Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 15 ψήφοι

iPhone 6 (Ημερομηνία κυκλοφορίας στην Ελλάδα - Τιμή)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2799 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2071   Spiroslp

Spiroslp

    iPH Addict

  • 720 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Spiroslp

Δημοσίευση 07/11/2014 - 13:27

Μου έχουν πει πως παραλαμβάνουν κάθε Παρασκευή, οπότε για αυτό ρωτάω...

Σωστά, και εγω χθες που ειχα μια δουλειά πήγα απο εκει και έκανα άλλη μια παραγγελία απο το καταστημα. Εχουν μου ειπε σειρά 12 ατόμων να μοιράσουν 64αρια Plus. Μου ειπε οτι παραλαμβάνουν 7 Νοεμβρίου και αμα η νέα παραλαβή εχει μέσα 64αρια θα μοιραστούν απο εβδομάδα (πρεπει πρώτα να πανε στις αποθήκες στην Αθήνα)
Πήγα και Πλαίσιο και αυτοί μου ειπαν παραλαμβάνουν σημερα 7 Νοεμβρίου νέα κομμάτια..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2072   Spiroslp

Spiroslp

    iPH Addict

  • 720 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Spiroslp

Δημοσίευση 07/11/2014 - 13:54

Επίσης στο Πλαισιο που τους ρώτησα αμα έχετε το iPhone 6 μου είπε ένας εκει "Όχι, αλλα έχουμε το Note 4".. Παιδιά δεν άντεξα, πήρα δύο.

#2073   psy2k

psy2k

    iPH newbie

  • 90 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 07/11/2014 - 14:16

Σωστά, και εγω χθες που ειχα μια δουλειά πήγα απο εκει και έκανα άλλη μια παραγγελία απο το καταστημα. Εχουν μου ειπε σειρά 12 ατόμων να μοιράσουν 64αρια Plus. Μου ειπε οτι παραλαμβάνουν 7 Νοεμβρίου και αμα η νέα παραλαβή εχει μέσα 64αρια θα μοιραστούν απο εβδομάδα (πρεπει πρώτα να πανε στις αποθήκες στην Αθήνα)
Πήγα και Πλαίσιο και αυτοί μου ειπαν παραλαμβάνουν σημερα 7 Νοεμβρίου νέα κομμάτια..

Απ' ότι βλέπω δεν νομίζω κανένα απο τα γνωστά καταστήματα να παρέλαβε σήμερα, εκτός αν παρέλαβαν μόνο 16αρια πάλι.



#2074   nomercy

nomercy

    iPH newbie

  • 45 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina +4G

Δημοσίευση 07/11/2014 - 16:24

Επίσης στο Πλαισιο που τους ρώτησα αμα έχετε το iPhone 6 μου είπε ένας εκει "Όχι, αλλα έχουμε το Note 4".. Παιδιά δεν άντεξα, πήρα δύο.

χαχαχ μια απο τα ιδια ειπαν και σε μενα ... ειναι τουλαχιστον αποτυχημενοι σαν πωλητες οταν ζητας κατι συγκεκριμενο και προσπαθουν να πασαρουν κατι αλλο..... καλα που δε προτειναν Turbo-x



#2075   grgnik

grgnik

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 07/11/2014 - 17:23

Εγώ παιδιά μετά την απελπισία μου με το expansys που κάθε φορά μου αλλάζουν την παραγγελία το παραγγηλα από electro store .gr.μου είπε ότι το έχει διαθέσιμο και ότι Τρίτη θα το έχω σπίτι μου(Κρήτη)6plus 64gb space grey!!!

#2076   iThanos

iThanos

    iPH Enthousiast

  • 474 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 07/11/2014 - 18:25

Ομως στα σκρουτζ συμφέρει μονο οταν εχεις ντούκου να τα δωσεις ολα...αμα τους πεις πιστωτική εχει επιβάρυνση...και αμα πεις και κανα 6-12 δοσεις επιπλεον επιβάρυνση...κακα τα ψέματα δυσκολα δινεις 680€!!!ετσι ντούκου..οποτε για μενα ειναι μονόδρομος τα public που τα εχουν ακριβα...και δεν εχουν τόκο σε πιστωτική-δοσεις...

#2077   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 07/11/2014 - 18:54

Εγω τα εδωσα κασερι και εκοψα σε φιλο τιμολογιο κ πηρα ΦΠΑ πισω.οποτε βγηκε με μικρη εκπτωση 650 ευρω το 64αρι.αλλα αν θελετε δοσεις κωτσοβολο κ public ή media markt
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2078   blackmamba

blackmamba

    iPH Addict

  • 697 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen

Δημοσίευση 07/11/2014 - 19:04

Κι εγώ, με τιμολόγιο στο μαγαζί μου, ουσιαστικά 600Ε μου βγήκε το 6-16gb. 

 

Πάντως είναι πολλές εταιρίες που ψάχνουν αποκλειστικά για εικονικά έξοδα (να πάρουν δηλαδή ένα τιμολόγιο και να πληρώσουν μόνο ΦΠΑ), οπότε σκεφτείτε το...



#2079   AlG

AlG

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/11/2014 - 19:36

Κι εγώ, με τιμολόγιο στο μαγαζί μου, ουσιαστικά 600Ε μου βγήκε το 6-16gb. 

 

Πάντως είναι πολλές εταιρίες που ψάχνουν αποκλειστικά για εικονικά έξοδα (να πάρουν δηλαδή ένα τιμολόγιο και να πληρώσουν μόνο ΦΠΑ), οπότε σκεφτείτε το...

Για πες. Τι εννοείς ακριβώς? Και για την διετή εγγύηση, κάτι ότι δεν δέχονται τιμολόγια που ακούστηκε , ισχύει?



#2080   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 07/11/2014 - 19:37

Για πες. Τι εννοείς ακριβώς? Και για την διετή εγγύηση, κάτι ότι δεν δέχονται τιμολόγια που ακούστηκε , ισχύει?


Με ενδιαφερει κ εμενα για πειτε
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2081   AZAZ

AZAZ

    iPH Member

  • 337 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 7 Plus

Δημοσίευση 07/11/2014 - 19:49

Η απαντηση που πηρα σημερα απο το πλαισιο ειναι οτι θα παραλαβουν κατα τις 15 Νοεμβριου με μια μικρη επιφυλαξη!(αν ειναι δυνατον)
Να ενημερωσω οτι εχω συμπληρωσει απο τους πρωτους την φορμα παραγγελιας μεσω ιντερνετ για plus 64 gold,ενω με ειχαν παρει οι ιδιοι τηλ να επιβεβαιωσουν την παραγγελεια εδω και 15-20 μερες!
Μας δουλευουν ολοι κανονικα! Εχω ξενερωσει τοσο πολυ που σκεφτομαι να μεινω με το 5αρι και να παω με το χιλιαρικο διακοπες!



#2082   psy2k

psy2k

    iPH newbie

  • 90 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 07/11/2014 - 20:10

Η απαντηση που πηρα σημερα απο το πλαισιο ειναι οτι θα παραλαβουν κατα τις 15 Νοεμβριου με μια μικρη επιφυλαξη!(αν ειναι δυνατον)
Να ενημερωσω οτι εχω συμπληρωσει απο τους πρωτους την φορμα παραγγελιας μεσω ιντερνετ για plus 64 gold,ενω με ειχαν παρει οι ιδιοι τηλ να επιβεβαιωσουν την παραγγελεια εδω και 15-20 μερες!
Μας δουλευουν ολοι κανονικα! Εχω ξενερωσει τοσο πολυ που σκεφτομαι να μεινω με το 5αρι και να παω με το χιλιαρικο διακοπες!


Το θεμα ειναι οταν φερουν να φερουν και κανενα 64αρι, αλλιως τι να το κανουμε;

#2083   leon00

leon00

    iPH Enthousiast

  • 504 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus

Δημοσίευση 07/11/2014 - 20:12

Με ενδιαφερει κ εμενα για πειτε

εγω που ρωτησα μου ειπαν οτι το τιμολογιο δεν καλυπτει τη διετια γιατι ο δευτερος χρονος δεν αφορα εταιριες



#2084   AlG

AlG

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/11/2014 - 20:18

Παίδες εχω και γω ξενερώσει αφάνταστα. Παρακαλάμε να σκάσουμε χιλιάρικα που τα βγάζουμε με πολύ κόπο και στερήσεις και στο τέλος έρχεται η κ@ριολ@ η apple και σε λίγους μήνες θα καταργήσει το μοντέλο που τώρα είναι ό, τι πιο δυσεύρετο στον κόσμο. Για να βρεις plus με 64/128 πρέπει να γλίψεις τους πιο απίθανους τύπους κραδαίνοντας ζεστό ρευστό. Σε dealers ναρκωτικών και προαγώγούς της νύχτας απευθύνονται? Γιατι για να σκορπας χιλιάρικα σε κινητά (ενω τρέχουν δόσεις εφοριες νοικια σκατα φατά ) νόμιμη δουλεια δεν πρέπει να κάνεις. Έλεος!



#2085   Spiroslp

Spiroslp

    iPH Addict

  • 720 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Spiroslp

Δημοσίευση 07/11/2014 - 20:18

Εγώ παιδιά μετά την απελπισία μου με το expansys που κάθε φορά μου αλλάζουν την παραγγελία το παραγγηλα από electro store .gr.μου είπε ότι το έχει διαθέσιμο και ότι Τρίτη θα το έχω σπίτι μου(Κρήτη)6plus 64gb space grey!!!

Δώσε λιγο λινκ φιλε, δεν το βρίσκω στο σιτε τους..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 10

0 μέλη, 10 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες