Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 15 ψήφοι

iPhone 6 (Ημερομηνία κυκλοφορίας στην Ελλάδα - Τιμή)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2799 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1306   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 28/10/2014 - 20:55

εγω πηρα απο εκει το iphone plus 16 gb..ολα καλα...οτι σου ηπαν ισχυει...εμενα εγραφε 1-3 μερες παραδωση και μου ηρθε σε δυο μερες κρητη επαρχια...με αποδηξη κανονικη και imei πανω...στο 6 plus ειναι ο ποιο φτηνος...α και ευρωπαικο με ελληνικο ανταπτορα


Αυτό που σου έλεγα vromogato

Τελευταία επεξεργασία από: panais13, 28/10/2014 - 20:57


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1307   vromogato

vromogato

    iPH User

  • 172 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:vromogato

Δημοσίευση 28/10/2014 - 21:02

Αυτό που σου έλεγα vromogato

+1



#1308   sakis697

sakis697

    iPH Hero

  • 3.903 μηνύματα
  • Twitter:@sakis3112
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:RED-BLUE BLUR 12

Δημοσίευση 28/10/2014 - 21:09

Τι θελετε ολοι ;;;;

iPhone 6 64 Ασημι! 


Μια φορά Εύζων, για πάντα Εύζων! 


#1309   istan

istan

    iPH Enthousiast

  • 570 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 28/10/2014 - 21:12

Το 6 να περνετε όλοι μπας και βρω εγώ plus :) ξέρουμε κάτι για plus 16αρια?

#1310   powernan1

powernan1

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 28/10/2014 - 21:30

iPhone 6 64gb Gold!!!
Αν και είχα συμπληρώσει διπλές φόρμες εκδήλωσης ενδιαφέροντος σε δυο διαφορετικά ονόματα στα εξής καταστήματα Public, Media Markt, Κωτσόβολος ,Γερμανός ,Wind, τελικά μόνο ο Κωτσόβολος και το Public μου τηλεφώνησαν!
Το δε Public μου είπε οτι θα εχουν μόνο iPhone 6 16gb την Παρασκευή στις 31-10-2014 καθώς και iPhone 6 plus 64 gb! Τα 64 τα απλά θα τα εχουν πολύ αργότερα σε δεύτερη παραλαβή !
Ο δε Κωτσόβολος θα ειδοποιήσει όταν παραλάβει το 64 το απλό με sms!!! Δεν ξέρουν κάνω τις τους γίνεται ούτε με τις φόρμες προπαραγγελιας!!!
Προσωπικά εχω ήδη προπαραγγειλει και προπληρώσει το iPhone 6 16 gb gold στον Κωτσόβολο αλλά κανένας τους υπαλληλος δεν γνωρίζει αν τα εχουν την Παρασκευή!!
Η δε vodafone συγγενής μου ειναι να παραλάβει το iPhone 6plus 128gb την ερχόμενη Τρίτη λόγω πολύ υψηλής επιδότησης!!!
Άντε να δούμε τι γέλιο θα πέσει την Παρασκευή!

#1311   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 28/10/2014 - 21:33

iPhone 6 64gb Gold!!!
Αν και είχα συμπληρώσει διπλές φόρμες εκδήλωσης ενδιαφέροντος σε δυο διαφορετικά ονόματα στα εξής καταστήματα Public, Media Markt, Κωτσόβολος ,Γερμανός ,Wind, τελικά μόνο ο Κωτσόβολος και το Public μου τηλεφώνησαν!
Το δε Public μου είπε οτι θα εχουν μόνο iPhone 6 16gb την Παρασκευή στις 31-10-2014 καθώς και iPhone 6 plus 64 gb! Τα 64 τα απλά θα τα εχουν πολύ αργότερα σε δεύτερη παραλαβή !
Ο δε Κωτσόβολος θα ειδοποιήσει όταν παραλάβει το 64 το απλό με sms!!! Δεν ξέρουν κάνω τις τους γίνεται ούτε με τις φόρμες προπαραγγελιας!!!
Προσωπικά εχω ήδη προπαραγγειλει και προπληρώσει το iPhone 6 16 gb gold στον Κωτσόβολο αλλά κανένας τους υπαλληλος δεν γνωρίζει αν τα εχουν την Παρασκευή!!
Η δε vodafone συγγενής μου ειναι να παραλάβει το iPhone 6plus 128gb την ερχόμενη Τρίτη λόγω πολύ υψηλής επιδότησης!!!
Άντε να δούμε τι γέλιο θα πέσει την Παρασκευή!



https://shop.ace-hel...-6-64gb-gold-uk

Καλα παρτο αυριο αν καιγεσαι και ασε να λενε μ@κ@κιες
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#1312   powernan1

powernan1

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 28/10/2014 - 21:34

[quote name="powernan1" post="1632112" timestamp="1414524605"]iPhone 6 64gb Gold!!!
Αν και είχα συμπληρώσει διπλές φόρμες εκδήλωσης ενδιαφέροντος σε δυο διαφορετικά ονόματα στα εξής καταστήματα Public, Media Markt, Κωτσόβολος ,Γερμανός ,Wind, τελικά μόνο ο Κωτσόβολος και το Public μου τηλεφώνησαν!
Το δε Public μου είπε οτι θα εχουν μόνο iPhone 6 16gb την Παρασκευή στις 31-10-2014 καθώς και iPhone 6 plus 64 gb! Τα 64 τα απλά θα τα εχουν πολύ αργότερα σε δεύτερη παραλαβή !
Ο δε Κωτσόβολος θα ειδοποιήσει όταν παραλάβει το 64 το απλό με sms!!! Δεν ξέρουν τι τους γίνεται ούτε με τις φόρμες προπαραγγελίας!!!
Προσωπικά εχω ήδη προπαραγγειλει και προπληρώσει το iPhone 6 64gb gold στον Κωτσόβολο αλλά κανένας τους υπάλληλος δεν γνωρίζει αν τα έχουν την Παρασκευή!!!
Στη δε vodafone κάποιος συγγενής μου ειναι να παραλάβει το iPhone 6 plus 128gb την ερχόμενη Τρίτη λόγω πολύ υψηλής επιδότησης που έχει ο ίδιος!!!!
Άντε να δούμε τι γέλιο θα πέσει την Παρασκευή! Ίσως όμως και όχι και να έχουμε εκπλήξεις !

#1313   interseptoras

interseptoras

    iPH Member

  • 223 μηνύματα
  • Twitter:@interseptoras
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad mini 3
  • GameCenter:interseptoras

Δημοσίευση 28/10/2014 - 22:31

καλησπερα.δεν ξερω αν εχει υπωθει εχει κανεις παρει iphone 6 η 6plus απο το kinito.gr?και αν ναι ειναι ολα οκ απο το συγκεκριμενο καταστημα?



#1314   iThanos

iThanos

    iPH Enthousiast

  • 474 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 28/10/2014 - 22:43

Αυτο το 64αρι παντως με τπτ δεν παιφτει στο σκρουτζ..τοση ελλειψη??ημαρτον θα αναγκαστουμε να τα σταξουμε στο χαζοπαμπλικ...

#1315   AlG

AlG

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 29/10/2014 - 00:00

Μα το θέμα το έχει η Apple όχι τα μαγαζιά! Δεν ξέρουν καθόλου πόσα θα τους στείλουν! Offtopic και εγώ την άλλη Πέμπτη θα είμαι Ρώμη αλλά ούτε και εκεί νομίζω θα υπάρχει!

Θα σου στείλω διαθεσιμότητα. Αν δεν είμαι γω τυχερός μήπως με το ονόματα σου μπορεί να γίνεται κράτηση να σε περιμένει την Πέμπτη που θα πας η συσκευή σου στο χρώμα και χωρητικότητα που επιθυμείς !!!

#1316   Spiroslp

Spiroslp

    iPH Addict

  • 720 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Spiroslp

Δημοσίευση 29/10/2014 - 00:50

καλησπερα.δεν ξερω αν εχει υπωθει εχει κανεις παρει iphone 6 η 6plus απο το kinito.gr?και αν ναι ειναι ολα οκ απο το συγκεκριμενο καταστημα?

Εχω ψωνίσει απο αυτούς και ειναι κομπλέ. Στείλε τους και στο Facebook. Δεν θα εχεις κανένα πρόβλημα!

#1317   Valmac

Valmac

    iPH Addict

  • 630 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Supercamelot

Δημοσίευση 29/10/2014 - 01:05

Παιδιά εγώ σκοπεύω να χτυπήσω το plus space grey 64 ή 128 . Ότι βρω .
Θέλω να το πάρω από τα media markt λόγω του ότι έχουν καλή πολιτική επιστροφών και σε προηγούμενη αγορά δεν είχα πρόβλημα . Αυτοί στην προπαραγγελια ζητούν να προ πληρώσεις όλο το ποσόν . Ξέρετε αν το πόσο χρεώνεται κανονικά και ας παρά λάβεις μετά από 1 μήνα ? ή απλά δεσμεύεται απο την πιστωτική και χρεώνεται με την αποστολή .

#1318   crisk

crisk

    iPH Enthousiast

  • 453 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 29/10/2014 - 01:09

Εγώ πριν τις γιορτές δεν θα το αγόραζα. Θα πέσει κι άλλο η τιμή του 6ριου, μη σας πιάνει καταναλωτική μανία.
Πάντα κέρδος έχω που κάνω υπομονή και πάντα αγοράζω ίδιο προϊόν με 150+ ευρώ λιγότερα, απο άλλους που φρικαραν να το πάρουν αμέσως όταν το ανήγγειλαν...

#1319   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 29/10/2014 - 01:20

Εγώ πριν τις γιορτές δεν θα το αγόραζα. Θα πέσει κι άλλο η τιμή του 6ριου, μη σας πιάνει καταναλωτική μανία.
Πάντα κέρδος έχω που κάνω υπομονή και πάντα αγοράζω ίδιο προϊόν με 150+ ευρώ λιγότερα, απο άλλους που φρικαραν να το πάρουν αμέσως όταν το ανήγγειλαν...

 

Στο skroutz κάποιος φίλος είπε ότι ήταν 685 και τώρα 687,9 ...



#1320   iThanos

iThanos

    iPH Enthousiast

  • 474 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 29/10/2014 - 02:48

σε ευχαριστω stevo,η συσκευασια δεν εχει τπτ..ειναι πολυ δυσκολο σε τοσο καινουριο προιον και ειδικα αυτη την στιγμη σε iphone 6 με σκισμενη και χτυπημενη να ειναι να σου κανουν εστω και -10..γρ το μικτο κερδος ειναι πηλυ χαμηλο στα κινητα.αλλα αυτο που λες ισχυει..εχω παρει macbookpro σφραγισμενο με -70% (τελευταιο κομματι)

Πως το πηρες με 30%? ενας φιλος που δουλευει σε κωτσοβ. Μ λεει οτι στα κανουργια κινητα δινουν στο προσωπικο 10% εκπτωση..μονο αν ειναι κατηργημενος ο κωδικος η τελευταιο κομματι μπορει να το παρει με 30-70% εκπτωση..τωρα πως το πηρες εσυ ακυκλοφορητο προιον με 859-->650€ ενας θεος ξερει..μπορει να ξερετε και αλλα κολπα εκει δεν ξερω..στον κωτσοβολο που ρωτησα παραλαβη δεν ειχαν κανει πουθενα ακομη..πως το πηρες?????

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 23

0 μέλη, 23 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες