Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * - - - 7 ψήφοι

iPhone 5 Γερμανός στα 299€


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
359 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#91   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 03/11/2014 - 15:20

Ε ναι λεφτα δε θα χασεις, απλα μαλλον θα μεινεις με την ορεξη...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   aloop

aloop

    iPH newbie

  • 16 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/11/2014 - 15:23

Πάνε καλά εκεί στον Γερμανό; Για αρχή βγάλανε από το site τους κάθε iphone 5άρι και τώρα ξαναβάλανε μόνο το 32gb και το 64gb. Μάλλον τελείωσαν τα 16άρια. αχαχαχαχαχα



#93   Darkoulis

Darkoulis

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen + 4G
  • GameCenter:Darkoulis

Δημοσίευση 03/11/2014 - 15:24

E τότε no problem το πολύ πολύ να πάρω κάποιο μετάχειρο. 

 

ερώτηση αυτά στο Γερμανό είναι σφραγισμένα Η ανοιγμένα σε κατάστηματα που έχουν για επίδιξη?


Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black iOS 16.7.2 Apple MacBook Air M1 8GB/512GB Gold MacOS 12.7.1


#94   ChefAlexander

ChefAlexander

    iPH Contributor

  • 1.332 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 03/11/2014 - 15:34

Μάλλον δεν έχετε καταλάβει ένα πράγμα που είναι και το σοβαρότερο της όλης υπόθεσης.Η δήθεν προσφορά έγινε προμελετημένα για να καταθέσετε τα προσωπικά σας στοιχεία και να σας πρήζουν στο spam και σε λοιπές προσφορές,όπως επίσης και για να δείξουν κίνηση επισκεπτών στο site της εταιρίας.Κομμάτια δεν υπήρχαν(αν υπήρχαν ήταν ελάχιστα και τα αγόρασαν οι εργαζόμενοι που έχουν την πολυτέλεια να γνωρίζουν τις προσφορές πριν αυτές ανακοινωθουν επίσημα.) Όλο αυτό λέγεται αθέμητος ανταγωνισμός,παραπλανητική διαφήμιση,διαφήμιση δόλωμα η όπως αλλιώς θέλετε και επιφέρει ποινικές διώξεις εφόσον αποδειχθεί.



#95   efib

efib

    iPH Elite Poster

  • 2.944 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 03/11/2014 - 15:37

Μια τζάμπα βάση δεδομένων εκανε ο Γερμανός ..

#96   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 03/11/2014 - 15:43

Να ξερεται τελείως ενημερωτικά απο τη στιγμή που βγήκε η προσφορά για το iPhone 5 στα 299€ υπηρχαν διαθέσιμα 78 κομάτια πανελλαδικά. Τώρα οποίος πρόλαβε απλα πρόλαβε.

#97   ChefAlexander

ChefAlexander

    iPH Contributor

  • 1.332 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 03/11/2014 - 15:47

Να ξερεται τελείως ενημερωτικά απο τη στιγμή που βγήκε η προσφορά για το iPhone 5 στα 299€ υπηρχαν διαθέσιμα 78 κομάτια πανελλαδικά. Τώρα οποίος πρόλαβε απλα πρόλαβε.

78 κομμάτια??Πως μπορείς και το γνωρίζεις κάτι τέτοιο φίλε μου??Έχεις κάποιον insider μέσα στη διοίκηση???



#98   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 03/11/2014 - 15:50

78 κομμάτια??Πως μπορείς και το γνωρίζεις κάτι τέτοιο φίλε μου??Έχεις κάποιον insider μέσα στη διοίκηση???


Ειχα δει τη λίστα διαθεσιμότητας πριν 1 εβδομάδα, μην μου πεις πόσα μαύρα και πόσα λευκά δεν γνωριζω.

#99   rounhs

rounhs

    iPH User

  • 160 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G

Δημοσίευση 03/11/2014 - 15:59

Αγαπητέ/Αγαπητή.@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Η παραγγελία του προϊόντος / προϊόντων IPHONE 5 16GB που κάνατε στις 02-11-2014 έχει προωθηθεί στο κατάστημα ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗ 6 ΙΩΑΝΝΙΝΑ 45332.

Στο διάστημα των 2 ημερών θα ενημερωθείτε από το κατάστημα που έχετε επιλέξει να παραλάβετε το προϊόν, για την κατάσταση της παραγγελίας σας.

Εφόσον ενημερωθείτε για την παραγγελία σας, θα πρέπει να παραλάβετε το προϊόν στο διάστημα των 4 ημερών. Μετά το συγκεκριμένο διάστημα, το προϊόν θα διατεθεί προς πώληση.

Στην περίπτωση που θα θέλατε να ακυρώσετε ένα μέρος είτε ολόκληρη την παραγγελία σας μπορείτε στο διάστημα των 2 -3 εργάσιμων ημερών από την τοποθέτηση της παραγγελία σας, να απευθυνθείτε στο κατάστημα Γερμανός που έχετε επιλέξει.

Αν κάποια από τα εμπορεύματα που παραγγείλατε δεν είναι διαθέσιμα, τότε το κατάστημα Γερμανός που επιλέξατε για την παράδοση των παραγγελθέντων εμπορευμάτων, θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός δύο ημερών από την τοποθέτηση της παραγγελίας ώστε να σας ενημερώσει για τον πιθανό χρόνο παράδοσής του.

Ευχαριστούμε που προτιμήσατε το e-germanos για τις αγορές σας. 
Είμαστε πάντα δίπλα σας για να επιλύσουμε οποιαδήποτε απορία για τα προϊόντα και υπηρεσίες ΓΕΡΜΑΝΟΣ ή την τεχνολογία γενικότερα με την on-line επικοινωνία.

Με εκτίμηση

λοιπον εγω περιμενω το τηλ.



#100   Darkoulis

Darkoulis

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen + 4G
  • GameCenter:Darkoulis

Δημοσίευση 03/11/2014 - 16:01

το ίδιο email έλαβα και εγώ για το 64GB Silver/White που έβαλα.


Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black iOS 16.7.2 Apple MacBook Air M1 8GB/512GB Gold MacOS 12.7.1


#101   ChefAlexander

ChefAlexander

    iPH Contributor

  • 1.332 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 03/11/2014 - 16:21

 

Αγαπητέ/Αγαπητή.@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Η παραγγελία του προϊόντος / προϊόντων IPHONE 5 16GB που κάνατε στις 02-11-2014 έχει προωθηθεί στο κατάστημα ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΧΑΡ.ΤΡΙΚΟΥΠΗ 6 ΙΩΑΝΝΙΝΑ 45332.

Στο διάστημα των 2 ημερών θα ενημερωθείτε από το κατάστημα που έχετε επιλέξει να παραλάβετε το προϊόν, για την κατάσταση της παραγγελίας σας.

Εφόσον ενημερωθείτε για την παραγγελία σας, θα πρέπει να παραλάβετε το προϊόν στο διάστημα των 4 ημερών. Μετά το συγκεκριμένο διάστημα, το προϊόν θα διατεθεί προς πώληση.

Στην περίπτωση που θα θέλατε να ακυρώσετε ένα μέρος είτε ολόκληρη την παραγγελία σας μπορείτε στο διάστημα των 2 -3 εργάσιμων ημερών από την τοποθέτηση της παραγγελία σας, να απευθυνθείτε στο κατάστημα Γερμανός που έχετε επιλέξει.

Αν κάποια από τα εμπορεύματα που παραγγείλατε δεν είναι διαθέσιμα, τότε το κατάστημα Γερμανός που επιλέξατε για την παράδοση των παραγγελθέντων εμπορευμάτων, θα επικοινωνήσει μαζί σας εντός δύο ημερών από την τοποθέτηση της παραγγελίας ώστε να σας ενημερώσει για τον πιθανό χρόνο παράδοσής του.

Ευχαριστούμε που προτιμήσατε το e-germanos για τις αγορές σας. 
Είμαστε πάντα δίπλα σας για να επιλύσουμε οποιαδήποτε απορία για τα προϊόντα και υπηρεσίες ΓΕΡΜΑΝΟΣ ή την τεχνολογία γενικότερα με την on-line επικοινωνία.

Με εκτίμηση

λοιπον εγω περιμενω το τηλ.

 

Τι πιστεύεις δηλαδή οτι θα κάνει ο ''Γερμανός'' και ο κάθε Γερμανός που βγάζει μια τέτοια προσφορά???Θα φέρει με τσάρτερ από Κίνα 5αρια που η παραγωγή τους έχει σταματήσει από πέρυσι για να καλύψει τη ζήτηση???Συγνώμη φίλε μου αλλά αυτό είναι το λιγότερο αφέλεια......



#102   TiMoRiS

TiMoRiS

    iPH Member

  • 284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/11/2014 - 16:27

Είναι παραπλάνηση γιατί με πήραν κ μου είπαν ότι δεν υπάρχει το 5 αλλά υπάρχει το 5c άμα θέλω!



#103   ChefAlexander

ChefAlexander

    iPH Contributor

  • 1.332 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 03/11/2014 - 16:31

Είναι παραπλάνηση γιατί με πήραν κ μου είπαν ότι δεν υπάρχει το 5 αλλά υπάρχει το 5c άμα θέλω!

Αυτή ακριβώς ήταν η πρόθεσή τους φίλε TIMoRIS...1)Να σε φακελώσουν για μελλοντικές προσφορές  2) Να σου προωθήσουν άλλο προϊόν με το σκεπτικό οτι δεν υπάρχουν άλλα κομμάτια από αυτό που αρχικά διάλεξες.....Δοκιμασμένη συνταγή 



#104   TiMoRiS

TiMoRiS

    iPH Member

  • 284 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/11/2014 - 16:33

Πήρα στο 1520 αλλά ήθελαν στοιχεία για καταγγελία!



#105   Darkoulis

Darkoulis

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen + 4G
  • GameCenter:Darkoulis

Δημοσίευση 03/11/2014 - 16:36

εντάξυ τι άλλο μπορεί να μου κάνουν δλδ από το να μου στέλνουν εμαιλ? απλά βάζω μια έντολή αμέσου delete mail στο hotmail.com και τελείωσε το θέμα.

 

τώρα άμα έρθει το τηλέφωνο καλός άμα όχι δεν σκάω απλά θα πάρω κάποιο μετχειρισμένο σε καλή κατάσταση στα λευτά που είδα την προσφορά (αμα βρώ) 

είμαι ακόμα με το 3GS μου δεν καίγομαι και δεν έχω τα λευτά για 5S / 6.


Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black iOS 16.7.2 Apple MacBook Air M1 8GB/512GB Gold MacOS 12.7.1


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες