Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 3 ψήφοι

iTunes Radio: Ολοκληρώθηκαν οι διαπραγματεύσεις με την ΑΕΠΙ


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
53 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   katakefalos

katakefalos

    iPH Member

  • 265 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 22/01/2015 - 13:28

Αρα προειποθετει data.Τωρα αν σου καταναλωνει ή οχι ειναι θεμα που δενμε ενδιαφερει γιατι εχω τοσα που να φανε και οι κοτες.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 22/01/2015 - 13:31

οταν εισαι premium μελος στο spotify σου δινει και καποια mb για να ακους την μουσικη σου εγω με πεντε ευρο απο cosmote μου δινει 80 mb εαν θυμαμαι καλα για live streming που για το spotify ειναι υπεραρκετα!!!τωρα εανεχεις τελιωσει κι αυτα απο ποιο πριν μπορεις να εχεις κατεβασει τραγουδια στην συσκευη σου και να τα ακους offline κι οταν τα βαρεθεις οταν βρεις wifi ξανα την ανανεωνεις τηνλιστα σου

 

Εχει συμβαση η cosmote με 5 ευρω απεριοριστο streaming μουσικης μεσω 3G-4G Δικτυο

 

 

http://www.cosmote.gr/spotify/


Τελευταία επεξεργασία από: dream21, 22/01/2015 - 13:31


#48   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 22/01/2015 - 13:33

Αρα προειποθετει data.Τωρα αν σου καταναλωνει ή οχι ειναι θεμα που δενμε ενδιαφερει γιατι εχω τοσα που να φανε και οι κοτες.



κοιτα ετσι οπως εγιναν τα πραγματα ολα συνδρωμιτικα ειναι οποιος δεν θελει να πληρωνει μπορει να παρει ενα παλιο τηλεφωνακι nokia που εχει και ραδιοφωνο!!!!ολα χρειαζονται data για να ακουσεις μουσικη και μετα ειναι ποσο χωρο διαθετεις στην συσκευη σου για download κομματια για να μπορεις να τα ακους offline
Rafael Nadal

#49   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 22/01/2015 - 13:34

Αρα προειποθετει data.Τωρα αν σου καταναλωνει ή οχι ειναι θεμα που δενμε ενδιαφερει γιατι εχω τοσα που να φανε και οι κοτες.

 

Δεν καταλαβαινεις και πάλι.



#50   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 22/01/2015 - 13:35

Εχει συμβαση η cosmote με 5 ευρω απεριοριστο streaming μουσικης μεσω 3G-4G Δικτυο


http://www.cosmote.gr/spotify/



πρεπει να ξανακοιταξω την συνδεση μου μου φαινεται εαν εχει γινει ετσι μπορει να κανα και λαθος και τα 80 mb να ειναι δωρο
Rafael Nadal

#51   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 22/01/2015 - 13:40

Δεν καταλαβαινεις και πάλι.


καταλαβαινω φιλε μου κι εγω το ιδιο 2000 mb εχω απλα λεω το τσαμπα πεθανε για να ακουσεις μουσικη η παρανομα καποια εφαρμογη θα κατεβασεις που σου δινει την δυνατοτητα να κατεβασεις κομματια η καποιο προγραμμα του youtube που κατεβαζεις κομματια και τα ακους οποτε θελεις η θα αγορασεις ενα τηλεφωνακι που εχει και ραδιοφωνο!!!τωρα το itunes radio λιγο το εχω δουλεψει γυρισα τον λογαριασμο μου για λιγο απο ελληνικο σε αμερικανικο και δεν με εντυπωσιασε τωρα θα δειξει περιμενω να ερθει στην ελλαδα και μετα θα σας πω με σηγουρια
Rafael Nadal

#52   istan

istan

    iPH Enthousiast

  • 570 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 22/01/2015 - 13:48

πρεπει να ξανακοιταξω την συνδεση μου μου φαινεται εαν εχει γινει ετσι μπορει να κανα και λαθος και τα 80 mb να ειναι δωρο

απ οτι φενεται μαλλον οταν εισαι premium εχεις απεριοριστο streaming μεσω 3g-4g ουτε εγω το ηξερα

 

H κατανάλωση δεδομένων (data streaming) της υπηρεσίας Spotify είναι δωρεάν αν έχεις ενεργοποιήσει το Προνομιακό Πακέτο ή έχεις 1 μήνα δωρεάν Spotify Premium από την COSMOTE και εφόσον γίνεται χρήση της υπηρεσίας μέσω της σύνδεσης (SIM κάρτα) που έκανες την αρχική ενεργοποίηση. Σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση, η υπηρεσία θα χρεώνεται σύμφωνα με τις χρεώσεις δεδομένων του προγράμματος συμβολαίου σου ή πρόσθετης υπηρεσίας δεδομένων που έχεις ενεργοποιημένη.

Σε περίπτωση περιαγωγής (data roaming), ισχύει η πολιτική χρέωσης περιαγωγής για τις συνεργαζόμενες χώρες και δίκτυα. Η πλοήγηση στο site και στην εφαρμογή του Spotify για κινητά τηλέφωνα είναι δωρεάν μόνο εντός Ελλάδας. Στην περίπτωση ανακατεύθυνσης, μέσω της ιστοσελίδας και της εφαρμογής του Spotify, σε άλλες ιστοσελίδες/εφαρμογές η κίνηση δεδομένων χρεώνεται σύμφωνα με την εκάστοτε τιμολογιακή πολιτική της COSMOTE για το πρόγραμμα που χρησιμοποιεί ο συνδρομητής.



#53   katakefalos

katakefalos

    iPH Member

  • 265 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 22/01/2015 - 14:18

Ωραια.Και γιατι να μπω σε διαδικασια συνδρομης + καταναλωσης data ρε συντροφοι? 

Εχω και κατεβαζω καθημερινα μουσικη (free) και την βαζω στο 64GB κινητο μου κι αντε γεια spotify κλπ αλλα.

Τοσο απλα.



#54   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 22/01/2015 - 14:22

ναι μαζι σου ειμαι κι εγω αλλα δυστηχως ολοι μας ψαχνουμε το γρηγορο το εδω και τωρα αυτο μας εφαγε ενω παλια ηχογραφουσαμε απο το ραδιοφωνο η ακουγαμε ραδιο που ειχε το κινητο μας χωρις δεδομενα κτλ !!!απλα δεν ειναι αυτο το θεμα μας ειναι για εμας εδω ελλαδα μιας κι απο οτι φαινεται εκτως του spotify rdio και καποιον αλλων θα εχουμε επιλογη και της apple πιο συμφερει πιο μας κανει καλυτερα εαν κι αυτο ειναι υποκειμενικο
Rafael Nadal




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες