Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 27 ψήφοι

Τα πρώτα iPhone 6 & 6 Plus - Εντυπώσεις


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
6246 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#526   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 21/09/2014 - 23:24

δεν χρειαστηκε ποτε να ανοιξω το pc για σερφαρισμα

 

Σερφαρισμα σε 3,5 οθονη; Εγω στην 4αρα του 5s κουραστηκα τα ζουμ, ξεζουμ, πανω, κατω, δεξια, αριστερα.

 

Κακα τα ψεμματα, ο κυριοτερος λογος για αναβαθμιση ειναι η μεγαλη οθονη.


You'll Never Walk Alone


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#527   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 21/09/2014 - 23:26

Φιλε μου κι εγω τισ απολαμβανω ακομα και στον καμπινε αλλα στο tablet....oxi στο τηλεφωνο...ε οκ ειπαμε ειναι τι αρεσει στον καθενα αλλα εκτιμω πως με τις οθονες παραεχειξεφυγει το ολο θεμα.....


Κάποιοι μπορεί να μη θέλουν η να μη μπορούν να έχουν και ταμπλετ οποτε κινητό με μεγάλη οθόνη ειναι η μόνη λύση γιαυτους...

Πριν το iPhone είχα note κ εχει τύχει πολλές φορές να μου λείπει η οθοναρα του και ας εχω κ iPad.

#528   colonel

colonel

    iPH newbie

  • 21 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 21/09/2014 - 23:27

μαλλον εσυ τα εχεις μπερδεψει....αν πας κανενα μεγαλο ταξιδι η ταξιδευεις γενικοτερα να κουβαλησεις και τη τηλεοραση στη πλατη για να απολαυσεις τη ταινια που θα δεις για να περασει η ωρα...

 

εγω θελω να βλεπω τις σειρες μου ακομα και στην ουρα στη τραπεζα και θελω 5.5 ιντσες

To smarthone βγηκε για να μπορεις να εχεις επιλογες πολλες μεσα απο ενα πανεμορφο γκατζετακι....αλλα οκ τελικα το παρακαναμε γιατι δεν ειναι τηλεφωνο ετσι οπως παει με 5,5 και 26,4 ιντσες αλλα ενα tablet με επιπροσθετη λειτουργια κινητου...Εχει και 6 ιντσα και 6,7 και 7ιντσα tablet για να παρακολουθει ταινιες κανεις και στην τραπεζα και στην εφορια και μαλιστα χωρις επιπροσθετους φορους....ΔΩΡΕΑΝ ΣΟΥ ΛΕΩ ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑ !!!!!!!!!!!!



#529   colonel

colonel

    iPH newbie

  • 21 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 21/09/2014 - 23:34

Κάποιοι μπορεί να μη θέλουν η να μη μπορούν να έχουν και ταμπλετ οποτε κινητό με μεγάλη οθόνη ειναι η μόνη λύση γιαυτους...

Πριν το iPhone είχα note κ εχει τύχει πολλές φορές να μου λείπει η οθοναρα του και ας εχω κ iPad.

Αδερφε μου να μην μπορουν να εχουν tablet αλλα να μπορουν να εχουν κινητο με τετοιες ιντσες δεν ιφισταται διοτι οι τιμες στα tablet ειναι πολυ καλες τετοιες εποχες...Να μην θελει ομως να εχει γινεται ......Ειναι σαν να λες σε καποιον ρε φιλε παρε με τηλεφωνο δεν θα σε χρεωσω να δω το νουμερο σου να το αποθηκευσω στις επαφες μου...Αναπαντητη κανε μου...Οχι δεν μπορω

 

ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΡΤΑ !!!!

 

ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΡΤΑ ??????

 

ΜΑ ΠΩΣ ΓΚΕΝΕΝ ΑΥΤΟ ?????

 

ΚΑΛΑ ΕΧΕΙΣ IPHONE ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΡΤΑ ΓΙΑ ΑΝΑΠΑΝΤΗΤΗ??

 

ΣΟΒΑΡΑ ΜΙΛΑΣ ......

 

Ε ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΑΝ ΑΝΤΑΛΑΓΜΑ ΤΟΥ ΦΕΡΝΕΙΣ ΜΙΑ ΔΡΟΣΕΡΗ ΠΕΤΣΕΤΑ ΝΑ ΣΚΟΥΠΙΣΤΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΑΠΟ ΝΤΡΟΠΗ ....

 

ΚΑΡΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΤΟ IPHONE ΑΛΛΑ IPHONE 6 PLUS ΑΞΙΑΣ 860 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΖΕΛΑΤΙΝΕΣ ΘΗΚΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΝΑ 900 ΑΡΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ....ΕΧΕΙ !!!!

 

ΠΛΟΥΑΚΑ ΜΗ ΚΑΝΣ ??????



#530   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 21/09/2014 - 23:38

troll detected


You'll Never Walk Alone


#531   boxeraki

boxeraki

    iPH newbie

  • 77 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 21/09/2014 - 23:38

 σε ευχαριστω παρα πολυ.με το τελωνειο την γλυτωνουμε ή ειναι ρίσκο?

κανείς δεν μπορεί να σου πει με σιγουριά..αν το πακέτο έρθει με USPS και όχι με κάποια courier έχεις πολλές πιθανότητες να πάνε όλα καλά..



#532   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 21/09/2014 - 23:40

Αδερφε μου να μην μπορουν να εχουν tablet αλλα να μπορουν να εχουν κινητο με τετοιες ιντσες δεν ιφισταται διοτι οι τιμες στα tablet ειναι πολυ καλες τετοιες εποχες...Να μην θελει ομως να εχει γινεται ......Ειναι σαν να λες σε καποιον ρε φιλε παρε με τηλεφωνο δεν θα σε χρεωσω να δω το νουμερο σου να το αποθηκευσω στις επαφες μου...Αναπαντητη κανε μου...Οχι δεν μπορω

 

ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΡΤΑ !!!!

 

ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΡΤΑ ???

 

ΜΑ ΠΩΣ ΓΚΕΝΕΝ ΑΥΤΟ :huh:??

 

ΚΑΛΑ ΕΧΕΙΣ IPHONE ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΡΤΑ ΓΙΑ ΑΝΑΠΑΝΤΗΤΗ??

 

ΣΟΒΑΡΑ ΜΙΛΑΣ ......

 

Ε ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΑΝ ΑΝΤΑΛΑΓΜΑ ΤΟΥ ΦΕΡΝΕΙΣ ΜΙΑ ΔΡΟΣΕΡΗ ΠΕΤΣΕΤΑ ΝΑ ΣΚΟΥΠΙΣΤΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΑΠΟ ΝΤΡΟΠΗ ....

 

ΚΑΡΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΤΟ IPHONE ΑΛΛΑ IPHONE 6 PLUS ΑΞΙΑΣ 860 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΖΕΛΑΤΙΝΕΣ ΘΗΚΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΝΑ 900 ΑΡΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ....ΕΧΕΙ !!!!

 

ΠΛΟΥΑΚΑ ΜΗ ΚΑΝΣ :huh:???

δηλαδη μου λες οτι καποιος που βολευεται με μια συσκευη με 5.5 ιντσες αξιας 850 ευρω πρεπει ντε και καλα να παρει κ ταμπλετ?....οχι ρε μαν λαθος κανεις...οτι γουσταρει αγοραζει ο καθενας.

 

επισης κοψε τα κεφαλαια



#533   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 21/09/2014 - 23:44

Εύκολο να λες..'κάνω τα κουμάντα μου να μην σβήσει'!

 

Δλδ να σκέφτομαι ΑΝ θα πρέπει να σερφάρω με το πακέτο data (4G/3G) που πληρώνω;; 

ΑΝ θα πρέπει να μπω FB, twitter, κτλ για να μην μου σβήσει από μπαταριά;; 

ΑΝ θα πρέπει να δω κάνα μικρο βιντεακι που ου στέλνει η γυναικα με την μικρή, γιατί καταναλώνει;;

 

Σπύρο μην τα ισοπεδώνουμε όλα στην 'τρελα' μας που έχουμε όλοι μας με τα προϊόντα της Αππλ.

 

Κοιτάχτε σήμερα τι προσφέρει ο ανταγωνισμός, και σταματήστε επιτέλους να λέτε αυτό το τόσο εγωιστικό, παιδικό, και συνάμα άτοπο ''Αν δεν σας αρέσει, αγοράστε ένα Ανδροιντ''!! 

 

Το τι θα αγοράσει ο καθένας, το καθορίζει αυτός και η τσέπη του. 

 

Από την άλλη, λίγη ειλικρίνεια δεν έβλαψε ποτέ κανέναν. 

 

Αντί να σου πλασάρει την σουπερ ντουπερ HD RETINA οθόνη, ας έμενε μονο στο ρετινα. Αν το HD πχ λέω τώρα, είναι κάτι που καταναλώνει ακόμα περισσότερο την μπαταριά, δεν πειράζει, μέχρι  να βρεις τον τρόπο να φτιάξει μια ανθεκτικότερη μπαταριά, ας μην την βάλει.

 

Ας σταματήσει να βγάζει φιτουρς, και εφαρμογές τόσο ενεργοβορες, να ντύνει  το τηλέφωνο με ακριβή τεχνολογία και οθόνες τελευταίας γενιάς, από την στιγμή που η Αχίλλειος πτέρνα όλων των τηλεφώνων, και ΕΙΔΙΚΑ της Αππλ είναι η μπαταριά.

 

Το 'αγιο δισκοπότηρο' για κάθε εταιρία όπως καταλαβαίνετε είναι η μπαταριά.

 

Θυμάστε πως υποδεχτήκαμε το πρώτο iPad όταν ο Στιβ ανακοίνωσε 10 ώρες αυτονομία! Με ανοικτό το στόμα.

 

Η αυτονομία και η φορητότητα είναι αυτό που ψάχνει η κάθε εταιρία για τις συσκευές της. Μονο που η Αππλ ξεκίνησε με λάθος πόδι.

Θυσίαζε πάντα την ενέργεια, στον βωμό του ντιζάιν.

 

Στον Μακ σου που είναι 'κολλημένος' σε ένα γραφείο, πάντα διπλα από μια πρίζα, εκεί μου χτυπιέστε να έχετε το τελευταίο μοντέλο MPB Retina που διαρκεί 9 ώρες.

 

Σε ένα εργαλείο που το έχεις πάντα μαζι σου, για δουλεια και όχι μονο, εκεί μου συζητάτε για συμβιβασμούς, και καταμερισμό χρόνου για να αντέξει η μπαταριά!!

 

Κάτι δεν πάει καλά παιδιά με τον τρόπο που σκέφτεστε.  

Να το κοιτάξετε ....   :)

 

 

 

υ.γ. μην με παρεξηγείς με τον τρόπο που γράφω. Απλώς μου είναι λίγο δύσκολο να δώσω την εικόνα που θέλω πίσω από ένα πληκτρολόγιο.  

Αγάπη μόνο .. :Ρ

Δεν παρεξηγώ τίποτα!!!!

 

Δείξε μου σε αυτά που έγραψα εγωισμό και αν είπα πουθενά πάρε κάτι άλλο και άσε μας εμάς...

 

Αυτό που είπα είναι πως αυτή είναι η μπαταρία και τι να κάνουμε και όχι μόνο στα iPhone... Τι ισοπέδωσα και από πιο δισκοπότηρο ήπια δεν κατάλαβα?? Να καθόμαστε όλοι μέρα να κλαίμε και να συζητούμε για την κακή apple, Samsung κτλ..

 

Ευχαριστώ δεν θα πάρω.. Εγώ πραγματικά χαίρομαι το τηλέφωνο στο έπακρων, κοινός κάνω τα κουμάντα μου και δεν ασχολούμαι περαιτέρω με ανούσιες συζητήσεις... Όπως αυτή τώρα..

 

Το κλείνω εδώ γιατί δεν έχει νόημα οι εταιρίες θα αλλάξουν αυτό που θέλουν όταν αυτές νομίζουν πως είναι η σωστή ώρα, και ας χτυπιόμαστε εμείς κάτω σαν χταπόδια.. Ναι ακούνε, αφουγκράζονται τον πελάτη αλλά μέχρι εκεί το πότε είναι δικό της λογαριασμός...

 

 

Και δεν υποστηρίζω καμία Apple αν έχεις προσέξει λέω τα πράγματα με το όνομά τους στα γραπτά μου και δεν φοβάμαι να πω πραγματικά αυτό που πιστεύω, καλό η κακό...

 

Ωραία το είπαμε έκανε και πάλι μαλακία με την μπαταρία μέρες τώρα, βρες τρόπο να το αντιμετωπίσεις χωρίς κλάματα και φωνές, κάτι που έκανα και εγώ...

Δεν είπα ποτέ πάρε άλλο αυτά είναι κουβέντες του καφενείου.. Αν είναι να πούμε κάτι να το πούμε σοβαρά..


@CaLi@


#534   gidi

gidi

    iPH User

  • 154 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 21/09/2014 - 23:45

Φαντάζομαι έχει ρωτηθει κι άλλη φορα, αλλά αν δε βαριέστε πείτε μου:
Ένα iPhone 6 A1586 απο Αγγλία θα παίζει κανονικά με τα LTE δίκτυα εδώ; Ειδικά αναφέρομαι στη Vodafone GR.

Ευχαριστώ προκαταβολικά!

#535   colonel

colonel

    iPH newbie

  • 21 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 21/09/2014 - 23:46



δηλαδη μου λες οτι καποιος που βολευεται με μια συσκευη με 5.5 ιντσες αξιας 850 ευρω πρεπει ντε και καλα να παρει κ ταμπλετ?....οχι ρε μαν λαθος κανεις...οτι γουσταρει αγοραζει ο καθενας.

επισης κοψε τα κεφαλαια

ΟΚ εγω κοβω τα κεφαλαια εσυ γιατι δεν βλεπεις την πραγματικοτητα εχει και tablet στις 5,5 ιντσες ρε μαν !!!!!!!!!Φιλε ας το πουμε νετα σκετα θελω ενα iphone να τα κανει ολα !!!!!!!!

Ολα δεν γινεται λιγο απ ολα ομως μπορει.......

Και αυτο ειναι απολυτα φυσιολογικο σιγα μην μας κανει και καπουτσινι η αμερικανικη ομελετα!!!!!!!



δηλαδη μου λες οτι καποιος που βολευεται με μια συσκευη με 5.5 ιντσες αξιας 850 ευρω πρεπει ντε και καλα να παρει κ ταμπλετ?....οχι ρε μαν λαθος κανεις...οτι γουσταρει αγοραζει ο καθενας.

επισης κοψε τα κεφαλαια

Και κατι αλλο μαν να θυμασαι πως στο τελος λενε κατανταει ψυχωση το ολο θεμα......

Ρε φιλαρακι η ζωη δεν αρχιζει ουτε σταματαει σε ενα τηλεφωνο....

Εγω ψυχωση δεν θα παθω για την Apple το γουστρω μου αρσει το θελω μεχρι εκει.δεν θα βγαλω και τα ματια μου πανω στο τηλεφωνο ειπαμε......

Τελευταία επεξεργασία από: nikosgnr, 22/09/2014 - 00:00
Merge


#536   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 21/09/2014 - 23:53

Σερφαρισμα σε 3,5 οθονη; Εγω στην 4αρα του 5s κουραστηκα τα ζουμ, ξεζουμ, πανω, κατω, δεξια, αριστερα.

 

Κακα τα ψεμματα, ο κυριοτερος λογος για αναβαθμιση ειναι η μεγαλη οθονη.

Ήταν από τους βασικούς μου λόγους φέτος. Και τους λόγους τους έχω γράψει.. 

 

Προς το παρόν είμαι ευχαριστημένος από την αγορά μου και πιστεύω πως θα το χαρώ όπως εγώ ξέρω..


@CaLi@


#537   alej

alej

    iPH Elite Poster

  • 3.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:ALEJSALONICA

Δημοσίευση 21/09/2014 - 23:56

Μια ερώτηση έχω:
Από το 5 στο 5S η ταχύτητα του επεξεργαστή διπλασιάστηκε. Αυτό γινόταν σε κάθε αναβάθμιση.
Από το 5S στο 6 πήρε περίπου +25%
Γιατί αυτό και τι σημαίνει για την πορεία των επεξεργαστών από εδώ και πέρα;
Και γιατί κανείς δεν αναφέρει αυτό;;;

#538   Ultralord

Ultralord

    iPH Contributor

  • 953 μηνύματα
  • Twitter:@levasval
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:val lev

Δημοσίευση 21/09/2014 - 23:58

από την στιγμή που δουλεύει σε vodafone γιατί να μην παίζει και με cosmote?

vodafone gr εδω ελλαδα; παιζει κανονικα;

#539   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 21/09/2014 - 23:59

ΟΚ εγω κοβω τα κεφαλαια εσυ γιατι δεν βλεπεις την πραγματικοτητα εχει και tablet στις 5,5 ιντσες ρε μαν !!!!!!!!!Φιλε ας το πουμε νετα σκετα θελω ενα iphone να τα κανει ολα !!!!!!!!

 

Ολα δεν γινεται λιγο απ ολα ομως μπορει.......

 

Και αυτο ειναι απολυτα φυσιολογικο σιγα μην μας κανει και καπουτσινι η αμερικανικη ομελετα!!!!!!!

δηλαδη σου ειναι τοσο δυσκολο να νιωσεις οτι ο αλλος θελει μονο ενα κινητο της apple με 5.5 ιντσες και τιποτα αλλο?



#540   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 21/09/2014 - 23:59

Δεν παρεξηγώ τίποτα!!!!

 

Δείξε μου σε αυτά που έγραψα εγωισμό και αν είπα πουθενά πάρε κάτι άλλο και άσε μας εμάς...

 

Αυτό που είπα είναι πως αυτή είναι η μπαταρία και τι να κάνουμε και όχι μόνο στα iPhone... Τι ισοπέδωσα και από πιο δισκοπότηρο ήπια δεν κατάλαβα?? Να καθόμαστε όλοι μέρα να κλαίμε και να συζητούμε για την κακή apple, Samsung κτλ..

 

Ευχαριστώ δεν θα πάρω.. Εγώ πραγματικά χαίρομαι το τηλέφωνο στο έπακρων, κοινός κάνω τα κουμάντα μου και δεν ασχολούμαι περαιτέρω με ανούσιες συζητήσεις... Όπως αυτή τώρα..

 

Το κλείνω εδώ γιατί δεν έχει νόημα οι εταιρίες θα αλλάξουν αυτό που θέλουν όταν αυτές νομίζουν πως είναι η σωστή ώρα, και ας χτυπιόμαστε εμείς κάτω σαν χταπόδια.. Ναι ακούνε, αφουγκράζονται τον πελάτη αλλά μέχρι εκεί το πότε είναι δικό της λογαριασμός...

 

 

Και δεν υποστηρίζω καμία Apple αν έχεις προσέξει λέω τα πράγματα με το όνομά τους στα γραπτά μου και δεν φοβάμαι να πω πραγματικά αυτό που πιστεύω, καλό η κακό...

 

Ωραία το είπαμε έκανε και πάλι μαλακία με την μπαταρία μέρες τώρα, βρες τρόπο να το αντιμετωπίσεις χωρίς κλάματα και φωνές, κάτι που έκανα και εγώ...

Δεν είπα ποτέ πάρε άλλο αυτά είναι κουβέντες του καφενείου.. Αν είναι να πούμε κάτι να το πούμε σοβαρά..

 

Τελικά μάλλον παρεξηγήθηκες.

 

Η κουβέντα αν κατάλαβες ήταν περισσότερο γενική παρά στοχευμενη σε σένα.

 

Το 'αγόρασε ένα ανδροιδ' μπορεί να μην είναι δικια σου απάντηση, αλλα μην μου πεις ότι δεν αναγνωρίζεις το 1/2 από τα μελη μας εδώ μεσα!

 

Δεν είπα ποτέ ότι ήπιες η ότι πρέπει να πιεις από το δισκοπότηρο. Διάβασε καλύτερα τι γράφω.

 

Και εγώ το αγόρασα το καινούργιο για δικούς μου λογους. Έχω όλο το οικοσύστημα Αππλ, μου αρέσει το ντιζάιν, και περίμενα πως και πως την μεγαλύτερη οθόνη.

 

Αλλα ξαναλέω. Μην τα μπερδεύουμε. Και εγώ θέλω να πιστεύω πως θα το χαρώ το καινούριο iPhone, αλλα δεν είναι λόγος αυτός ούτε για να πω ευχαριστώ Αππλ μας έφτιαξες, ούτε να κλείσω μοιρολατρικά το στοματάκι μου, και να πω...ε αυτό είχαν αυτό μας έδωσαν!

Και αν θέλουν να μας δώσουν κάτι άλλο για το πενιχρό ποσο των 800€, ε δεν πειράζει, ας μου το δώσουν αυτοί οποτε θέλουν. 

Αυτοί ξέρουν καλύτερα από μένα!!

 

Τέλος μην ξεχνάς ότι χάρη κάποιων ατόμων που δεν το 'κλείνουν' το στοματάκι τους, έχουμε σήμερα την οθόνη των 4.7 και 5.5, και αύριο ίσως μια καλύτερη μπαταρία, και μια μερα ίσως και μια καλύτερη τιμή.

 

Καλό βράδυ.


Τελευταία επεξεργασία από: iLuxus, 22/09/2014 - 00:00

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 49

0 μέλη, 49 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες