Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 5 ψήφοι

iPhone 6 Plus: Τελικά λυγίζει;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
551 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#91   crisk

crisk

    iPH Enthousiast

  • 453 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/09/2014 - 15:22

Σόρρυ, αλλά τα iPhone δεν έχουν ΓΥΑΛΙ (κι όχι κάτι άλλο) για την οθόνη τους;

Οκ, δεν είναι παράλογο να λυγίσει το αλουμίνιο αλλά ΤΟ ΓΥΑΛΙ;;; Πόσες άλλες μπούρδες θα δούμε;



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   stalll

stalll

    iPH Contributor

  • 1.125 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 24/09/2014 - 16:32

Σόρρυ, αλλά τα iPhone δεν έχουν ΓΥΑΛΙ (κι όχι κάτι άλλο) για την οθόνη τους;

Οκ, δεν είναι παράλογο να λυγίσει το αλουμίνιο αλλά ΤΟ ΓΥΑΛΙ;;; Πόσες άλλες μπούρδες θα δούμε;

 



#93   Amaretos

Amaretos

    iPH User

  • 107 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 24/09/2014 - 16:34

Το λες και έξυπνο :)

 

BySw-LmCMAICAng.jpg



#94   AZAZ

AZAZ

    iPH Member

  • 337 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 7 Plus

Δημοσίευση 24/09/2014 - 17:02

Κυκλοφορει βιντεο στο youtube που συμφωνα μ'αυτο εαν βαλεις το iphone 6 plus μεσα σε ομελετα,λιωνει και την κανει πιο αλμυρη!
Α ρε apple..... δεν θα φτιαξεις ποτε το τελειο μηχανημα!



#95   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 24/09/2014 - 17:14

iPhone 6 and iPhone 6 Plus ranked the world’s best smartphone cameras

 

iPhone 6 crowned as ‘most durable iPhone yet’ in breakability test

 

σπασανε και ρεκορ πωλησεων!

 

ε τρεχουν ολοι ν απουνε οτι λυγιζει.. χαχαχ και οι μονοι που χαιρονται ειναι οι haters που εχουν κανει party σε ολα τα forum

 

 

 

 

 

http://www.iphonehac..._medium=twitter

http://www.iphonehac..._medium=twitter


IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#96   StratosMist

StratosMist

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 24/09/2014 - 17:36

Το να λυγιζει το κινητο σου στην τσεπη σου δεν ειναι το ιδιο με το να λυγιζει στα χερια του καθε ενα που ασκει οση δυναμη θελει. Αυτα τα τεστ γινονται ασκωντας ιδιες πιεσεις , με τον ιδιο τροπο. 



#97   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 24/09/2014 - 17:38

[troll mode on ]Ντροπή στην Apple. Απαράδεκτα πράγματα. Κρίμα γιατί τον έψηνα το "Μάκη" τελευταία.

 

*Οι φήμες για τοποθετημένη συσκευή σε κ@λοτσεπη δεν επιβεβαιώνονται[/troll mode off]
 

68luIfO.jpg


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#98   bagg21

bagg21

    iPH Contributor

  • 971 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 24/09/2014 - 17:43

Το να λυγιζει το κινητο σου στην τσεπη σου δεν ειναι το ιδιο με το να λυγιζει στα χερια του καθε ενα που ασκει οση δυναμη θελει. Αυτα τα τεστ γινονται ασκωντας ιδιες πιεσεις , με τον ιδιο τροπο.

Συγνωμη κιολας αλλα τι θελεις να πεις ;οτι μπορει να το παθει και οταν το κρατας ;οταν το σεβεσε ; εκτος και αν το παρεις και αρχιζεις να του ασκεις τοοοση πιεση ωστε να λυγισει .λογικο δεν ειναι;

Τελευταία επεξεργασία από: bagg21, 24/09/2014 - 17:44


#99   akiszaki

akiszaki

    iPH Addict

  • 855 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 24/09/2014 - 17:44

iPhone 6 bent during regular use:

#100   kalotina

kalotina

    iPH Enthousiast

  • 447 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus

Δημοσίευση 24/09/2014 - 17:50

η αληθεια ειναι οτι η νεα αυτη εξελιξη ειναι ασχημη για την apple δεν βιαζομαι να βγαλω συμπερασματα αλλα θεωρω οτι η εταιρεια οφειλει να παρει θεση.τωρα σχετικα με τα βιντεο δεν τα θεωρω ακλονητες αποδειξεις καθως δεν μπορεις να ξερεςι ποσοσ μεγαλη ή μικρη πιεση ασκει ο εν λογω κυριος.το θεωρω τεραστια αστοχια της αππλε αν δεν εκανε σωστες μετρησεις καιν τεστ και εδωσε στη γραμμη παραγωγης τετοια αστοχια.καιμην πει κανεις για ...τσεπες καθως το 70% των κατοχων κονητων τοποθετουν τα κινητα στις τσεπες τους και οχι καπου αλλου.ειμαι δε περιεργος αν το λυγισμα ειναι δεδομενο και με την υπαρξει θηκης στη συσκευη.



#101   mariosni1992

mariosni1992

    iPH User

  • 178 μηνύματα
  • Twitter:@M_Nikolaidis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus

Δημοσίευση 24/09/2014 - 17:53

Είμαι περίεργος να δω τι διαφήμιση θα βγάλει η Samsung γιαυτο το γεγονός....!?  B)



#102   Jimmisardo

Jimmisardo

    iPH Member

  • 200 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 24/09/2014 - 18:16

Ρε μην τσιμπατε.. Αν δεν υπηρχε τωρα αυτη η ειδηση δεν θα μιλουσε κανεις τοσο πολυ για το iphone 6 plus. Η αρνητικη διαφημιση ειναι και αυτη διαφημιση! Βγηκε εκει και καλα ενας μπαγλαμας ειπε παιδια το κινητο μου λυγισε και γινεται χαμος στα facebook twitter σελιδες φορουμ... Το "iphone 6 plus λυγιζει" κυκλοφορει παντου η μετοχη καλα παει....Κλασικα κολπα..



#103   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 24/09/2014 - 18:18

Mετά απο αυτό το βίντεο μου έσωσες την τσέπη κατα 850$, μολις το είδε η γυναίκα μου αναθεώρησε και πλεον δεν θα γίνει αγορά. Να σε καλά χωρίς ύφος ειρωνείας και trolling απο μέρου μου.Του χρόνου στο 6S και βλέπουμε μήπως και βρουν καλυτερο υλικο.

Είμαι Apple fan αλλά το τελευταίο καλό τηλέφωνο πιστεύω είναι το 5s και αυτό θυμάμαι (βασικά το 5) είχα πει ότι λυγίζει αλλά το 6 και 6+ το τερμάτισαν....εγώ αν έχω λεφτά 5s χωρίς σκέψη θα χτυπήσω ένα.

Knowledge Is Power


#104   agnostos13

agnostos13

    iPH Contributor

  • 1.823 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 24/09/2014 - 18:41

Παιδια με τοσες παπατζες που εχουν δοκιμασει για να καταπονησουν ενα iphone απο καπου θα εβγαινε "προβληματικο"...
Ειτε θα λυγιζε με ταναλια, ειτε θα εσπαγε αν το πεταξεις απο κορυφη ουρανοξυστη, ειτε θα καιγοταν αν το πεταγες σε ηφαιστειο και αν επιβιωνε απο ολα αυτα δεν θα γλυτωνε απο τα δοντια του t-rex


#105   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.683 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/09/2014 - 18:46

Παντως εχει πλακα ποσο σταθερη αποψη εχετε ορισμενοι για το τι γουσταρετε να αγορασετε και ποσο επηρεαζεστε απο το παραμικρο χωρις ιχνος διαθεσης να φιλτραρετε με οπλο τη κοινη λογικη οτι κυκλοφορει  γυρω μας.

Τη Δευτερα τρεχετε με χιλια και με αγχος να παρετε το ταδε γκατζετ οσα λεφτα και να κανει....την Τριτη ακουτε μια μπουρδα και το ξανασκεφτεστε.....Τεταρτη καμαρωνετε για την "νεα" πιο σοφη αποφαση σας να μην το παρετε...Πεμπτη ακουτε κατι αλλο θετικο αυτη τη φορα και ξανα μανα πισω στο ιδιο γκατζετ και τελος Παρασκευη αναβαλλετε για Δευτερα την αγορα του αιωνα γιατι θα πεσει παντοφλα απο την γκομενα αν εξακολουθειτε και της το ζαλιζετε μεσα στο weekend. :P



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 2

0 μέλη, 2 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες