Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 15 ψήφοι

iPhone 6 (Ημερομηνία κυκλοφορίας στην Ελλάδα - Τιμή)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2799 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1456   spetreli64

spetreli64

    iPH Member

  • 345 μηνύματα
  • Twitter:@Spetrelis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 30/10/2014 - 13:32

Εγω σας το ειπα εψαξα και στου βοδιου το κερατο πανω απο 16 δεν υπαρχουν και εαν υπαρχουν θα ειναι κανενα δυο κομματια και αυτα σε χρυσο! 



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1457   vaggefvaggef

vaggefvaggef

    iPH User

  • 197 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 30/10/2014 - 13:35

Υπομονη παιδια.δεν θα πεθανουμε κιολας...........

#1458   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.683 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/10/2014 - 13:36

Μεγαλυτερη βλακεια απο τη διατηρηση του 16 gb δεν μπορουσε να κανει η apple....ολοι πανε στα 64αρια με αποτελεσμα αυτο το μπαχαλο.Θα μου πειτε "χεστηκε" η apple αφου κονομαει με αυτο το απλο κολπακι αλλα αντε τωρα να περιμενεις συσκευες.

Προσωπικα και με 16αρι μια χαρα θα βολευομουν να πω την αληθεια αλλα η πλειοψηφια θελει αλλα.... :)



#1459   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 30/10/2014 - 13:41

συνομιλια με istorm:

εγω-γεια σας, εχετε διαθεσιμο ή βλεπετε στο συστημα σας εαν εχετε ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ προς πωληση διαθεσιμο phone 6 space gray 64αρι;

istorm:κυριε οι παραλαβες γινονται αυριο.

εγω:λεω δλδ δεν ξερετε τι θα εχετε θα ανοιξετε εναν τυχαιο κωδικο τελευταια στιγμη και απλα οποιος μπει παιρνει οτι βρει;και οι προπαραγγελιες;

istorm:το βραδυ με το κλεισιμο εχουμε παραλαβη και θα δουμε τι θα εχουμε.

 

 

τα συμπερασματα δικα σας φιλοι μου συμφουριτες που ψαχνετε να ακουμπησετε τα ζεστα λεφτακια σας σε τετοια μαγαζια....


iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#1460   istan

istan

    iPH Enthousiast

  • 570 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 30/10/2014 - 13:43

Μεγαλυτερη βλακεια απο τη διατηρηση του 16 gb δεν μπορουσε να κανει η apple....ολοι πανε στα 64αρια με αποτελεσμα αυτο το μπαχαλο.Θα μου πειτε "χεστηκε" η apple αφου κονομαει με αυτο το απλο κολπακι αλλα αντε τωρα να περιμενεις συσκευες.
Προσωπικα και με 16αρι μια χαρα θα βολευομουν να πω την αληθεια αλλα η πλειοψηφια θελει αλλα.... :)

Το κακό ξεκινάει από το ότι δεν έχει sd card και ούτε σου επιτρέπει να κάνεις upgrade.... Ας το επετρεπε να πας από τα 16 στα 32 η 64 και ας το χρεωνε 120 euro

#1461   tgousopoulos

tgousopoulos

    iPH Intergalactic Leader

  • 21.638 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:tgousopoulos

Δημοσίευση 30/10/2014 - 13:45

συνομιλια με istorm:

εγω-γεια σας, εχετε διαθεσιμο ή βλεπετε στο συστημα σας εαν εχετε ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ προς πωληση διαθεσιμο phone 6 space gray 64αρι;

istorm:κυριε οι παραλαβες γινονται αυριο.

εγω:λεω δλδ δεν ξερετε τι θα εχετε θα ανοιξετε εναν τυχαιο κωδικο τελευταια στιγμη και απλα οποιος μπει παιρνει οτι βρει;και οι προπαραγγελιες;

istorm:το βραδυ με το κλεισιμο εχουμε παραλαβη και θα δουμε τι θα εχουμε.

 

 

τα συμπερασματα δικα σας φιλοι μου συμφουριτες που ψαχνετε να ακουμπησετε τα ζεστα λεφτακια σας σε τετοια μαγαζια....

 

Απο θηκες επισημες ξερεις τπτ?

 

Πηγα σημερα σε μια voda και λεω θα εχετε αυριο μαζι με τα iphone και τις θηκες και μου λεει, δε ξερω εχουν φερει κατι stand.

 

Τι ασχετοι ειναι αυτοι ρε.



#1462   ipacbros

ipacbros

    iPH Contributor

  • 1.139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/10/2014 - 13:46

Παραλαμβάνω σε λίγο 6άρι !!!!!!



#1463   spetreli64

spetreli64

    iPH Member

  • 345 μηνύματα
  • Twitter:@Spetrelis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 30/10/2014 - 13:47

Το θεμα ειναι οτι τα μεγαλητερα μοντελα θα ειναι στην επομενη παραλαβη (που ουτε ξερω ποτε θα ειναι) με αποτελεσμα πολυ δεν θα παρουν 16αρι και μολις σκασουν μυτη τα μεγαλα εκει θα γινει ο μεγαλος χαμος! Αφου καταργησε τα 32αρια τωρα ολοι θα πεσουν στα επομενα gb Υπομονη οπως λεει και ο φιλος απο πανω δεν θα πεθανουμε κι'ολας.Εγω παντος εχω μια μικρη ελπιδα απο ενα φιλο στη wind για αυριο γιατι απο Istorm ναυαγισε για 128αρι.Αν μακαρι το παρω θα σας γραψω αλλοιος παμε για μετα!



#1464   vromogato

vromogato

    iPH User

  • 172 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:vromogato

Δημοσίευση 30/10/2014 - 13:53

Μεγαλυτερη βλακεια απο τη διατηρηση του 16 gb δεν μπορουσε να κανει η apple....ολοι πανε στα 64αρια με αποτελεσμα αυτο το μπαχαλο.Θα μου πειτε "χεστηκε" η apple αφου κονομαει με αυτο το απλο κολπακι αλλα αντε τωρα να περιμενεις συσκευες.

Προσωπικα και με 16αρι μια χαρα θα βολευομουν να πω την αληθεια αλλα η πλειοψηφια θελει αλλα.... :)

Εγώ πάντα 16άρι είχα και το άδειαζα τακτικά από videos κτλ. Παιχνίδια δεν παίζω (σε σχέση με αυτά που κυκλοφορούν για pc είναι αστεία) οπότε πολύ άνετα ήμουνα πάντα. Δε λέω ότι τα 10-12 gb είναι πολύ αλλά με καλή διαχείριση φτάνουν άνετα.



#1465   Andyman

Andyman

    iPH newbie

  • 76 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 30/10/2014 - 13:58

Εγώ πάντα 16άρι είχα και το άδειαζα τακτικά από videos κτλ. Παιχνίδια δεν παίζω (σε σχέση με αυτά που κυκλοφορούν για pc είναι αστεία) οπότε πολύ άνετα ήμουνα πάντα. Δε λέω ότι τα 10-12 gb είναι πολύ αλλά με καλή διαχείριση φτάνουν άνετα.

Πριν 2-3 χρόνια ίσως...πλέον τα 16 δε φτάνουν ούτε για πλάκα...



#1466   spetreli64

spetreli64

    iPH Member

  • 345 μηνύματα
  • Twitter:@Spetrelis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 30/10/2014 - 13:59

Εγώ πάντα 16άρι είχα και το άδειαζα τακτικά από videos κτλ. Παιχνίδια δεν παίζω (σε σχέση με αυτά που κυκλοφορούν για pc είναι αστεία) οπότε πολύ άνετα ήμουνα πάντα. Δε λέω ότι τα 10-12 gb είναι πολύ αλλά με καλή διαχείριση φτάνουν άνετα.

 

Καλα ειναι τα 16ρια αφου και εγω μεχρι τωρα 16αρια ειχα απο 4 4s και 5s αλλα να σου πω τραβα κανα δυο βιντεακια των τριων λεπτον να σου πω εγω που θα πανε τα υπολοιπομενα gb!!!!!! και οχι μονο το ios8 και τα παρελκωμενα του απο 64gb και πανω δουλευουν καλα!



#1467   paros99

paros99

    iPH newbie

  • 34 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 30/10/2014 - 13:59

Η Ηλεκτρονική εχει μεχρι αυριο με τις κάρτες eurobank (χρεωστικές & πιστωτικές 10% επιστροφη! Συμφέρει γιατί γλυτώνεις 100 ευρω βεβαια δεν ξερουν ακομα τπτ το τι θα παραλαβουν...

#1468   spetreli64

spetreli64

    iPH Member

  • 345 μηνύματα
  • Twitter:@Spetrelis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 30/10/2014 - 14:02

Η Ηλεκτρονική εχει μεχρι αυριο με τις κάρτες eurobank (χρεωστικές & πιστωτικές 10% επιστροφη! Συμφέρει γιατί γλυτώνεις 100 ευρω βεβαια δεν ξερουν ακομα τπτ το τι θα παραλαβουν...

 

Το γνωστο 16αρια foulllllll



#1469   spetreli64

spetreli64

    iPH Member

  • 345 μηνύματα
  • Twitter:@Spetrelis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 30/10/2014 - 14:09

Παιδες τωρα μολις με πηραν απο (document.gr ) Γλυφαδα τηλ και μου ειπαν οτι μονο 16αρια θα ερθουν και σε Space Grey λιγα και εαν θελω μπορω να παραγγειλω αφου φυσικα ειχα συμπηρωσει τι φορμα προπαραγγελειας αλλα εκει εγραφα 64αρι με λιγα λογια Παρε Κοσμε 16αριαααααααααααααααα



#1470   spetreli64

spetreli64

    iPH Member

  • 345 μηνύματα
  • Twitter:@Spetrelis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 30/10/2014 - 14:22

Παιδες τωρα μολις με πηραν απο (document.gr ) Γλυφαδα τηλ και μου ειπαν οτι μονο 16αρια θα ερθουν και σε Space Grey λιγα και εαν θελω μπορω να παραγγειλω αφου φυσικα ειχα συμπηρωσει τι φορμα προπαραγγελειας αλλα εκει εγραφα 64αρι με λιγα λογια Παρε Κοσμε 16αριαααααααα

Μπειτε εδω    http://www.document....iphone/iphone-6          για να δειτε τι παραλαμβανει το παραπανω καταστημα της Apple που σας εγραψα!



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 19

0 μέλη, 19 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες