Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Επίσημο: iPad Air 2 και iPad Mini 3 έρχονται στην Ελλάδα στις 29 Οκτωβρίου!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
153 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   agripnovatraxi

agripnovatraxi

    iPH newbie

  • 78 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 30/10/2014 - 20:42

Το πηρα χθες. Εκανα αναβαθμιση το ipad 4. Απλα τελειο. Το ασημι 64gb. Μεγαλη εντυπωση μου εκανε η μπαταρια μεγαλυτερη αυτονομια κατα 1+ ωρες. Ιδια χρηση με το ipad4.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   SYC

SYC

    iPH User

  • 158 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:syc21

Δημοσίευση 30/10/2014 - 21:33

το πλαίσιο πρέπει να το έχουν στην απ'έξω γιατί κι εγώ έκανα μια παραγγελία για το air 64GB silver και μέχρι σήμερα δεν έχουν απαντήσει αν παρέλαβαν...



#63   ipacbros

ipacbros

    iPH Contributor

  • 1.139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/10/2014 - 11:46

Καλορίζικο και πάλι σε όλα τα παιδιά που παραλαμβάνουν!!!

Ας βάλουν οι mods μέσα στο Προφίλ, στις Γενικές ρυθμίσεις λογαριασμού ως συσκευή και το iPad Air 2 μιας και κυκλοφόρισε!!!!!

 



#64   iKotsen

iKotsen

    iPH Addict

  • 864 μηνύματα
  • Twitter:@KonstantinosDr1
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:kotsen1991

Δημοσίευση 31/10/2014 - 11:48

Καλορίζικο και πάλι σε όλα τα παιδιά που παραλαμβάνουν!!!

Ας βάλουν οι mods μέσα στο Προφίλ, στις Γενικές ρυθμίσεις λογαριασμού ως συσκευή και το iPad Air 2 μιας και κυκλοφόρισε!!!!!

Μμμμ ναι καλά, γιατί να το βάλουν?? Για να πας να βάλεις ότι το έχεις?? Ναι καλά  :lol:  :P  :wacko:



#65   tryf

tryf

    iPH Enthousiast

  • 479 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:tryf3

Δημοσίευση 31/10/2014 - 12:02

Παιδιά εσείς που το πήρατε παρατηρήσατε κάποιο από τα προβλήματα που αναφέρουν; Ας πούμε αν το πιέσεις στην πλάτη από τα δεξιά κάνει παραμόρφωση η οθόνη; Με χαμηλή ένταση τρέμει ολόκληρο; Προβλήματα με wifi και κίτρινη οθόνη; Ρωτάω γιατί είμαι στο τσαφ να το πάρω αλλά μετά από αυτά που διάβασα το ξανασκεφτομαι..

Τελευταία επεξεργασία από: tryf, 31/10/2014 - 12:03


#66   iKotsen

iKotsen

    iPH Addict

  • 864 μηνύματα
  • Twitter:@KonstantinosDr1
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:kotsen1991

Δημοσίευση 31/10/2014 - 12:11

Παιδιά εσείς που το πήρατε παρατηρήσατε κάποιο από τα προβλήματα που αναφέρουν; Ας πούμε αν το πιέσεις στην πλάτη από τα δεξιά κάνει παραμόρφωση η οθόνη; Με χαμηλή ένταση τρέμει ολόκληρο; Προβλήματα με wifi και κίτρινη οθόνη; Ρωτάω γιατί είμαι στο τσαφ να το πάρω αλλά μετά από αυτά που διάβασα το ξανασκεφτομαι..

Τρέμει?? Τι εννοείς?? Δεν διάβασα κάτι τέτοιο μέχρι τώρα! Για να ξαναπάρω το θέμα από την αρχή!! :)



#67   tryf

tryf

    iPH Enthousiast

  • 479 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:tryf3

Δημοσίευση 31/10/2014 - 12:24

Τρέμει?? Τι εννοείς?? Δεν διάβασα κάτι τέτοιο μέχρι τώρα! Για να ξαναπάρω το θέμα από την αρχή!! :)

Διάβασα ότι παρ ' όλο που η ένταση είναι χαμηλά, ας πουμε 5/15 η συσκευή δονείται ολόκληρη και το αισθάνεσαι πολύ έντονα.

#68   iKotsen

iKotsen

    iPH Addict

  • 864 μηνύματα
  • Twitter:@KonstantinosDr1
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:kotsen1991

Δημοσίευση 31/10/2014 - 12:35

Διάβασα ότι παρ ' όλο που η ένταση είναι χαμηλά, ας πουμε 5/15 η συσκευή δονείται ολόκληρη και το αισθάνεσαι πολύ έντονα.

Θα μπορούσε να πει κανείς ότι κάτι παρόμοιο συμβαίνει και στα καινούρια τα iPhone αλλά δεν το βλέπω σαν πρόβλημα!! 



#69   tryf

tryf

    iPH Enthousiast

  • 479 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:tryf3

Δημοσίευση 31/10/2014 - 12:39

Κοίτα εγώ είμαι gamer και το κρατάω αρκετή ώρα στα χέρια μου, λογικά μετά από κάποια ώρα θα με ενοχλεί. Το ipad 3 που είχα πέρα από τα μπράτσα που έκανα όταν το κρατούσα δεν δονουταν καθόλου.

Τελευταία επεξεργασία από: tryf, 31/10/2014 - 12:40


#70   Magichoom

Magichoom

    iPH newbie

  • 70 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8

Δημοσίευση 31/10/2014 - 13:19

έχει κανείς καμία πληροφορία για το ipad air 2 cellular? δεν υπάρχει κανένα νέο........ :(



#71   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 31/10/2014 - 13:31

έχει κανείς καμία πληροφορία για το ipad air 2 cellular? δεν υπάρχει κανένα νέο........ :(

κανεις κ πουθενα...ακομη δεν παρελαβε η isquare η οποια προμηθευει ολη την αγορα



#72   ipacbros

ipacbros

    iPH Contributor

  • 1.139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/10/2014 - 14:31

Μμμμ ναι καλά, γιατί να το βάλουν?? Για να πας να βάλεις ότι το έχεις?? Ναι καλά  :lol:  :P  :wacko:

 

Ναι το πήρα και αυτό φυσικά... και η πλάκα είναι, ότι πήρα πρώτα το iPad Air 2 και σήμερα το iPhone 6 Plus ;-)

 

Αλλά Κωνσταντίνε μεγάλη διαφορά από το iPad Air που είχα!

Καλύτερη ποιότητα εικόνας, πολύ καλύτερη αίσθηση στο χέρι, πολύ πολύ λεπτό και πανέμορφο!

 

Παιδιά εσείς που το πήρατε παρατηρήσατε κάποιο από τα προβλήματα που αναφέρουν; Ας πούμε αν το πιέσεις στην πλάτη από τα δεξιά κάνει παραμόρφωση η οθόνη; Με χαμηλή ένταση τρέμει ολόκληρο; Προβλήματα με wifi και κίτρινη οθόνη; Ρωτάω γιατί είμαι στο τσαφ να το πάρω αλλά μετά από αυτά που διάβασα το ξανασκεφτομαι..

 

Κανένα πρόβλημα στο δικό μου.... τα δοκίμασα όλα, γιατί είχα ένα άγχος, αλλά ευτυχώς όλα οκ!!!!

Είχα το iPad 2, iPad 3, iPad mini, iPad Air, αλλά το iPad Air 2 είναι απλά τέλειο !!!!!!!!

 

 

Ας βάλουν λοιπόν οι mods μέσα στο Προφίλ, στις Γενικές ρυθμίσεις λογαριασμού ως συσκευή και το iPad Air 2 να το επιλέξουμε εμείς που το πήραμε :-)


Τελευταία επεξεργασία από: ipacbros, 31/10/2014 - 14:41


#73   iKotsen

iKotsen

    iPH Addict

  • 864 μηνύματα
  • Twitter:@KonstantinosDr1
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:kotsen1991

Δημοσίευση 31/10/2014 - 14:39

Ναι το πήρα και αυτό φυσικά... και η πλάκα είναι, ότι πήρα πρώτα το iPad Air 2 και σήμερα το iPhone 6 Plus ;-)

Αλλά Κωνσταντίνε μεγάλη διαφορά από το iPad Air που είχα! Καλύτερη ποιότητα εικόνας, πολύ καλύτερη αίσθηση στο χέρι, πολύ πολύ λεπτό και πανέμορφο!


Με γεια με γεια... Τώρα πες μου που είσαι να έρθω να σε σκοτώσω... Θέλω να πάρω το Air 2 αλλά δεν παίζει φράγκο ακόμη!! Κοίτα να το χαρείς!! :)

#74   rikos7

rikos7

    iPH Elite Poster

  • 2.044 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:zio7

Δημοσίευση 31/10/2014 - 16:34

Ο μόνος μου ενδοιασμος πλέον ειναι το χρωμα !!! Είμαι "μαυρακιας" γενικά αλλα σαν να μου κανει κλικ και το χρυσό !

#75   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 01/11/2014 - 12:03

Καλορίζικο και πάλι σε όλα τα παιδιά που παραλαμβάνουν!!!

Ας βάλουν οι mods μέσα στο Προφίλ, στις Γενικές ρυθμίσεις λογαριασμού ως συσκευή και το iPad Air 2 μιας και κυκλοφόρισε!!!!!


Μόλις προστέθηκε.
Behind the Scenes...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες