Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

expansys παραλαβη ;νεοτερα .......


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
399 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#91   iosif__one

iosif__one

    iPH newbie

  • 81 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 21/10/2014 - 10:42

Το e-deal εχει φιλε . Τους πηρα τηλ . Αλλα με αγγλικο φορτιστη . Πρωτα περνε τηλ και μετα παρηγγειλε .

Θέλω 64άρι και μόνο από εκεί βρήκα. Την παραγγελία την έβαλα με παραλαβή και πληρωμή στο κατάστημα οπότε δεν υπάρχει πρόβλημα με ακύρωση

 

Απο που σου ηρθε μειλ οτι ακυρωνεται?

Από το sellphone. Στο expansys περιμένω... 



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   bougos

bougos

    iPH Member

  • 212 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/10/2014 - 10:43

Μόλις πήρα τηλέφωνο και μετά από 20 λεπτά αναμονής, η Μιλένα μου λέει δυστηχώς αλλαξε η ημερομηνία παραλαβής και από 24/10 πήγε την επόμενη Τετάρτη. Ρωτησα αν τουλάχιστον θα το στειλουν αμέσως και μου λεει όχι την επόμενη στελνουμε... Επειδή εκνευριστηκα κοιταξα για το sellphone που λενε εδω στο forum, εκανα παραγγελία με παραλαβή απο ο καταστημα (εγραφε οτι το ειχε διαθεσιμο σε 1 μέρα) και πηρα τηλ για να μου πουν αν ειναι EU, μου ειπε αυτός θα με παρει πίσω σε "4" λεπτά... δε με πήρε ποτέ και μου ηρθε μειλ πως ακυρωνεται(!) η παραγγελία μου λόγω έλλειψης αποθεμάτων

καλα τα παιδια ειναι για οσκαρ ολα

#93   bougos

bougos

    iPH Member

  • 212 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/10/2014 - 10:45

Το e-deal εχει φιλε . Τους πηρα τηλ . Αλλα με αγγλικο φορτιστη . Πρωτα περνε τηλ και μετα παρηγγειλε .

δεν εχει καθολου plus

#94   bougos

bougos

    iPH Member

  • 212 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/10/2014 - 10:47

Ε νταξει.Ακυρωνω και εγω με τη σειρα μου.Να βρουμε ποιος ειχε γραψει πριν 15-16 μερες στο θεμα ελλαδα iphone 6 οτι ειχε παραγγειλει φιλος του και παρελαβε αντι σε 7 μερες σε 3 να του τα φερουμε καπελο(σιγουρα στηνενος απο expansys ητανε

#95   bougos

bougos

    iPH Member

  • 212 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/10/2014 - 10:52

Ακυρωσα και εγω.Με ρωτησε η κοπελα αν ακυρωνω επειδη δε θελω να περιμενω.Εεεε τι ηθελε και το πε...Ελεγα να μη πω τπτ αλλα με τσιγκλισε ε και τ ακουσε ολα

#96   bougos

bougos

    iPH Member

  • 212 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/10/2014 - 10:55

Για του λογου τ αληθεςΣυνημμένο αρχείο  ImageUploadedByTapatalk1413881723.363045.jpg   169,02KB   37 λήψεις

#97   bagg21

bagg21

    iPH Contributor

  • 971 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 21/10/2014 - 11:07

Ε νταξει.Ακυρωνω και εγω με τη σειρα μου.Να βρουμε ποιος ειχε γραψει πριν 15-16 μερες στο θεμα ελλαδα iphone 6 οτι ειχε παραγγειλει φιλος του και παρελαβε αντι σε 7 μερες σε 3 να του τα φερουμε καπελο(σιγουρα στηνενος απο expansys ητανε



Χαχαχα εμενα φιλος μου πριν απο ολο αυτο το μπαχαλο ειχε παραγγειλει και του το στειλανε σε δυο μερες ..... Μαλλον εγω το ειχα πει ... Αληθευει ομως !!!!!!! Τοτε θα ειχαν . Ελεγε ετοιμοπαραδοτα . Τα ειδα με τα ματια μου και μου το εφερε να το τσεκαρω (4g ,ελληνικο φορτιστη ,κ.α) ... Αλλα με ξερεις ειμαι συμπασχοντας τωρα :( δεν ξερω καποιον απο το expansys ...

#98   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 21/10/2014 - 11:23

Και ερχομαι εγω ως συνήγορος του διαβολου και ξανά γράφω κάτι που έγραψα πριν μερες εδώ..ποιος ο λόγος που δεν περιμένετε να διατεθούν κανονικά στην αγορά να πάτε σε ενα κατάστημα να το πάρετε χέρι χέρι στο κουτακι του και να γλιτώσετε απο την ψυχοφθορο διαδικασία της αναμονής;;;;ξέρω ίσως με βρισετε αλλα ρε παιδιά πραγματικά δεν μπορω να καταλάβω αυτό που κάνετε.Κι εγω θελω το air 2 αλλα περιμένω να έρθει...αυτα και συγνώμη για την παρέμβαση

#99   bagg21

bagg21

    iPH Contributor

  • 971 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 21/10/2014 - 11:27

Και ερχομαι εγω ως συνήγορος του διαβολου και ξανά γράφω κάτι που έγραψα πριν μερες εδώ..ποιος ο λόγος που δεν περιμένετε να διατεθούν κανονικά στην αγορά να πάτε σε ενα κατάστημα να το πάρετε χέρι χέρι στο κουτακι του και να γλιτώσετε απο την ψυχοφθορο διαδικασία της αναμονής;;;;ξέρω ίσως με βρισετε αλλα ρε παιδιά πραγματικά δεν μπορω να καταλάβω αυτό που κάνετε.Κι εγω θελω το air 2 αλλα περιμένω να έρθει...αυτα και συγνώμη για την παρέμβαση



Με αφμ επαγγελματικο 620 !!! Θυμασαι .... YWNWA

#100   iPaid

iPaid

    iPH User

  • 109 μηνύματα
  • Twitter:@ImVictorP
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Air 2
  • GameCenter:ImVictorP

Δημοσίευση 21/10/2014 - 11:29

Και ερχομαι εγω ως συνήγορος του διαβολου και ξανά γράφω κάτι που έγραψα πριν μερες εδώ..ποιος ο λόγος που δεν περιμένετε να διατεθούν κανονικά στην αγορά να πάτε σε ενα κατάστημα να το πάρετε χέρι χέρι στο κουτακι του και να γλιτώσετε απο την ψυχοφθορο διαδικασία της αναμονής;;;;ξέρω ίσως με βρισετε αλλα ρε παιδιά πραγματικά δεν μπορω να καταλάβω αυτό που κάνετε.Κι εγω θελω το air 2 αλλα περιμένω να έρθει...αυτα και συγνώμη για την παρέμβαση


Πως θα γλιτώναμε την αναμονή; Αφού και τώρα το περιμένουμε και για να έρθει στην Ελλάδα πάλι θα περιμένουμε (κυρίως εμείς που θελουμε plus 64GB).

#101   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 21/10/2014 - 11:31

Πως θα γλιτώναμε την αναμονή; Αφού και τώρα το περιμένουμε και για να έρθει στην Ελλάδα πάλι θα περιμένουμε (κυρίως εμείς που θελουμε plus 64GB).

αλλο να περιμένεις να διατεθεί στην αγορά και αλλο να έχεις παραγγείλει και να κοιτάς κάθε μέρα την πορεία της παραγγελιας

#102   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.648 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 21/10/2014 - 11:31

Εγω αλλαξα την παραγγελια και την εκανα σε gold iphone 6 128gb. Να δω πότε θα μου το στείλουν. Την κράτησα έτσι για τον χαβαλέ, μπας και μου την στείλουν κάποια στιγμή, γιατί χωρίς ΦΠΑ βγαίνει πολύ λιγότερα!!!



#103   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 21/10/2014 - 11:31

Με αφμ επαγγελματικο 620 !!! Θυμασαι .... YWNWA

τι εννοείς επαγγελματικό αφμ;;;αν αγόραζες απο isquare πχ δε θα σου έκοβαν τιμολόγιο κι αυτοί;

#104   bagg21

bagg21

    iPH Contributor

  • 971 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 21/10/2014 - 11:37

τι εννοείς επαγγελματικό αφμ;;;αν αγόραζες απο isquare πχ δε θα σου έκοβαν τιμολόγιο κι αυτοί;


Επειδη το αφμ δεν ειναι δικο μου αλλα φιλου μου αν βαλεις αφμ ενδοκοινωτικων αγορων στο expansys θα δεις αμεσως αντι 769 οτι στο βγαζει 620 € να πληρωσεις ........ Ναι με τιμολογιο κανονικα ... Εχει αγορασει και εκεινος απο εκει και φετος και αλλες χρονιες με αυτον τον τροπο ... Αλλα εκεινος οπως ξαναειπα παραγγειλε στην αρχη που κυκλοφορησε και το ειχε σε 2 μερες απο το expansys ....εμεις απλα την ιπιαμε (την πορτοκαλαδα) λογω κινας προφανως ......

#105   bagg21

bagg21

    iPH Contributor

  • 971 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 21/10/2014 - 11:45

Δεν μπορω παντως να καταλαβω: δεν μπορουν να εχουν μια ΥΠΕΥΘΥΝΗ απαντηση απο τον προμηθευτη ; ολο τους τα αλλαζει οκ καταλαβαινω , και αυτοι τι κανουν ; Λενε οκ δεν πειραζει την αλλη βδομαδα παλι ; Δεν λεω να τον πιεσουν να στειλει επειδη προφανως για καποιο λογο δεν στελνει (προφανως λογο κινας ) αλλα για μια ακριβη ημερομηνια . Δεν μπορω να το καταλαβω . Εγω μιλαω με 100 και βαλε προμηθευτες καθε μερα . Αυτο απλα δεν εχει ξανασυμβει.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες