Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 15 ψήφοι

iPhone 6 (Ημερομηνία κυκλοφορίας στην Ελλάδα - Τιμή)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2799 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1531   vaggefvaggef

vaggefvaggef

    iPH User

  • 197 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 30/10/2014 - 21:56

Και μενα η αντιπροσφορα μετα απο αιτηση φορητοτητας ειναι αυτα. Anyway, το μονο θεμα ειναι ποτε θα εχουν αυτοι διαθεσιμοτητα σε συσκευες, γιατι αυριο θα ερθουν με το σταγονομετρο

οσα καταστηματα ρωτησα στα νοτια προαστια ειχαν μονο 16αρια.τιποτα δηλαδη.υπομονη για μια δυο βδομαδες να φυγουν οι παραδοσιακα προβληματικες πρωτες παρτιδες.εαν βρω καπου αλλου πχ πλασιο κωτσοβολο ή αλλο μαγαζι συνεργαζομενο με βοντα θα το χτυπησω

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1532   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 30/10/2014 - 22:01

Σήμερα είχα ενημέρωση ότι δεν θα έχω το κινητό απο wind γιατί θα  το έχουν πρώτοι όσοι κάνουν συμβόλαια και επειδή είμαι και χωρίς smartpphone , τσίμπησα ένα iphone 5s..Όταν φέρουν το  iphone 6 και όχι με το σταγονόμετρο τα αξιόπιστα μαγαζιά και όχι να τα δίνουν σε όσους κάνουν συμβόλαια , τότε θα αγοράσω..

Ενημερωτικά και μόνο, επειδή θεωρείς τη Wind αξιόπιστο μαγαζί.

 

Προφανώς μιλάς για το κομμάτι της εξυπηρέτησης.

 

Σου εύχομαι να μην χρειαστεί να χρησιμοποιήσεις το Service της wind ΠΟΤΕ.

 

Σε κανονική περίοδο, η φυσιολογική διάρκεια για να σου έρθει συσκευή αντικατάστασης είναι 20-30 εργάσιμες.

 

Τόσο "αξιόπιστο" μαγαζί η Wind.



#1533   spetreli64

spetreli64

    iPH Member

  • 345 μηνύματα
  • Twitter:@Spetrelis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 30/10/2014 - 22:21

αν δεν βαζετε μεσα παιχνιδια δεν ειναι τραγικα τα 12gb που θα ειναι διαθεσιμα εδω στο g2 εχω 10,5 διαθεσιμα και το εχω φορτωσει με εφαρμογες και mp3 στα 360vbr που ειναι 10-11 mb το καθενα και παλι εχω ελευθερα 4 gb επισης οι φωτογραφιες του 6 ειναι μικροτερες απο τις φωτο που βγαζει το g2
οσοι ειστε gamers βεβαια πατε στα 64 δεν το συζητω
νομιζω 12,5 μενουν διαθεσιμα στο 16αρι με το ios 8 ετσι δεν ειναι?




Φίλε μου τράβηξε κανα δυο τρία βίντεο τριών λεπτών το κάθε ένα να δεις που θα παει το memory card

#1534   liakos

liakos

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 30/10/2014 - 22:23

Υπαρχουν 64ρια παιδια απο cosmote!Εμενα μου κρατησαν ενα στον γερμανο της γειτονιας μου χωρις προκαταβολες και βλακειες απλα ειχα παρει την προηγουμενη παρασκευη τους εδωσα τα στοιχεια και ποιο ηθελα συγκεκριμενα και μου ειπαν οτι ετσι θα το παραγγειλουν σιγουρα.Πηγα σημερα μου το εδειξαν και μου ειπαν επειδη τον κωδικο θα τον περασουν απο αυριο στο συστημα δεν μπορω να στο δωσω σημερα και να σου κοψω αποδειξη ελα αυριο πρωι και ολα οκ.Ρωτησα σε αρκετα καταστηματα Γερμανος-Cosmote λογω επιδοτησης (410 ευρω μου εδωσαν φετος πρωτη φορα τοσα πολλα για την γραμμη μου) για 6ρια και οι πιο πολλοι μου ειπαν οτι εχουν τουλαχιστον 2 κομματια απο καθε χωριτικοτητα!



#1535   spetreli64

spetreli64

    iPH Member

  • 345 μηνύματα
  • Twitter:@Spetrelis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 30/10/2014 - 22:25

Λοιπόν φίλοι μου πεστε μου τωρα εσείς πως να κοιμηθείς όταν σε πέρνει ο κολλητός μου απο Γερμανό και μου λέει έλα αύριο πρωι να πάρεις το 128αρι space grey σφραγισμένο με εγγυήσεις και όλα κομπλέ έχω τρελαθεί πως θα περάσει η νύχτα. Έχω τι θήκη τι κοιτάω τι ξανά κοιτάω και δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα.

#1536   liakos

liakos

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 30/10/2014 - 22:25

Φίλε μου τράβηξε κανα δυο τρία βίντεο τριών λεπτών το κάθε ένα να δεις που θα παει το memory card

Ακριβως φιλε εχω 16ρια απο το 3GS αλλα ειδικα στο 5 και μετα 5S αν τραβηξεις 5-6 βιντεο και καμια 100 φωτογραφιες ο χωρος δεν φτανει ουτε για ζητω.Δεν εχω παιχνιδια μεσα φυσικα και ελαχιστη μουσικη 1-2GB οποτε πλεον τα 64 ειναι μονοδρομος



#1537   liakos

liakos

    iPH newbie

  • 63 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 30/10/2014 - 22:26

Λοιπόν φίλοι μου πεστε μου τωρα εσείς πως να κοιμηθείς όταν σε πέρνει ο κολλητός μου απο Γερμανό και μου λέει έλα αύριο πρωι να πάρεις το 128αρι space grey σφραγισμένο με εγγυήσεις και όλα κομπλέ έχω τρελαθεί πως θα περάσει η νύχτα. Έχω τι θήκη τι κοιτάω τι ξανά κοιτάω και δεν μπορώ να το πιστέψω ακόμα.

Χαχα ωραιος φιλε!Plus H απλο?



#1538   spetreli64

spetreli64

    iPH Member

  • 345 μηνύματα
  • Twitter:@Spetrelis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 30/10/2014 - 22:36

Χαχα ωραιος φιλε!Plus H απλο?




Φιλαράκο μου 6αρι απλό έχω τρελαθεί κρατάω τι θήκη στο χέρι μου και το Νοιώθω άνετο αρκετά μεγάλο για μένα....άντε να δούμε πως θα ξημερώσουμε.

#1539   bougos

bougos

    iPH Member

  • 212 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/10/2014 - 22:37

Ετσι απο περιεργεια.Ποσοι απο εδω περα θελουμε να βρουμε(και γω μαζι) 6plus 64gb αυριο;Απ οτι καταλαβα δεν παιζει τετοιο σεναριο...

Τελευταία επεξεργασία από: bougos, 30/10/2014 - 22:38


#1540   paros99

paros99

    iPH newbie

  • 34 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 30/10/2014 - 22:40

Ετσι απο περιεργεια.Ποσοι απο εδω περα θελουμε να βρουμε(και γω μαζι) 6plus 64gb αυριο;Απ οτι καταλαβα δεν παιζει τετοιο σεναριο...

Εγώ!!!! Gold φυσικά! Πάντως θα το εξαντλήσω!!! χαχαχαχα!



#1541   bougos

bougos

    iPH Member

  • 212 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/10/2014 - 22:47

Οκ.Εγω space grey.Θ αφιερωσω κανα 2 ωρο το πρωι,οπου ψαξω θα ενημερωσω

#1542   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 30/10/2014 - 22:49

Γενικά όπου πάμε να ρωτάμε τι έχουν και να ενημερώνουμε και εδώ

#1543   spetreli64

spetreli64

    iPH Member

  • 345 μηνύματα
  • Twitter:@Spetrelis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 30/10/2014 - 22:58

Εγώ!!!! Gold φυσικά! Πάντως θα το εξαντλήσω!!! χαχαχαχα!




Δεν λέω ότι το plus δεν είναι καλό σαφέστατα καλύτερο απο το απλό σε μπαταρία και αλλα πολλά αλλά για να στεθεροποιηθει η αγορα του θα πέραση λιγο καιρός παραπάνω αφού πρώτα ομαλοποιηθεί η πώληση απο τα απλά δηλ φέξε μου και γλίστρησα. Παντος για μένα είναι πολύ μεγάλο και μεταφέρω τσαντάκι για να το βάζω μέσα άσε και το απλό όπως το κόβω απο τι θήκη που κρατάω είναι μια χαρά.

#1544   spetreli64

spetreli64

    iPH Member

  • 345 μηνύματα
  • Twitter:@Spetrelis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 30/10/2014 - 23:02

Αύριο θας σας πω εντυπώσεις και νέα για τα αλλά μοντέλα απο το φιλαράκο μου στο Γερμανό που θα πάω. Ότι μου πει θα σας γράψω. Παντος τωρα μόλις μιλήσαμε στο τηλ και μου είπε ότι του έχουν έρθει πολλά 128ρια αλλά μόνο ένα space grey .


Αύριο θας σας πω εντυπώσεις και νέα για τα αλλά μοντέλα απο το φιλαράκο μου στο Γερμανό που θα πάω. Ότι μου πει θα σας γράψω. Παντος τωρα μόλις μιλήσαμε στο τηλ και μου είπε ότι του έχουν έρθει πολλά 128ρια αλλά μόνο ένα space grey .τωρα άμα βρω και τι θήκη τι δερμάτινη της Apple θα είμαι super !!!!!

Τελευταία επεξεργασία από: spetreli64, 30/10/2014 - 23:06


#1545   dimpia

dimpia

    iPH newbie

  • 52 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 30/10/2014 - 23:10

Αύριο θας σας πω εντυπώσεις και νέα για τα αλλά μοντέλα απο το φιλαράκο μου στο Γερμανό που θα πάω. Ότι μου πει θα σας γράψω. Παντος τωρα μόλις μιλήσαμε στο τηλ και μου είπε ότι του έχουν έρθει πολλά 128ρια αλλά μόνο ένα space grey .τωρα άμα βρω και τι θήκη τι δερμάτινη της Apple θα είμαι super !!!!!

Δηλαδή plus δεν εχουν φερει καθόλου στον Γερμανό¨?


Τελευταία επεξεργασία από: dimpia, 30/10/2014 - 23:11


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 32

0 μέλη, 32 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες