Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Νιώθω αδικημένος και το φωνάζωωω


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
18 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   mikrovioslive

mikrovioslive

    iPH Addict

  • 739 μηνύματα
  • Twitter:@mikrovioslive
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:mikrovioslive

Δημοσίευση 09/01/2010 - 02:44

θα βαλω τα κλαματα :( δεν ειναι δυνατον (αδυνατον) να μην κεδρησω ουτε ενα promo code για τα χριστουγεννα :o
300 κοδικοι που πηγαν? τα φαγανε τα λαμογια... :mad: θα καμω επανασταση μρε..... <_< θελω ενα κοδικο τωωωωρα για το ιθηκο.....

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   morpheusgr

morpheusgr

    iPH Honoured Member

  • 1.427 μηνύματα
  • Twitter:@morpheusgr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 09/01/2010 - 03:35

Δεν μπορεις να κατηγορησεις κανεναν για αυτο, η κοινοτητα ολη εχει πανω απο 10000 μελη οποτε δεν μπορει παντοτε ολοι να κερδιζουν. Ενα χρονο στο φορουμ εχω παρει μερος σχεδον σε ολους τους διαγωνισμους και μονο σε αυτον κερδισα, δεν ειναι κατι κανονισμενο η στημενο, στην τυχη επιλεγονται οι αριθμοι

Just like underwear, passwords should be changed often...


#3   computeras

computeras

    Advanced Member

  • 916 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 09/01/2010 - 04:13

Αν σε παρηγορεί αυτό ούτε εγώ κέρδισα κάποιον κωδικό. Αλλά όπως είπε και ο morpheusgr λογικό είναι ανάμεσα σε τόσα άτομα να είναι μικρές οι πιθανότητες. Αν δούμε οτι το θέμα αυτό έχει περίπου 560 απαντήσεις. Βγάλε καμιά δεκαριά που δεν πήραν μέρος (ήταν τα αποτελέσματα ή από μέλη που δεν πρόλαβαν) βλέπεις οτι οι πιθανότητες να κέρδιζες ήταν περίπου 1 στις 2 να κερδίσεις. Εμείς ήμασταν το 2 :P

#4   iPodTouchPro

iPodTouchPro

    iPH Elite Poster

  • 3.187 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/01/2010 - 12:59

Και εγώ δεύτερη φορά νικάω αλλά την πρώτη φορά που κέρδισα μια θήκη δεν την πήρα ποτέ! :(

#5   PoluxGreece

PoluxGreece

    iPH Elite Poster

  • 3.100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 09/01/2010 - 14:19

ααα και εγώ κέρδισα ένα promo code χιχι

#6   filippoz

filippoz

    iPH Member

  • 216 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/01/2010 - 16:15

παιδια δεν παιζει δεν ειναι στημενο και βλακειες μα για πιο λογο να το κανουν... εγω παντως εχω κερδισει δυο φορες μια σε ακυρο και μια τωρα στο χριστουγενιατικο και ολα λειτουργουν τελειααααα

και χιλια μπραβο στο φορουμ γιατι ειναι απο τα ελαχιστα που το κανει αυτο μην σου πω το μονο
εγω ξερω αυτο και ενα blog μονο που εχουν real διαγωνισμους

#7   .Username.

.Username.

    iPH Member

  • 340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/01/2010 - 23:10

Και εχω εναν φιλο μολις μπηκε στο φορουμ ελαβε μερος στον διαγωνισμο και κερδισε!!!Εμεις πηραμε....:-)

Τελευταία επεξεργασία από: .Username., 09/01/2010 - 23:12


#8   damgr

damgr

    iPH User

  • 139 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/01/2010 - 23:42

Βλακειούλες... :) Στημένο δεν είναι με τίποτα.Εχω κερδίσει σε 2 κληρώσεις καθαρά λόγου τύχης..

#9   darkrider

darkrider

    iPH Member

  • 270 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/01/2010 - 23:50

και εγω ειμαι 1.5 χρονο στο forum και εχω λαβει μερος σχεδον σε ολους τους διαγωνισμους και εχω κερδισει 2 φορες μονο και συγκεκριμενα το jazzmas και το download meter δεν θα ηθελα να κσαναναφερθει κατι τετοιο το οποιο να δισφημει το site μας απο καποιους που λενε τετοιες μπουρδες επειδη ειναι ατυχοι θα σε παρακαλουσα να ξανασκεφτεις αυτα που γραφεις και μην τα λες και παραεξω γιατι πρωτον δεν ειναι αληθειες και δευτερον ντροπιαζεις και ολους εμας που ειμαστε εδω μεσα ευχαριστω

#10   mikrovioslive

mikrovioslive

    iPH Addict

  • 739 μηνύματα
  • Twitter:@mikrovioslive
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:mikrovioslive

Δημοσίευση 09/01/2010 - 23:54

απαιτω εδω κ τωρα ενα κοδικο για το ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ :) δεν εχω πιστοτικη καρτα.. Να σας βαλω τα λεφτα σε τραπεζα..;
Θα ειμαι καλο παιδι φετος το υποσχομαι.... :)

#11   mikrovioslive

mikrovioslive

    iPH Addict

  • 739 μηνύματα
  • Twitter:@mikrovioslive
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:mikrovioslive

Δημοσίευση 09/01/2010 - 23:57

και εγω ειμαι 1.5 χρονο στο forum και εχω λαβει μερος σχεδον σε ολους τους διαγωνισμους και εχω κερδισει 2 φορες μονο και συγκεκριμενα το jazzmas και το download meter δεν θα ηθελα να κσαναναφερθει κατι τετοιο το οποιο να δισφημει το site μας απο καποιους που λενε τετοιες μπουρδες επειδη ειναι ατυχοι θα σε παρακαλουσα να ξανασκεφτεις αυτα που γραφεις και μην τα λες και παραεξω γιατι πρωτον δεν ειναι αληθειες και δευτερον ντροπιαζεις και ολους εμας που ειμαστε εδω μεσα ευχαριστω

Οποιος εχει τη μιγα.;;; Τι κανει.; Να τη φερει πισω..... :)

#12   darkrider

darkrider

    iPH Member

  • 270 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/01/2010 - 00:13

καλα οκ ;)

#13   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/01/2010 - 00:24

και εγω ειμαι 1.5 χρονο στο forum και εχω λαβει μερος σχεδον σε ολους τους διαγωνισμους και εχω κερδισει 2 φορες μονο και συγκεκριμενα το jazzmas και το download meter δεν θα ηθελα να κσαναναφερθει κατι τετοιο το οποιο να δισφημει το site μας απο καποιους που λενε τετοιες μπουρδες επειδη ειναι ατυχοι θα σε παρακαλουσα να ξανασκεφτεις αυτα που γραφεις και μην τα λες και παραεξω γιατι πρωτον δεν ειναι αληθειες και δευτερον ντροπιαζεις και ολους εμας που ειμαστε εδω μεσα ευχαριστω

δεν καταλαβαινεις οτι αστειευεται... ουτε εγω κερδισα τα κερδισαν οι αλλοι μισοι... :lol: :lol: :lol:

#14   PoluxGreece

PoluxGreece

    iPH Elite Poster

  • 3.100 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 10/01/2010 - 00:26

παιδιά cool και εγώ πρώτη φορά κερδίζω

#15   mikrovioslive

mikrovioslive

    iPH Addict

  • 739 μηνύματα
  • Twitter:@mikrovioslive
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:mikrovioslive

Δημοσίευση 10/01/2010 - 12:03

mikrovioslive,

IPH has sent you a new personal conversation entitled "Xmas Contest Winner - Faith Calendar".






Χαχχαχχα εκερδισα..! Μετα απο αγωνα δρομου κ υδροτα καταφερα να ερπαξω ενα κοδικο :) :P

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες