Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 21 ψήφοι

Θήκη για iPhone 6/6S & 6/S Plus


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
7605 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#7471   manwlis77

manwlis77

    iPH Elite Poster

  • 2.729 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/02/2017 - 20:09

Τζαμάκι για το μικρό 6s? Αν είναι δυνατόν από Ελλάδα η από web αλλά με καλό χρόνο παράδοσης
Από Κίνα μόνο εάν δεν υπάρχει άλλη λύση

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#7472   sirgeorge

sirgeorge

    iPH Elite Poster

  • 2.067 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 06/02/2017 - 11:26

Seath for 6s plus με ESR tempered glass!!39b5074b0a404292ef7732320f57e122.jpgb0b51b25e56ab9752c7e00244959ca6b.jpga53eaf774a73a08d5e01baca5fedf362.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

#7473   giannopgeo

giannopgeo

    iPH User

  • 193 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XR

Δημοσίευση 06/02/2017 - 15:46

Καλή χρονιά! Ψάχνοντας για δερμάτινη θήκη για 6s+ που να προστατεύει το κάτω μέρος (όπως η apple case για το 5) βρήκα αυτή της ipaky. Την έχει μήπως κάποιος, για να μου πει τη γνώμη του;

Αφού δεν απάντησε κανείς…την παρέλαβα σήμερα! Είναι όπως ακριβώς ήταν η δερμάτινη για το 5. Μόνο μείον, είναι ότι προφανώς είχε σχεδιαστεί για το 6, και λόγω των λίγο μεγαλύτερων διαστάσεων του 6s ζορίζεται να μπει το βύσμα για φορτιση.

#7474   orotava

orotava

    iPH newbie

  • 70 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 11/02/2017 - 20:49

Ακομα στην αναμονη για sheath /// 3 παραγγελιες με caudabe τωρα ηρθε η δευτερη (Veilxt)  ... η τριτη ειναι η επαναποστολη της 1ης... Μαλλον τα τρωνε στο ταχυδρομειο...εως Ελλαδα ειναι Tracked στην εσωτερικη διανομη Untracked... δεν εξηγειται αλλιως



#7475   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 11/02/2017 - 21:21

Για tracking μέσα στην Ελλάδα βάζε το ίδιο tracking number στη σελίδα των ΕΛΤΑ



#7476   deltakilo

deltakilo

    iPH Enthousiast

  • 386 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 13/02/2017 - 00:14

Ακομα στην αναμονη για sheath /// 3 παραγγελιες με caudabe τωρα ηρθε η δευτερη (Veilxt) ... η τριτη ειναι η επαναποστολη της 1ης... Μαλλον τα τρωνε στο ταχυδρομειο...εως Ελλαδα ειναι Tracked στην εσωτερικη διανομη Untracked... δεν εξηγειται αλλιως


Φίλε έχω παραγγείλει κι εγώ 4 φορές από Caudabe. Την 1η μου την άφησε ο ταχυδρόμος στο γραμματοκιβώτιο, όλα οκ. Την 2η απλώς δεν ήρθε ποτέ. Τους έστειλα μειλ εξηγώντας και μου είπαν να ρωτήσω στο ταχυδρομείο ή τις διπλανές πολυκατοικίες μήπως έγινε κάποιο λάθος. Φυσικά τίποτα απ αυτά δεν είχε γίνει, προφανώς κάποιος μου τις βούτηξε (2 veil-xt). Τις επόμενες 2 φορές που παρήγγειλα μου τις έστειλαν με ελτα ως συστημένο να παραλάβω από κατάστημα. Δεν ξερω αν το έκαναν αποκλειστικά σε μένα λόγω της προηγούμενης περίπτωσης ή γενικά άλλαξαν πολιτική. Αν έχουν περάσει πάνω από δυο βδομαδες από την παραγγελία σου φοβάμαι πως δεν θα την πάρεις ποτέ.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#7477   paparainbow

paparainbow

    iPH Contributor

  • 1.875 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 13/02/2017 - 12:16

Παρέλαβα σήμερα μία απομίμηση Apple Silicon Case. Είναι ιδέα μου ή είναι 99% ίδια με την original; Μου φαίνεται θα επιστρέψω την αυθεντική και θα πάρω άλλες 2-3 fake σε άλλα χρώματα.

Έχει δοκιμάσει κανείς απομίμηση Apple Leather Case. Είναι το ίδιο και αυτή, δεν καταλαβαίνεις διαφορά στην ποιότητα;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.


Φιλε εχεις κανενα λινκ;


Sent from my iPhone using Tapatalk

legit


#7478   orotava

orotava

    iPH newbie

  • 70 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 13/02/2017 - 19:42

Φίλε έχω παραγγείλει κι εγώ 4 φορές από Caudabe. Την 1η μου την άφησε ο ταχυδρόμος στο γραμματοκιβώτιο, όλα οκ. Την 2η απλώς δεν ήρθε ποτέ. Τους έστειλα μειλ εξηγώντας και μου είπαν να ρωτήσω στο ταχυδρομείο ή τις διπλανές πολυκατοικίες μήπως έγινε κάποιο λάθος. Φυσικά τίποτα απ αυτά δεν είχε γίνει, προφανώς κάποιος μου τις βούτηξε (2 veil-xt). Τις επόμενες 2 φορές που παρήγγειλα μου τις έστειλαν με ελτα ως συστημένο να παραλάβω από κατάστημα. Δεν ξερω αν το έκαναν αποκλειστικά σε μένα λόγω της προηγούμενης περίπτωσης ή γενικά άλλαξαν πολιτική. Αν έχουν περάσει πάνω από δυο βδομαδες από την παραγγελία σου φοβάμαι πως δεν θα την πάρεις ποτέ.


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Δυστηχως αυτο γινεται , ειμαι σιγουρος οτι καποιος τις κλεβει δεν γινεται να εχω χασει 3 παραγγελιες στις 4 ! Και το θεμα ειναι οτι αυτες δεν φαινονται καν στο συστημα εντοπισμου στα ELTA ... ξερουν αυτοι τι ειναι απο τα πακετα ... δεν εχω χασει ποτε παραγγελια 12 χρονια τωρα αυτο που εχω παθει με την caudabe ...ειναι πρωτακουστο !



#7479   Gianniskaz

Gianniskaz

    iPH Enthousiast

  • 575 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Gianniskaz

Δημοσίευση 19/02/2017 - 17:23

Χθες ήρθε και η δεύτερη θήκη απομίμηση της apple leather case για iPhone 6S, μπορώ να πω ότι έχει τεράστια διαφορά στην υφή από την αυθεντική δερμάτινη, αλλά νομίζω για την τιμή της είναι παραπάνω από τίμια. Μερικές παρατηρήσεις, έχει πολύ απαλή υφή όταν την κρατάς και έχει καλό grip, κάποια αρνητικά τώρα το κόψιμο για το mute switch είναι πολύ μικρό, η θήκη μου φαίνεται πιο χοντρή από την σιλικόνης, τα κουμπάκια κάτω από το και καλά δέρμα δεν έχουν και την τέλεια αίσθηση και τέλος την περίμενα πιο σκούρα(πήρα την dark blue), έτσι είναι και η αυθεντική;



#7480   Gianniskaz

Gianniskaz

    iPH Enthousiast

  • 575 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Gianniskaz

Δημοσίευση 19/02/2017 - 20:57

Επίσης ήθελα να ρωτήσω, τα e2e έχουν κάποιο θέμα με τις θήκες της apple και επίσης είναι εύκολα στην τοποθέτηση;



#7481   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/02/2017 - 23:35

Επίσης ήθελα να ρωτήσω, τα e2e έχουν κάποιο θέμα με τις θήκες της apple και επίσης είναι εύκολα στην τοποθέτηση;

κανενα θεμα.



#7482   jimmys87

jimmys87

    iPH User

  • 148 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 21/02/2017 - 11:54

https://www.totallee...ant=19927768518  

για αυτη την θηκη εχουμε καμια γνωμη?? Ειναι πανω κατω σαν αυτη της caudabe σε ποιοτητα?



#7483   Makavelli

Makavelli

    iPH Addict

  • 630 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 21/02/2017 - 16:41

https://www.totallee...ant=19927768518
για αυτη την θηκη εχουμε καμια γνωμη?? Ειναι πανω κατω σαν αυτη της caudabe σε ποιοτητα?



CheckΑρε το θέμα με τις θήκες για το 7!

#7484   PetrosMac

PetrosMac

    iPH Contributor

  • 1.013 μηνύματα

Δημοσίευση 19/03/2017 - 14:25

Καλημέρα σε όλη την παρέα, έχει πάρει κάποιος την Stealth της Caudabe να μας πει καμία γνώμη?Εχω εδώ και 9 μήνες την αυθεντική silicon της Apple αλλα σιγά σιγά έχει αρχίσει να ξεφλουδίζει.
Αυτό που με ενδιαφέρει είναι η αίσθηση στο χέρι σε σχέση με την silicon που δεν είναι και πολυ ελαφριά.


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk

#7485   GiannisAsi

GiannisAsi

    iPH Member

  • 230 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 20/03/2017 - 22:46

Καλησπέρα, 

 

έχω αρκετό καιρό να ασχοληθώ με tempered glass, έχω έως τώρα το GODOSMITH Ice Max 3D για iphone 6 αλλά έχει γίνει ψιλοχάλια, έχει ραγίσει σε αρκετά σημεία οπότε πρέπει να σιγά σιγά να το αλλάξω.

 

Θέλω πάλι κάτι αντίστοιχο δηλαδή να είναι curved και να πιάνει όλο το κινητό.

Ποιό έχετε να προτείνετε; Να μην ξεφεύγει πολύ οικονομικά, δηλαδή ας πω max 15 euro μαζί μεταφορικά (εαν έχει).

 

Το ESR αξίζει; 

 

Δεν ξέρω αν θέλω να ξαναπάρω το ίδιο, γιατί δεν μπορώ να πω ότι έμεινα και πλήρως ικανοποιημένος. 

 

Ευχαριστώ!!



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 8

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (3)