Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 27 ψήφοι

Τα πρώτα iPhone 6 & 6 Plus - Εντυπώσεις


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
6246 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#2236   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2014 - 19:57

Ναι ρε φιλε την είχε μέσα η θήκη που πείρα εγώ την έβαλα

καλοριζικο το τηλεφωνο...προσωπικη μου αποψη.Η προστασια χαλαει την εικονα την τηλ...παρηγγειλε μια αλλη πιο κομψη καποια στιγμη



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2237   baspil66

baspil66

    iPH Enthousiast

  • 432 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 08/10/2014 - 20:02

Η πρώτη εντύπωση κανει παντα τη διαφορα. Μεγάλα λογια δεν λέμε αλλα εκει που γράφει τωρα iPhone 5 στο προφίλ μου θα γράφει iPhone 6 μόνο αν το εχω κερδίσει σε κανα διαγωνισμό ή αν μου το φέρουν δωρο τιποτα συγγενείς... Μια απο τα ίδια σημερα σε media markt της Λάρισας διπλα διπλα space 5s και 6 ερωτεύτηκα το 5s (και ήμουν απο τους πρώτους που κατέκριναν την Apple οταν κατάργησε το black/slate αλλα και το space grey εχει την ομορφια του) γιατι ειμαι με λευκο 5αρι. Ο κολλητός μου με κοιτούσε σαν χαζός. Μα καλα το 5s θα πάρεις μου έλεγε;; Χαχαχαχαχαχα. Οκ ωραιο το 6 αλλα nothing special. Πουλάμε το 5 και παμε σε 5s. Απλως θελω να το χορτάσω λιγο ακομα το λευκο.


Γιατι δεν κοιτάς το 3GS καλλιτερα που ειναι κινηταρα η μάλλον ρίξε και μια μάτια στο 2g .χαχαχα φιλικά πάντα.

#2238   kalotina

kalotina

    iPH Enthousiast

  • 447 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus

Δημοσίευση 08/10/2014 - 20:34

σε διαφορα σαιτ μιλανε για αποσυνδεσεις συχνεσ του wifi. επιβεβαιωνονται απο εσας τους κατοχους?



#2239   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 08/10/2014 - 20:36

Γιατι δεν κοιτάς το 3GS καλλιτερα που ειναι κινηταρα η μάλλον ρίξε και μια μάτια στο 2g .χαχαχα φιλικά πάντα.

Χαχαχχαχαχα δεν τα ξερω εγω αυτα ειναι νέος. Τοτε δούλευα τα sony ericsson Walkman series...

#2240   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 08/10/2014 - 20:43

Η πρώτη εντύπωση κανει παντα τη διαφορα. Μεγάλα λογια δεν λέμε αλλα εκει που γράφει τωρα iPhone 5 στο προφίλ μου θα γράφει iPhone 6 μόνο αν το εχω κερδίσει σε κανα διαγωνισμό ή αν μου το φέρουν δωρο τιποτα συγγενείς... Μια απο τα ίδια σημερα σε media markt της Λάρισας διπλα διπλα space 5s και 6 ερωτεύτηκα το 5s (και ήμουν απο τους πρώτους που κατέκριναν την Apple οταν κατάργησε το black/slate αλλα και το space grey εχει την ομορφια του) γιατι ειμαι με λευκο 5αρι. Ο κολλητός μου με κοιτούσε σαν χαζός. Μα καλα το 5s θα πάρεις μου έλεγε;; Χαχαχαχαχαχα. Οκ ωραιο το 6 αλλα nothing special. Πουλάμε το 5 και παμε σε 5s. Απλως θελω να το χορτάσω λιγο ακομα το λευκο.

Μείνε με το 5... Και πας στο 6S η 7.. Αν είναι να την κάνεις τώρα την κίνηση εγώ σου έλεγα να μην  χαλάσεις λεφτά αν είναι να πας στο 5S από το 5.. Αν είχες προηγούμενης γενιάς θα έλεγα ναι, αλλά να πας τώρα από 5 σε 5S για μένα είναι πεταμένα λεφτά τώρα.. 

 

Περί ορέξεως βέβαια ... κολοκυθόπιτα...


@CaLi@


#2241   amak268

amak268

    iPH Member

  • 339 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 08/10/2014 - 20:45

Μείνε με το 5... Και πας στο 6S η 7.. Αν είναι να την κάνεις τώρα την κίνηση εγώ σου έλεγα να μην  χαλάσεις λεφτά αν είναι να πας στο 5S από το 5.. Αν είχες προηγούμενης γενιάς θα έλεγα ναι, αλλά να πας τώρα από 5 σε 5S για μένα είναι πεταμένα λεφτά τώρα.. 
 
Περί ορέξεως βέβαια ... κολοκυθόπιτα...

Συμφωνω δεν σου προσφερει τιποτα μια τετοια αλλαγη περιμενε ενα χρονο και παρε το επομενο τζαμπα λεφτα

#2242   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 08/10/2014 - 20:46

Μείνε με το 5... Και πας στο 6S η 7.. Αν είναι να την κάνεις τώρα την κίνηση εγώ σου έλεγα να μην χαλάσεις λεφτά αν είναι να πας στο 5S από το 5.. Αν είχες προηγούμενης γενιάς θα έλεγα ναι, αλλά να πας τώρα από 5 σε 5S για μένα είναι πεταμένα λεφτά τώρα..

Περί ορέξεως βέβαια ... κολοκυθόπιτα...

Δεν εχεις κι άδικο. Λιγο που το εχω δουλέψει στην κοπέλα μου δεν εχει διαφορα πραγματικα... Σκεφτόμουν και 5C για την αλλαγή αλλα παλι κολλάω...

#2243   Mprellas

Mprellas

    iPH newbie

  • 49 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 08/10/2014 - 20:47

καλοριζικο το τηλεφωνο...προσωπικη μου αποψη.Η προστασια χαλαει την εικονα την τηλ...παρηγγειλε μια αλλη πιο κομψη καποια στιγμη

σιγουρα φίλε και με μια καλύτερη θήκη

#2244   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 08/10/2014 - 20:47

Δεν εχεις κι άδικο. Λιγο που το εχω δουλέψει στην κοπέλα μου δεν εχει διαφορα πραγματικα... Σκεφτόμουν και 5C για την αλλαγή αλλα παλι κολλάω...

Ε Όχι το τερμάτισες!!!! :P


@CaLi@


#2245   Mprellas

Mprellas

    iPH newbie

  • 49 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 08/10/2014 - 20:48

σε διαφορα σαιτ μιλανε για αποσυνδεσεις συχνεσ του wifi. επιβεβαιωνονται απο εσας τους κατοχους?

καμια φορά τουλάχιστον τις 7 ώρες που το έχω

#2246   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 08/10/2014 - 20:51

καμια φορά τουλάχιστον τις 7 ώρες που το έχω

Same here.. Καμία αποσύνδεση και είμαι πάρα πολλές ώρες στο WIFi..


@CaLi@


#2247   BIOXALK

BIOXALK

    iPH Addict

  • 709 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 08/10/2014 - 20:57

Άντε με το καλό... Σε τι τιμή το πήρες? Από όσο θυμάμαι το καλοκαίρι που ήμουν Γερμανία είχαν 100 ευρώ λιγότερο από ότι στην Ελλάδα. Εσύ πόσο το πήρες??


Η τιμή του είναι 999€ και πήρα τη δερμάτινη της Apple στα 49,90€. Το τηλέφωνο θα είναι 70 με 90€ πιο φθηνό από Ελλάδα, όταν κυκλοφορήσει. Αύριο θα ειναι Ελλάδα. Δε το κρύβω πως εσύ και ο Σπύρος με επηρεάσετε για το plus. Το πήρα χωρίς να το δω. Βέβαια είμαι και 2 μέτρα γαϊδούρι με κάτι χέρια σαν κουπιά, όποτε βοήθησε και αυτό στην επιλογή μου.

#2248   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 08/10/2014 - 21:35

Η τιμή του είναι 999€ και πήρα τη δερμάτινη της Apple στα 49,90€. Το τηλέφωνο θα είναι 70 με 90€ πιο φθηνό από Ελλάδα, όταν κυκλοφορήσει. Αύριο θα ειναι Ελλάδα. Δε το κρύβω πως εσύ και ο Σπύρος με επηρεάσετε για το plus. Το πήρα χωρίς να το δω. Βέβαια είμαι και 2 μέτρα γαϊδούρι με κάτι χέρια σαν κουπιά, όποτε βοήθησε και αυτό στην επιλογή μου.

Άντε φιλαράκι καλώς να το δεχτείς... Εγώ με σιγουριά δεν το αλλάζω για το 4.7. Μάλλον ήρθαν και θα μείνουν αυτές οι διαστάσης.. Εγώ μπορεί να μην είμαι 2 μέτρα αλλά δεν έχω κανένα πρόβλημα χειρισμού, τα χέρια μου για το ύψος μου είναι ικανοποιητικά για την συσκευή.. Λατρεύω Plus... χα χα!!!


@CaLi@


#2249   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 08/10/2014 - 21:35

Μείνε με το 5... Και πας στο 6S η 7.. Αν είναι να την κάνεις τώρα την κίνηση εγώ σου έλεγα να μην χαλάσεις λεφτά αν είναι να πας στο 5S από το 5.. Αν είχες προηγούμενης γενιάς θα έλεγα ναι, αλλά να πας τώρα από 5 σε 5S για μένα είναι πεταμένα λεφτά τώρα..

Περί ορέξεως βέβαια ... κολοκυθόπιτα...

Αν δώσεις μόνο 250€ αφού δώσεις αλλά τόσα το 5 είναι πεταμένα λεφτά....;;;φιλική ερώτηση πάντα..

Knowledge Is Power


#2250   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 08/10/2014 - 21:37

Αν δώσεις μόνο 250€ αφού δώσεις αλλά τόσα το 5 είναι πεταμένα λεφτά....;;;φιλική ερώτηση πάντα..

Όχι... Αλλά αυτά τα λεφτά μένουν στην άκρη για μία επόμενη ουσιαστική αλλαγή.. Να την έκανα πέρσι την κίνηση να το καταλάβω τώρα δεν ξέρω. Εγώ προσωπικά δεν θα το έκανα..


@CaLi@


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 17

0 μέλη, 17 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες