Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

expansys παραλαβη ;νεοτερα .......


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
399 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#331   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 05/10/2015 - 10:57

Καλά που τους έγραψα στα .... τελος πάντων ....!! Εστειλα mail οτι δεν με ενδιαφέρει πλέον λόγω απάτης στις ημερομηνίες , και φυσικά δεν έκαναν τίποτα να σβήσουν την παραγγελία ή να απαντήσουν . Ακόμα γράφει σε 10 μέρες από σήμερα !!Ασχετοι και ανόητοι....



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#332   xsiv74

xsiv74

    iPH Addict

  • 658 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 05/10/2015 - 11:09

Καλά που τους έγραψα στα .... τελος πάντων ....!! Εστειλα mail οτι δεν με ενδιαφέρει πλέον λόγω απάτης στις ημερομηνίες , και φυσικά δεν έκαναν τίποτα να σβήσουν την παραγγελία ή να απαντήσουν . Ακόμα γράφει σε 10 μέρες από σήμερα !!Ασχετοι και ανόητοι....

Καλύτερα να τους πάρεις ένα τηλέφωνο και να την ακυρώσεις μην τυχόν και σε χρεώσουν σε 10 μέρες, εκτός και αν είχες βάλει αντικαταβολή. Γιατί όντως κοιμούνται και τα αγγλικά της εξυπηρέτησης πελατών είναι χάλια! Εγώ το έχω με εταιρική κάρτα. Όπως είπα θα περιμένω ούτως ή άλλως μέχρι την Παρασκευή. Μετά απλά θα πληρώσω το φπα και θα το πάρω από εδώ..και αν με ξαναδούν ας μου γράψουν. Στο μεταξύ παρέλαβα την θήκη  από spigen και τώρα έχω θήκη αλλά όχι τηλέφωνο! χαχαχαχα



#333   zEr0c0oL

zEr0c0oL

    iPH Enthousiast

  • 389 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:valexo83

Δημοσίευση 05/10/2015 - 11:22

Για άλλη μια φορά,από 6 ημέρες πήγαμε στις 10... τα νεύρα μου!!

Βρείτε μου άλλο κατάστημα που να πουλάει με ΑΦΜ ενδοκοινοτικών κάποιος..δεν αντέχω άλλο!!  >:(  :excl:



#334   balander

balander

    iPH newbie

  • 94 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 05/10/2015 - 11:54

10 ημερες πηγε ξανα..... χαχαχαχα

 

Οποιος το φερει νωριτερα το παιρνω. 9/10 απο εδω ή απο expansys. Οποιος προλαβει 



#335   balander

balander

    iPH newbie

  • 94 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 05/10/2015 - 12:54

Στο handtec εχει αποθεμα για οποιον ενδιαφερεται, αλλα βγαινει ακριβοτερο απο το expansys (κανα 50ρικο) και δεν εχει φορτιστη ευρωπαϊκο αλλα αγγλικο. Για μενα αυτα τα 2 ειναι μειον, οποτε αναμενω 



#336   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 05/10/2015 - 13:44

Καλύτερα να τους πάρεις ένα τηλέφωνο και να την ακυρώσεις μην τυχόν και σε χρεώσουν σε 10 μέρες, εκτός και αν είχες βάλει αντικαταβολή. Γιατί όντως κοιμούνται και τα αγγλικά της εξυπηρέτησης πελατών είναι χάλια! Εγώ το έχω με εταιρική κάρτα. Όπως είπα θα περιμένω ούτως ή άλλως μέχρι την Παρασκευή. Μετά απλά θα πληρώσω το φπα και θα το πάρω από εδώ..και αν με ξαναδούν ας μου γράψουν. Στο μεταξύ παρέλαβα την θήκη  από spigen και τώρα έχω θήκη αλλά όχι τηλέφωνο! χαχαχαχα

 

είχα βάλει αντικαταβολή οπότε το πρόβλημα είναι δικό τους ... αν και νομίζω οτι δεν θα με πάρουν ούτε τα Χριστούγεννα...

 

Τώρα που είπες για θήκη για να ψάξω για καμιά νέα θήκη και να αλλάξω την παλιά που φοράει ...



#337   dr30fullou

dr30fullou

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 05/10/2015 - 15:18

παιδια μολις ακυρωσα την παραγγελια μου εγω....δεν παει αλλο...θα παω να το παρω την παρασκευη που εχω κανει κρατηση....δυστηχως αλλα εχασα καθε εμπιστοσυνη και σκεφτηκα ...φαντασου να συμβαινει και κατι τετοιο για οποιοδιποτε ελαττωμα που μπορει να φερει το iphone...καλυτερα 100 παραπανω και να εχω καπου να απευθυνθω...καλο κουραγιο



#338   ainerone

ainerone

    iPH Addict

  • 740 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/10/2015 - 15:50

Εγω τοποθετησα την παραγγελια 25/09. 28/09 την δεχτηκαν(το επιβεβαιωσα και τηλεφωνικα) και μιλησα την παρασκευη παλι και μου ειπαν οτι 09/10 παραλαμβανουν  και απο 12/10 ξεκινανε οι αποστολες.τωρα ειδωμεν.Μιλαω για 6s plus 64gb και λογω και εγω ενδοκοινωτικων για 200 ευρω κοντα θα περιμενω θελωντας και μη.Ειδωμεν...



#339   dr30fullou

dr30fullou

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 05/10/2015 - 16:22

ainerone σε ολους μας ετσι ειχαν πει...αν επικοινωνησεις σημερα θα σου που οτι παλι αλλαξαν ημερομηνια..



#340   ainerone

ainerone

    iPH Addict

  • 740 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/10/2015 - 16:52

A ετσι ε;;;Καταλαβα...Δεν το γλυτωνουμε το χιλιαρικο δλδ...



#341   AlG

AlG

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/10/2015 - 17:01

παιδια μολις ακυρωσα την παραγγελια μου εγω....δεν παει αλλο...θα παω να το παρω την παρασκευη που εχω κανει κρατηση....δυστηχως αλλα εχασα καθε εμπιστοσυνη και σκεφτηκα ...φαντασου να συμβαινει και κατι τετοιο για οποιοδιποτε ελαττωμα που μπορει να φερει το iphone...καλυτερα 100 παραπανω και να εχω καπου να απευθυνθω...καλο κουραγιο

Που το έκανες κράτηση βρε φίλε μου ; Πραγματικά αν θες το plus σε μη 16 σκέτη συσκευή οι πιθανότητες να το πάρεις την Παρασκευή είναι μικρότερες από το να πιάσεις το τζόκερ !!!!

#342   ainerone

ainerone

    iPH Addict

  • 740 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/10/2015 - 17:05

Εγω παντως μιλησα με φιλη μου που ειναι υπευθυνη του τμηματος κινητων στο πλασιο και μου ειπε την πρωτη μερα μονο 6s οχι plus.Μου ειπε αν κανω κρατηση με το 10αρικο που λενε 14/10 παραλαμβανω...



#343   dr30fullou

dr30fullou

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 05/10/2015 - 17:38

εγω 6s 64gb space gray την παρασκευη θα το εχω απο public... εχω καρτα μελους οποτε θα γλιτωσω κανα 20αρι θα το παρω 870 ε απο expansys θα το επερνα 770 με αντικαταβολη και μεταφορικα(ενδοκοινοτικο) αλλα ειμαι χωρις κινητο απο 21 σεπτεμβρη και δεν παει αλλο να μου λενε καθε 3 μερες οτι αλλαζει ημερονηνια



#344   balander

balander

    iPH newbie

  • 94 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 05/10/2015 - 19:34

12 μερες απο 10...  :lol:  :lol:



#345   antonis17

antonis17

    iPH Addict

  • 694 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 05/10/2015 - 19:37

Παιδια κ εδω γερμανια την πρωτη μερα δεν ειχε ανθρωπος PLUS.την επομενη ξεκινησαν τα plus!



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες