Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 15 ψήφοι

iPhone 6 (Ημερομηνία κυκλοφορίας στην Ελλάδα - Τιμή)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2799 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1186   bagg21

bagg21

    iPH Contributor

  • 971 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 24/10/2014 - 16:42

Το eshop τα εχει απο προχθες ...μονο το gold,space gray 16 ,plus 16 space gray .

εχει και doa 7 ημερων .....

Τελευταία επεξεργασία από: bagg21, 24/10/2014 - 16:46


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1187   iThanos

iThanos

    iPH Enthousiast

  • 474 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 24/10/2014 - 20:36

Πωπω με κουρασε ολο το θεμα...2μηνες μετα την παρουσιαση και ακομα να ερθει...σε 10 μηνες βγαινει το 6ς...ημαρτον παντου τελευταιοι και πιο ακριβοι!!!

#1188   bougos

bougos

    iPH Member

  • 212 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/10/2014 - 20:38

Πωπω με κουρασε ολο το θεμα...2μηνες μετα την παρουσιαση και ακομα να ερθει...σε 10 μηνες βγαινει το 6ς...ημαρτον παντου τελευταιοι και πιο ακριβοι!!!

Εχεις δει μαζι με ποιες χωρες μας εχουνε κυκλοφορια;Οποτε θελω λιγο να γελασω κοιταω τη λιστα...

#1189   iThanos

iThanos

    iPH Enthousiast

  • 474 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 24/10/2014 - 20:42

Ναι γτ προφανως δεν ειμαστε μεγαλη αγορα...οταν βγαινω λαρισα και βλεπω εναν χαμο απο iphone σε καθε παρεα απο ενα τουλαχιστον αναρωτιεμαι τι γινεται γερμανια και αγγλια..ζητημα να υπαρχει ενας που να μην εχει iphone...

#1190   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/10/2014 - 20:42

Το eshop τα εχει απο προχθες ...μονο το gold,space gray 16 ,plus 16 space gray .

εχει και doa 7 ημερων .....

Tους πήρα και μου είπαν ότι το έχουν στις αποθήκες στο Μενίδι..ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!

 

Πωπω με κουρασε ολο το θεμα...2μηνες μετα την παρουσιαση και ακομα να ερθει...σε 10 μηνες βγαινει το 6ς...ημαρτον παντου τελευταιοι και πιο ακριβοι!!!

 

 

Εχεις δει μαζι με ποιες χωρες μας εχουνε κυκλοφορια;Οποτε θελω λιγο να γελασω κοιταω τη λιστα...

 

Εχω κουραστεί και εγώ ..Πραγματικά τελευταίοι και μετάνιωσα που πούλησα το Iphone 5..

Επειδή βλέπω ότι θα το αγοράσω τον Δεκέμβριο το 6αρι λόγω χαμηλής διαθεσιμότητας θα αγοράσω για   τώρα ένα 5s ..

Ερώτηση iphone 5s us απο σκρουτζ τι είναι το us ?


Τελευταία επεξεργασία από: nickolaou, 24/10/2014 - 20:44


#1191   iThanos

iThanos

    iPH Enthousiast

  • 474 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 24/10/2014 - 20:46

Οχι ρε κανε λιγο υπομονη θα βγει σε μια εβδομαδα..τωρα αν περιμενεις να πεσει η τιμη αρκετα..κατα δεκεμβριο...εγω ψαχνω υστατη λυση απο γερμανια που εχω θειο..αλλα και εκει δεν ειναι σημαντικα φθηνοτερα..792€ το 64αρι απλο βρισκω..799€το εχει το apple store..τι στο καλο 7€ φθηνοτερο μονο....δεν υπαρχει στην γερμανια σκρουτζομαγαζα...:P

#1192   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/10/2014 - 20:53

Οχι ρε κανε λιγο υπομονη θα βγει σε μια εβδομαδα..τωρα αν περιμενεις να πεσει η τιμη αρκετα..κατα δεκεμβριο...εγω ψαχνω υστατη λυση απο γερμανια που εχω θειο..αλλα και εκει δεν ειναι σημαντικα φθηνοτερα..792€ το 64αρι απλο βρισκω..799€το εχει το apple store..τι στο καλο 7€ φθηνοτερο μονο....δεν υπαρχει στην γερμανια σκρουτζομαγαζα... :P

 

Μα δεν κατάλαβες. Εχω προπαραγγείλει απο wind. Εχω εκδηλώσει ενδιαφέρον στα public αλλά μόλις τους πήρα μου είπαν δεν γνωρίζουν πόσα κομμάτια θα

 

φέρουν και θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας με αρχικούς αυτούς που θέλουν συμβόλαιο. Εχω πάει σε 10 μαγαζιά για προκαταβολή και δεν την κάνουν

 

αποδεκτή.Συμπέρασμα? Από skroutz δεν αγοράζω iphone 6 αλλά μόνο iphone 5s που θα το δώσω σε ένα μήνα καθαρά για να έχω smartphone..


Τελευταία επεξεργασία από: nickolaou, 24/10/2014 - 20:53


#1193   iThanos

iThanos

    iPH Enthousiast

  • 474 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 24/10/2014 - 21:12

Ναι και εγω τα ιδια περναω που πουλησα εδω και 3 εβδομαδες το 5αρι..χωρις smartphone τωρα..εγω που πηγα public και μ κρατησαν στοιχεια και μ ειπαν θα εισαι ο πρωτος που θα το εχει..και εκδηλωσα ενδιαφερον..μαλλον δεν θα παρω..θα τα δωσουν με συμβολαια..δλδ πρεπει τωρα να κανω και την προπαραγγελια?

#1194   iThanos

iThanos

    iPH Enthousiast

  • 474 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 24/10/2014 - 21:14

Tους πήρα και μου είπαν ότι το έχουν στις αποθήκες στο Μενίδι..ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!




Εχω κουραστεί και εγώ ..Πραγματικά τελευταίοι και μετάνιωσα που πούλησα το Iphone 5..
Επειδή βλέπω ότι θα το αγοράσω τον Δεκέμβριο το 6αρι λόγω χαμηλής διαθεσιμότητας θα αγοράσω για τώρα ένα 5s ..
Ερώτηση iphone 5s us απο σκρουτζ τι είναι το us ?

Μαλλον ειναι united states..αμερικα..

#1195   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/10/2014 - 21:36

Ναι και εγω τα ιδια περναω που πουλησα εδω και 3 εβδομαδες το 5αρι..χωρις smartphone τωρα..εγω που πηγα public και μ κρατησαν στοιχεια και μ ειπαν θα εισαι ο πρωτος που θα το εχει..και εκδηλωσα ενδιαφερον..μαλλον δεν θα παρω..θα τα δωσουν με συμβολαια..δλδ πρεπει τωρα να κανω και την προπαραγγελια?

Σε νιώθω για το 5αρι πίστεψε με..Εμένα ετσι μου είπαν ότι πρώτα θα πάνε στα συμβόλαια για αυτό λέω Δεκέμβριο που σίγουρα θα έχει διαθεσιμότητα.

Εκδήλωσα ενδιαφέρον σε public και προ-παραγγελία απο wind και μην σου πώ τι θα πάρω...

 

Μαλλον ειναι united states..αμερικα..

Ναί αν ξέρεις εσύ ή κάποιος για 4g θα έχω θέμα τι διαφορά έχει με eu???

 

O nikosgnr είναι ειδικός που είναι να μας τα πει??


Τελευταία επεξεργασία από: nickolaou, 24/10/2014 - 21:38


#1196   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 24/10/2014 - 22:00

Εχω κουραστεί και εγώ ..Πραγματικά τελευταίοι και μετάνιωσα που πούλησα το Iphone 5..

Επειδή βλέπω ότι θα το αγοράσω τον Δεκέμβριο το 6αρι λόγω χαμηλής διαθεσιμότητας θα αγοράσω για   τώρα ένα 5s ..

Ερώτηση iphone 5s us απο σκρουτζ τι είναι το us ?

 

Ναί αν ξέρεις εσύ ή κάποιος για 4g θα έχω θέμα τι διαφορά έχει με eu???

 

O nikosgnr είναι ειδικός που είναι να μας τα πει??

Αφού το έχεις αποφασίσει για το 6, δεν υπάρχει λόγος να πας στο 5S για αντίδραση..

 

Skroutz και τέλος (μη κάνουμε πάλι τη κουβέντα για το πως και τι).

 

US είναι συσκευή Αμερικής. ΕU, ευρωπαικής αντιπροσωπείας. Απο άλλη ευρωπαική χώρα. Και στις 2 περιπτώσεις όμως θα έχεις τη 2ετία.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#1197   iThanos

iThanos

    iPH Enthousiast

  • 474 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 24/10/2014 - 22:21

Με 4g δεν θα εχεις προβλημα αρκει να ειναι απο t-mobile..απο apple store..αν ειναι απο σκρουτζομαγαζο μην ανυσηχεις ολα ξεκλειδωτα ειναι..να κανω παιδια και την προπαραγγελια στο public??ζητανε τα λεφτα μπροστα?

#1198   bagg21

bagg21

    iPH Contributor

  • 971 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 24/10/2014 - 22:29

Με 4g δεν θα εχεις προβλημα αρκει να ειναι απο t-mobile..απο apple store..αν ειναι απο σκρουτζομαγαζο μην ανυσηχεις ολα ξεκλειδωτα ειναι..να κανω παιδια και την προπαραγγελια στο public??ζητανε τα λεφτα μπροστα?


Ποιο μοντελο θελεις; οχι δεν ζητανε λεφτα

#1199   istan

istan

    iPH Enthousiast

  • 570 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 24/10/2014 - 22:30

εγω που θελω το plus το 16αρι ( δεν ειμαι gamer) να μην ελπιζω δηλαδη αμεσα? βλεπω και κοσμοτε δεν εχει καθολου το plus στο site



#1200   SLK200GR

SLK200GR

    iPH Contributor

  • 1.196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 24/10/2014 - 22:36

Σε λίγες μέρες θα πάθετε πλακα με το ποσα διαθεσιμα 6αρια θα υπάρχουν ,επισης εσείς που τα πουλήσετε ένα μήνα πριν για να πάρετε 20-30 ε παραπάνω καθόλου δεν σας λυπάμαι

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 21

0 μέλη, 21 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες