Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Επιλογη internet


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
4 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   geo13pao

geo13pao

    iPH Addict

  • 635 μηνύματα
  • Twitter:@@george_noise
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:geo13pao

Δημοσίευση 20/09/2014 - 00:13

Σε μερικες μερες θα μετακομισω μονιμα στα Χανια για τις σπουδες.

Θα ηθελα την γνωμη σας για ποια εταιρια internet μου συστηνεται να βαλω.

 

-Απο την μια ο ΟΤΕ δινει με 23 ευρω το 24αρι αλλα χωρις τηλεφωνο

-Η cyta με 22 ευρω δινει και αυτη 24αρα γραμμη και λεπτα προς σταθερα και για κινητα

-Η vodafone(hol) μου δινει με 17 ευρω 24αρι ιντερνετ και μερικα λεπτα, ομως θελει 80ευρω για την ενεργοποιηση

 

Εγω δεν πολυ-ενδιαφερομαι για λεπτα προς σταθερα, θα ηθελα λοιπον την γνωμη σας πανω στο ποια εταιρια ειναι αξιοπιστη στην εξυπηρετηση πελατων και φυσικα δεν θελω προβληματα με την γραμμη του ιντερνετ, δηλαδη σημερα εβρεξε και δεν εχει ιντερνετ, αυριο εχει πολυ ζητηση και μου κοβεται η συνδεση κτλπ...

 

Εσεις απο ποια απο τις 3 εταιριες θα βαζατε ιντερνετ;;

 

 



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 20/09/2014 - 01:07

Δεν ξέρω για Χανιά αλλά Ρέθυμνο που είναι η αδερφή μου η cyta την γα... Πρώτα πλήρωσε ενεργοποίηση κτλ μετά ο ιδιοκτήτης της ήθελε βάση πουλήσει το σπίτι που έμενε και όταν πήγε σε άλλο η cyta ήθελε πάλι λεφτά για μεταφορά και ενεργοποίηση. Για να μην μιλήσω για το όταν πήγα και εγώ με την γυναίκα μου φέτος διακοπές στο Ρέθυμνο (για 3 μέρες στο σπίτι της αδερφής μου) είχα 562 disconnect σε ενα τριήμερο ... Κοροϊδία σκέτη μιλάμε ... Σε περίπου 2 μήνες που τελειώνει το συμβόλαιο θα πάρουν τα τέτοια μου και θα παει να βάλει ote που είναι σκάλες καλύτερος (τουλάχιστον Ρέθυμνο) τώρα για Χανιά δεν ξέρω αλλά υποθέτω ότι και εκεί λογικά ο ΟΤΕ είναι καλύτερος

ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


#3   crisk

crisk

    iPH Enthousiast

  • 453 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 20/09/2014 - 09:19

Σε μερικες μερες θα μετακομισω μονιμα στα Χανια για τις σπουδες.
Θα ηθελα την γνωμη σας για ποια εταιρια internet μου συστηνεται να βαλω.
 
-Απο την μια ο ΟΤΕ δινει με 23 ευρω το 24αρι αλλα χωρις τηλεφωνο
-Η cyta με 22 ευρω δινει και αυτη 24αρα γραμμη και λεπτα προς σταθερα και για κινητα
-Η vodafone(hol) μου δινει με 17 ευρω 24αρι ιντερνετ και μερικα λεπτα, ομως θελει 80ευρω για την ενεργοποιηση
 
Εγω δεν πολυ-ενδιαφερομαι για λεπτα προς σταθερα, θα ηθελα λοιπον την γνωμη σας πανω στο ποια εταιρια ειναι αξιοπιστη στην εξυπηρετηση πελατων και φυσικα δεν θελω προβληματα με την γραμμη του ιντερνετ, δηλαδη σημερα εβρεξε και δεν εχει ιντερνετ, αυριο εχει πολυ ζητηση και μου κοβεται η συνδεση κτλπ...
 
Εσεις απο ποια απο τις 3 εταιριες θα βαζατε ιντερνετ;;


Οποίο πάροχο έχουν οι γείτονες σου, trust me! Όποιον έχουν οι περισσότεροι γύρω σου, αυτόν διάλεξε, δεν θα χάσεις.

#4   geo13pao

geo13pao

    iPH Addict

  • 635 μηνύματα
  • Twitter:@@george_noise
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:geo13pao

Δημοσίευση 20/09/2014 - 10:07

Δεν ξέρω για Χανιά αλλά Ρέθυμνο που είναι η αδερφή μου η cyta την γα... Πρώτα πλήρωσε ενεργοποίηση κτλ μετά ο ιδιοκτήτης της ήθελε βάση πουλήσει το σπίτι που έμενε και όταν πήγε σε άλλο η cyta ήθελε πάλι λεφτά για μεταφορά και ενεργοποίηση. Για να μην μιλήσω για το όταν πήγα και εγώ με την γυναίκα μου φέτος διακοπές στο Ρέθυμνο (για 3 μέρες στο σπίτι της αδερφής μου) είχα 562 disconnect σε ενα τριήμερο ... Κοροϊδία σκέτη μιλάμε ... Σε περίπου 2 μήνες που τελειώνει το συμβόλαιο θα πάρουν τα τέτοια μου και θα παει να βάλει ote που είναι σκάλες καλύτερος (τουλάχιστον Ρέθυμνο) τώρα για Χανιά δεν ξέρω αλλά υποθέτω ότι και εκεί λογικά ο ΟΤΕ είναι καλύτερος

Και εγω για ΟΤΕ με βλεπω.

Οποίο πάροχο έχουν οι γείτονες σου, trust me! Όποιον έχουν οι περισσότεροι γύρω σου, αυτόν διάλεξε, δεν θα χάσεις.

Οκ, νομιζω ειναι το καλυτερο



#5   ckanas

ckanas

    iPH newbie

  • 80 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 25/09/2014 - 10:57

Γιατί δεν κοιτάς για Wind με 20 ευρώ το μήνα και αρκετές παροχές νομίζω είναι ότι πιο οικονομικό 






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες