Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 15 ψήφοι

iPhone 6 (Ημερομηνία κυκλοφορίας στην Ελλάδα - Τιμή)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2799 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2326   Magneto

Magneto

    iPH Contributor

  • 1.111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 14/11/2014 - 08:32

Να ρωτήσω κάτι αφελές γιατί περιμένετε έτσι υπόμονετικα από τα "μεγάλα" καταστήματα . Το παραμάγαζο έχουν πλέον ό,τι τραβάει η ψυχή σας


Λογω επιδοτησης

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2327   Valmac

Valmac

    iPH Addict

  • 630 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Supercamelot

Δημοσίευση 14/11/2014 - 08:32

Πράγματι , τι περιμένετε από δαύτους . Πάρτε από Σκρουτζ , και αυτά εγγύηση έχουν

#2328   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 14/11/2014 - 08:41

Λογω επιδοτησης

Παρε  εκπτωση στο παγιο αντι επιδοτησης και αγορασε την συσκευη απο skroutz. Πιο πολλα θα κερδισεις αθροιστικά

 

Πχ εγω πηρα για 2 χρονια το RED 1 απο 62€ στα 29.80€. Στα 2 χρονια αυτο μεταφραζεται σε 773€, αποκλειεται να  επαιρνα αυτη την επιδοτηση



#2329   tlgs

tlgs

    iPH Enthousiast

  • 365 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 14/11/2014 - 08:45

Τα σκρουτζομάγαζα κόβουν απόδειξη με IMEI;

ΟΛΑ;



#2330   Magneto

Magneto

    iPH Contributor

  • 1.111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 14/11/2014 - 08:45

Παρε εκπτωση στο παγιο αντι επιδοτησης και αγορασε την συσκευη απο skroutz. Πιο πολλα θα κερδισεις αθροιστικά

Πχ εγω πηρα για 2 χρονια το RED 1 απο 62€ στα 29.80€. Στα 2 χρονια αυτο μεταφραζεται σε 773€, αποκλειεται να επαιρνα αυτη την επιδοτηση

Νομιζω δεν γινεται αυτο, ειναι συγκεκριμενο ειδος επιδοτησης. Αλλα και να γινοταν δεν εχω αυτη την στιγμη διαθεσιμα 850€

#2331   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 14/11/2014 - 08:47

Τα σκρουτζομάγαζα κόβουν απόδειξη με IMEI;

ΟΛΑ;

Φυσικα, τα παντα ειναι οπως και στα αλλα καταστηματα

 

Νομιζω δεν γινεται αυτο, ειναι συγκεκριμενο ειδος επιδοτησης. Αλλα και να γινοταν δεν εχω αυτη την στιγμη διαθεσιμα 850€

Γιατι δε γινεται. Οταν τελειωνει το συμβολαιο σου σε ρωτανε αν θελεις επιδοτηση συσκευης η εκπτωση στο παγιο. Και τωρα αν τους πεις οτι αλλαξα γνωμη και θελω εκπτωση μπορεις. Οσο για τη συσκευη, παρτην μεσω πιστωτικης και πληρωνε την μηνιαια δοση σου.



#2332   Magneto

Magneto

    iPH Contributor

  • 1.111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 14/11/2014 - 08:50

Φυσικα, τα παντα ειναι οπως και στα αλλα καταστηματα

Γιατι δε γινεται. Οταν τελειωνει το συμβολαιο σου σε ρωτανε αν θελεις επιδοτηση συσκευης η εκπτωση στο παγιο. Και τωρα αν τους πεις οτι αλλαξα γνωμη και θελω εκπτωση μπορεις. Οσο για τη συσκευη, παρτην μεσω πιστωτικης και πληρωνε την μηνιαια δοση σου.

Η προταση ηταν παιρνεις κινητο και για τους επομενους 18 μηνες εκπτωση 10% αν θυμαμαι καλα αλλιως εκπτωση παραπανω χωρις επιδοτηση. Δεν εχω καποιο συγκεκριμενο συμβολαιο, συμφωνια εχω κανει. Ξερω οτι μπορω να επιτυχω αμα πιεσω, απειλησω κλπ αλλα βαριεμαι να κανω την διαδικασια

#2333   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 14/11/2014 - 08:52

Η προταση ηταν παιρνεις κινητο και για τους επομενους 18 μηνες εκπτωση 10% αν θυμαμαι καλα αλλιως εκπτωση παραπανω χωρις επιδοτηση. Δεν εχω καποιο συγκεκριμενο συμβολαιο, συμφωνια εχω κανει. Ξερω οτι μπορω να επιτυχω αμα πιεσω, απειλησω κλπ αλλα βαριεμαι να κανω την διαδικασια


Ναι καλυτερη προσφορα μπορεις σιγουρα να πετυχεις αλλα θελει αιτηση φορητοτητας για να την πετυχεις. Χρηματα ειναι, δεν ειναι για να βαριεσαι για αυτα

#2334   Magneto

Magneto

    iPH Contributor

  • 1.111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 14/11/2014 - 08:55

Ναι καλυτερη προσφορα μπορεις σιγουρα να πετυχεις αλλα θελει αιτηση φορητοτητας για να την πετυχεις. Χρηματα ειναι, δεν ειναι για να βαριεσαι για αυτα

Εχεις ενα δικιο και εσυ. Αμα δεν το κανω τωρα σιγουρα θα το κανω την επομενη φορα. Δεν ξαναπαιρνω κινητο ή τΑμπλετ απο τετοια μαγαζια κυριως λογω νοοτροπιας. Μου εχουν σπασει τα νευρα και γελαει ο κοσμος με τις τιμες τους.

#2335   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 14/11/2014 - 09:24

Εχεις ενα δικιο και εσυ. Αμα δεν το κανω τωρα σιγουρα θα το κανω την επομενη φορα. Δεν ξαναπαιρνω κινητο ή τΑμπλετ απο τετοια μαγαζια κυριως λογω νοοτροπιας. Μου εχουν σπασει τα νευρα και γελαει ο κοσμος με τις τιμες τους.

τοτε κατσε εδω μεσα και περιμενε ποτε θα ερθει!!τιμημενη ελλαδαρα!!!

δεν εχουμε αλλα θελουμε!!


iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2336   ckanas

ckanas

    iPH newbie

  • 80 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 14/11/2014 - 09:25

Παρέλαβα σήμερα όλα καλά,έτρεξα spotter κομπλέ :) Αλλά παρατηρώ τώρα που το ε΄χω και κατεβάζει εφαρμογές μια ζέστη στα δάχτυλά μου,,, φυσιολογικό;;;



#2337   Magneto

Magneto

    iPH Contributor

  • 1.111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 14/11/2014 - 09:26

τοτε κατσε εδω μεσα και περιμενε ποτε θα ερθει!!τιμημενη ελλαδαρα!!!
δεν εχουμε αλλα θελουμε!!

η υπομονή ειναι αρετή.

#2338   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 14/11/2014 - 09:30

η υπομονή ειναι αρετή.

εγω δεν θα κρινω την οικονομικη κατασταση του καθοενος,απλα να λες ποτε θα ερθει ποτε θα ερθει,σου βρισκω εγω τωρα απο vodafone θα πας να το αγορασεις;εχω πελατη με καταστημα vodafone!αν δεν εχεις το μαρουλι δεν πας πουθενα οποτε και αν το φερουν...οχι εσυ συγκεκριμενα...οποιος ψαχνει χωρις το προαπαιτουμενο...δλδ χρηματα


iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#2339   Magneto

Magneto

    iPH Contributor

  • 1.111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 14/11/2014 - 09:34

εγω δεν θα κρινω την οικονομικη κατασταση του καθοενος,απλα να λες ποτε θα ερθει ποτε θα ερθει,σου βρισκω εγω τωρα απο vodafone θα πας να το αγορασεις;εχω πελατη με καταστημα vodafone!αν δεν εχεις το μαρουλι δεν πας πουθενα οποτε και αν το φερουν...οχι εσυ συγκεκριμενα...οποιος ψαχνει χωρις το προαπαιτουμενο...δλδ χρηματα

φυσικα και δεν θα το αγοραζα οπως ειπα παραπανω απο vodafone,cosmoge κλπ κλπ. Τωρα δεν καταλαβαινω που ειναι το προβλημα; Ασε με εμενα να σκουζω μπορει να ψωμολυσσάω και να θελω iPhone γιατι ειμαι ψωναρα, Ελληναρας του 2014 που δεν εχω καρτα για αναπαντητη και ολα αυτα τα κοσμιτικα.

#2340   Antong

Antong

    iPH User

  • 181 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 14/11/2014 - 10:46

http://www.vodafone....4GB?skuId=12216

 

Είναι διαθέσιμο online Τώρα!



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 13

0 μέλη, 13 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες