Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 5 ψήφοι

iPhone 6 Plus: Τελικά λυγίζει;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
551 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#466   ddr2

ddr2

    iPH Member

  • 297 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 13/10/2014 - 16:06

για αυτο το λογο σταματησα να διαβαζω και να συμμετεχω στα τοπικς...σε ολα τα θεματα μονο τσακωμους και τρολλιες αλλα ποτε μπαν εκει που πρεπει.

Μονο για τους διαγωνισμους μπαινω πλεον.

Όπως το είπες. Ποτέ μπαν εκεί που πρέπει. Σε αφήνουν πρώτα να γίνεις Τούρκος, με την ανοχή που δείχνουν σε ορισμένους που παραβιάζουν τους κανόνες χρήσης και μετά εγκαλούν εσένα στην τάξη επειδή παρασύρθηκες. (κι αν παρασύρθηκες.)

Δεν σκοπεύω να επιστρέψω σοβαρά. Τους βαρέθηκα, η οποιαδήποτε συζήτηση είναι αδύνατη πλέον.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#467   Thanasiskok

Thanasiskok

    iPH Addict

  • 609 μηνύματα
  • Twitter:@thanasiskok
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:thanasiskok

Δημοσίευση 13/10/2014 - 17:30

Όπως το είπες. Ποτέ μπαν εκεί που πρέπει. Σε αφήνουν πρώτα να γίνεις Τούρκος, με την ανοχή που δείχνουν σε ορισμένους που παραβιάζουν τους κανόνες χρήσης και μετά εγκαλούν εσένα στην τάξη επειδή παρασύρθηκες. (κι αν παρασύρθηκες.)
Δεν σκοπεύω να επιστρέψω σοβαρά. Τους βαρέθηκα, η οποιαδήποτε συζήτηση είναι αδύνατη πλέον.

Off topic
Και πολύ καλά θα κανείς! Είναι το αντίστοιχο iphone Hellas, ας το πουν mysammy.gr να τελειώνουμε! Πραγματικά είναι απαράδεκτοι!

Τώρα στο θέμα μας!
Κοιτά να δεις που λυγίσει και το note 4 ενώ το 3 δεν λύγιζε! Αλλά φυσικά δεν έγινε θέμα! Στο 6+ κατευθείαν χαμός!

Τελευταία επεξεργασία από: Thanasiskok, 13/10/2014 - 17:31


#468   dreamer87

dreamer87

    iPH Member

  • 246 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 13/10/2014 - 18:25

Ρε Γιαννη σήμερα ημουν στο myphone και ειδα οτι ακομα ban σε εχουν,τι διαολο, τι τους εκανες τοσο πολυ? Που να δεις τι εμετικο ποστ ανεβηκε σημερα για σαμσουνγκ. Βγηκε η λιστα μετα πιο δυνατα brands (εννοειται πρωτη η apple κ παλι) και 7η η σαμσουνγκ κ το αρθρο που βγηκε απ ολο αυτο ειναι με τίτλο 7ο δυνατοτερο brand η samsung. Λες και η πρωτη apple ή η δευτερη google δεν ειναι στον τομεα της τεχνολογιας. Με βλεπω κ μενα για μονιμο σε αυτο το φορουμ.Συγνωμη για το off topic. Γιαννη θα τσιμπησεις το plus?



#469   hal

hal

    iPH Member

  • 277 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/10/2014 - 18:47

Πράγματι, φαίνεται να λυγίζει ευκολότερα και περισσότερο. Δεν ξέρω αν στα αλήθεια είναι έτσι τα πράγματα.

 

Από το άλλο φόρουμ με μπανάρανε φίλε μου, γιατί δεν τους αρέσουν οι απόψεις μου.

Ξεκάθαρα πράγματα. Απόδειξη ότι στο συγκεκριμένο φόρουμ δεν έχει απομείνει κανείς που να έχει ίδιες απόψεις με τις δικές μου, ενώ τρόλ που έχουν ακριβώς αντίθετες απόψεις, ευημερούν. :)

Απορώ γιατί κάθεσαι και ασχολείσαι με τα ζώα εκεί φίλε...

Σπονσοράρονται κάτω από το τραπέζι από τη σαμσουνγκ και δίνουν τροφή σε όλα τα samyfanboys του ελλαδικού χώρου να τρολλαρουν αδιακρίτως.

Όλες οι συζητήσεις δεν έχουν ένα επιχείρημα που να χαρακτηρίζεται λογικό και το χεράκι των admin μεροληπτεί πάντα και ξεκάθαρα υπέρ αυτών των φανμπόυς...

 

PS Θυμάμαι ένα παλιό συγκριτικό review που είχαν κάνει επι εποχής ipad2 και κάποιων android tablets. Το 90% του χρόνου αφορούσε όλα τα άλλα, παραδέχτηκαν ότι το galaxy tab(νομίζω αυτό ήταν) κόλλαγε απίστευτα, προσπάθησαν να του βάλουν custom rom για το συγκριτικό :wacko:   και μετά αφού παραδέχτηκαν ότι το ipad ήταν το καλύτερο κράζανε μέχρι το τέλος του review το ios...

Πραγματικά μοναδικό κομμάτι ελληνικής techreview ιστορίας από μάστορες του είδους! B)



#470   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 13/10/2014 - 18:54

Απορώ γιατί κάθεσαι και ασχολείσαι με τα ζώα εκεί φίλε...
Σπονσοράρονται κάτω από το τραπέζι από τη σαμσουνγκ και δίνουν τροφή σε όλα τα samyfanboys του ελλαδικού χώρου να τρολλαρουν αδιακρίτως.
Όλες οι συζητήσεις δεν έχουν ένα επιχείρημα που να χαρακτηρίζεται λογικό και το χεράκι των admin μεροληπτεί πάντα και ξεκάθαρα υπέρ αυτών των φανμπόυς...

PS Θυμάμαι ένα παλιό συγκριτικό review που είχαν κάνει επι εποχής ipad2 και κάποιων android tablets. Το 90% του χρόνου αφορούσε όλα τα άλλα, παραδέχτηκαν ότι το galaxy tab(νομίζω αυτό ήταν) κόλλαγε απίστευτα, προσπάθησαν να του βάλουν custom rom για το συγκριτικό :wacko: και μετά αφού παραδέχτηκαν ότι το ipad ήταν το καλύτερο κράζανε μέχρι το τέλος του review το ios...
Πραγματικά μοναδικό κομμάτι ελληνικής techreview ιστορίας από μάστορες του είδους! B)


ΖΩΑ!!!! Χα χα χα!! Και λίγα λες!!!

ΖΩΑ!! Μπου χα χα χα χα!!!

@CaLi@


#471   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.683 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/10/2014 - 19:19

ΖΩΑ!!!! Χα χα χα!! Και λίγα λες!!!

ΖΩΑ!! Μπου χα χα χα χα!!!

Σπυρε, Ζωα με απωθημενα δεν ξερω...ανθρωπους ομως πολλους.Μην σου κανει εντυπωση η συμπεριφορα αυτη...ειναι προνομιο πολλων ελληνων .Εχουμε γεμισει μεχρι σκασμου απο κομπλεξ και απωθημενα.Εκει ειναι το κλειδι και ναναι καλα οι διαφοροι εμπνευσμενοι ηγετες μας που φροντισαν για αυτο



#472   syngi

syngi

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/10/2014 - 19:23

Πράγματι, φαίνεται να λυγίζει ευκολότερα και περισσότερο. Δεν ξέρω αν στα αλήθεια είναι έτσι τα πράγματα.

 

Από το άλλο φόρουμ με μπανάρανε φίλε μου, γιατί δεν τους αρέσουν οι απόψεις μου.

Ξεκάθαρα πράγματα. Απόδειξη ότι στο συγκεκριμένο φόρουμ δεν έχει απομείνει κανείς που να έχει ίδιες απόψεις με τις δικές μου, ενώ τρόλ που έχουν ακριβώς αντίθετες απόψεις, ευημερούν. :)

Πίστεψε με υπάρχουν πολλοί με τις ίδιες απόψεις με σένα, απλά εσύ είχες την διάθεση και το κουράγιο να ασχοληθείς και να απαντάς στον καθέναν. Επίσης παρατήρησα και έναν άλλο χρήστη νομίζω τον val85 άμα θυμάμαι όπου ήταν ίσως και πιο σκληροπυρηνικός από σένα, αλλά έφαγε μόνιμο ban απ' ότι έχω δει. 



#473   hal

hal

    iPH Member

  • 277 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/10/2014 - 19:38

Σπυρε, Ζωα με απωθημενα δεν ξερω...ανθρωπους ομως πολλους.Μην σου κανει εντυπωση η συμπεριφορα αυτη...ειναι προνομιο πολλων ελληνων .Εχουμε γεμισει μεχρι σκασμου απο κομπλεξ και απωθημενα.Εκει ειναι το κλειδι και ναναι καλα οι διαφοροι εμπνευσμενοι ηγετες μας που φροντισαν για αυτο

Αυτό το θέμα τραβάει πολύ συζήτηση. Δεν έχει καμία σχέση με devices και specs το θέμα πλέον.... 



#474   taigetos

taigetos

    iPH Contributor

  • 1.271 μηνύματα
  • Twitter:@niko_grigo
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 13/10/2014 - 19:52

Όπως το είπες. Ποτέ μπαν εκεί που πρέπει. Σε αφήνουν πρώτα να γίνεις Τούρκος, με την ανοχή που δείχνουν σε ορισμένους που παραβιάζουν τους κανόνες χρήσης και μετά εγκαλούν εσένα στην τάξη επειδή παρασύρθηκες. (κι αν παρασύρθηκες.)

Δεν σκοπεύω να επιστρέψω σοβαρά. Τους βαρέθηκα, η οποιαδήποτε συζήτηση είναι αδύνατη πλέον.

 

Και πολύ αντεξες Γιάννη, διάβαζα τα σχόλια σε διάφορα θέματα και έλεγα χαρας το κουράγιο του!

Όπως και να έχει χαιρόμαστε που σε έχουμε στην παρέα μας :)



#475   ddr2

ddr2

    iPH Member

  • 297 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 13/10/2014 - 20:24

Ρε παιδιά, σας ευχαριστώ πολύ!!! :) :)

Ο φίλος val85 είναι και εδώ (valsamis) 



#476   kalotina

kalotina

    iPH Enthousiast

  • 447 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus

Δημοσίευση 13/10/2014 - 20:27

Ρε παιδιά, σας ευχαριστώ πολύ!!! :) :)

Ο φίλος val85 είναι και εδώ (valsamis) 

χωρις να διαφωνω σε οτι εχεις γραψει και εγω ειμαι χρονια εκει που ησουν.θεωρω οτι η ακραια αντιπαραθεση ειναι λαθος καθως νομιζω οτι δεν εκπροσωπουμε συμφεροντα αλλα προσωπικουητες.τωρα το ban απο τα φορουμ κατεμε ειναι δικτατορια απο την στιγμη που δεν υβριζει καποιος ή δεν παραπλανει.τελος.τελικα δοκιμασε κανεις να το ...λυγισει?



#477   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 13/10/2014 - 20:37

Ημουν Mod εκεί και εχω δει από μέσα τι συμβαίνει.. Απλά απομακρύνθηκα ησύχως .,

:·)

@CaLi@


#478   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 13/10/2014 - 20:40

Πίστεψε με υπάρχουν πολλοί με τις ίδιες απόψεις με σένα, απλά εσύ είχες την διάθεση και το κουράγιο να ασχοληθείς και να απαντάς στον καθέναν. Επίσης παρατήρησα και έναν άλλο χρήστη νομίζω τον val85 άμα θυμάμαι όπου ήταν ίσως και πιο σκληροπυρηνικός από σένα, αλλά έφαγε μόνιμο ban απ' ότι έχω δει. 

εγω ειμαι αυτος xaxaxax

 

εγω εφαγα ban επιση βρηκαν οτι ειχα ενα παλιο λογαριασμο με ban και με εκανε το συστημα σαν clone lol


Τελευταία επεξεργασία από: valsamis, 13/10/2014 - 20:41

IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#479   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 13/10/2014 - 20:44

Σπυρε, Ζωα με απωθημενα δεν ξερω...ανθρωπους ομως πολλους.Μην σου κανει εντυπωση η συμπεριφορα αυτη...ειναι προνομιο πολλων ελληνων .Εχουμε γεμισει μεχρι σκασμου απο κομπλεξ και απωθημενα.Εκει ειναι το κλειδι και ναναι καλα οι διαφοροι εμπνευσμενοι ηγετες μας που φροντισαν για αυτο


Την ίδια ακριβώς κουβέντα είχα με φίλο εδώ πριν 2 μέρες.. Το πως εμείς Έλληνες κινούμαστε και σκεφτόμαστε σαν να μην υπάρχουν άλλοι στη γη.. Το ίδιο νόημα είχε η απάντηση που του έδωσα, δεν έχεις καθόλου άδικο .. Αλλά όντως αυτή είναι μεγάλη συζήτηση και είμαστε εκτός θέματος και πάλι!! Τι πρωτότυπο !! :P

@CaLi@


#480   syngi

syngi

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/10/2014 - 20:47

εγω ειμαι αυτος xaxaxax

εγω εφαγα ban επιση βρηκαν οτι ειχα ενα παλιο λογαριασμο με ban και με εκανε το συστημα σαν clone lol

Μικρος ο κοσμος ! Θυμαμαι ενα θεμα που εδινες πονο αλλα η διαμαχη νομιζω με τον gnt (?) ειχε ως αποτελεσμα το ban σου!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 7

0 μέλη, 7 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες