Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 27 ψήφοι

Τα πρώτα iPhone 6 & 6 Plus - Εντυπώσεις


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
6246 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2101   akiszaki

akiszaki

    iPH Addict

  • 855 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 06/10/2014 - 19:54

O λαός απαιτεί την φωτό από το καινούριο σου μωρό... Αλλιώς θα υπάρχει λιθοβολισμός στο κέντρο του χωριού. Με γεια και να το χαρείς γιατί είναι καλό εργαλείο...

για να γλύτωσω τον λιθοβολισμό. Συνημμένο αρχείο  ImageUploadedByTapatalk1412618045.811352.jpg   241,31KB   98 λήψεις

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2102   ipacbros

ipacbros

    iPH Contributor

  • 1.139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/10/2014 - 20:39

Από χτες κάτοχος κ εγώ ένα 6αρι χρυσό. Έρωτας. Το μόνο που φοβόμουν ήταν η μπαταρία του. Έκανα λάθος όμως βράχος η μπαταρία.
Είδα κ τις θήκες στο μίντια για το πλας αλλά ρε παιδιά είναι πραγματικά τεράστιο
Όχι ότι δεν θα το παρώ κ αυτό αλλά έτσι.


Καλορίζικο...

Το Plus είναι τεράστιο σε μήκος, σε μπαταρία και σε χαρακτηριστικά!!!!
Εμείς πάμε για τεράστιες Plus καταστάσεις ;-)

#2103   California22

California22

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 06/10/2014 - 20:39

Καλησπερα, λογικα θα εχει υποθει αρκετες φορες αλλα συγχωρεστε με δεν εχω τον χρονο να κοιταξω ολα τα ποστς!

 

Μευθαυριο θα φυγω για Αμερικη. Αν αγορασω το Iphone 6 απο εκει θα εχω κανονικα 4G/lte στην Ελλαδα? Με ελληνικες sim φανταζομαι οτι θα δουλευει ετσι κι αλλιως αφου οπως ειδα η t-mobile βγαζει ενα officialy unlocked σωστα?

 

Ευχαριστω εκ των προτερων.



#2104   iosif__one

iosif__one

    iPH newbie

  • 81 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 06/10/2014 - 20:43

ενεργοποιηση με την sim, συγχρονισμο με icloud και χρηση μεχρι να τελειωσει η μπαταρια που ηδη εχει. Αυτο κανω παντα εγω.

αν έχουμε εφαρμογες απο δυο διαφορετικά appleID, θα ρωτήσει κωδικό και για τα δύο και θα τις εγκαταστήσει με τα δεδομενα τους ή θα εγκαταστήσει μόνο αυτες που εχουν appleID ίδιο με του backup;



#2105   Rocket

Rocket

    iPH Contributor

  • 1.085 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 06/10/2014 - 20:45

Καλησπερα, λογικα θα εχει υποθει αρκετες φορες αλλα συγχωρεστε με δεν εχω τον χρονο να κοιταξω ολα τα ποστς!

 

Μευθαυριο θα φυγω για Αμερικη. Αν αγορασω το Iphone 6 απο εκει θα εχω κανονικα 4G/lte στην Ελλαδα? Με ελληνικες sim φανταζομαι οτι θα δουλευει ετσι κι αλλιως αφου οπως ειδα η t-mobile βγαζει ενα officialy unlocked σωστα?

 

Ευχαριστω εκ των προτερων.

verizon η t-mobile ντουκου τα λεφτα και απο επισημο καταστημα και εισαι κομπλέ!


 SIA -  MIDNIGHT DECISIONS   :wub:


#2106   koumbouni

koumbouni

    iPH Contributor

  • 1.803 μηνύματα
  • Twitter:@koumbouni
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 06/10/2014 - 20:52

για να γλύτωσω τον λιθοβολισμό. attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1412618045.811352.jpg

Καλοδούλευτο. Η θηκούλα πια είναι; Η Puro;



#2107   Ultralord

Ultralord

    iPH Contributor

  • 953 μηνύματα
  • Twitter:@levasval
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:val lev

Δημοσίευση 06/10/2014 - 21:14

δεν αντεχω αλλο περιμενω δυο weeks και ακομα λεει 21-28 οκτ θα ειναι available λεει το order

#2108   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 06/10/2014 - 21:43

 Το 4.7 για μένα θα ήταν απλά μια αλλάγη ρουτίνας για το iPhone, με το 5.5 την κατάλαβα για τα καλά την αλλαγή! Απόλαυση διαστάσεων και χαρακτηριστικών!! 

 

Με το.... οκ iPhone, δεν θα ένιωθα το ίδιο...

 

:lol:  :lol:  :lol:

 

 

:P


@CaLi@


#2109   iKotsen

iKotsen

    iPH Addict

  • 864 μηνύματα
  • Twitter:@KonstantinosDr1
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:kotsen1991

Δημοσίευση 06/10/2014 - 21:58

Το 4.7 για μένα θα ήταν απλά μια αλλάγη ρουτίνας για το iPhone, με το 5.5 την κατάλαβα για τα καλά την αλλαγή! Απόλαυση διαστάσεων και χαρακτηριστικών!!

Με το.... οκ iPhone, δεν θα ένιωθα το ίδιο...

:lol: :lol: :lol:


:P


Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου. Άλλωστε νομίζω ήτανε καιρός να χτυπήσει κάποιες άλλες εταιρείες η Apple. Αυτό το έκανε πιστεύω το καινούργιο iPhone έξι plus Με αποτέλεσμα να χτυπήσει άλλες ναυαρχίδες της Samsung.

#2110   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 06/10/2014 - 22:04

Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου. Άλλωστε νομίζω ήτανε καιρός να χτυπήσει κάποιες άλλες εταιρείες η Apple. Αυτό το έκανε πιστεύω το καινούργιο iPhone έξι plus Με αποτέλεσμα να χτυπήσει άλλες ναυαρχίδες της Samsung.

Σίγουρα..

 

Τους πειράζω.. :P Ο καθένα παίρνει αυτό του αρέσει και προπάντων τον βολεύει περισσότερο...

 

Εμείς το επιλέξαμε από την αρχή και ευτυχώς για μένα είναι αυτό θα ήθελα εν σύγκριση με το 6, το οποίο δεν υστερεί του Plus..

Και οι 2 συσκευές είναι εξίσου πολύ καλές και ότι και να επιλέξεις θα σε ανταμείψει καλά!!!


@CaLi@


#2111   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 06/10/2014 - 22:47

Παιδια εσεις που το πηρατε και δεν του φορατε θηκη η καμερα που προεξεχει ειναι επικινδυνο να γρατσουνιστει??



#2112   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 06/10/2014 - 22:57

Παιδια εσεις που το πηρατε και δεν του φορατε θηκη η καμερα που προεξεχει ειναι επικινδυνο να γρατσουνιστει??

H κάμερα For sure...  Η κάτω αριστερά γωνία αφού εκεί κάθεται λόγο της κάμερας και σίγουρα κάποια στιγμή οι πλαϊνές καμπύλες.. 


@CaLi@


#2113   iKotsen

iKotsen

    iPH Addict

  • 864 μηνύματα
  • Twitter:@KonstantinosDr1
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:kotsen1991

Δημοσίευση 06/10/2014 - 22:59

H κάμερα For sure...  Η κάτω αριστερά γωνία αφού εκεί κάθεται λόγο της κάμερας και σίγουρα κάποια στιγμή οι πλαϊνές καμπύλες.. 

Κοίτα να δεις... Μέχρι τώρα δεν έχω κανένα θέμα με την κάμερα γιατί το έχω γυμνό αλλά σύντομα θα έχει θήκη πορτοφολάκι καθώς δεν με νοιάζει τόσο πολύ η κομψότητα όσο η προστασία!



#2114   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 06/10/2014 - 23:02

Κοίτα να δεις... Μέχρι τώρα δεν έχω κανένα θέμα με την κάμερα γιατί το έχω γυμνό αλλά σύντομα θα έχει θήκη πορτοφολάκι καθώς δεν με νοιάζει τόσο πολύ η κομψότητα όσο η προστασία!

Με το καιρό φαντάζομαι, ακούμπα, ακούμπα, θα θολώσει το σημείο που ακουμπάει.. Η τέλος πάντως είναι σίγουρα πως κάτι θα κάνει...


@CaLi@


#2115   iUs3r

iUs3r

    iPH Member

  • 294 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 06/10/2014 - 23:51

Με το καιρό φαντάζομαι, ακούμπα, ακούμπα, θα θολώσει το σημείο που ακουμπάει.. Η τέλος πάντως είναι σίγουρα πως κάτι θα κάνει...


Αν είναι sapphire (που είναι) πρώτα θα χαλάσει το κινητό και μετά θα γρατζουνιστεί η κάμερα.... Μα καλά, εσείς δεν έχεται ρολόγια με sapphire;;;;

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 35

0 μέλη, 34 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Bing (1)