Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 15 ψήφοι

iPhone 6 (Ημερομηνία κυκλοφορίας στην Ελλάδα - Τιμή)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2799 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#196   bagg21

bagg21

    iPH Contributor

  • 971 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/10/2014 - 14:38

Ρωτησα στην wind για πλακα για ενα χρονο συμβολαιο .με 33 ευρω παγιο δινουν 70 ευρω επιδοτηση,μου λεει ενα φιλος μεσα σπο την wind να παρω ενα καινουριο νουμερο αλλης εταιριας σε καρτα και οχι συμβολαιο να την εχω μια μερα και μετα να ξαναπαω σε αυτους να το κανω συνδεση .τοτε παλι με 33 ευρω παγιο αυτοματως η επιδοτηση ειναι 150.δειτε το.καποιους τους ενδιαφερει. !

Αναμενουμε ακομα την κυκλοφορεια του 3ου κυμματος

Τελευταία επεξεργασία από: bagg21, 02/10/2014 - 14:39


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#197   kikonec

kikonec

    iPH newbie

  • 98 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/10/2014 - 14:48

Ρωτησα στην wind για πλακα για ενα χρονο συμβολαιο .με 33 ευρω παγιο δινουν 70 ευρω επιδοτηση,μου λεει ενα φιλος μεσα σπο την wind να παρω ενα καινουριο νουμερο αλλης εταιριας σε καρτα και οχι συμβολαιο να την εχω μια μερα και μετα να ξαναπαω σε αυτους να το κανω συνδεση .τοτε παλι με 33 ευρω παγιο αυτοματως η επιδοτηση ειναι 150.δειτε το.καποιους τους ενδιαφερει. !

Αναμενουμε ακομα την κυκλοφορεια του 3ου κυμματος

Ναι να δίνουμε 33 ευρώ το μήνα ενώ βάζουμε 5 ευρώ κάρτα το μήνα! Να δώσουμε πάγιο 70 το μήνα να μας κάνουν δώρο το iPhone 6 να πω μάλιστα!

#198   vanni

vanni

    iPH Contributor

  • 1.599 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone SE
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/10/2014 - 15:13

παιδιά δεν υπάρχουν παζάρια καταλάβετε το πάμε στα γραφεία το πρωί και ότι εμπορική πολιτική υπάρχει βγαίνει στο σύστημα και τέλος δεν μπορούμε να πάμε ούτε παραπάνω ούτε παρακάτω δεν το δέχεται το σύστημα δεν περνάει τις εκπτώσεις. Απλά κάποιες περιόδους υπάρχουν πολύ καλές εμπορικές πολιτικές.

 

Εδώ φίλη μου με 7 γραμμές και 2000ευρο λογαριασμούς με 24μηνες σύμβαση έφυγε στους πρώτους 8 μήνες για cosmote χωρίς να την πάρουν καν τηλ

 

στην περίπτωση της φίλη σου μιλάμε μάλλον για εταιρικό διότι οικιακά μπορούν να μπουν μόνο 5 γραμμές και στα εταιρικά ισχύουν άλλα πράγματα


Please Before You Ask A Question Use Google You'll See It Will Be Your Best Friend


#199   dominator

dominator

    iPH Hero

  • 3.533 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 02/10/2014 - 15:14

Ναι αλλά ρε vanni είναι πολύ μακακια αυτό άλλοι τρέχουν σε δικαστήρια και άλλοι δεν τρέχει τπτ

#200   vanni

vanni

    iPH Contributor

  • 1.599 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone SE
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/10/2014 - 15:17

είναι ναι δυστυχώς υπάρχουν πολλά παράλογα αλλά όταν ρωτάς το κάτι παραπάνω η απάντηση είναι αυτή είναι η εμπορική πολιτική και τέλος


Please Before You Ask A Question Use Google You'll See It Will Be Your Best Friend


#201   dominator

dominator

    iPH Hero

  • 3.533 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 02/10/2014 - 15:19

Το ξέρω εγώ είχα τρελαθεί δεν το πίστευα κοίταγμα τα χαρτιά κοίταγμα την προσφορά μίλησα και με την cosmote και μου λένε όλα γίνονται και λέω οκ για να το λένε

Έχει φύγει 1 μήνα τώρα και τηλ δεν έχουν πάρει από την vf ακόμα ...

#202   vanni

vanni

    iPH Contributor

  • 1.599 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone SE
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/10/2014 - 15:23

αυτό είναι μια άλλη πονεμένη ιστορία δυστυχώς υπάρχουν πολλές τέτοιες περιπτώσεις (καταλαβαίνεις τι ακούω και βλέπω κάθε μέρα)


Please Before You Ask A Question Use Google You'll See It Will Be Your Best Friend


#203   manosofi1

manosofi1

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 02/10/2014 - 15:23

Για να επανελθουμαι στο θεμα μας καμια καινουρια πληροφορια για το ποτε θα κυκλοφορησει στην ελλαδα;χαχαχαχαχα

#204   vanni

vanni

    iPH Contributor

  • 1.599 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone SE
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/10/2014 - 15:25

Ρωτησα στην wind για πλακα για ενα χρονο συμβολαιο .με 33 ευρω παγιο δινουν 70 ευρω επιδοτηση,μου λεει ενα φιλος μεσα σπο την wind να παρω ενα καινουριο νουμερο αλλης εταιριας σε καρτα και οχι συμβολαιο να την εχω μια μερα και μετα να ξαναπαω σε αυτους να το κανω συνδεση .τοτε παλι με 33 ευρω παγιο αυτοματως η επιδοτηση ειναι 150.δειτε το.καποιους τους ενδιαφερει. !

Αναμενουμε ακομα την κυκλοφορεια του 3ου κυμματος

η επιδοτήσεις για να ξέρεις δίνονται μόνο σε 18μηνα ή 24μηνα 12μηνα δεν υπάρχουν πλέον οπότε κάποιος από όλους σου λέει βλακείες


Please Before You Ask A Question Use Google You'll See It Will Be Your Best Friend


#205   dominator

dominator

    iPH Hero

  • 3.533 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 02/10/2014 - 15:25

αυτό είναι μια άλλη πονεμένη ιστορία δυστυχώς υπάρχουν πολλές τέτοιες περιπτώσεις (καταλαβαίνεις τι ακούω και βλέπω κάθε μέρα)



Τι να πω πλέον μπορείς να πάρεις ότι θες

#206   smoul

smoul

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 02/10/2014 - 15:36

http://www.apple.com/gr/ μαγκες ενημερωθηκε το ελληνικο σαιτ...με το iphone 6 αν θυμαμαι καλα οταν ενημερωθηκε το σαιτ στο 5αρι..μετα απο λιγες μερες ανοιξαν οι φορμες εκδηλωσης ενδιφεροντως..

#207   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 02/10/2014 - 16:00

http://www.apple.com/gr/ μαγκες ενημερωθηκε το ελληνικο σαιτ...με το iphone 6 αν θυμαμαι καλα οταν ενημερωθηκε το σαιτ στο 5αρι..μετα απο λιγες μερες ανοιξαν οι φορμες εκδηλωσης ενδιφεροντως..

εχει ενημερωθει καμμια βδομαδα τωρα


iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#208   smoul

smoul

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 02/10/2014 - 16:01

Νατο..!

Συνημμένα αρχεία

  • Συνημμένο αρχείο  image.jpg   152,79KB   39 λήψεις


#209   smoul

smoul

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 02/10/2014 - 16:02

Ρε φιλε μονο χθες δεν κοιταξα δεν παιζει...καθε μερα βλεπω..χθες η σημερα..

#210   iosif__one

iosif__one

    iPH newbie

  • 81 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 02/10/2014 - 16:41

κάποιος είπε ότι υπάρχουν demo σε mediamarkt. Σε ποια καταστήματα;



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 29

0 μέλη, 29 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες