Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 27 ψήφοι

Τα πρώτα iPhone 6 & 6 Plus - Εντυπώσεις


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
6246 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#5521   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 27/01/2015 - 18:45

Τουλάχιστον δεν είμαι κ ψεύτης φίλε μου

Μόνο άσχετος.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#5522   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 27/01/2015 - 18:46

Τουλάχιστον δεν είμαι κ ψεύτης φίλε μου, ειναι σίγουρος ότι λες ψέματα αλλιώς θα ανέβαζες την απόδειξη που όπως σου ανέφερα δύσκολο να ήσουν διετία όπως ανέλυσα πιο πάνω, το να πας στην ινφο αμερικανικό με ενεργοποίηση μέσα στο έτος λογικό ειναι να το δεχτούν...

Ρε το έχεις καταλάβει ότι δεν με νοιάζει να σου αποδείξω κάτι ;;; Όσα posts έχεις κάνει στο φόρουμ όλα είναι με εξυπνάδες, αντιπαραθέσεις κτλ οπότε απέδειξε ότι θέλεις στον εαυτό σου.

Αν θέλεις απόδειξη πάρε τηλ την infoquest και σταμάτα να παραπληροφορείς.

ΥΓ.Δε γουστάρω να ανεβάσω απόδειξη 3ου για να αποδείξω απλά τα αυτονόητα, οκ τώρα;


Τελευταία επεξεργασία από: MarkKnopfler, 27/01/2015 - 18:47

Αναρτημένη εικόνα


#5523   ipgpi

ipgpi

    iPH Contributor

  • 1.631 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 27/01/2015 - 18:52

Ρε το έχεις καταλάβει ότι δεν με νοιάζει να σου αποδείξω κάτι ;;; Όσα posts έχεις κάνει στο φόρουμ όλα είναι με εξυπνάδες, αντιπαραθέσεις κτλ οπότε απέδειξε ότι θέλεις στον εαυτό σου.
Αν θέλεις απόδειξη πάρε τηλ την infoquest και σταμάτα να παραπληροφορείς.

Καλά τρολ κ Άγιος ο θεός...άστο αγορινα είπαμε ΕΣΥ κ οποίος άλλος έχει καλυφθεί για us μοντέλο με διετία στην ινφο ας ποστάρει το παραστατικό, αλλιώς δεχόμαστε αυτά που ισχύουν κ σου λένε τα σκρουτζομαγαζα που πουλάνε us,

Όσο για το αλλο που αποδεικνύει ότι ψεύδεσαι, σε παράπλευρο θέμα αναφέρεις ότι για διετία το πας στο σκρουτζομαγαζο κ το στέλνει αυτο στην ινφο για κάλυψη, κ ότι μόνο ο πωλητής μπορεί κ ειναι υπεύθυνος για την διετία, κ σωστό ειναι, αρα αλλά λες από δω κ από κει...

Βέβαια όταν τελειώνουμε με τα επιχειρήματα αρχίζουμε τους χλευασμούς

Ps εμένα πάντως αν με κατηγορούσαν για ψεύδος θα το υπερασπιζομουνα μέχρι τέλος, δεν υπάρχει χειρότερο, καλύτερα άσχετος παρά δογματικός κ ψεύτης

#5524   ipgpi

ipgpi

    iPH Contributor

  • 1.631 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 27/01/2015 - 18:54

Ρε το έχεις καταλάβει ότι δεν με νοιάζει να σου αποδείξω κάτι ;;; Όσα posts έχεις κάνει στο φόρουμ όλα είναι με εξυπνάδες, αντιπαραθέσεις κτλ οπότε απέδειξε ότι θέλεις στον εαυτό σου.
Αν θέλεις απόδειξη πάρε τηλ την infoquest και σταμάτα να παραπληροφορείς.
ΥΓ.Δε γουστάρω να ανεβάσω απόδειξη 3ου για να αποδείξω απλά τα αυτονόητα, οκ τώρα;

Τωρα έγινε τρίτος, πριν είπες ότι το πηγές ΕΣΥ...ρε έλεος με τα ψεύδη υπάρχει κ αξιοπρέπεια για κάποιους πάντα, εδώ θα μου πεις οι άλλοι πάνε να ορκιστούν χωρίς γραβάτα κ με πολιτικό γάμο...τεσπα

#5525   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 27/01/2015 - 18:54

Το θέμα είναι ποιος σε αποκαλεί ψεύτη. Δεν ασχολούμαι περαιτέρω, πάρε τηλέφωνο την infoquest και διάβασε το νόμο να ξεστραβωθείς. Τόσο απλά.


Αναρτημένη εικόνα


#5526   ipgpi

ipgpi

    iPH Contributor

  • 1.631 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 27/01/2015 - 19:00

Το θέμα είναι ποιος σε αποκαλεί ψεύτη. Δεν ασχολούμαι περαιτέρω, πάρε τηλέφωνο την infoquest και διάβασε το νόμο να ξεστραβωθείς. Τόσο απλά.

Μπορούσα κ γω να κάνω τον ψεύτη κ να σου πω πήρα ινφο κ μου παν δεν καλύπτουν διετία, θα μου ζήταγες να ανάβαση την συνομιλία
Άστο ρε φιλε τους ξέρω τους νόμους βάλε ΕΣΥ η οποίος άλλος την απόδειξη ότι δέχτηκε αμερικανική συσκευή η ινφο στην διετία να με κάνετε *%#~>£^%$£££ αλλά που, με το ζόρι κάτι που δεν ισχύει...

#5527   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 27/01/2015 - 19:02

Μπορούσα κ γω να κάνω τον ψεύτη κ να σου πω πήρα ινφο κ μου παν δεν καλύπτουν διετία, θα μου ζήταγες να ανάβαση την συνομιλία
Άστο ρε φιλε τους ξέρω τους νόμους βάλε ΕΣΥ η οποίος άλλος την απόδειξη ότι δέχτηκε αμερικανική συσκευή η ινφο στην διετία να με κάνετε *%#~>£^%$£££ αλλά που, με το ζόρι κάτι που δεν ισχύει...

η αληθεια παντως ειναι οτι γενικα το παιζεις ξερολας και σε αλλα τοπικς και ξερεις τι λενε.....



#5528   ipgpi

ipgpi

    iPH Contributor

  • 1.631 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 27/01/2015 - 19:05

η αληθεια παντως ειναι οτι γενικα το παιζεις ξερολας και σε αλλα τοπικς και ξερεις τι λενε.....

Αν ξέρεις τι λες δεν ειναι κακό, εξάλλου οι περισσότεροι δεν ξέρουν τ λένε..

#5529   aliask

aliask

    iPH Addict

  • 705 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/01/2015 - 19:20

Υπαρχει καποιος που μπορει να μεταφερει τις σκεψεις του σχετικα με αγορα 6 Plus απο 6...που να αλλαξε γνωμη και γιατι??

Ειμαι ετοιμος να κανω την μεταβαση απο 6 σε 6 Plus και παρολο που κανω εκτεταμενη χρηση του τηλεφωνου για internet - mail - blogs....χρηση ''ταμπλετ'' δηλαδη...φυσικα το χρησιμοποιω και σαν τηλεφωνο με πολλες κλησεις και ισως μηνυματα καθημερινα καθως και σαν φωτογραφικη οπου σε αυτα φανταζομαι το 6 ειναι ''καλυτερο'' - βολικο, λογο μεγεθους. Εχω μπερδευτει....! :)



#5530   ico

ico

    iPH User

  • 114 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 27/01/2015 - 19:37

Υπαρχει καποιος που μπορει να μεταφερει τις σκεψεις του σχετικα με αγορα 6 Plus απο 6...που να αλλαξε γνωμη και γιατι??

Ειμαι ετοιμος να κανω την μεταβαση απο 6 σε 6 Plus και παρολο που κανω εκτεταμενη χρηση του τηλεφωνου για internet - mail - blogs....χρηση ''ταμπλετ'' δηλαδη...φυσικα το χρησιμοποιω και σαν τηλεφωνο με πολλες κλησεις και ισως μηνυματα καθημερινα καθως και σαν φωτογραφικη οπου σε αυτα φανταζομαι το 6 ειναι ''καλυτερο'' - βολικο, λογο μεγεθους. Εχω μπερδευτει....! :)

Έχω κάνει την αλλαγή πριν 1 εβδομάδα. Για μένα πάρε το plus. Οθονάρα πολύ καλή μπαταρία, και απόλαυση η πλοήγηση στο internet. Εγώ προσωπικά, το μέγεθος το συνήθισα μέσα, σε λίγα λεπτά. Όπως και να έχει η τελική επιλογή είναι δική σου.



#5531   aliask

aliask

    iPH Addict

  • 705 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/01/2015 - 19:40

Τελικα...δυσκολα επιστρεφει καποιος απο Plus σε ''απλο''....?! :blush:



#5532   Darkoulis

Darkoulis

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen + 4G
  • GameCenter:Darkoulis

Δημοσίευση 27/01/2015 - 19:43

Τελικα...δυσκολα επιστρεφει καποιος απο Plus σε ''απλο''....?! :blush:

εγώ προσωπικά πλέωv δεν μπορώ, έχοντας περάσει το 5S & 6 ήτανε πεταμένα λεφτά βρήκα την υγεία μου με το 6 Plus!


Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black iOS 16.7.2 Apple MacBook Air M1 8GB/512GB Gold MacOS 12.7.1


#5533   ico

ico

    iPH User

  • 114 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 27/01/2015 - 19:43

Τελικα...δυσκολα επιστρεφει καποιος απο Plus σε ''απλο''....?! :blush:

Αυτό είναι κάτι το υποκειμενικό. Προσωπικά δεν θα ξαναγυρίσω σε συσκευή με μικρότερες ίντσες. Το ios αναπνέει και αναδεικνύει καλύτερα τις αρετές του στην οθόνη του plus.



#5534   aliask

aliask

    iPH Addict

  • 705 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/01/2015 - 19:50

Συμφωνω,απλα το μονο που σκεφτομαι ειναι μηπως ειναι ''υπεβολη'' να εχει καποιος σε καθημερινη χρηση μια τοσο μεγαλη συσκευη...

Σαν μεμονομενες χρησης και ασφαλως και σαν μπαταρια θα ειναι καλυτερο...σαν γενικη χρηση με προβληματιζει....οταν μιλας,,,,στο αυτοκινητο...στο δρομο...κτλ

Κατα τα αλλα θεωρω πως θα ειναι καλυτερη εμπειρια χρησης....απλα ασες φορες κια το δω σε καποιο καταστημα δεν μπορω να καταλαβω την καθημεριμη χρηση κι αν τελικα βολευει.



#5535   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 27/01/2015 - 19:56

βγηκε 8.1.3


IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 36

0 μέλη, 36 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες