Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 15 ψήφοι

iPhone 6 (Ημερομηνία κυκλοφορίας στην Ελλάδα - Τιμή)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2799 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#496   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 09/10/2014 - 10:56

Φίλε μου και εγώ κάτοχος του 5s είμαι, είναι θέμα προσωπικό θα σου πω την δική μου άποψη 2 μέρες πριν πήγα σε φίλο (κάτοχο ενός 5) που είχε παραγγείλει το 6+ χωρίς να το πιάσει στα χέρια του, μετά το unboxing η έκφραση και των 2 ήταν η εξής : παναγία μου τι είναι αυτή η παντόφλα πραγματικά το τηλέφωνο όσο και όμορφο να είναι όσο καλή και μεγάλη οθόνη  έχει είναι πάρα πολύ μεγάλο για καθημερινή χρήση ειδικά όταν ο φίλος μου το έβαζε στο κεφάλι για να μιλήσει γελούσαμε μέχρι δακρύων όλο το πρόσωπο του κάλυπτε, τι να πω τώρα το μετάνιωσε και θέλει να το αλλάξει με 6. Προσωπικά θα έλεγα μια και είσαι και κάτοχος ipad να πας στο 6 εγώ με το που μπαίνω στο σπίτι παρατάω το 5s και ασχολούμαι (youtube games safari ταινίες κλπ) με το ipad και μόνο όταν με παίρνουν τηλ το χρησιμοποιώ τώρα αν θες να πας για π.χ. καφέ και η 4.7 θα σου είναι μια χαρά. Ελπίζω να βοήθησα. Εγώ θα μείνω ακόμη ένα χρόνο με το 5s κυρίως οικονομικών αλλά θα πήγαινα με κλειστά μάτια στο 6 αν είχα την δυνατότητα αφού τα έπιασα και τα 2 στα χέρια μου, ειδικά μιας και είμαι και κάτοχος ipad air.

σε ευχαριστω παρα πολυ για την βοηθεια σου,και εγω πιστευω οτι θα καταληξω στο 6 64GB space grey.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#497   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 09/10/2014 - 10:58

Ελα gas ... Ειχα την ιδια απορια:

 

 

Απο οτι φαινεται, με το iphone 6+ θα εχεις μια μπανανα λιγοτερη μαζι σου ;)

Σωστός !!



#498   jaymzz

jaymzz

    iPH Member

  • 317 μηνύματα
  • Twitter:@Jaymzz23
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 09/10/2014 - 11:05

σε ευχαριστω παρα πολυ για την βοηθεια σου,και εγω πιστευω οτι θα καταληξω στο 6 64GB space grey.

Θα σου έλεγα πάλι όμως να κάνεις υπομονή και να τα πιάσεις και τα δύο στα χέρια σου και να μην βιαστείς και προβείς στην αγορά χωρίς να έχεις δει κάποιο από τα 2 και το μετανιώσεις μετά, εγώ κατέληξα στο 6 γιατί τα έπιασα και τα δούλεψα και τα 2 έστω για λίγες ώρες. Υπομονή και θα έχεις και δεύτερο θετικό θα το βρεις σίγουρα πιο φθηνά από ότι τώρα!!! όποιο και να διαλέξεις.



#499   BAGGELISSMART

BAGGELISSMART

    iPH Contributor

  • 1.058 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 09/10/2014 - 11:10

Θα σου έλεγα πάλι όμως να κάνεις υπομονή και να τα πιάσεις και τα δύο στα χέρια σου και να μην βιαστείς και προβείς στην αγορά χωρίς να έχεις δει κάποιο από τα 2 και το μετανιώσεις μετά, εγώ κατέληξα στο 6 γιατί τα έπιασα και τα δούλεψα και τα 2 έστω για λίγες ώρες. Υπομονή και θα έχεις και δεύτερο θετικό θα το βρεις σίγουρα πιο φθηνά από ότι τώρα!!! όποιο και να διαλέξεις.

εχω την υπομονη να περιμενω την επισημη κυκλοφορια στα καταστηματα..σε ευχαριστω πολυ!



#500   kgoneos

kgoneos

    iPH newbie

  • 83 μηνύματα
  • Twitter:@kgoneos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:kgoneos

Δημοσίευση 09/10/2014 - 11:32

http://techblog.gr/m...mi-ellada-2111/
Δεν το ασπάζομαι
Αλλα προς τα εκεί δείχνουν όλα βάση και των ημερομηνιών του τρίτου κύματος χωρών
Κάπου εκεί είχε έρθει και το 5s

Ναι... είχαν έρθει. 50 κομμάτια για όλη την Ελλάδα...



#501   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 09/10/2014 - 12:03

Απο εταιριες κινητης για να το παρεις με επιδοτηση κτλ, καλα Χριστουγεννα. Τα skroutzομαγαζα με τις παραεισαγωγες θα εχουν στοκ ομως



#502   bougos

bougos

    iPH Member

  • 212 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/10/2014 - 12:24

Πήρα τηλέφωνο, μου ειπαν δε ξέρουν για ποιο λόγο δε μου εχει ερθει το μειλ αλλά δε βλεπει καποιο προβλημα. Αλλά ρωτησα για τη διαθεσιμοτητα και το 10/10 που μου ειχαν πει στην αρχή τελικά ισχύει για όσους είχαν κανει πολύ καιρό πριν την παραγγελία και αν περισσέψει θα στειλουν και στους υπολοιπους (6 64άρι μαύρο). Διαφορετικά από την επόμενη παραλαβή 17/10

ναι και γω μολις πηρα και μ ειπανε οτι η παραγγελια που περιμενανε την Τριτη μεταφερθηκε απο τον διανομεα γι αυριο.150 64gb 6+ space grey
Και μου ζητησαν περιθωριο για να μην αποσυρω τη παραγγελια μεχρι Δευτερα

#503   bagg21

bagg21

    iPH Contributor

  • 971 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 09/10/2014 - 14:22

Τι χαρτιά; Δε μου ειπε κανείς τιποτα...


Φιλε εμενα σε ξεχωριστο μειλ μου ζητησαν ταυτοτητα πιστωτικη καρτα και εναν λογαριασμου οτε η δεη που να επιβεβαιωνει την διευθυνση μου ....τα εστειλα αλλα παρ ολα αυτα ακομα υπο επεξεργασια μου λεει

Τελευταία επεξεργασία από: bagg21, 09/10/2014 - 14:23


#504   Alex12

Alex12

    iPH newbie

  • 35 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max

Δημοσίευση 09/10/2014 - 14:27

Τελικά πήρα το 6 εγω σήμερα απο skroutzομάγαζο. Μου έκαναν δόσεις απο το macexperts στον Βόλο για όποιον ενδιαφέρεται.



#505   bougos

bougos

    iPH Member

  • 212 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/10/2014 - 14:45

Για οσους εχουμε παραγγειλει μεσω expansys το χειροτερο ειναι πως ακομα δεν εχουν παραλαβει οσοι καναν αιτηση απο τη περασμενη βδομαδα...Φαντασου ποτε θα εξυπηρετηθουνε αυτοι και ποτε εμεις...
Βεβαια απ οτι φαινεται και παλι πιο γρηγορα απ οτι θα ερθει επισημα Ελλαδα θα παραλαβουμε!

Τελευταία επεξεργασία από: bougos, 09/10/2014 - 14:45


#506   koumbouni

koumbouni

    iPH Contributor

  • 1.803 μηνύματα
  • Twitter:@koumbouni
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 09/10/2014 - 15:38

Εγώ παρέλαβα σήμερα ένα 16 plus απο expansys. Παραγγελία είχα κάνει την Δευτέρα.
Όσο για το plus ένα σοκ το πήρα είναι η αλήθεια. Αν και είχα για ένα χρόνο το nexus 5 η διαφορά ειναι τεράστια. Αλλά νομίζω ότι θα το συνηθίσω πολύ γρήγορα.

#507   kikonec

kikonec

    iPH newbie

  • 98 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/10/2014 - 15:45

Τελικά πήρα το 6 εγω σήμερα απο skroutzομάγαζο. Μου έκαναν δόσεις απο το macexperts στον Βόλο για όποιον ενδιαφέρεται.

Τιμή και μέγεθος το 6;

#508   iKotsen

iKotsen

    iPH Addict

  • 864 μηνύματα
  • Twitter:@KonstantinosDr1
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:kotsen1991

Δημοσίευση 09/10/2014 - 16:28

Εγώ παρέλαβα σήμερα ένα 16 plus απο expansys. Παραγγελία είχα κάνει την Δευτέρα.
Όσο για το plus ένα σοκ το πήρα είναι η αλήθεια. Αν και είχα για ένα χρόνο το nexus 5 η διαφορά ειναι τεράστια. Αλλά νομίζω ότι θα το συνηθίσω πολύ γρήγορα.

Δεν είχες πιάσει κανένα Note στα χέρια σου?? Εμένα δεν μου φάνηκε περίεργο το μέγεθος. Μια χαρά και με έχει βολέψει πάρα πολύ!



#509   Tzannetos94

Tzannetos94

    iPH newbie

  • 32 μηνύματα
  • Twitter:@Tzannetos_94
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 09/10/2014 - 16:42

λοιπον δεν ξερω αν το ξερετε αλλα εγω σιγουρα δεν το ηξερα!!!! λοιπον μου κανανε τηλεφωνο σηεμρα απο την cosmote (με ξυπνησανε -.- ) και αρχισαν να μουυ λενε κλασικα για προσφορεσ κλπ... η συζητηση πηγε στο iphone και μου ειπε η κυρια που μιλαγαμε (πολυ εξυπηρετικη ) οτι και αυτη ενδιαφερετε να παρει το κινητο για προσωπικη χρηση και μου λεει ηταν να ερθει το  τελη Οκτωβριου Ελλαδα αλλα εμαθε την Tριτη απο μεσα απο την cosmote που δουλευει πως θα ερθει αρχεσ Νοεμβριου... :(



#510   iKotsen

iKotsen

    iPH Addict

  • 864 μηνύματα
  • Twitter:@KonstantinosDr1
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:kotsen1991

Δημοσίευση 09/10/2014 - 16:44

λοιπον δεν ξερω αν το ξερετε αλλα εγω σιγουρα δεν το ηξερα!!!! λοιπον μου κανανε τηλεφωνο σηεμρα απο την cosmote (με ξυπνησανε -.- ) και αρχισαν να μουυ λενε κλασικα για προσφορεσ κλπ... η συζητηση πηγε στο iphone και μου ειπε η κυρια που μιλαγαμε (πολυ εξυπηρετικη ) οτι και αυτη ενδιαφερετε να παρει το κινητο για προσωπικη χρηση και μου λεει ηταν να ερθει το  τελη Οκτωβριου Ελλαδα αλλα εμαθε την Tριτη απο μεσα απο την cosmote που δουλευει πως θα ερθει αρχεσ Νοεμβριου... :(

Να τα μας να τα μας... Αποκαλύψεις! Δεν έχουν ακόμα κανένα πλάνο για το που θα κυμανθούν οι τιμές συμβολαίων ή γενικά η τιμή αγοράς??



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 20

0 μέλη, 20 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες