Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 15 ψήφοι

iPhone 6 (Ημερομηνία κυκλοφορίας στην Ελλάδα - Τιμή)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2799 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#931   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/10/2014 - 18:18

Καλησπέρα κι από μένα! Να σας πω παίδες, καθότι άσχετος με το σπορ..τα σκρουτζομάγαζα είναι έμπιστα; Το χουν ρίξει γύρω στα 700 το 6 16gb και το σκέφτομαι αλλά βλέπω ότι τα σχόλια εκεί είναι ή του ύψους ή του βάθους..άλλοι αποθεώνουν κι άλλοι κράζουν.. Τι κίνδυνοι υπάρχουν; Θεωρούνται κατώτερης ποιότητας αν έχουν εισαχθεί πχ από Σλοβακία; Κι αν ναι να προτιμήσω τότε αυτό που λέει "US" δηλ. από Αμερική; (εκτός του έξτρα κόστους για ελληνική πρίζα). Γενικά να πάω προς τα κει ή θα φάω καμιά κρυάδα με ελαττωματικό και θα μου βγει η Παναγία;

 

Ευχαριστώ!

Αν και έχει 1000ειπωθεί αν δεις και τα προηγούμενα πόστς..

Προσωπικά 8α αγόραζα απο τις επίσημες αλυσίδες 759 αντί 700 (skrouz) για να έχω και εγγύηση και DOA..

Τώρα αν θες να ρισκάρεις γενικά πας skroutz. Βέβαια μια λύση είναι και το deals 365, δεν την συνιστώ και θα έχεις ενα χρόνο εγγύηση.

Πάντως εγώ απο skroutz δεν θα αγόραζα για τους λόγους 1)εγγύηση και 2)DOA


Τελευταία επεξεργασία από: nickolaou, 19/10/2014 - 18:22


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#932   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 19/10/2014 - 18:40

Αν και έχει 1000ειπωθεί αν δεις και τα προηγούμενα πόστς..
Προσωπικά 8α αγόραζα απο τις επίσημες αλυσίδες 759 αντί 700 (skrouz) για να έχω και εγγύηση και DOA..
Τώρα αν θες να ρισκάρεις γενικά πας skroutz. Βέβαια μια λύση είναι και το deals 365, δεν την συνιστώ και θα έχεις ενα χρόνο εγγύηση.
Πάντως εγώ απο skroutz δεν θα αγόραζα για τους λόγους 1)εγγύηση και 2)DOA


Το αγοράζεις ΑΥΣΤΗΡΑ και μονο απο skroutz.εγγυηση ειναι ακριβώς η ίδια εφόσον ειναι αγορασμένο απο ΕΕ και οχι US.
Και doa κάποια skroutz εχουν.
Μην κανείς το λάθος και το χρυσοπληρώσεις με καπέλο
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#933   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 19/10/2014 - 19:40

Καλησπέρα κι από μένα! Να σας πω παίδες, καθότι άσχετος με το σπορ..τα σκρουτζομάγαζα είναι έμπιστα; Το χουν ρίξει γύρω στα 700 το 6 16gb και το σκέφτομαι αλλά βλέπω ότι τα σχόλια εκεί είναι ή του ύψους ή του βάθους..άλλοι αποθεώνουν κι άλλοι κράζουν.. Τι κίνδυνοι υπάρχουν; Θεωρούνται κατώτερης ποιότητας αν έχουν εισαχθεί πχ από Σλοβακία; Κι αν ναι να προτιμήσω τότε αυτό που λέει "US" δηλ. από Αμερική; (εκτός του έξτρα κόστους για ελληνική πρίζα). Γενικά να πάω προς τα κει ή θα φάω καμιά κρυάδα με ελαττωματικό και θα μου βγει η Παναγία;

 

Ευχαριστώ!

Δεν έχεις να φοβηθείς τίποτα απολύτως. Οι συσκευές είναι απλά παραεισαγωγής, προορίζονται για άλλες χωρες της ευρωπαϊκης ένωσης.

 

Εγγύηση φυσικά θα έχεις κανονικά. Απλά ψάξε μόνο κατάστημα που να δίνει DOA σε περίπτωση προβλήματος, να πάρεις άλλο σφραγισμένο.

 

Αν και έχει 1000ειπωθεί αν δεις και τα προηγούμενα πόστς..

Προσωπικά 8α αγόραζα απο τις επίσημες αλυσίδες 759 αντί 700 (skrouz) για να έχω και εγγύηση και DOA..

Τώρα αν θες να ρισκάρεις γενικά πας skroutz. Βέβαια μια λύση είναι και το deals 365, δεν την συνιστώ και θα έχεις ενα χρόνο εγγύηση.

Πάντως εγώ απο skroutz δεν θα αγόραζα για τους λόγους 1)εγγύηση και 2)DOA

Ποιός σου είπε οτι απο Skroutz δεν έχουν εγγύηση? Επίσης ποιός σου είπε οτι απο απο τα γνωστά μέγαλα καταστήματα - παρόχους θα έχεις DOA.

 

Να σε ενημερώσω λοιπόν, πως ένας απο τους επίσημους εισαγωγείς δε δίνει DOA. Και αναφέρομαι στη Vodafone.

 

Πλαίσιο ανήκει σε αυτή τη κατηγορία. Καλό είναι λοιπόν να μη παραπληροφορείτε το κόσμο.

 

Η εποχή των κορόιδων με τα νταβατζιλίκια των παρόχων - Reseller, τελείωσε ανεπιστρεπτί.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#934   grgnik

grgnik

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 19/10/2014 - 20:41

Παιδια εχει αγορασει κανεις iphone απο το central iphones Larisa?!πολυ φτηνα δινει το plus....

#935   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 19/10/2014 - 20:45

Μαγαζί με σελίδα μόνο στο facebook, που δίνει πληροφορίες μόνο μέσω inbox?

 

Να δεις που θα θέλει και τα λεφτά μπροστά...

 

Μακρυά.



#936   smoul

smoul

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 19/10/2014 - 20:54

Παιδια εχει αγορασει κανεις iphone απο το central iphones Larisa?!πολυ φτηνα δινει το plus....

Για πες φιλαρακι για πιο μαγαζι λες με ενδιαφερει ειμαι κοντα!!εχει ετοιμοπαραδοτα??????



#937   jim clarinetist

jim clarinetist

    iPH Addict

  • 688 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 19/10/2014 - 20:57

Έχουν παίξει στραβά πολλές φορές σε εκείνη την πόλη...
Κι εγώ σίγουρος είμαι για το "λεφτά μπροστά" και σε λογαριασμό...

#938   grgnik

grgnik

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 19/10/2014 - 20:58

Παιδια εχει αγορασει κανεις iphone απο το central iphones Larisa?!πολυ φτηνα δινει το plus....
Για πες φιλαρακι για πιο μαγαζι λες με ενδιαφερει ειμαι κοντα!!εχει ετοιμοπαραδοτα??????

Στο facebook εχει σελιδα...

#939   Spiroslp

Spiroslp

    iPH Addict

  • 720 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Spiroslp

Δημοσίευση 19/10/2014 - 20:59

Παιδια εχει αγορασει κανεις iphone απο το central iphones Larisa?!πολυ φτηνα δινει το plus....

630 ευρω λεει το iPhone 6 Plus 16GB. Τι σκατα;;



#940   grgnik

grgnik

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 19/10/2014 - 21:00

Ναι οντως θελει τα χρηματα σε καταθεση...ρωταω μηπως εχει αγορασει κανεις να μας πει....

#941   smoul

smoul

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 19/10/2014 - 21:00

α,ναι τωρα το ειδα...αν ειναι κανεις λαρισα ας πει χερι με χερι..να το κανει και ελεγχο..ναι πολυ υποπτο λεφτα σε λογαριασμο με αγγελια..



#942   grgnik

grgnik

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 19/10/2014 - 21:01

Μου ειπε για 2 ετοιμοπαραδοτα 630 το ενα....

#943   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 19/10/2014 - 21:01

Ξαναλέω, σε τέτοιες περιπτώσεις που βλέπετε τόσο χαμηλά θα αναρωτιέστε ΠΑΝΤΑ: "Αφού μπορεί να το πουλήσει και 800 ΑΝΕΤΑ, γιατί το δίνει τόσο χαμηλά?"

Όταν βρείτε ΛΟΓΙΚΗ απάντηση στην παραπάνω ερώτηση τότε μπορείτε να αγοράσετε ελεύθερα.

Μου ειπε για 2 ετοιμοπαραδοτα 630 το ενα....

Να δεις που ακόμα και αν του πεις χέρι με χέρι θα σου ζητήσει τα λεφτά σε τράπεζα πρώτα.

Τελευταία επεξεργασία από: nsxbass, 19/10/2014 - 21:03


#944   smoul

smoul

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 19/10/2014 - 21:05

αν εισαι λαρισα πες του να συναντηθειτε στην κεντρικη πλατεια..μιασ και εχει τετοιο ονομα..η να το στειλει με αντικαταβολη..και στην αντικαταβολη να γραψει οτι μπορεις να ανοιξεις το δεμα για ελεγχο πριν πληρωσεις..δεν εχει λογο να αρνηθει αν δεν ειναι απατεωνας..πληρωνουμε εμεισ τα μεταφορικα... :P  :P



#945   grgnik

grgnik

    iPH newbie

  • 66 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 19/10/2014 - 21:10

Εγω ειμαι κρητη για αυτο ρωτησα μηπως ειναι κανεις εκει κοντα.αντικαταβολη δεν στελνει με τη δικαιολογια οτι τα χρηματα αργουν να παραληφθουν...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 10

0 μέλη, 10 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες