Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 15 ψήφοι

iPhone 6 (Ημερομηνία κυκλοφορίας στην Ελλάδα - Τιμή)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2799 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#631   Lezantas28

Lezantas28

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 12/10/2014 - 20:19

Καλησπέρα σας,
Θα ηθελα να ρωτήσω αν καποιος γνωρίζει κάποιο μαγαζι που να εχει διαθέσιμο το I phone 6 plus ,αλλα να συνεργάζεται με wind γιατι εχω μια επιδότηση!!!
Ευχαριστω εκ των προτέρων!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#632   AlG

AlG

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/10/2014 - 20:20

Δηλαδή οι ισχνές αποταμιευσεις των νεοελλήνων ενισχύουν τις αμερικάνικες πολυεθνικές .... Ε ρε μνημόνιο που μας χρειάζεται . Γι αυτο το Δ.Ν.Τ ειναι έτοιμο να μας δανείσει 25 δις ακόμη :για να ενισχύεται η κατανάλωση αγαθών που παράγονται στην Αμερική . Χρεώνουμε τις επόμενες γενιές για να κινείται η παγκόσμια οικονομία

#633   AlG

AlG

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/10/2014 - 20:23

Καλησπέρα σας,
Θα ηθελα να ρωτήσω αν καποιος γνωρίζει κάποιο μαγαζι που να εχει διαθέσιμο το I phone 6 plus ,αλλα να συνεργάζεται με wind γιατι εχω μια επιδότηση!!!
Ευχαριστω εκ των προτέρων!!!

Public σε λίγες μέρες.
Τα σκρουτζομάγαζα προπληρώνεις όλο το ποσό και περιμένεις . Plus δύσκολο να βρεις ακόμη κι αν τα σκάσεις , όχι για επιδότηση που θες

#634   amak268

amak268

    iPH Member

  • 339 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 12/10/2014 - 20:26

Δηλαδή οι ισχνές αποταμιευσεις των νεοελλήνων ενισχύουν τις αμερικάνικες πολυεθνικές .... Ε ρε μνημόνιο που μας χρειάζεται . Γι αυτο το Δ.Ν.Τ ειναι έτοιμο να μας δανείσει 25 δις ακόμη :για να ενισχύεται η κατανάλωση αγαθών που παράγονται στην Αμερική . Χρεώνουμε τις επόμενες γενιές για να κινείται η παγκόσμια οικονομία


Απο το να κατσω να σκασω με αυτους που εχουμε μπλεξει καλυτερα να κανω το κομματι μου και να παν να γ...... Θα τα καψω ολα

Τελευταία επεξεργασία από: amak268, 12/10/2014 - 20:28


#635   AlG

AlG

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 12/10/2014 - 20:30

Καλα δεν βγάζω τον εαυτό μου απέξω. Όλοι στο τέλος κάτι θα στερηθούμε για να κάνουμε την κ@.λ@ μας. Αλλα καμια φορά λέω αξίζει ; Ή μπαινουμε στο τριπάκι του αέναου υπερκαταναλωτισμού ;

#636   amak268

amak268

    iPH Member

  • 339 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 12/10/2014 - 20:35

Αξιζει γιατι υπαρχουμε και εμεις δε δελευουμε για αυτους αλλα για να παιρναμε εμεις καλα και αν αυτο μας ευχαριστει αυτο κανουμε μεγαλοι ειμαστε και υπευθυνοι των πραξεων μας

#637   Lezantas28

Lezantas28

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 12/10/2014 - 20:50

Καλησπέρα σας,
Θα ηθελα να ρωτήσω αν καποιος γνωρίζει κάποιο μαγαζι που να εχει διαθέσιμο το I phone 6 plus ,αλλα να συνεργάζεται με wind γιατι εχω μια επιδότηση!!!
Ευχαριστω εκ των προτέρων!!!

#638   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 12/10/2014 - 20:53

Καλησπέρα σας,
Θα ηθελα να ρωτήσω αν καποιος γνωρίζει κάποιο μαγαζι που να εχει διαθέσιμο το I phone 6 plus ,αλλα να συνεργάζεται με wind γιατι εχω μια επιδότηση!!!
Ευχαριστω εκ των προτέρων!!!

 

Λεζάντα παιδί μου, σταμάτα να γράφεις το ίδιο ερωτημα σε ολα τα topics.


You'll Never Walk Alone


#639   Lezantas28

Lezantas28

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 12/10/2014 - 20:54

Sorry😁

#640   Andyman

Andyman

    iPH newbie

  • 76 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 12/10/2014 - 22:20

δεν υπάρχει φόρμα παραγγελιών ούτε λίστα στα iStorm έστω κ αν είσαι στο iClub.Θα αναρτηθεί λίστα πιθανώς την ημέρα της επίσημης κυκλοφοριας στην Ελλάδα η κάπου εκεί κοντά.. απο οτι ρώτησα κ μου είπαν τα παιδιά !Και εγω απο αυτούς ψωνίζω χρόνια τωρα,είναι έμπιστοι κ σωστοί επαγγελματίες.

Ίσως ξεκινήσουν τη φόρμα από φέτος πάντως. Η golden-i το έκανε κάθε χρόνο στα iphone-ipad για τα members και ήταν πολύ βολικό. Συγχωνέυτηκαν πάντως δεν εξαγόρασε η istorm την golden-i απλώς συμφώνησαν να κρατήσουν το όνομα της i-storm, μένει να δούμε πως θα το χειριστούν,γιατί στο site τους αναφέρουν στο iclub ''blue-tick.png Προτεραιότητα στην αγορά των νέων προϊόντων''

 


Λεζάντα παιδί μου, σταμάτα να γράφεις το ίδιο ερωτημα σε ολα τα topics.

 

Αφού κανείς δεν κοιτάει τα τόπικς ο καθένας γράφει παντού είτε είναι για την κυκλοφορία στην Ελλάδα, είτε για αγορά από το εξωτερικό είτε για specs.


Τελευταία επεξεργασία από: Andyman, 12/10/2014 - 22:23


#641   stelpanta

stelpanta

    iPH User

  • 182 μηνύματα
  • Twitter:@upiter0330
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 12/10/2014 - 23:39

[quote name="Andyman" post="1621682" timestamp="1413145217"]
Ίσως ξεκινήσουν τη φόρμα από φέτος πάντως. Η golden-i το έκανε κάθε χρόνο στα iphone-ipad για τα members και ήταν πολύ βολικό. Συγχωνέυτηκαν πάντως δεν εξαγόρασε η istorm την golden-i απλώς συμφώνησαν να κρατήσουν το όνομα της i-storm, μένει να δούμε πως θα το χειριστούν,γιατί στο site τους αναφέρουν στο iclub ''blue-tick.png Προτεραιότητα στην αγορά των νέων προϊόντων''





Ναι αυτό εννοώ φίλε μου,η φόρμα θα ξαναανοίξει πιθανώς και λογικά την μέρα της επίσημης κυκλοφοριας του iphone 6.Έτσι γίνονταν χρόνια τωρα,ξεπουλούσαν τις συσκευές που έρχονταν στα γρήγορα.. λίγα κομμάτια και μετά άνοιγε η φόρμα κ δήλωνε ο καθένας τι ήθελε και λάμβανε με σειρά προτεραιότητας την συσκευή .Τα gold members είχαν προτεραιότητα. Ισως κάτι τέτοιο να γίνει κ φέτος σαν iStorm πλέον.Για να δούμε

Τελευταία επεξεργασία από: stelpanta, 12/10/2014 - 23:41


#642   Spiroslp

Spiroslp

    iPH Addict

  • 720 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Spiroslp

Δημοσίευση 13/10/2014 - 01:02

Πέρασα σήμερα από public. Μου έκανε εντύπωση που οι υπάλληλοι φάνηκαν να ξέρουν ακριβώς τι παίζει με τιμές και ημερομηνίες, μιλούσαν με απόλυτη σιγουριά. Μου επιβεβαίωσαν ότι οι τιμές είναι 739/859 (16/64gb αντίστοιχα) και διαθεσιμότητα "σταδιακά απο 22/10"...

Εγω ειχα παει στα Public της Γλυφαδας να δω κατι και ετσι οπως ήμουν μέσα ήρθε ενα παιδί και πλησίασε έναν υπάλληλο και του ειπε θελω να παραγγείλω το iPhone 6. Του ειπε ο υπάλληλος ελα μαζι μου και πήγαν σε έναν υπολογιστή. Μια στιγμή απο όσο άκουσα ειπε ο υπάλληλος στο παιδί τι χωρητικότητα το θες, το παιδί ειπε τι χωρητικότητες υπάρχουν και ο υπάλληλος ειπε 16, 32 και 64. Ενημερωμένοι στο φουλ ;)

Τελευταία επεξεργασία από: Spiroslp, 13/10/2014 - 01:11


#643   andreashadji

andreashadji

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Twitter:@andreashadji
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 13/10/2014 - 01:06

Ναι ότι να ναι πάλι...σε παρόμοιο σκηνικό πάλι public δεν ήξερε τι sim παίρνει,nano micro κτλπ...μπορεί να χει αλλάξει είπε,θα ξέρουμε όταν έρθουν......τρέχα γύρευε...!!!!

#644   iKotsen

iKotsen

    iPH Addict

  • 864 μηνύματα
  • Twitter:@KonstantinosDr1
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:kotsen1991

Δημοσίευση 13/10/2014 - 04:23

Ναι ότι να ναι πάλι...σε παρόμοιο σκηνικό πάλι public δεν ήξερε τι sim παίρνει,nano micro κτλπ...μπορεί να χει αλλάξει είπε,θα ξέρουμε όταν έρθουν......τρέχα γύρευε...!!!!

Φαντάσου... Και μετά βάζουν τέτοια άτομα να δουλεύουν σε ένα κατάστημα το οποίο κατά κύριο λόγο ασχολείται με την πώληση τεχνολογικών προϊόντων! Τι άλλο θα δω στην Ελλάδα ρε γαμώτο!



#645   johntrou7

johntrou7

    iPH User

  • 154 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 13/10/2014 - 05:45

Φαντάσου... Και μετά βάζουν τέτοια άτομα να δουλεύουν σε ένα κατάστημα το οποίο κατά κύριο λόγο ασχολείται με την πώληση τεχνολογικών προϊόντων! Τι άλλο θα δω στην Ελλάδα ρε γαμώτο!


Απο την αλλη ομως επειδη το public εχει εκατονταδες προιοντα,ειναι λογικο ο καθε υπαλληλος να μην θυμαται ολα τα χαρακτηριστικα!Εξαλλου αυτος που θα παει public να ρωτησει πληροφοριες για το iphone(εκτος διαθεσιμοτητας) μαλλον δεν ειναι για iphone ;)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 27

0 μέλη, 26 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Bing (1)