone..TRAGIC Κίτσο και Τασούλα!



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#722   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 13/10/2014 - 21:24

Και νεφρά θα δώσουν κάποιοι
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#723   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 13/10/2014 - 21:27

Αν το βρεις στη Γενευη, η σελιδα τους αναφερει 3-4 εβδομαδες. το εχω ψαξει γιατι θα παω Ζυριχη.

 

 

Περασε η κοπελα μου από το apple store στη γενευη πριν 2 βδομάδες κ το είχε κ σε ολα τα χρώματα/ολες τις χωρητικοτητες και το μικρο κ το plus. Ετσι κ αλλιως Λωζάνη ειμαστε οποτε το πολυ πολυ πετάγομαι στο apple store στην Βασιλεια.

 

Έχει κάποιο δίκιο ο @chrisbas.

 

Ήμουν πριν κάνα δυο μέρες Γενεύη, και όντως είχε 6αρια, αλλα όχι όλα. Αν και το παλικάρι μου είπε ότι φέρνουν κάθε μερα, αλλα από που; 

Από τα Απλ-Στορ τα δικά τους εννοείται πρώτα (CH) που όπως θα δείτε και πιο κάτω, είναι σε έλλειψη.

 

Επίσης το 6gold 16gb αρχίζει να γίνεται 'συλλεκτικό' σιγά σιγά.

Δύσκολα το βρίσκεις. 

 

Πριν κάνα δυο μέρες επίσης παρήγγειλα τελικά για μια φίλη μου από Απλ-Στορ Ελβετίας, και ενώ έλεγε στην αρχή 7 με 10 μέρες, μόλις το παρήγγειλα, μου πέταξαν ένα μειλ στιλ να το περιμένω μεταξύ 28 με 31 Οκτωβρίου!

 

Λέω άσε κάτσε θα προσπαθήσω πάλι να το κάνω ρεσερβειτον από το στορ στην Γενεύη, και θα πάω να το πάρω την επόμενη μερα! 

Πριτς όμως...δεν το έχουν ούτε αυτοί. 

 

Πιστεύω ότι έχει να κάνει σχέση και με την υψηλή ζήτηση από την Κινέζικη αγορα που άνοιξε πριν λίγες μέρες. (1 εκατ. iPhone σε 6ωρες)!!

 

Σίγουρα σε κάποια φάση θα φέρουν πάλι από όλα τα μοντελα. 

 

Υπομονή χρειάζεται. 


Τελευταία επεξεργασία από: iLuxus, 13/10/2014 - 21:28

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#724   AlG

AlG

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/10/2014 - 21:35

Αν όμως έχεις και 100 κάτω θα έσπευσαν όλοι γύρω απο τις όμορες χώρες . Γερμανοί Ιταλοί Αυστριακοί Γάλλοι . Εδω συζητάμε την Ελβετία εμεις εδω στην εσχατιά της Ευρώπης . Στην κεντρική Ευρώπη ένα τσιγάρο δρόμος και τσουπ αλλάζεις χώρα.

#725   rikos7

rikos7

    iPH Elite Poster

  • 2.044 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:zio7

Δημοσίευση 13/10/2014 - 21:38

Θα γίνει μάγκες αυτό με τό κουπόνι ανακοινώθηκε απο τη ευρωπαϊκή ένωση. Θα το πάρουν μόνο όσοι πήρανε το κοινωνικό μέρισμα όμως !

#726   chrisbas

chrisbas

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus

Δημοσίευση 13/10/2014 - 21:39

Τουλαχιστον να εχει να το πιασουμε λιγο στη Ζυριχη. Στην πιο ακριβη πολη της Ευρωπης το iPhone ειναι πιο φθηνο απο την Ελλαδα. Ρε πού καταντησαμε... Το Plus 64αρι βγαινει 827 ευρω!



#727   dreamer87

dreamer87

    iPH Member

  • 246 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 14/10/2014 - 00:57

Γνωστος μου που το ζητησε στην ζυριχη (το plus) τον στειλαν βασιλεια γιατι εκει η διαθεσιμοτητα ειναι πολυ καλυτερη περιεργως. Εχει κ στο φριμπουρ apple store αν θυμαμαι καλα,μπορεις να το δεις και εκει chrisbas. Την αλλη βδομαδα επιστρεφω ελβετια κ που θα παει,σε κανα δεκαημερο /δεκαπενθημερο θα το χουν φερει στη Γενευη, αν το καθυστερησουν πολυ θα παω με τρενο απο γαλλια. Ειναι τραγικο να θες να το παρεις κ να μη το βρισκεις. Το fnac και τα interdiscount μπορει επισης να το χουν κ απ οτι ειδα ιδια το η με το apple store το δινουν.

#728   dreamer87

dreamer87

    iPH Member

  • 246 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 14/10/2014 - 01:01

Έχει κάποιο δίκιο ο @chrisbas.
 
Ήμουν πριν κάνα δυο μέρες Γενεύη, και όντως είχε 6αρια, αλλα όχι όλα. Αν και το παλικάρι μου είπε ότι φέρνουν κάθε μερα, αλλα από που; 
Από τα Απλ-Στορ τα δικά τους εννοείται πρώτα (CH) που όπως θα δείτε και πιο κάτω, είναι σε έλλειψη.
 
Επίσης το 6gold 16gb αρχίζει να γίνεται 'συλλεκτικό' σιγά σιγά.
Δύσκολα το βρίσκεις. 
 
Πριν κάνα δυο μέρες επίσης παρήγγειλα τελικά για μια φίλη μου από Απλ-Στορ Ελβετίας, και ενώ έλεγε στην αρχή 7 με 10 μέρες, μόλις το παρήγγειλα, μου πέταξαν ένα μειλ στιλ να το περιμένω μεταξύ 28 με 31 Οκτωβρίου!
 
Λέω άσε κάτσε θα προσπαθήσω πάλι να το κάνω ρεσερβειτον από το στορ στην Γενεύη, και θα πάω να το πάρω την επόμενη μερα! 
Πριτς όμως...δεν το έχουν ούτε αυτοί. 
 
Πιστεύω ότι έχει να κάνει σχέση και με την υψηλή ζήτηση από την Κινέζικη αγορα που άνοιξε πριν λίγες μέρες. (1 εκατ. iPhone σε 6ωρες)!!
 
Σίγουρα σε κάποια φάση θα φέρουν πάλι από όλα τα μοντελα. 
 
Υπομονή χρειάζεται.


Εγω 64 χρυσο θελω κ απ οτι μαθαινω τα 64αρια ειναι πιο δυσκολο να τα βρεις. Το apple store ελβετιας λεει 7-10 εργασιμες οποτε δεν στο αργησαν και τοοοοσο πολυ. Απ οτι καταλαβα δεν εβρισκες 16αρι ενω γενικα σε αλλα χρωματα η χωρητικοτητες υπηρχε; Μονο στο apple store γενευης κοιταξες η γενικα στην ελβετια; Δεν μπορει να μην μπορουμε να το βρουμε.

#729   Lotte

Lotte

    iPH User

  • 126 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 14/10/2014 - 01:22

Γιατί δεν περιμένετε λίγο χωρίς στρες και αγωνία;

:)



#730   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 14/10/2014 - 10:10

Ρε παιδιά βλέπω στο expansys σημερα και πάλι τα πηγαν σχεδον ολα τα μοντελα στις 9 ημερες αναμονή! Πλάκα μας κάνουν;



#731   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 14/10/2014 - 10:36

Εγω 64 χρυσο θελω κ απ οτι μαθαινω τα 64αρια ειναι πιο δυσκολο να τα βρεις. Το apple store ελβετιας λεει 7-10 εργασιμες οποτε δεν στο αργησαν και τοοοοσο πολυ. Απ οτι καταλαβα δεν εβρισκες 16αρι ενω γενικα σε αλλα χρωματα η χωρητικοτητες υπηρχε; Μονο στο apple store γενευης κοιταξες η γενικα στην ελβετια; Δεν μπορει να μην μπορουμε να το βρουμε.

 

Nαι δεν είναι και τραγική η καθυστέρηση, παίζουν με τις λέξεις βασικά όταν λένε 7 με 10 εργάσιμες. Γιατί δεν μετράνε τα σβκ. 

Εγώ το παρήγγειλα Σάββατο 11 συν 10 εργάσιμες πάμε στις 21 του μηνός, συν 2 Κυριακές που πέφτουν μεσα σε αυτό το χρονικό πλαισιο, φτάνουμε στις 24 του μηνός, και όχι 28 με 31.

Μια εβδομάδα επιπλέον!

 

Όπως και να έχει, ναι σε όλα τα χρώματα το είχε, συν το plus. (εκτος 16 gold)

Kάι ειδικά σε 64αρι που ψάχνεις εσύ.  Όλα αυτά βέβαια το περασμένο Σάββατο.

 

Κοίταξες σε εσένα (Λωζάνη) στον ρισειλερ mémoire vive ?

Αν θυμάμαι καλα, εκτος από Μακ ιπαδ ιποδ, πρέπει να πούλαγε και ξεκλείδωτα τηλ. χωρίς συμβόλαιο.

 

Για πάρε ένα τηλ. δεν χάνεις κάτι. 

 


∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#732   iosif__one

iosif__one

    iPH newbie

  • 81 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 14/10/2014 - 10:45

Ρε παιδιά βλέπω στο expansys σημερα και πάλι τα πηγαν σχεδον ολα τα μοντελα στις 9 ημερες αναμονή! Πλάκα μας κάνουν;

Ναι και μένα αρχικά μου είχαν πει 10/10 χθες μου ειπαν συγνώμη και με διαβεβαίωσαν ότι θα σταλεί στις 17/10 σήμερα βλέπω την την αναμονή στις 10 ημέρες, δηλαδή 24/10, ξαναπήρα τηλεφωνο και μου ειπαν δυστυχως αυτη ειναι η κατασταση, εχει αργήσει 2 βδομαδες η παραλαβη, και δε μπορούν να κανουν τιποτα. Άμα θέλω λεει μπορώ να το ακυρώσω. Επειδή δε το βλέπω να έρχεται, στις 31 που να πάω να περιμένω από το πρωί; iStorm ή κάπου αλλού; 



#733   nikos25k

nikos25k

    iPH newbie

  • 90 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus

Δημοσίευση 14/10/2014 - 10:50

Nα προχωρήσω στην αγορά του iphone 6 η να περιμενω μηπως πεσει κι αλλο....



#734   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 14/10/2014 - 10:59

Να πέσει από που..;  :rolleyes:


∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#735   nikos25k

nikos25k

    iPH newbie

  • 90 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus

Δημοσίευση 14/10/2014 - 11:23

Απο τα σκρουτζομαγαζα...



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 10

0 μέλη, 10 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες