Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 27 ψήφοι

Τα πρώτα iPhone 6 & 6 Plus - Εντυπώσεις


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
6246 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#5701   efib

efib

    iPH Elite Poster

  • 2.944 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 12/02/2015 - 14:36

Μιλά απευθείας με την apple και πες τους τι έγινε..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#5702   GREGELENA

GREGELENA

    iPH newbie

  • 24 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 12/02/2015 - 14:43

Ιμει 35699******39899 6 plus 64 gb....για μένα δεν αξίζει να αγοράσεις από το skrouts έκτος αν το αγοράσεις απο το μαγαζί απ ευθείας και το ανοίξεις εκεί μπροστά τους.....έτσι έκανε ένας φίλος στα media το άνοιξε εκεί είχε πρόβλημα και του το άλλαξαν αμέσως ......αύριο θα μιλήσω με infoquest και αν δε γίνει κάτι μάλλον θα το πάρω και θα το πουλήσω αλλά 450 για ανακατασκευασμένο δεν υπάρχουν.....


Τελευταία επεξεργασία από: MarkKnopfler, 12/02/2015 - 14:44
ΙΜΕΙ δε δείχνουμε ποτέ


#5703   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 12/02/2015 - 14:46

ΙΜΕΙ έτσι φάτσα φόρα δεν θα βάζεις. Το πρόβλημα που έχει είναι ότι είναι λυγισμένο; Έχει και κάτι άλλο;

 

Μήπως σου πέσε καμμιά φορά κάτω;


Αναρτημένη εικόνα


#5704   GREGELENA

GREGELENA

    iPH newbie

  • 24 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 12/02/2015 - 14:52

Όχι φίλε ειλικρινά δε μου έπεσε το άνοιξα το βλέπω προσεκτικά γιατί είμαι ψειρας και το πρώτο που καταλαβαίνω είναι ότι από τη μεριά που είναι τα πλήκτρα ήχου κάνει ένα κλακ θόρυβο και πηγαίνει προς τα κάτω και μετά είδα ότι είναι ελαφρώς λυγισμένο.... Το έβαλα στο κουτί και τη Δευτερα το έστειλα στο κατάστημα ....δεν μου έπεσε κάτω ......

#5705   efib

efib

    iPH Elite Poster

  • 2.944 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 12/02/2015 - 15:01

Η info δεν πρόκειται να ασχοληθεί, δεν θα κάτσει τωρα να βρει ποιος φταίει, βλέπει ενα λυγισμένο iPhone οποτε το βγάζει εκτός.

Μιλά με apple και εξήγησε τους τι έγινε και έχεις καλύτερες πιθανότητες απο την info.

#5706   ipgpi

ipgpi

    iPH Contributor

  • 1.631 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 12/02/2015 - 15:18

Όχι φίλε ειλικρινά δε μου έπεσε το άνοιξα το βλέπω προσεκτικά γιατί είμαι ψειρας και το πρώτο που καταλαβαίνω είναι ότι από τη μεριά που είναι τα πλήκτρα ήχου κάνει ένα κλακ θόρυβο και πηγαίνει προς τα κάτω και μετά είδα ότι είναι ελαφρώς λυγισμένο.... Το έβαλα στο κουτί και τη Δευτερα το έστειλα στο κατάστημα ....δεν μου έπεσε κάτω ......


Έπρεπε ρε συ φωτό να βγάλεις κ τηλεφωνακι κατευθείαν στο μαγαζί, έτσι θα έδειχνες κ συ πιο στιβαρο επιχείρημα, τσέκαρες αν είχε τον σωστό φορτιστή, μην την πάτησες όπως ο άλλος από κωτσο...

#5707   GREGELENA

GREGELENA

    iPH newbie

  • 24 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 12/02/2015 - 15:24

Ρε παιδιά εγώ το πήγαινα με πρόβλημα στην οθονη το λυγισμα ήταν μικρό και δε το έδωσα σημασία..... Ο φορτιστής ήταν ευρωπαϊκός ...... Από Γερμανία έγραφε όταν είδα τα στοιχεία σύμφωνα με το ιμει

#5708   ipgpi

ipgpi

    iPH Contributor

  • 1.631 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 12/02/2015 - 15:59

Ρε παιδιά εγώ το πήγαινα με πρόβλημα στην οθονη το λυγισμα ήταν μικρό και δε το έδωσα σημασία..... Ο φορτιστής ήταν ευρωπαϊκός ...... Από Γερμανία έγραφε όταν είδα τα στοιχεία σύμφωνα με το ιμει

κοιτα θα σου έλεγα να τους απειλησεις ότι θα κανεις κακή κριτική στο Σκρουτζ αλλα από μια σύντομη μάτια που έριξα είδα άσχημες κριτικές 20 στις 80 ένα αστέρι...προσωπικά δεν θα αγόραζα από αυτόυς, αλλα δεν χάνεις τίποτα να τους το πεις κ τελικά να το κανεις, μετα δεν τους βλεπω να αγοράζει κανεις πάλι αν έχει διαβάσει την κριτική σου...

#5709   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 12/02/2015 - 17:55

κοιτα θα σου έλεγα να τους απειλησεις ότι θα κανεις κακή κριτική στο Σκρουτζ αλλα από μια σύντομη μάτια που έριξα είδα άσχημες κριτικές 20 στις 80 ένα αστέρι...προσωπικά δεν θα αγόραζα από αυτόυς, αλλα δεν χάνεις τίποτα να τους το πεις κ τελικά να το κανεις, μετα δεν τους βλεπω να αγοράζει κανεις πάλι αν έχει διαβάσει την κριτική σου...


Κ εγώ πάντως αν ήμουν στη θέση του καταστήματος δεν θα το άλλαζα αν εμφανιζόταν 3 μέρες μετά τη παράδοση...Είναι σαν να πουλάς μεταχειρισμένο τηλέφωνο και σκάει μύτη 2-3 μέρες μετά και σου λέει το κινητό έχει σπασμένη οθόνη θέλω τα λεφτά μου πίσω.
Αν ο φίλος έβγαζε φωτογραφίες κ ενημέρωνε την ίδια στιγμή θα είχε όλο το δίκιο με το μέρος του.

#5710   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 12/02/2015 - 18:06

Εγω θα κανω το δικηγορο του διαβολου και θα πω οτι το κινητο μαλλον λυγισε αφου ξεσφραγιστηκε.

Αν το ειχε βρει λυγισμενο με το που το ανοιξε, τις 3 μερες που μεσολαβησαν μεχρι να το επιστρεψει σιγουρα θαγραφε κατι εδω στο φορουμ τρελαμενος...

You'll Never Walk Alone


#5711   karless

karless

    iPH Hero

  • 5.021 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 12/02/2015 - 19:30

Συνημμένο αρχείο  ImageUploadedByTapatalk1423762196.035406.jpg   143,34KB   57 λήψειςiphone 6 64gb μετα απο 8 κυκλους φορτισης η μπαταρια.

#5712   GREGELENA

GREGELENA

    iPH newbie

  • 24 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 12/02/2015 - 19:50

Παιδιά ζήτησα βοήθεια το τι να κάνω όχι να βρούμε αν φταίω εγώ το κινητό ανοίχτηκε Παρασκευη διαπιστώθηκε πρόβλημα στην οθονη απο την αρχή και μετά ότι ήταν λυγισμένο ενημερώθηκαν αμέσως στο κατάστημα για το πρόβλημα δηλαδή τη Παρασκευή και Δευτέρα μετά από ΣΚ τους το στείλα.....ευχαριστώ για τη βοήθεια

#5713   jtheogr

jtheogr

    iPH Enthousiast

  • 469 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • GameCenter:John.

Δημοσίευση 12/02/2015 - 19:56

Οπως και να έχει η περιπτωση σου ειναι δύσκολη .... γιατι το οποιοδήποτε κατάστημα μπορεί να επικαλεστεί οτι το στραβωμα έγινε απο εσένα , τεσπα

 

Ελπίζω να βρείς κάποια άκρη.



#5714   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 12/02/2015 - 19:57

Παιδιά ζήτησα βοήθεια το τι να κάνω όχι να βρούμε αν φταίω εγώ το κινητό ανοίχτηκε Παρασκευη διαπιστώθηκε πρόβλημα στην οθονη απο την αρχή και μετά ότι ήταν λυγισμένο ενημερώθηκαν αμέσως στο κατάστημα για το πρόβλημα δηλαδή τη Παρασκευή και Δευτέρα μετά από ΣΚ τους το στείλα.....ευχαριστώ για τη βοήθεια


Μα ειναι βασικο, αν φταις εσυ δε το καλυπτει η εγγυηση.

Επρεπε να το πας το ιδιο λεπτο. Τωρα μαλλον δε μπορεις να κανεις κατι.

You'll Never Walk Alone


#5715   MarkKnopfler

MarkKnopfler

    iPH Intergalactic Leader

  • 16.726 μηνύματα
  • Twitter:@Fmiggas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:markknopfler

Δημοσίευση 12/02/2015 - 20:05

Αν το πήρες ηλεκτρονικά έχεις δικαίωμα υπαναχώρησης αν αρνούνται να στο καλύψουν ..


Αναρτημένη εικόνα


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 44

0 μέλη, 42 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (2)