Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Bet for Win: Θα αλλάξει τον τρόπο που παίζετε στα πρακτορεία


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
778 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   theoapo

theoapo

    iPH Addict

  • 643 μηνύματα
  • Twitter:@theoapo
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/12/2014 - 09:30

Πήρα τον 6XWNA3AJJ6M9

Ευχαριστώ πολύ και καλή δπιτυχία στην εφαρμογή σας!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   chadpsy

chadpsy

    iPH newbie

  • 41 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 04/12/2014 - 09:36

καλημέρα. πήρα το TYN9LRXX6XF3.

Καλή επιτυχία



#18   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 04/12/2014 - 09:37

Καλή επιτυχία στην εφαρμογή.

Πήρα τον 7J4NYK74NXLX

#19   sakis697

sakis697

    iPH Hero

  • 3.903 μηνύματα
  • Twitter:@sakis3112
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G
  • GameCenter:RED-BLUE BLUR 12

Δημοσίευση 04/12/2014 - 09:41

REW7LKE6N7H7

 

Ευχαριστω! 


Μια φορά Εύζων, για πάντα Εύζων! 


#20   typeDan

typeDan

    iPH User

  • 142 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 04/12/2014 - 09:47

7J4NYK74NXLX

Ευχαριστω.

Καλη επιτυχια!



#21   rikos7

rikos7

    iPH Elite Poster

  • 2.044 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:zio7

Δημοσίευση 04/12/2014 - 09:48

NWY9LYMETLRY ευχαριστω καλημέρα !

#22   BetForWin

BetForWin

    iPH Member

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 04/12/2014 - 11:36

Σας ευχαριστούμε πολύ για το ενδιαφέρον και το feedback!

Για τους κατόχους 5S με 7.1.2 κάνουμε εξονυχιστικό έλεγχο για αποσφαλμάτωση και θα έλθουμε σύντομα με νέα. Αν και το Bet For Win έχει σχεδιαστεί για συμβατότητα από iOS 7 και επάνω, γνωρίζουμε ότι δεν είναι λύση αλλά αν κάνετε update σε iOS 8 δεν θα έχετε πρόβλημα.

Σε άλλη περίπτωση, παρακαλούμε θερμά όσοι βρίσκεστε σε αυτήν την κατηγορία χρηστών να κάνετε υπομονή έως ότου λυθεί το πρόβλημα.

Εκ μέρους της ομάδας του Bet For Win
Σας ευχαριστούμε.

#23   alexaras

alexaras

    iPH User

  • 122 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7

Δημοσίευση 04/12/2014 - 13:11

χρησιμοποιειτε που χρησιμοποιειτε τους κωδικους καντε ενα κοπο και γραψτε το!! μην καθομαστε σαν τους μ@@@ς και γραφουμε κωδικους!!

καλη επιτυχια με την εφαρμογη!!!



#24   BetForWin

BetForWin

    iPH Member

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 04/12/2014 - 19:24

Με μεγάλη χαρά σας ανακοινώνουμε ότι μόλις καταχωρήσαμε αναβάθμιση στην έκδοση V 1.1 που διορθώνει το bug σε χρήστες iPhone 5S σε iOS 7.1.2.

 

Επίσης:

 

- Τώρα μπορείτε να κάνετε αναζήτηση με ώρα στο αρχείο κληρώσεων!

- Η γεννήτρια αριθμών πλέον κάνει αυτόματη διασταύρωση για ζευγάρια και τριπλέτες
 
 
Όπως πάντα, υπομονή λίγες ημέρες για να εγκριθεί από την Apple!

Τελευταία επεξεργασία από: BetForWin, 04/12/2014 - 19:25


#25   tsitadim

tsitadim

    iPH Elite Poster

  • 2.263 μηνύματα
  • Twitter:@tsitadim
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 04/12/2014 - 22:57

Μήπως υπάρχουν αλλά promo's;

#26   nsxbass

nsxbass

    iPH Guru

  • 9.378 μηνύματα
  • Twitter:@n1ckstrat
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:nsxbass

Δημοσίευση 05/12/2014 - 00:48

Τα καλά πρέπει να λέγονται, πόσο μάλλον όταν πρόκειται για Έλληνες developers.

 

Σήμερα το πρωί, με το που κατέβασα την εφαρμογή ήμουν εγώ αυτός που εντόπισα το έντονο θέμα με κρασαρίσματα που καθιστούσε την εφαρμογή πρακτικά μη λειτουργική σε iPhone 5S στο iOS 7.1.2.

 

Θα μου πείτε μας δουλεύεις ρε φίλε? Πήγαινε σε 8 να τελειώνεις. Δυστυχώς δεν είχα καν το χρόνο τόσο καιρό για το δίωρο που θέλω προκειμένου να στήσω το τηλέφωνο από την αρχή όπως κάνω στα major updates.

 

Επικοινώνησα με τον dev (Γιάννη) ο οποίος επιτόπου έσκυψε πάνω από το πρόβλημα και προσπάθησε να με βοηθήσει. Όταν πλέον κατάλαβε ότι δεν ήταν θέμα της συσκευής αλλά γενικότερο, δεσμεύτηκε για update και μέσα σε 2-3 ώρες το είχε έτοιμο και το είχε δώσει στην κυκλοφορία.

 

Το App το κατέβασα πιο πολύ για το χαβαλέ. Δεν καιγόμουν να το χρησιμοποιήσω απλά ήθελα να δω την νέα αυτή ελληνική προσπάθεια. Τελικά είδα πολλά παραπάνω.

 

Πολλά συγχαρητήρια από μένα στα παιδιά. Ανεξαρτήτως με το τι είναι η εφαρμογή τη συστήνω ανεπιφύλακτα. Μιλάμε πάντα για στήριξη σε Έλληνες dev. Ε αυτοί είναι οι πρώτοι εδώ και καιρό που μέχρι στιγμής έχουν δείξει να την αξίζουν με το παραπάνω.



#27   BetForWin

BetForWin

    iPH Member

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 05/12/2014 - 18:09

Τα καλά πρέπει να λέγονται, πόσο μάλλον όταν πρόκειται για Έλληνες developers.

 

Σήμερα το πρωί, με το που κατέβασα την εφαρμογή ήμουν εγώ αυτός που εντόπισα το έντονο θέμα με κρασαρίσματα που καθιστούσε την εφαρμογή πρακτικά μη λειτουργική σε iPhone 5S στο iOS 7.1.2.

 

Θα μου πείτε μας δουλεύεις ρε φίλε? Πήγαινε σε 8 να τελειώνεις. Δυστυχώς δεν είχα καν το χρόνο τόσο καιρό για το δίωρο που θέλω προκειμένου να στήσω το τηλέφωνο από την αρχή όπως κάνω στα major updates.

 

Επικοινώνησα με τον dev (Γιάννη) ο οποίος επιτόπου έσκυψε πάνω από το πρόβλημα και προσπάθησε να με βοηθήσει. Όταν πλέον κατάλαβε ότι δεν ήταν θέμα της συσκευής αλλά γενικότερο, δεσμεύτηκε για update και μέσα σε 2-3 ώρες το είχε έτοιμο και το είχε δώσει στην κυκλοφορία.

 

Το App το κατέβασα πιο πολύ για το χαβαλέ. Δεν καιγόμουν να το χρησιμοποιήσω απλά ήθελα να δω την νέα αυτή ελληνική προσπάθεια. Τελικά είδα πολλά παραπάνω.

 

Πολλά συγχαρητήρια από μένα στα παιδιά. Ανεξαρτήτως με το τι είναι η εφαρμογή τη συστήνω ανεπιφύλακτα. Μιλάμε πάντα για στήριξη σε Έλληνες dev. Ε αυτοί είναι οι πρώτοι εδώ και καιρό που μέχρι στιγμής έχουν δείξει να την αξίζουν με το παραπάνω.

 

Σε ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σου λόγια. Όπως προανέφερα σε προηγούμενη απάντησή μου στο topic, φτιάξαμε το Bet For Win για να προσφέρουμε μια μοντέρνα εφαρμογή με δυνατότητες που έλειπαν έως τώρα από το AppStore. Είμαστε μια ομάδα ανθρώπων που αγαπούν αυτό που κάνουν και η καλύτερη επιβράβευση για εμάς είναι οι ευχαριστημένοι χρήστες της εφαρμογής. Γι' αυτό και έχουμε δεσμευτεί σε συνεχείς ενημερώσεις με νέες λειτουργίες που θα ολοκληρώνουν όλο και περισσότερο το app.



#28   Konstantinosdj

Konstantinosdj

    iPH Addict

  • 851 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad
  • GameCenter:Konstantinosdj

Δημοσίευση 05/12/2014 - 18:55

Αγαπητέ φίλε καλησπέρα !!

Συγχαρητήρια για την εφαρμογή σου..!!Φαίνεται πάρα πολύ καλή !!!!
Θέλω νσ επισημάνω το εξής σχετικά με τα Promo Codes ...
Έχει παρατηρηθεί ότι κάθε φορά που κάποιος δίνει Promo Codes,δεν γράφουν όλοι τα Promo Codes που παίρνουν...Επίσης τα Promo Codes τα παίρνουν και άτομα που δεν είναι  μέλη στο Forum μας  με αποτέλεσμα να χάνονται τα Promo Codes και το μέλος του φορουμ μας να προσπαθει μήπως και κάποιο πιάσει γιατί αφενός βλέπει από τα ποστ των άλλων μελών ποια έχουν χρησιμοποιησει από αυτά που έχουν δωθεί.Το σωστό είναι στο μέλλον να τα δίνεις κατόπιν κληρώσεως και αποστολή του Promo Code μέσω PM .Εδωσες φίλε μου 10 Promo Codes και δηλώθηκαν οι 9 .Τον άλλον κωδικό τον πήρε κάποιο μέλος του φόρουμ και δεν το έγραψε ή κάποιος που δεν μέλος.

 

Όλα αυτά φιλικά πάντα για να μην παρεξηγηθώ.

 

Edit : Το εχώ πει αρκετές φορές εδώ στο φόρουμ και ξέρω ότι έχει καταντίσει κουραστικό.Αλλά πρέπει κάτι να γίνει με το θέμα των κωδικών.


Τελευταία επεξεργασία από: Konstantinosdj, 05/12/2014 - 19:02


#29   BetForWin

BetForWin

    iPH Member

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 05/12/2014 - 20:12

Αγαπητέ φίλε καλησπέρα !!

Συγχαρητήρια για την εφαρμογή σου..!!Φαίνεται πάρα πολύ καλή !!!!
Θέλω νσ επισημάνω το εξής σχετικά με τα Promo Codes ...
Έχει παρατηρηθεί ότι κάθε φορά που κάποιος δίνει Promo Codes,δεν γράφουν όλοι τα Promo Codes που παίρνουν...Επίσης τα Promo Codes τα παίρνουν και άτομα που δεν είναι  μέλη στο Forum μας  με αποτέλεσμα να χάνονται τα Promo Codes και το μέλος του φορουμ μας να προσπαθει μήπως και κάποιο πιάσει γιατί αφενός βλέπει από τα ποστ των άλλων μελών ποια έχουν χρησιμοποιησει από αυτά που έχουν δωθεί.Το σωστό είναι στο μέλλον να τα δίνεις κατόπιν κληρώσεως και αποστολή του Promo Code μέσω PM .Εδωσες φίλε μου 10 Promo Codes και δηλώθηκαν οι 9 .Τον άλλον κωδικό τον πήρε κάποιο μέλος του φόρουμ και δεν το έγραψε ή κάποιος που δεν μέλος.

 

Όλα αυτά φιλικά πάντα για να μην παρεξηγηθώ.

 

Edit : Το εχώ πει αρκετές φορές εδώ στο φόρουμ και ξέρω ότι έχει καταντίσει κουραστικό.Αλλά πρέπει κάτι να γίνει με το θέμα των κωδικών.

 

Καλησπέρα σας.

 

Συμφωνώ με τα λεγόμενά σας, εξ' άλλου και εμείς εκτός από developers είμαστε και χρήστες iPhone, ως εκ τούτου έχουμε βρεθεί πολλές φορές στη θέση που περιγράφετε.

 

Δυστυχώς, είναι τέτοια η κατάσταση με τα promo codes που αν πούμε ότι δίνουμε για παράδειγμα μέσω προσωπικού μηνύματος στο forum, το inbox μας θα γεμίσει και δεν θα μπορέσουμε να δώσουμε σε κάποιους που υπό άλλες συνθήκες θα είχαν πάρει αν είχαν μπει στο παρόν topic. Για να καταλάβετε, από την στιγμή που ανοίξαμε το topic του Bet For Win, δηλαδή πριν καν κυκλοφορήσει η εφαρμογή έως τώρα, έχουμε λάβει περίπου 180 προσωπικά μηνύματα με ζητήσεις για Promo Codes. Από αυτά, δυστυχώς έχουμε αναγκαστεί να σβήσουμε τα περισσότερα, μιας και έχει γεμίσει το inbox (που από τις ρυθμίσεις του forum κρατάει 50), αλλιώς δεν θα λαμβάναμε ούτε το δικό σας.

 

Λαμβάνοντας υπόψιν τα ανωτέρω καθώς και την πρότασή σας, το επόμενο give-away κωδικών Promo θα γίνει με διαγωνισμό, ο οποίος θα ανακοινωθεί εδώ στο iPhonehellas αλλά και στην σελίδα μας & στο facebook.

 

Μπορείτε να παρακολουθείτε τις εξελίξεις στα ακόλουθα:

  • Η επίσημη σελίδα της εφαρμογής: http://www.betforwin.info όπου μπορείτε να γραφτείτε στο newsletter και να ενημερώνεστε μέσω email για τα updates και τους διαγωνισμούς των Promo.
  • Η σελίδα του Bet For Win στο Facebook: http://facebook.com/betforwinapp

Για ότι άλλο θελήσετε είμαστε στη διάθεσή σας.

- Η ομάδα του Bet For Win


Τελευταία επεξεργασία από: BetForWin, 05/12/2014 - 20:12


#30   tgousopoulos

tgousopoulos

    iPH Intergalactic Leader

  • 21.638 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:tgousopoulos

Δημοσίευση 05/12/2014 - 20:19

Σαν καλυτερη λυση για τα promo που εχει γινει μερικες φορες ειναι:

Οι πρωτοι 10 για παραδειγμα που θα γραψουν ενα ποστ να δεχτουν με pm το promo.

Νομιζω οτι ειναι η καλυτερη λυση.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 5

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες