Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 27 ψήφοι

Τα πρώτα iPhone 6 & 6 Plus - Εντυπώσεις


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
6246 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#4981   Magneto

Magneto

    iPH Contributor

  • 1.111 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 11/01/2015 - 17:57

Έχετε ένα δίκιο, εγώ έχω το 64άρι αλλά το πήρα για μελλοντικά και όχι για την στιγμή που μιλάμε. Αυτή την στιγμή όμως έχω 50 gb ελεύθερα(από τα 55) καθώς ούτε ξεχνάω φωτογραφίες ούτε εφαρμογές, και μουσική ακούω από spotify κυρίως.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#4982   technomonster

technomonster

    iPH Elite Poster

  • 1.905 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 11/01/2015 - 18:05

nikosgnr ψιλοαστοχο αυτο που ειπες για τα 16gb του νεου iphone οτι ειναι μονο αν θελεις να παιρνεις κανενα τηλ(και οτι ειναι γελοιο)....μια χαρα κανω την δουλεια μου τοσα χρονια με τα 16αρια και παντα μου περισσευουν 5-6 γιγα ετσι για να υπαρχουν αφου ολα ειναι τακτοποιημενα μια χαρα με τα προγραμματα που υπαρχουν.

στο μεταξυ ειναι η αποψη σου και σεβαστη.αλλα και η δικη μου αποψη ειναι οτι βλεπω πολλους που εχουν 64-128 και τα εχουν γεματο φωτογραφιες που φυσικα ειναι ξεχασμενες απο το θεο και 400 εφαρμογες τις οποιες τις εχουν μονο για να κανουν το δακτυλο τους αριστερα δεξια λες και τις χρησιμοποιουν ολες(εδω γελαμε) οποτε για μενα και αυτο ειναι μια γελοια κατασταση.

για την μεταπωληση δεν υπαρχει λογος εκει ειναι το μεγαλυτερο γελιο οταν πας να το πουλησεις και η διαφορα τους ειναι ενα 50αρικο και μονο.και χαλαρα ολοι περνουν τα 16αρια παλι.

αυτα!

Με 16άρι κάνεις την δουλειά σου αλλά εξαρτάται για τί δουλειά μιλάμε. Ένας μέσος χρήστης κατα την άποψη μου χρειάζεται το 64άρι για πολλούς και διάφορους λογους.

 

Αυτό που λές με τις φωτογραφίες ισχύει και είμαι ένας απο αυτους!  :)

 

Γιαμένα ο λόγος να πάρει κάποιος 16άρι είναι γιατί δέν θα έχει και ιδιαίτερη σχέση με το τηλέφωνο του, θα πέρνει μόνο τηλέφωνα, ή πολύ απλά θα λίγες εφαρμογές και λίγες φωτογραφίες.

 

Μίλησα με ένα τύπο στο Apple Store στο Amsterdam για τις χωριτικότητες και μου είπε οι μόοι που αγοράζουν 16άρια είναι ατομα τρίτης ηλικίας  :rolleyes:



#4983   japan

japan

    iPH Addict

  • 620 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 11/01/2015 - 18:11

Εγω και μαζί σου θα διαφωνήσω !ποιοτητα που την είδες ;
Καμμένα pixels....στραβά πορτακια...κάμερα πρόβλημα στον φακό .....τρίξιμο και βύθισμα οθόνης.
Η πολλή παραγωγή κάνει πολυ κακό .

Stevo συμφωνώ φίλε .αλλα εχω κάνει γύρα και όλα τα κορυφαία android και ειδικά Samsung και lg τότε τα iPhone φαίνονται από άλλο πλανήτη .

#4984   Darkoulis

Darkoulis

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen + 4G
  • GameCenter:Darkoulis

Δημοσίευση 11/01/2015 - 18:16

Stevo συμφωνώ φίλε .αλλα εχω κάνει γύρα και όλα τα κορυφαία android και ειδικά Samsung και lg τότε τα iPhone φαίνονται από άλλο πλανήτη .

Μα είναι από άλλο πλανήτη! Ας τα κράζουν που δεν έχουνε 3-4GB Ram η Octac-core CPU's μπλά μπλά μπλά αλλά στα benchmarks άλλο γίνετε...

Βάλε ότι δεν μπορείς να πουλάς το Alpha made from plastic με ένα μπεζελ μεταλλικό γύρο από την οθόνη 700 ευρώ. με υποδεέστερη στην ουσία οθόνη από το κανονικό 6...

Anyway... δεν λέω άλλα ;)


Τελευταία επεξεργασία από: Darkoulis, 11/01/2015 - 18:21

Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black iOS 16.7.2 Apple MacBook Air M1 8GB/512GB Gold MacOS 12.7.1


#4985   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7.098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 11/01/2015 - 18:20

Με 16άρι κάνεις την δουλειά σου αλλά εξαρτάται για τί δουλειά μιλάμε. Ένας μέσος χρήστης κατα την άποψη μου χρειάζεται το 64άρι για πολλούς και διάφορους λογους.

 

Αυτό που λές με τις φωτογραφίες ισχύει και είμαι ένας απο αυτους!  :)

 

Γιαμένα ο λόγος να πάρει κάποιος 16άρι είναι γιατί δέν θα έχει και ιδιαίτερη σχέση με το τηλέφωνο του, θα πέρνει μόνο τηλέφωνα, ή πολύ απλά θα λίγες εφαρμογές και λίγες φωτογραφίες.

 

Μίλησα με ένα τύπο στο Apple Store στο Amsterdam για τις χωριτικότητες και μου είπε οι μόοι που αγοράζουν 16άρια είναι ατομα τρίτης ηλικίας  :rolleyes:

Μάλλον γέρασα κ εγώ και δεν το πήρα χαμπαρι. Οχι φίλε μου είναι θέμα προσωπικων αναγκων καθαρά. Εχω ιδιαίτερη σχέση με το τηλεφωνο μου. 

 

Είναι προέκταση του χεριού μου η συσκευή και την εχω φορτωμένη με όλες τις εφαρμογές που χρειάζομαι και χρησιμοποιώ καθώς και με πολλά tweaks.

 

Η συσκευή μου είναι 16GB και έχει υπόλοιπο κοντα στα 6GB ακομα. 

 

Αυτό σημαίνει οτι δεν εχω ιδιαίτερη σχέση με το κινητό μου και έχω λίγες εφαρμογές;

 

Είσαι λάθος δυστυχως. Ο λόγος που θα πάρει κάποιος 16άρι είναι οτι η χωρητικότητα του είναι αρκετή. 

 

Όταν για τις φωτογραφίες έχεις το iCloud , για μουσική έχεις πόσες υπηρεσίες streaming ενώ τις ταινίες μπορείς να τις περνάς και αφού τις δείς να τις σβήσεις ,δεν νομίζω οτι σε υποχρεώνει κάποιος να πάρεις 64GB. 

 

Είναι θέμα αναγκών και όχι θέμα ηλικίας. Και σου ξαναλέω τα 16GB είναι υπεραρκετά για ορισμένους απο εμάς που ,πίστεψέ με, η συσκευή είναι προέκταση του χεριού μας.


| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#4986   tgousopoulos

tgousopoulos

    iPH Intergalactic Leader

  • 21.638 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:tgousopoulos

Δημοσίευση 11/01/2015 - 18:26

Μάλλον γέρασα κ εγώ και δεν το πήρα χαμπαρι. Οχι φίλε μου είναι θέμα προσωπικων αναγκων καθαρά. Εχω ιδιαίτερη σχέση με το τηλεφωνο μου.

Είναι προέκταση του χεριού μου η συσκευή και την εχω φορτωμένη με όλες τις εφαρμογές που χρειάζομαι και χρησιμοποιώ καθώς και με πολλά tweaks.

Η συσκευή μου είναι 16GB και έχει υπόλοιπο κοντα στα 6GB ακομα.

Αυτό σημαίνει οτι δεν εχω ιδιαίτερη σχέση με το κινητό μου και έχω λίγες εφαρμογές;

Είσαι λάθος δυστυχως. Ο λόγος που θα πάρει κάποιος 16άρι είναι οτι η χωρητικότητα του είναι αρκετή.

Όταν για τις φωτογραφίες έχεις το iCloud , για μουσική έχεις πόσες υπηρεσίες streaming ενώ τις ταινίες μπορείς να τις περνάς και αφού τις δείς να τις σβήσεις ,δεν νομίζω οτι σε υποχρεώνει κάποιος να πάρεις 64GB.

Είναι θέμα αναγκών και όχι θέμα ηλικίας. Και σου ξαναλέω τα 16GB είναι υπεραρκετά για ορισμένους απο εμάς που ,πίστεψέ με, η συσκευή είναι προέκταση του χεριού μας.


Οχι ρε. Εισαι καλα;
Ας υπαρχουν 50GB διαθεσιμα. Ποτε δε ξερεις.
Οπως αλλος ειχε το 128 GB και ελεγε εχω περασει 5000 φωτο και 300 εφαρμογες και δεν εχει γεμισει ουτε το 1/4. Τι να κανω;;

Λες και κραταμε τη συσκευη πανω απο 2 χρονια.
Ο καθενας παιρνει οτι τον βολευει. Αν σας εφταναν τα 16Gb μεχρι τωρα θα σας φτασουν και στο 6.
Αν οχι παιρνετε μεγαλυτερη χωρητικοτητα.
Simple as that.
Τα αλλα ειναι αλλα λογια να αγαπιομαστε.

#4987   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7.098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 11/01/2015 - 18:28

Οχι ρε. Εισαι καλα;
Ας υπαρχουν 50GB διαθεσιμα. Ποτε δε ξερεις.
Οπως αλλος ειχε το 128 GB και ελεγε εχω περασει 5000 φωτο και 300 εφαρμογες και δεν εχει γεμισει ουτε το 1/4. Τι να κανω;;

Λες και κραταμε τη συσκευη πανω απο 2 χρονια.
Ο καθενας παιρνει οτι τον βολευει. Αν σας εφταναν τα 16Gb μεχρι τωρα θα σας φτασουν και στο 6.
Αν οχι παιρνετε μεγαλυτερη χωρητικοτητα.
Simple as that.
Τα αλλα ειναι αλλα λογια να αγαπιομαστε.

Γεράσαμε Τόλη


| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#4988   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 11/01/2015 - 18:36

Μα είναι από άλλο πλανήτη! Ας τα κράζουν που δεν έχουνε 3-4GB Ram η Octac-core CPU's μπλά μπλά μπλά αλλά στα benchmarks άλλο γίνετε...
Βάλε ότι δεν μπορείς να πουλάς το Alpha made from plastic με ένα μπεζελ μεταλλικό γύρο από την οθόνη 700 ευρώ. με υποδεέστερη στην ουσία οθόνη από το κανονικό 6...
Anyway... δεν λέω άλλα ;)



Κάτσε ρε φίλε....εσυ δεν έλεγες οτι πήρες ενα 5s με Καμμένο pixel ?το plus σου δεν μου έστειλες οτι θα το πας document ?αρα συμφωνείς οτι έχουν χάσει τον έλεγχο.
Και οτι κάποιες συσκευές ειναι κ@λος!
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#4989   technomonster

technomonster

    iPH Elite Poster

  • 1.905 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 11/01/2015 - 18:47

Μάλλον γέρασα κ εγώ και δεν το πήρα χαμπαρι. Οχι φίλε μου είναι θέμα προσωπικων αναγκων καθαρά. Εχω ιδιαίτερη σχέση με το τηλεφωνο μου. 

 

Είναι προέκταση του χεριού μου η συσκευή και την εχω φορτωμένη με όλες τις εφαρμογές που χρειάζομαι και χρησιμοποιώ καθώς και με πολλά tweaks.

 

Η συσκευή μου είναι 16GB και έχει υπόλοιπο κοντα στα 6GB ακομα. 

 

Αυτό σημαίνει οτι δεν εχω ιδιαίτερη σχέση με το κινητό μου και έχω λίγες εφαρμογές;

 

Είσαι λάθος δυστυχως. Ο λόγος που θα πάρει κάποιος 16άρι είναι οτι η χωρητικότητα του είναι αρκετή. 

 

Όταν για τις φωτογραφίες έχεις το iCloud , για μουσική έχεις πόσες υπηρεσίες streaming ενώ τις ταινίες μπορείς να τις περνάς και αφού τις δείς να τις σβήσεις ,δεν νομίζω οτι σε υποχρεώνει κάποιος να πάρεις 64GB. 

 

Είναι θέμα αναγκών και όχι θέμα ηλικίας. Και σου ξαναλέω τα 16GB είναι υπεραρκετά για ορισμένους απο εμάς που ,πίστεψέ με, η συσκευή είναι προέκταση του χεριού μας.

1ον ο λόγος που ανέφερε την ηλικία είναι γιατί σε τέτοια ηλικία δεν το πολυχρησιμοποιούν το τήλ.

 

Την γνώμη μου είπα και το 16άρι εμένα δέν με βολέυει με τίποτα.

 

Δέν υπάρχει σωστό και λάθος. Υπάρχει με βολέυει Η δέν με βολέυει, είναι ξεκάθαρο...

 

Τωρα άν εσένα σε βολέυει το 16άρι τότε καλώς γλίτωσες και λεφτα .



#4990   Darkoulis

Darkoulis

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen + 4G
  • GameCenter:Darkoulis

Δημοσίευση 11/01/2015 - 18:53

Κάτσε ρε φίλε....εσυ δεν έλεγες οτι πήρες ενα 5s με Καμμένο pixel ?το plus σου δεν μου έστειλες οτι θα το πας document ?αρα συμφωνείς οτι έχουν χάσει τον έλεγχο.
Και οτι κάποιες συσκευές ειναι κ@λος!

Μα συμφωνώ ότι έχει πέσει το Quality Check αλλά δεν σημαίνει ότι δεν έχουνε όμως και ποιοτικά υλικά και κατασκευή.

Εξάλλου έχω δει το βίντεο με το εργοστάσιο της Pegatron και οι σχιζομάτιδες στο testing area τα τηλέφωνα κάνανε test μόνα τους και οι σχιζομάτιδες κοιμόντουσαν.


Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black iOS 16.7.2 Apple MacBook Air M1 8GB/512GB Gold MacOS 12.7.1


#4991   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.557 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 11/01/2015 - 19:01

nikosgnr ψιλοαστοχο αυτο που ειπες για τα 16gb του νεου iphone οτι ειναι μονο αν θελεις να παιρνεις κανενα τηλ(και οτι ειναι γελοιο)....μια χαρα κανω την δουλεια μου τοσα χρονια με τα 16αρια και παντα μου περισσευουν 5-6 γιγα ετσι για να υπαρχουν αφου ολα ειναι τακτοποιημενα μια χαρα με τα προγραμματα που υπαρχουν.

στο μεταξυ ειναι η αποψη σου και σεβαστη.αλλα και η δικη μου αποψη ειναι οτι βλεπω πολλους που εχουν 64-128 και τα εχουν γεματο φωτογραφιες που φυσικα ειναι ξεχασμενες απο το θεο και 400 εφαρμογες τις οποιες τις εχουν μονο για να κανουν το δακτυλο τους αριστερα δεξια λες και τις χρησιμοποιουν ολες(εδω γελαμε) οποτε για μενα και αυτο ειναι μια γελοια κατασταση.

για την μεταπωληση δεν υπαρχει λογος εκει ειναι το μεγαλυτερο γελιο οταν πας να το πουλησεις και η διαφορα τους ειναι ενα 50αρικο και μονο.και χαλαρα ολοι περνουν τα 16αρια παλι.

αυτα!

Προφανώς και είναι η άποψη μου. Και ακριβώς επειδή τα 16GB τα 'χω φάει με το κουτάλι απο εποχής iPh 3G, πλέον με βεβαιότητα σου λέω πως είναι λίγα.

 

Φυσικά αν σου (σας) έδιναν 32GB στη τιμή των 16GB, τότε θα ήταν και αυτά τα "ιδανικά" και "ευτυχώς γιατί τα 16 δε παλεύονταν με τίποτα".

 

Όταν κάποιος ακούει μουσική, τραβάει κανά βίντεο και χρησιμοποιεί πολλές εφαρμογές -ναι υπάρχουν και αυτοί που δε περιορίζονται στο FB, Viber, WhatsApp- τότε τα 16GB σε περιορίζουν.

 

Προσωπικά δε μπορώ να είμαι συνέχεια με βγάλε αυτό να βάλω το άλλο. Οι εποχές αλλάζουν καλώς ή κακώς. Σε όλα.

 

Κάποτε λέγαμε οι 4" είναι τέλειο και δε θέλουμε μεγαλύτερο. Φτάσαμε στις 5.5".

 

Κάποτε λέγαμε πως τα 8GB δε μια συσκευή είναι μια χαρά. Πλέον θες τουλάχιστον 32GB.

 

Αν επιλέγεις τη χωρητικότητα της συσκευής βάσει της μεταπώλησης και πόσο θα χάσεις μετά, τότε Sorry, αλλά κάτι κάνεις λάθος.


Τελευταία επεξεργασία από: nikosgnr, 11/01/2015 - 19:02

| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#4992   MICZ45

MICZ45

    iPH newbie

  • 75 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 11/01/2015 - 19:12

Παιδιά εγώ θα μιλήσω σύμφωνα με την προσωπική μου εμπειρία.
Έσκασα 810 ευρώ και πήρα το 64άρι (iphone6 απλό) και δεν βλέπω να χρησιμοποιώ ούτε τα 10. Όπως είπαν κάποια παιδιά πιο πάνω, παιχνίδια στο κινητό δεν παίζω, ταινίες βλέπω με streaming στο Apple TV ή μέσω show box από aptoide σε samsung συσκευή (έχω αντάπτορα της samsung που με σύνδεση μέσω hdmi μετατρέπει σε media player το κινητό και το απεικονίζει στην τηλεόραση), video δεν πολυτραβάω, μόνο φωτό βγάζω ή αποθηκεύω αρκετές από internet.
Αντίθετα μετάνιωσα που πήρα το ipad μόνο με 32gb και τώρα δεν ξέρω τι να σβήσω. Αλλά το έχω κοντά δύο χρόνια.
Επομένως ανάλογα τις ανάγκες, τις συσκευές που έχει κάποιος και το χρόνο που θα κρατηθεί μια συσκευή θα παίξει και ο χώρος. Γνώμη μου, αλλά εγώ το μετάνοιωσα στο iPhone και τώρα κλαίω την καθόλου ευκαταφρόνητη διαφορά από το 16άρι.

#4993   tgousopoulos

tgousopoulos

    iPH Intergalactic Leader

  • 21.638 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:tgousopoulos

Δημοσίευση 11/01/2015 - 19:20

Ρε μανια μερικοι να κανετε κουμαντο στις τσεπες και στις χωρητικοτητες αλλων.

Προφανως εσεις με τα 64 και 128GB ειστε αλλοι users.

Μια χαρα φτανουν τα 16GB και για φωτο και για βιντεο και για μουσικη και για εφαρμογες.

Κανα sex tape τραβατε μια ωρα σε Full HD και δε σας φτανει ο χωρος?

Οτι βολευει τον καθενα το παιρνει.

#4994   cmosfxx

cmosfxx

    iPH newbie

  • 54 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 11/01/2015 - 19:41

Το 16ρι Plus θα ηταν υπερ-αρκετο για τους περισσοτερους αρκει να ηταν 16gb η διαθέσιμη χωρητικότητα.

Η πραγματική όμως ειναι 11.8gb με το καλημέρα στο iOS 8.1.2.
Θα μπορούσε και παλι να ειναι ψιλό καλά όμως το λειτουργικό με λίγη χρήση κρατάει πολλά δεδομένα προσωρινά (cache κλπ το λεγόμενο "other" data) όπου σε 1-2 μέρες κανονική χρήση εχει φτάσει 2gb περίπου.

Άρα έχουμε περίπου 10gb καθαρά.

Άρα ένα 16ρι ειναι γι αυτόν που:

-Εχει λίγες και καλές εφαρμογές και δεν κατεβάζει οτι υπάρχει μόνο και μόνο μήπως κάποτε την χρειαστεί.
-Το ίδιο ισχύει και για τα παιχνίδια. Cut the rope και mind the buzz να την βγάζει όταν βαριέται...
-Δεν μαζεύει τραγούδια γιατί υπάρχει το YouTube το kasetophono κ.α καλές υπηρεσίες online.
-Το ίδιο ισχύει και για ταινίες.
-Εχει μάθει να δουλεύει cloud υπηρεσίες όπως το iCloud, Dropbox Carousel κλπ.
-Δεν κρατάει φωτογραφίες απο τότε που ειχε iPhone 3G αλλά μεταφέρει/ανεβάζει σε PC/cloud
-Βγάζει σπάνια βίντεο. 130mb/λεπτό κανονική λήψη και 300mb/λεπτό slow motion 240fps άρα υπολογίστε.

Το βίντεο ειναι περιορισμένης διαρκείας στο 16ρι. 45 λεπτά βίντεο = 5GB (default app), αν κάποιος θέλει να πετάξει την κάμερα του και να το πάρει στις διακοπές του τότε πάει για 64+ όπως ειναιι ή ακόμα καλύτερα σε καμία gopro.

#4995   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 11/01/2015 - 19:52

Παιδια τι συζητάτε ;οποίος εχει φράγκα παίρνει 64-128 έτσι να τα βλέπει.
Οποίος θέλει 16 παίρνει 16.
Γούστα για όλα τα βαλάντια και δεν υπαρχει θέμα προς συζήτηση .κανενας δεν θα πείσει κανέναν και για τίποτα.ειναι σαν να μου πει ο τολης Στέλιο πάρε λευκό χρυσό ρε ειναι τέλειο αλλα εγω να θελω μαύρο !!
Γίνονται αυτά τωρα ;;έλεος
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 27

0 μέλη, 27 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες