Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 5 ψήφοι

iPhone 6 Plus: Τελικά λυγίζει;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
551 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#391   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 01/10/2014 - 08:19

Φήμες λέμε ότι μετά τα κουτάλια κυκλοφορεί στον δρόμο κ λυγίζει ότι i phone υπάρχει... γι'αυτο λοιπόν προσοχή !!

attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1412143659.687659.jpg

Πέραν της πλάκας ένα κινητό είναι αστείο να λυγίζει .. Είτε είναι I phone είτε Samsung είτε άλλη μάρκα !
Θα πρέπει να δώσουν λίγη έμφαση στο "σασί" ώστε να αντέχει την καθημερινή χρήση σε τσέπες τσάντες κτλ

Εγώ αν κ σκεφτόμουν για Samsung γλυκοκοιταζω το 6+ πλεον αλλά θα περιμένω λίγο καιρό για να δω τι γίνεται...

Υγ
Δεν είδα όλες τις σελίδες όποτε αν είχε άλλος την ιδέα με τον γιουρι ζητω συγνώμη για το "repost"

 

 

 Με τον Uri geller εχουν βάλει κάποιες φωτογραφίες αλλα δεν τις βρίσκω στο thread αλλα ήταν αυτες

 

uri-geller-tries-bend-iphone-6.jpg?w=720

 

iphone-6-plus-bends-fun-5.jpg



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#392   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 01/10/2014 - 08:57

Εμένα το δικό μου είναι ολόισιο!!! Τώρα αν τα άλλα λυγίζουν ας πρόσεχαν!! Χα χα!!!

 

Εντάξει μωρέ θα δούμε το χρόνου σε πόσους θα έχει λυγίσει.. Πρώτα ο θεός.. Και όσο για την τσέπη κρατώ μικρό καλάθι και άτσαλα να κάτσεις ότι να έχεις στην πίσω τσέπη, οτιδήποτε είναι αυτό θα σπάσει... Και να μην λυγίσει τουλάχιστόν θα σπάσει η οθόνη.. Απλά βρήκαμε τώρα θέμα για να γεμίζουμε με καζούρα σελίδες στα Forums...

 

Τώρα αν το πιάσεις εσύ να το κάνεις... Τι να πω? Πολλά πράγματα λυγίζουν δεν τα πήραμε να στραβώσουμε με την θέληση μας... Και τα λάπτοπ μου είναι από αλουμίνιο δεν σημαίνει ότι θα δώσω μία μπουνιά να τα στραβώσω.. Πόσο μάλλον το iPad μου, που και αυτό αν του κάνω μία με τα δύο μου  χέρια θα το κάνω πίτα για σουβλάκι όπως πόσταρες της προάλλες με το iPhone..

 

Την τριχιά αλογουρά .... Μόνο με χιούμορ μπορώ να το αντιμετωπίσω πια και γιαυτό και γράφω. Xιουμοριστική διάθεση και μόνο, έχει καταντήσει αστείο πια..

 

Όταν στραβώσει το δικό μου τότε θα συζητήσουμε με άλλη βάση, μέχρι τότε ας παίρνουν στα χέρια τους διάφοροι ότι θέλουν και να τα λυγίζουν, δεν απασχολεί καθόλου..


Τελευταία επεξεργασία από: velkus, 01/10/2014 - 08:58

@CaLi@


#393   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 01/10/2014 - 09:04

...

Την τριχιά αλογουρά .... Μόνο με χιούμορ μπορώ να το αντιμετωπίσω πια και γιαυτό και γράφω. Xιουμοριστική διάθεση και μόνο, έχει καταντήσει αστείο πια..

 

...

 

Διαφωνω ρε συ Σπυρο !! Οταν κατι διαιωνιζει την χαζομαρα η, ακομη χειροτερα, εμπεριεχει κακεντρεχεια και συμπλεγματα τοτε δεν ειναι πια αστειο !!



#394   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 01/10/2014 - 09:27

Διαφωνω ρε συ Σπυρο !! Οταν κατι διαιωνιζει την χαζομαρα η, ακομη χειροτερα, εμπεριεχει κακεντρεχεια και συμπλεγματα τοτε δεν ειναι πια αστειο !!

Μα μόνο έτσι μπορείς να το αντιμετωπίσεις ρε φίλε πια.. Η δεν μπαίνεις πουθενά και δεν διαβάζεις τίποτα, κάτι που δεν γίνεται, η το διαβάζεις και το προσπερνάς, η γίνεσαι και εσύ μέρος της καζούρας έχοντας το προϊόν σου μπροστά σου αψεγάδιαστο και το χαίρεσαι μέρα με την ημέρα και άσε τους άλλους να γράφουν και να λυγίζουν ότι βρίσκουν μπροστά τους!!

 

Και τα 2 κινητά είναι πανέμορφα και δεν το λέω μόνο εγώ αλλά όσοι το έχουν πιάσει και το είδαν από κοντά!! Και το δείχνουν και οι φωτογραφίες μου... Άσε τους άλλους να κουρεύονται και να λυγίζουν, να σπάνε και να βάζουν κάρτες σε οθόνες.

 

Πάντα θα υπάρχει κάτι που θα ενοχλεί, από την οποιοδήποτε εταιρία.. Το θέμα είναι πόσο θα το αφήσεις να σε επηρεάσει... Και αν σε ενοχλεί και δεν το δέχεσαι, πάρε αυτό που νομίζεις πως είναι το καλύτερο για σένα..

 

Ακόμα και για τα πρόβατα που γράφουν μερικοί, ξεχνάνε πως είναι αυτοί στην δική τους επιλογή είναι πρόβατα.. ;)

 

Κάτι βέβαια που δεν δέχομαι σαν ορισμό.. Δεν θα σου πει έμενα κανένας τι πάρεις και τι θα κάνεις και ας είναι το χειρότερο πράγμα στο κόσμο.. Είναι προσωπική υπόθεση του καθενός..


@CaLi@


#395   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 01/10/2014 - 09:37

σπυρο κατι σοβαρο τωρα.μπαταρια με ομιλια και οθονη ανοιχτη ποσο βγαζει;γιατι πρεπει να αποφασισω για 6-6+


iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#396   tgousopoulos

tgousopoulos

    iPH Intergalactic Leader

  • 21.638 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:tgousopoulos

Δημοσίευση 01/10/2014 - 09:41

σπυρο κατι σοβαρο τωρα.μπαταρια με ομιλια και οθονη ανοιχτη ποσο βγαζει;γιατι πρεπει να αποφασισω για 6-6+

 

Αγαπας Apple stevo. Δε μπορεις αλλιως.  :P

 

Εγω παντως λεω για plus λογω μπαταριας και οθονης.

 

Για μεγεθος ελπιζω να το συνηθισω.



#397   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 01/10/2014 - 09:45

Αγαπας Apple stevo. Δε μπορεις αλλιως.  :P

 

Εγω παντως λεω για plus λογω μπαταριας και οθονης.

 

Για μεγεθος ελπιζω να το συνηθισω.

ναι φιλε οτι και να πω δεν αλλαζω πραγματικα.

ειναι καμμια σχεση με οτι αλλο και η πλακα ειναι οτι εγω ειχα nokia!!

και το πρωτο μου μου το εκανε η γυναικα μου δωρο!!

και απο τοτε κολλημενος με την apple


iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#398   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 01/10/2014 - 10:03

σπυρο κατι σοβαρο τωρα.μπαταρια με ομιλια και οθονη ανοιχτη ποσο βγαζει;γιατι πρεπει να αποφασισω για 6-6+


Με όχι πολύ ομιλία και φουλ social εφαρμογές και κανένα παιχνίδι σκάρτα 2 μέρες.. Το φορτίζω μέρα παρά μέρα παρά μέρα και πάντα βράδυ... Εγω ανεβάσει και screenshot στο θέμα πριν μέρες.. Το μόνο που δεν σε νοιάζει με το plus είναι η μπαταρία ... Αν και δεν είμαι δούλος της όπως και να το κάνες μου έχει κάνει εντύπωση!!

@CaLi@


#399   ntnskrds

ntnskrds

    iPH Elite Poster

  • 2.334 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:ntnskrds

Δημοσίευση 01/10/2014 - 10:04

Μα μόνο έτσι μπορείς να το αντιμετωπίσεις ρε φίλε πια.. Η δεν μπαίνεις πουθενά και δεν διαβάζεις τίποτα, κάτι που δεν γίνεται, η το διαβάζεις και το προσπερνάς, η γίνεσαι και εσύ μέρος της καζούρας έχοντας το προϊόν σου μπροστά σου αψεγάδιαστο και το χαίρεσαι μέρα με την ημέρα και άσε τους άλλους να γράφουν και να λυγίζουν ότι βρίσκουν μπροστά τους!!

 

Και τα 2 κινητά είναι πανέμορφα και δεν το λέω μόνο εγώ αλλά όσοι το έχουν πιάσει και το είδαν από κοντά!! Και το δείχνουν και οι φωτογραφίες μου... Άσε τους άλλους να κουρεύονται και να λυγίζουν, να σπάνε και να βάζουν κάρτες σε οθόνες.

 

Πάντα θα υπάρχει κάτι που θα ενοχλεί, από την οποιοδήποτε εταιρία.. Το θέμα είναι πόσο θα το αφήσεις να σε επηρεάσει... Και αν σε ενοχλεί και δεν το δέχεσαι, πάρε αυτό που νομίζεις πως είναι το καλύτερο για σένα..

 

Ακόμα και για τα πρόβατα που γράφουν μερικοί, ξεχνάνε πως είναι αυτοί στην δική τους επιλογή είναι πρόβατα.. ;)

 

Κάτι βέβαια που δεν δέχομαι σαν ορισμό.. Δεν θα σου πει έμενα κανένας τι πάρεις και τι θα κάνεις και ας είναι το χειρότερο πράγμα στο κόσμο.. Είναι προσωπική υπόθεση του καθενός..

Ολα αυτα που λες ειναι σωστα και λογικα φιλε ...

Αλλα εγω ειμαι αλλεργικος στην βλακεια !!

Ας μας πει το μεγα-troll dream21, αντρικια και τιμια, ποσες φορες εχει καθισει στην καρεκλα με το Nexus στην κολοτσεπη. Αντρικια και τιμια, επαναλμβανω... Αν το εχει κανει πανω απο 5 φορες και το Nexus ειναι ενταξει εγω θα σταματησω. 

 

Αλλα παω στοιχημα οτι δεν το εχει κανει ποτε... Για καποιο ανεξηγητο λογο μονο τα iPhone υποβαλονται σε τετοια βασανιστηρια και θα πρεπει να αψηφουν τους νομους της φυσικης !!



#400   tgousopoulos

tgousopoulos

    iPH Intergalactic Leader

  • 21.638 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:tgousopoulos

Δημοσίευση 01/10/2014 - 10:49

Με όχι πολύ ομιλία και φουλ social εφαρμογές και κανένα παιχνίδι σκάρτα 2 μέρες.. Το φορτίζω μέρα παρά μέρα παρά μέρα και πάντα βράδυ... Εγω ανεβάσει και screenshot στο θέμα πριν μέρες.. Το μόνο που δεν σε νοιάζει με το plus είναι η μπαταρία ... Αν και δεν είμαι δούλος της όπως και να το κάνες μου έχει κάνει εντύπωση!!


Σπυρο οπως και να το κανουμε ειναι μεγαλο + η μπαταρια του plus.
Φευγω με 100% το πρωι και το απογευμα που γυρναω απο δουλεια ειναι οριακα να κλεισει. Με μετρια χρηση.
Οπως και να το κανουμε με το plus φευγεις και δεν εχεις αγχος αν θα κλεισει η να εχεις καλωδιο μαζι σου παντα. Ετσι εχω καταντησει.
Και δεν ειμαι δουλος της μπαταριας ουτε κοιταω στατιστικα ουτε κοιταω πως θα το φορτισω. Απλα το ευχαριστιεμαι.

#401   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 01/10/2014 - 10:50

To τέλειο Promotion.

 

qIN3Rzn.jpg


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#402   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 01/10/2014 - 10:54

Σπυρο οπως και να το κανουμε ειναι μεγαλο + η μπαταρια του plus.
Φευγω με 100% το πρωι και το απογευμα που γυρναω απο δουλεια ειναι οριακα να κλεισει. Με μετρια χρηση.
Οπως και να το κανουμε με το plus φευγεις και δεν εχεις αγχος αν θα κλεισει η να εχεις καλωδιο μαζι σου παντα. Ετσι εχω καταντησει.
Και δεν ειμαι δουλος της μπαταριας ουτε κοιταω στατιστικα ουτε κοιταω πως θα το φορτισω. Απλα το ευχαριστιεμαι.


Όπως τα λες ούτε που δίνεις σημασία πια..

To τέλειο Promotion.

qIN3Rzn.jpg


Εντάξει έκλαψα!!!!!

Χα χα!!!!

@CaLi@


#403   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 01/10/2014 - 11:12

To τέλειο Promotion.

 

qIN3Rzn.jpg

 

 

ΧΑ ΧΑ ΘΕΟΣ :D



#404   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 02/10/2014 - 09:31

μαγκες εγω εχω το iphone 5 κι εχω σκοπο να παρω το 5s αλλα το μεγαλο 64 giga δεν εχω σκοπο να παρω το iphone 6!!!γνωμη μου κι οπως εχω πει πιο πισω η apple ετσι οπως παει θα χασει τους πελατες της μια με το 5c μια με το 6 μια με την 8.0.1 πολλες αστοχιες για εμενα που η apple σαν εταιρεια ηταν εγγυηση σε ολα της ακριβα αλλα οτι επαιρνες ηταν must!!!!ημουν adroid man πορωμενος με ρουταρισματα ρομ κτλ μισουσα οτιδηποτε apple τους θεωρουσα εφετζιδες οτι παιρνουν μια συσκευη ακριβη για να δειχτουν μεχρι που επεσε στα χερια μου το 5 κι απο τοτε δεν επιασα αλλο κινητο στα χερια μου κι οχι μονο για το λειτουργικο συστημα οσο για το κινητο που ειναι μικρο ελαφρη κι επειδη εχω κοντα δαχτυλα οντως για εμενα η διαφημιση του iphone 5 ισχυει με τον αντιχειρα απο εδω εως εδω γιατι φτανει το χερι μου ακριβως γι αυτο κι εχω σκοπο να παρω το 5s και δεν εχω κανεναν λογο ακομα ουτε να παω σε μεγαλιτερη συσκευη ουτε να παω σε κατι μεχρι στιγμης που δεν εχει ερθει στην ελληνικη αγορα να το πιασω στα χερια μου να δω συμπεριφορα να το παρει κανενας φιλος και να δω απο μονος μου ολα αυτα που πρεπει κατ εμε γιατι ειμαι πολυ ψειρας!!!ειναι δικαιομα του καθενα να κανει οτι θελει κουμαντο στην τσεπη του δεν θα κανω σε κανεναν σορυ για τα πολλα που ειπα και κουρασα μερικους μερικους καλημερα
Rafael Nadal

#405   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 02/10/2014 - 09:46

μαγκες εγω εχω το iphone 5 κι εχω σκοπο να παρω το 5s αλλα το μεγαλο 64 giga δεν εχω σκοπο να παρω το iphone 6!!!γνωμη μου κι οπως εχω πει πιο πισω η apple ετσι οπως παει θα χασει τους πελατες της μια με το 5c μια με το 6 μια με την 8.0.1 πολλες αστοχιες για εμενα που η apple σαν εταιρεια ηταν εγγυηση σε ολα της ακριβα αλλα οτι επαιρνες ηταν must!!!!ημουν adroid man πορωμενος με ρουταρισματα ρομ κτλ μισουσα οτιδηποτε apple τους θεωρουσα εφετζιδες οτι παιρνουν μια συσκευη ακριβη για να δειχτουν μεχρι που επεσε στα χερια μου το 5 κι απο τοτε δεν επιασα αλλο κινητο στα χερια μου κι οχι μονο για το λειτουργικο συστημα οσο για το κινητο που ειναι μικρο ελαφρη κι επειδη εχω κοντα δαχτυλα οντως για εμενα η διαφημιση του iphone 5 ισχυει με τον αντιχειρα απο εδω εως εδω γιατι φτανει το χερι μου ακριβως γι αυτο κι εχω σκοπο να παρω το 5s και δεν εχω κανεναν λογο ακομα ουτε να παω σε μεγαλιτερη συσκευη ουτε να παω σε κατι μεχρι στιγμης που δεν εχει ερθει στην ελληνικη αγορα να το πιασω στα χερια μου να δω συμπεριφορα να το παρει κανενας φιλος και να δω απο μονος μου ολα αυτα που πρεπει κατ εμε γιατι ειμαι πολυ ψειρας!!!ειναι δικαιομα του καθενα να κανει οτι θελει κουμαντο στην τσεπη του δεν θα κανω σε κανεναν σορυ για τα πολλα που ειπα και κουρασα μερικους μερικους καλημερα

αυτο το 5c ολο το κραζετε...

 

 

 

The iPhone 5c was the best selling phone in UK, before iPhone 6 debut

IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες