Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 15 ψήφοι

iPhone 6 (Ημερομηνία κυκλοφορίας στην Ελλάδα - Τιμή)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2799 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1276   AlG

AlG

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/10/2014 - 19:24

Ρε παιδιά την παραγγελία πώς την κάνατε ; Και τι ακριβώς παραγγείλατε;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1277   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 28/10/2014 - 19:25

Το ίδιο και σε εμένα στον kotsovolο, με πήραν την Πέμπτη και μου είπαν θα με ειδοποιήσουν
πότε θα σταλεί. Ζήτησα παραλαβή από κατάστημα.

Πείτε μας ποιο έχετε παραγγείλει

#1278   AlG

AlG

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/10/2014 - 19:26

Αν ζητήσεις παραλαβή απο κατάστημα δεν πρέπει να πληρώσεις . Στην φόρμα απ ότι θυμάμαι δεν μπορούσες να κάνεις παραγγελία χωρίς να πληρώσεις

#1279   powernan1

powernan1

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 28/10/2014 - 19:43

Μάλλον με το Κωτσόβολο τα έχετε μπερδέψει λίγο! Την Πέμπτη αρχίσανε να πέρνουν τηλέφωνο απο τον Κωτσόβολο σε όσους συμπληρώσατε φόρμα εκδήλωσης ενδιαφέροντος!!! Σε όλους είπανε το ίδιο οτι είμαστε μέσα στους πρώτους 100 και θα μας ειδοποιήσουν για την παραλαβή του τηλεφώνου απο το κατάστημα!!! Στην ίδια περίπτωση είμαι και εγώ! Την αλλη μέρα ομως την Παρασκευη ξεκίνησε η συμπλήρωση της ΦΟΡΜΑΣ ΠΡΟΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ που όποιος εκδήλωσε ενδιαφέρον λογικά έπρεπε να συμπληρώσει και αυτή την φόρμα και αντίστοιχα να πληρώσει είτε με πιστωτική , είτε με αντικαταβολή στο κατάστημα ή στον χώρο του!

#1280   paros99

paros99

    iPH newbie

  • 34 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 28/10/2014 - 19:46

Πείτε μας ποιο έχετε παραγγείλει

Εγώ ζήτησα plus 64gb gold! 



#1281   paros99

paros99

    iPH newbie

  • 34 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 28/10/2014 - 19:49

Μάλλον με το Κωτσόβολο τα έχετε μπερδέψει λίγο! Την Πέμπτη αρχίσανε να πέρνουν τηλέφωνο απο τον Κωτσόβολο σε όσους συμπληρώσατε φόρμα εκδήλωσης ενδιαφέροντος!!! Σε όλους είπανε το ίδιο οτι είμαστε μέσα στους πρώτους 100 και θα μας ειδοποιήσουν για την παραλαβή του τηλεφώνου απο το κατάστημα!!! Στην ίδια περίπτωση είμαι και εγώ! Την αλλη μέρα ομως την Παρασκευη ξεκίνησε η συμπλήρωση της ΦΟΡΜΑΣ ΠΡΟΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ που όποιος εκδήλωσε ενδιαφέρον λογικά έπρεπε να συμπληρώσει και αυτή την φόρμα και αντίστοιχα να πληρώσει είτε με πιστωτική , είτε με αντικαταβολή στο κατάστημα ή στον χώρο του!

Και το media markt με την προπαραγγελία θέλει και πληρωμή! Προσωπικά δεν το κάνω γιατί τα plus 64 μπορεί να τους έρθουν και σε 2 μήνες και εγώ να έχω πληρώσει και να περιμένω! 

Στο Λουξεμβούργο πάντως η αντίστοιχη vodafone για κάθε μέρα που αργούν να τους το παραδώσουν τους αφαιρούν 1 ευρώ!!!!!

 

Αυτό το μνμ έστειλαν στην φίλη μου:

You'll shortly be receiving an e-mail informing you when the iPhone 6 is in stock at our points of sale, which will be sent to you 24 hours before the stock arrives.

Don't forget, Tango is offering a € 1 discount for every day you have to wait! (The conditions of the offer can be found at www.tango.lu/en/residential/helpsupport/usefuldocuments/gamesandrules)

To be eligible for this special offer, just print this e-mail out and bring it with you when you buy your iPhone 6. The discount will be calculated and deducted at our point of sale.


Τελευταία επεξεργασία από: paros99, 28/10/2014 - 19:51


#1282   blackmamba

blackmamba

    iPH Addict

  • 697 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen

Δημοσίευση 28/10/2014 - 19:56

Και το media markt με την προπαραγγελία θέλει και πληρωμή! Προσωπικά δεν το κάνω γιατί τα plus 64 μπορεί να τους έρθουν και σε 2 μήνες και εγώ να έχω πληρώσει και να περιμένω!
Στο Λουξεμβούργο πάντως η αντίστοιχη vodafone για κάθε μέρα που αργούν να τους το παραδώσουν τους αφαιρούν 1 ευρώ!!!!!

Αυτό το μνμ έστειλαν στην φίλη μου:
You'll shortly be receiving an e-mail informing you when the iPhone 6 is in stock at our points of sale, which will be sent to you 24 hours before the stock arrives.
Don't forget, Tango is offering a € 1 discount for every day you have to wait! (The conditions of the offer can be found at www.tango.lu/en/residential/helpsupport/usefuldocuments/gamesandrules)

To be eligible for this special offer, just print this e-mail out and bring it with you when you buy your iPhone 6. The discount will be calculated and deducted at our point of sale.


Σπουδαιο πραγμα, δηλαδη αν καθυστερησουν 1 μηνα, την βγαζουν καθαρη με 30€;

Γενικα, προκαλει αηδια η ολη κατασταση. Μαγαζι εχεις γμτ, βλεπεις οτι η ζητηση ειναι τρελη, γιατι δεν φερνεις κομματια;;; Και δεν μιλω για μικροκαταστηματα, μιλω για τις πολυεθνικες αλυσιδαρες τρομαρα τους

Αν απ την αλλη τα μαγαζια παραγγελνουν αλλα δεν τους τα προμηθευουν, ειναι ακομα τραγικοτερο.

Σε καθε ομως περιπτωση ειναι γελοια η φραση: "ουτε εμεις ξερουμε ποσα κομματια θα παραλαβουμε"

ΜΑΓΑΖΙ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ, ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ, ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ ΔΕΝ ΞΕΣ ΠΟΣΑ ΘΑ ΠΑΡΑΛΑΒΕΙΣ;;;

#1283   AlG

AlG

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 28/10/2014 - 19:57

Ρε παιδιά γω δεν ήθελα να δεσμεύσω χρήματα γιατι και εκείνοι δεν ξέρουν πότε θα έχουν διαθεσιμότητα η Apple κάνει κουμάντο όχι αυτοί . Δηλαδή μπορει να το προπληρώσεις και να στο φέρουν σε ένα μήνα που θα το βρίσκεις και στα περίπτερα που λέει ο λόγος και σύστημα να περιμένεις και 2-3 μέρες παραπάνω courier. Σάββατο είμαι Ρώμη γιατι να μην το πάρω από κει ;χωρις να πρήζω τον καθένα που ούτε κι αυτός γνωρίζει

#1284   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 28/10/2014 - 20:11

Δυστυχως και εδω κονε .μεσω γνωστου θα το εχω πρωτα ο θεος με το καλο χωρις προπαραγγελια κσι τετοια.εξοφληση φυσικα μετρητα με την παραλαβη.859 ευρω .6αρι μαυρο 64αρι.
παρελαβαν ή αυριο και παρασκευη ξεκινανε να τα δινουν.
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#1285   paros99

paros99

    iPH newbie

  • 34 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 28/10/2014 - 20:14

Ρε παιδιά γω δεν ήθελα να δεσμεύσω χρήματα γιατι και εκείνοι δεν ξέρουν πότε θα έχουν διαθεσιμότητα η Apple κάνει κουμάντο όχι αυτοί . Δηλαδή μπορει να το προπληρώσεις και να στο φέρουν σε ένα μήνα που θα το βρίσκεις και στα περίπτερα που λέει ο λόγος και σύστημα να περιμένεις και 2-3 μέρες παραπάνω courier. Σάββατο είμαι Ρώμη γιατι να μην το πάρω από κει ;χωρις να πρήζω τον καθένα που ούτε κι αυτός γνωρίζει

Μα το θέμα το έχει η Apple όχι τα μαγαζιά! Δεν ξέρουν καθόλου πόσα θα τους στείλουν! Offtopic και εγώ την άλλη Πέμπτη θα είμαι Ρώμη αλλά ούτε και εκεί νομίζω θα υπάρχει!



#1286   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 28/10/2014 - 20:19

Δυστυχως ολα τα μαγαζια εχουν κανει αρκετα κομματια παραγγελια.πανω απο 50 κομματια αλλα ειναι το τι τους στελνουν.δεν φταινε παντα τα καταστηματα.θα ξαναπω οσοι εχετε ζεστο το χρημα θα βρειτε οι υπολοιποιμε δοσεις θα δυσκολευτειτε,και ο λογος οτι το μετρητο ειναι αλλιως για μια επιχειρηση σημερα
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#1287   chrisbas

chrisbas

    iPH newbie

  • 31 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus

Δημοσίευση 28/10/2014 - 20:21

Σήμερα γύρισα απο Ελβετία, δεν υπάρχει τιποτα, τουλάχιστον τα είδα απο κοντα!

#1288   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 28/10/2014 - 20:24

Δυστυχως ολα τα μαγαζια εχουν κανει αρκετα κομματια παραγγελια.πανω απο 50 κομματια αλλα ειναι το τι τους στελνουν.δεν φταινε παντα τα καταστηματα.θα ξαναπω οσοι εχετε ζεστο το χρημα θα βρειτε οι υπολοιποιμε δοσεις θα δυσκολευτειτε,και ο λογος οτι το μετρητο ειναι αλλιως για μια επιχειρηση σημερα


Στέλιο έμαθες τίποτα για 64αρια plus?

#1289   vromogato

vromogato

    iPH User

  • 172 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:vromogato

Δημοσίευση 28/10/2014 - 20:26

Εγώ ψάχνω από Ελλάδα (θέλω τιμολόγιο για να συμψηφίσω ΦΠΑ, άσε που μειώνω και τα έσοδα) και μέχρι στιγμής βλέπω μια χαρά να πέφτει η τιμή στα σκρουτζομάγαζα. Περιμένω να δω που θα σταθεροποιηθούν οι τιμές για να το χτυπήσω (16 plus space gray θέλω). Η τιμή του 6αριού αυτή τη στιγμή είναι κάτω από τα 690 και πέφτει ενώ το plus είναι λίγο κάτω από τα 850 (πάντα τα 16άρια).

Εδώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί στο sellphone.gr το plus είναι στα 805 ενώ το απλό το έχει στα 709. Περίεργα πράματα...

Έψαξα για γνώμες για αυτό το κατάστημα αλλά δεν βρήκα. Το ξέρει κανείς;



#1290   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 28/10/2014 - 20:27

Στέλιο έμαθες τίποτα για 64αρια plus?


Λιγα πραγματα ηρθαν απο οσο μου ειπαν.πιο πολλα 16αρια χρυσα κιολας.το ιδιο κ σε 6αρια
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 21

0 μέλη, 21 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες