Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 27 ψήφοι

Τα πρώτα iPhone 6 & 6 Plus - Εντυπώσεις


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
6246 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#121   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 16/09/2014 - 23:33

Geia sas paidia kai apo emena, eimai auth th stigmi stin ameriki kai elega na agorasw to iphone 6 kai eida oti polloi to exete paraggeilei hdh. Einai sigouro oti tha doulevei me elliniki SIM h tha to parw kai tha einai kleidwmeno? ennoeite oti lew gia auto pou einai xwris symvolaio. sygnwmh gia ta greeklish alla den exei ellinika to pc

Το θέμα είναι να βρεις πρώτα... :P

Αν βρεις της Verizon και της T-mobile είναι αυτά που παίζουν σίγουρα εδώ και 2 χρόνια σωστά στην Ελλάδα...

 

Όλα αυτά με σιγουριά από την παρασκευή που θα έχουμε τις συσκευές στα χέρια μας...


@CaLi@


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#122   busta

busta

    iPH newbie

  • 37 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 16/09/2014 - 23:41

Tin Kyriaki feugw opote elpizw na vrw tin paraskeuh h to savvato. Diathesimotita deixnei na yparxei giati eimai se ena proastio tou Kansas kai mporei na min trelenontai kiolas! :)   Ap oti vlepw einai ths t-mobile. Aplws eida sto forum tis apple kapoios rwtouse gia na to parei stin vrazilia kai tou eixan apantisei oti den tha leitourgei ekei



#123   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.699 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 16/09/2014 - 23:44

Αν πάρεις ξεκλειδώτο από apple store τότε δεν θα έχεις πρόβλημα. Εγώ τουλάχιστον έτσι είχα πάρει το 5S από την Tampa-Florida.

#124   busta

busta

    iPH newbie

  • 37 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 16/09/2014 - 23:49

Den grafei kapou unlocked h alitheia einai opws grafei sto 5s opote mallon tha einai kleidwmeno....



#125   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 16/09/2014 - 23:49

Tin Kyriaki feugw opote elpizw na vrw tin paraskeuh h to savvato. Diathesimotita deixnei na yparxei giati eimai se ena proastio tou Kansas kai mporei na min trelenontai kiolas! :)   Ap oti vlepw einai ths t-mobile. Aplws eida sto forum tis apple kapoios rwtouse gia na to parei stin vrazilia kai tou eixan apantisei oti den tha leitourgei ekei

Μακάρι να βρεις και όπως λέει και ο Πάρης λογικά δεν θα έχεις πρόβλημα... 

 

Καλή τύχη και καλές αγορές!! :)

 

 

 

 

Den grafei kapou unlocked h alitheia einai opws grafei sto 5s opote mallon tha einai kleidwmeno....

Δεν είναι Full unlocked... Είναι κλειδωμένα στους παρόχους US, εκτός US δεν έχεις πρόβλημα...

Τουλάχιστον της Verizon..

 

Αλλά εγώ ξανά λέω όλα αυτά με σιγουριά την παρασκευή...


Τελευταία επεξεργασία από: velkus, 16/09/2014 - 23:53

@CaLi@


#126   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.699 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 16/09/2014 - 23:51

Μπορεί να μην γράφει unlocked αλλά sim free που ειναι το ίδιο. Το πιο σωστό θα ήταν να πας εκεί και να τους πεις αν πουλάνε συσκευές ξεκλειδωτες. Εάν ναι την αγοράζεις και θα εισαι κομπλέ. Να μην ξεχάσεις να τους πεις οτι θα την λειτουργεις Ελλάδα.

#127   busta

busta

    iPH newbie

  • 37 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 16/09/2014 - 23:53

Euxaristw para poly gia tis apantiseis sas paidia! Tin paraskevh tha paw kai tha sas pw kai egw tin empeiria mou! :)



#128   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 16/09/2014 - 23:56

Euxaristw para poly gia tis apantiseis sas paidia! Tin paraskevh tha paw kai tha sas pw kai egw tin empeiria mou! :)

Αναμένουμε!! :)

 

Για να μπορούμε να δίνουμε απαντήσεις επί της πράξης... Και εγώ περιμένω της Verizon για να το σιγουρέψουμε και φέτος.. 


@CaLi@


#129   el3ctronick

el3ctronick

    iPH Enthousiast

  • 493 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 17/09/2014 - 02:02

ειδα τωρα οτι το 5.5 εχει και αυτο 1gb ram...σε ξενη σελιδα..το περιμενα(να εχει ιδια ακριβως ram με το 4.7) βασικα να σας πω την αληθεια..



#130   pantsos

pantsos

    iPH Elite Poster

  • 2.247 μηνύματα
  • Twitter:@idrserviceca
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 17/09/2014 - 02:38

Αν όντως ισχύει οτι το 4.7 έχει 1GB ram (όχι οτι θα φαίνεται και τόσο τρελή διαφορά αλλά ειδικά για τους κολλημένους στο άκουσμα και μόνο) αυτοί που είχαν το δίλλημα στο τι να διαλέξουν 4.7 - 5.5, στην ουσία τους κάνει πιο εύκολη την επιλογή στο 4.7 πιστεύω. (Μέσα σε αυτούς και γω) 

 

Αντε μεγειά μας την Παρασκευή :P



#131   slay3rg1

slay3rg1

    iPH Elite Poster

  • 2.189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 17/09/2014 - 03:43

Αν όντως ισχύει οτι το 4.7 έχει 1GB ram (όχι οτι θα φαίνεται και τόσο τρελή διαφορά αλλά ειδικά για τους κολλημένους στο άκουσμα και μόνο) αυτοί που είχαν το δίλλημα στο τι να διαλέξουν 4.7 - 5.5, στην ουσία τους κάνει πιο εύκολη την επιλογή στο 4.7 πιστεύω. (Μέσα σε αυτούς και γω) 

 

Αντε μεγειά μας την Παρασκευή :P

Γιατι κανενας δεν κοιτάει το μεγεθος πραγματικα ; :Ρ Κοιτούσα το 5,5 στο pdf και το εβαζα στο αυτι μου και καλα οτι μιλάω στο τηλεφωνο και απλα γελούσα με το πως θα ειμαι στον δρόμο :Ρ το μεγαλο φαουλ της Apple παντως ηταν να εχεις καλύτερα features το μεγαλύτερο.

 

Ολοι βλεπω παρασκευή θα το πάρετε μονο εγω δεν προλαβα και εχω dispatch day 3-4 weeks ? :P



#132   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 17/09/2014 - 04:21

Γιατι κανενας δεν κοιτάει το μεγεθος πραγματικα ; :Ρ Κοιτούσα το 5,5 στο pdf και το εβαζα στο αυτι μου και καλα οτι μιλάω στο τηλεφωνο και απλα γελούσα με το πως θα ειμαι στον δρόμο :Ρ το μεγαλο φαουλ της Apple παντως ηταν να εχεις καλύτερα features το μεγαλύτερο.

 

Ολοι βλεπω παρασκευή θα το πάρετε μονο εγω δεν προλαβα και εχω dispatch day 3-4 weeks ? :P

Όπως κατάλαβες θα πάρει φωτιά το θέμα την παρασκευή!!! :P Mεγιές!! ;)


@CaLi@


#133   pantsos

pantsos

    iPH Elite Poster

  • 2.247 μηνύματα
  • Twitter:@idrserviceca
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 17/09/2014 - 04:21

Γιατι κανενας δεν κοιτάει το μεγεθος πραγματικα ; :Ρ Κοιτούσα το 5,5 στο pdf και το εβαζα στο αυτι μου και καλα οτι μιλάω στο τηλεφωνο και απλα γελούσα με το πως θα ειμαι στον δρόμο :Ρ το μεγαλο φαουλ της Apple παντως ηταν να εχεις καλύτερα features το μεγαλύτερο.

 

Ολοι βλεπω παρασκευή θα το πάρετε μονο εγω δεν προλαβα και εχω dispatch day 3-4 weeks ? :P

 

Ξέχασα να πω και για το μέγεθος, είναι όντως μεγάλο και ειδικά για χρήση κάθε μέρα (διαφέρει βέβαια η χρήση του καθένα) αλλά σε γενικές γραμμές είναι μεγάλο.

 

Δεν έχει κοντά σου apple store? Εγώ έχω ένα δίπλα μου σε 4 λεπτά με το αμάξι εκεί είμαι :P



#134   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 17/09/2014 - 04:23

Ξέχασα να πω και για το μέγεθος, είναι όντως μεγάλο και ειδικά για χρήση κάθε μέρα (διαφέρει βέβαια η χρήση του καθένα) αλλά σε γενικές γραμμές είναι μεγάλο.

 

Δεν έχει κοντά σου apple store? Εγώ έχω ένα δίπλα μου σε 4 λεπτά με το αμάξι εκεί είμαι :P

Τι το κάνεις τέτοιες μέρες, πρέπει να πάρεις μαζί την κουβέρτα σου και το κρεβάτι σου!!! χα χα... :D  :lol:  :P


@CaLi@


#135   pantsos

pantsos

    iPH Elite Poster

  • 2.247 μηνύματα
  • Twitter:@idrserviceca
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 17/09/2014 - 04:25

Τι το κάνεις τέτοιες μέρες, πρέπει να πάρεις μαζί την κουβέρτα σου και το κρεβάτι σου!!! χα χα... :D  :lol:  :P

 

Είπαμε μη το chέσουμε το θέμα :P

US δεν έχει την επιλογή να γίνει reserved απο retail applestore?



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 10

0 μέλη, 10 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες