Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 27 ψήφοι

Τα πρώτα iPhone 6 & 6 Plus - Εντυπώσεις


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
6246 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 15/09/2014 - 09:14


 

Έτοιμος!!!!! :D

 

15027295079_225534640c_o.png

 

Εν αναμονή λοιπόν για την παρασκευή!!!

 

 

Τελικά πήρα το Plus!  :P

 

 

Άντε καλορίζικο βρε μπαγάσα... :rolleyes:

 

iPhone-6-meme.jpg


∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   liodim

liodim

    iPH Enthousiast

  • 415 μηνύματα
  • Twitter:@aliento1983
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:aliento1983

Δημοσίευση 15/09/2014 - 10:56

Έτοιμος!!!!! :D

 

15027295079_225534640c_o.png

 

Εν αναμονή λοιπόν για την παρασκευή!!!

 

 

Τελικά πήρα το Plus!  :P

Απο αμερικη ειναι αυtο φιλε velkus?Αυτο ειναι εφαρμογη ή site?? Μπορεις να μου δωσεις σχετικες οδηγιες για εναν φιλο μου πως το κανω αυτο?Ευχαριστω!



#78   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.833 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 15/09/2014 - 10:59

μεσα απο verizon  πρεπει να ειναι



#79   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 15/09/2014 - 15:46

 


 

 

Άντε καλορίζικο βρε μπαγάσα... :rolleyes:

 

 

 

Σε ευχαριστώ lux!! Βγαίνει και σε πόρτα?? Θα βάλω μία στο δωμάτιο i Like it!!!

 

 

 

Απο αμερικη ειναι αυtο φιλε velkus?Αυτο ειναι εφαρμογη ή site?? Μπορεις να μου δωσεις σχετικες οδηγιες για εναν φιλο μου πως το κανω αυτο?Ευχαριστω!

 

Ναι από Αμερική, από το site της Verizon έγινε η παραγγελία... Τι ακριβώς θέλεις μάθεις και για πια εταιρία ??


@CaLi@


#80   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 15/09/2014 - 16:33

Σε ευχαριστώ lux!! Βγαίνει και σε πόρτα?? Θα βάλω μία στο δωμάτιο i Like it!!!

 

 Και αν δεν βρεις, βάζεις το plus άμα λάχει... :Ρ


∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#81   liodim

liodim

    iPH Enthousiast

  • 415 μηνύματα
  • Twitter:@aliento1983
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:aliento1983

Δημοσίευση 15/09/2014 - 18:12

Σε ευχαριστώ lux!! Βγαίνει και σε πόρτα?? Θα βάλω μία στο δωμάτιο i Like it!!!

 

 

 

 

Ναι από Αμερική, από το site της Verizon έγινε η παραγγελία... Τι ακριβώς θέλεις μάθεις και για πια εταιρία ??

Θελω να παραγγειλω για τον κολλητο μου το iphone 6 ή plus δεν ξερει ακομα...αλλα ακουσα οτι μπορεις να το φερεις ελλαδα κ να δουλευει με 500δολαρια(iphone6)...κατι τετοιο καπου διαβασα εδω μεσα...θα ηθελα να μαθω αν οντως ειναι ετσι κ αληθευει...κ πως γινεται...απο αγγλια ξερω ηδη..! :)



#82   crisk

crisk

    iPH Enthousiast

  • 453 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 16/09/2014 - 09:41

Εάν είχατε υπομονή, ως το Πάσχα θα 'χαν σκάσει μύτη ευρωπαικά μοντέλα 6ριου στην Ομόνοια, στα 600 ευρώ.

Εγώ αυτό θα κάνω, δεν δίνω το ποσό ενός... iMac (!) για τηλέφωνο. Αν πραγματικά το αποφάσιζα να δώσω τόσα, iMac θα έπαιρνα. Κι όλοι οι φίλοι μου (πολύ πιο φανατικοί Απλάκιδες από μένα), αυτό έλεγαν της προάλλες που το κουβεντιάζαμε. Ως 500-600 ευρώ, οκ, να τα δώσεις για σμάρτφον. Από 800+ και πάνω, είναι κουταμάρα. Βάζεις κάτι παραπάνω και παίρνεις είτε iBook είτε iMac.



#83   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 16/09/2014 - 09:48

Θελω να παραγγειλω για τον κολλητο μου το iphone 6 ή plus δεν ξερει ακομα...αλλα ακουσα οτι μπορεις να το φερεις ελλαδα κ να δουλευει με 500δολαρια(iphone6)...κατι τετοιο καπου διαβασα εδω μεσα...θα ηθελα να μαθω αν οντως ειναι ετσι κ αληθευει...κ πως γινεται...απο αγγλια ξερω ηδη..! :)

 

Θα αργήσεις πολύ γιαυτό και από την άλλη αν έχεις κάποιον εδώ (US) το παραγγέλνει με $700 περίπου και όχι $500 και κάνεις τον σταυρό σου αν στο στείλει να μην περάσει τελώνιο... Δεν είναι και το πιο έξυπνο για μένα κάτι τέτοιο. Υπάρχουν όμως και οι τολμηροί.. Το καλύτερο είναι να το φέρει κάποιος...


@CaLi@


#84   DIMITR7

DIMITR7

    iPH newbie

  • 35 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 16/09/2014 - 10:42

Εάν είχατε υπομονή, ως το Πάσχα θα 'χαν σκάσει μύτη ευρωπαικά μοντέλα 6ριου στην Ομόνοια, στα 600 ευρώ.
Εγώ αυτό θα κάνω, δεν δίνω το ποσό ενός... iMac (!) για τηλέφωνο. Αν πραγματικά το αποφάσιζα να δώσω τόσα, iMac θα έπαιρνα. Κι όλοι οι φίλοι μου (πολύ πιο φανατικοί Απλάκιδες από μένα), αυτό έλεγαν της προάλλες που το κουβεντιάζαμε. Ως 500-600 ευρώ, οκ, να τα δώσεις για σμάρτφον. Από 800+ και πάνω, είναι κουταμάρα. Βάζεις κάτι παραπάνω και παίρνεις είτε iBook είτε iMac.



Πολύ σωστός ο φίλος

#85   liodim

liodim

    iPH Enthousiast

  • 415 μηνύματα
  • Twitter:@aliento1983
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:aliento1983

Δημοσίευση 16/09/2014 - 10:43

Θα αργήσεις πολύ γιαυτό και από την άλλη αν έχεις κάποιον εδώ (US) το παραγγέλνει με $700 περίπου και όχι $500 και κάνεις τον σταυρό σου αν στο στείλει να μην περάσει τελώνιο... Δεν είναι και το πιο έξυπνο για μένα κάτι τέτοιο. Υπάρχουν όμως και οι τολμηροί.. Το καλύτερο είναι να το φέρει κάποιος...

Οποτε με συμβουλευεις καλυτερα απο ευρωπη να γινει η αγορα αν δεν εχω καποιον να μου το φερει...!!!αλλα ειναι σε καλα λεφτα στα 540ευρω κ ελεγα μηπως μπορουσαμε να το αποκτησουμε...!!!



#86   ipacbros

ipacbros

    iPH Contributor

  • 1.139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/09/2014 - 11:29

Παιδιά καλορίζικο σε όσους το παρήγγειλαν και με το καλό να παραλάβετε την συσκευή σας... με αγωνία περιμένουμε και τις πρώτες εντυπώσεις σας!

 

Και ‘γώ κλείνω προς το iPhone 6 Plus, διότι μεγάλη οθόνη, ανάλυση full HD, +ppi, η μεγαλύτερη αυτονομία σε iPhone, OIS στην κάμερα και μενού σε οριζόντια θέση!

 

Το μέγεθος στης συσκευής δεν είναι τόσο μεγάλο… σύγκρινα το iPhone 6 Plus pdf (ars) με το Nexus 5 και έχει μια πολύ πολύ μικρή διαφορά το Plus στο ύψος και στην παλάμη μου κάθεται τέλεια!

 

Αναμένουμε όμως τις εντυπώσεις σας με χαρά.



#87   ForceF

ForceF

    iPH Contributor

  • 958 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 16/09/2014 - 11:35

Παιδιά καλορίζικο σε όσους το παρήγγειλαν και με το καλό να παραλάβετε την συσκευή σας... με αγωνία περιμένουμε και τις πρώτες εντυπώσεις σας!

Και ‘γώ κλείνω προς το iPhone 6 Plus, διότι μεγάλη οθόνη, ανάλυση full HD, +ppi, η μεγαλύτερη αυτονομία σε iPhone, OIS στην κάμερα και μενού σε οριζόντια θέση!

Το μέγεθος στης συσκευής δεν είναι τόσο μεγάλο… σύγκρινα το iPhone 6 Plus pdf (ars) με το Nexus 5 και έχει μια πολύ πολύ μικρή διαφορά το Plus στο ύψος και στην παλάμη μου κάθεται τέλεια!

Αναμένουμε όμως τις εντυπώσεις σας με χαρά.

Οχι προς θεού δεν ειναι καθόλου μεγάλο...απλά έχει ξεφτιλίσει σε μέγεθος ότι κυκλοφορεί. Από nexus μέχρι ONE+ και Note. Κατα τα αλλά μικρό διακριτικό και βολικό

#88   Gfb3

Gfb3

    iPH Enthousiast

  • 474 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 16/09/2014 - 11:39

Παιδιά καλορίζικο σε όσους το παρήγγειλαν και με το καλό να παραλάβετε την συσκευή σας... με αγωνία περιμένουμε και τις πρώτες εντυπώσεις σας!

 

Και ‘γώ κλείνω προς το iPhone 6 Plus, διότι μεγάλη οθόνη, ανάλυση full HD, +ppi, η μεγαλύτερη αυτονομία σε iPhone, OIS στην κάμερα και μενού σε οριζόντια θέση!

 

Το μέγεθος στης συσκευής δεν είναι τόσο μεγάλο… σύγκρινα το iPhone 6 Plus pdf (ars) με το Nexus 5 και έχει μια πολύ πολύ μικρή διαφορά το Plus στο ύψος και στην παλάμη μου κάθεται τέλεια!

 

Αναμένουμε όμως τις εντυπώσεις σας με χαρά.

http://www.phonearen...hones/8908,8148

 

Έ όχι και μικρή διαφορά...



#89   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 16/09/2014 - 11:46

παιδια η αππλε το πλασαρε σωστα

 

bigger than bigger

 

bigger τωρα ειναι το note ε το 6 plus ειναι bigger than bigger (note)
 


IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#90   hardrock

hardrock

    iPH Member

  • 229 μηνύματα
  • Twitter:@arisilio
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 16/09/2014 - 12:17

Που παει να πει ....

ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΜΕΤΡΑΕΙ...!!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 25

0 μέλη, 25 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες